Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawa ringów i to co się w nich dzieje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 12:34 pm    Temat postu: Sprawa ringów i to co się w nich dzieje Odpowiedz z cytatem

...................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Halinko strzał w dziesiątkę,mnie też to razi i nie podoba mi się,że tyle osób wchodzi i łazi w ringu i przeszkadza sędziemu. Ale jak to zrobić żeby do ringu nie wchodzili wszyscy z aparatami. Co, wydawać licencję?. To problem nie od ogarnięcia. A jeśli chodzi o to że każdy robi swojemu wystarczy popatrzeć na zdjęcia znanych hodowców/wystawców. większość zdjęć jest tylko ich psów,ba nawet nie tylko psów ale i przy okazji znajomych którzy akurat zapozowali do zdjęcia.
Z numerami startowymi też jest podobnie,im bardziej znany hodowca lub wystawca tym umieszczanie numerów dziwniejsze i to też widać właśnie na wystawach. Ja myślę że tu dużo mogli by zrobić asystenci ringowi,powinni uczulać,zwracać uwagę i dopilnowywać żeby numery umieszczać w jednym dla wszystkich widocznym miejscu. Natomiast co do zdjęć powinni po zakończeniu oceny i opisie sędziego pozwolić zrobić te kilka fotek,i to wszystko i zdecydowanie poprosić o opuszczenie ringu.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
akocio



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami, nie każdy może być na wszystkich wystawach, a czasami interesuje nas piesek z innej hodowli jak wygląda jak się pokazuje w ringu i jak się rozwija. Foto-pstykacze ( bez urazy) sam też za takiego się uważam Very Happy powinni podzielić się swoimi fotkami. Ja np: opublikowałem swoje wypociny z wystawy w Nowym Dworze tu: [url] https://picasaweb.google.com/102154412214934984037/Jpegi_wyst?authkey=Gv1sRgCOvF_6-E2KH-fQ [/url]
Jeśli chodzi o nr startowe to b.ułatwiło by identyfikacje psa gdyby umieszczone były w miejscu widocznym, tu prośba do organizatorów wystaw aby o to zadbali. Very Happy Numerki w postaci małych naklejek są nie praktyczne i np: w czasie deszczu odklejają się i pies staje się anonimowy dla obserwujących ring. Laughing Ja zawsze proszę sędziego o zgodę na robienie zdjęć wewnątrz ringu.
_________________
Andrzej Kociszewski
www.zujsciapisy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Panią Halinką,rzeczywiście było kilka razy zamieszanie na ringu i sędzia musiał prosić by fotografowie opuścili ring.
Mnie też niestety było pełno i szczerze powiem nie pomyślałam że mogę przeszkadzać Embarassed
Następnym razem już tego błędu nie popełnię i będę focić jedynie gdy pozwolą na to sędziowie Razz
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
akocio



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu fotki z 2009 roku z wystawy w Wasilkowie.
https://picasaweb.google.com/102154412214934984037/Wasilkow072009?authkey=Gv1sRgCN_Mkev_gseepwE
Jeśli kogoś pokazałem a nie życzy sobie tego prosze o kontakt. Very Happy
_________________
Andrzej Kociszewski
www.zujsciapisy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
Zgadzam się z Panią Halinką,rzeczywiście było kilka razy zamieszanie na ringu i sędzia musiał prosić by fotografowie opuścili ring.
Mnie też niestety było pełno i szczerze powiem nie pomyślałam że mogę przeszkadzać Embarassed
Następnym razem już tego błędu nie popełnię i będę focić jedynie gdy pozwolą na to sędziowie Razz



Madziu moim skromnym zdaniem ty akurat nie przeszkadzasz, bo robisz zdjęcia wszystkim psom a potem wstawiasz linka na forumi o to chodzi aby były na zdjęciach wszystkie psy biorące udział w wytawie a nie tylko znajomych i własne
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Halinko , rozumiem o co ci chodzi , tylko że w naszej rzeczywistości to jest mało realne - a szkoda bo to było by ciekawe
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Grandziocho, masz prawdziwy dar, dar mącenia! Atmosfera na wystawie w Rybniku była zdrowa, pogoda piękna i... nie przypominam sobie tłumu fotografów kłębiących się pod nogami sędziów. Oczywiście gdyby fotografowanie z ringu ( nie podczas oceniania) było zakazane, sprawa byłaby bezdyskusyjna, ale póki nie jest, zarzucanie komuś , że fotografuje( bo tylko dwie osoby zostały przez Ciebie namaszczone), jest wyrazem złej woli. Szkoda, że tak mało napisano o samych psach, powoli stają się dodatkiem do otoczki złożonej z waśni towarzyskich, podsycanych z byle powodu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwektywy, inwektywy i jeszcze raz iwektywy (to takie bezinteresownie obraźlwe słowa); moje małe, biedne zagubione IQ rzeczywiście nie dorosło do tego poziomu agresji i nieżyczliwości.
Ps. Swoją drogą GRANDZIOCHA - ksywka tip top
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group