Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI (str. 4): WYSTAWA KLUBOWA 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 360
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jest ten pomysł świetny. Tylko musi to być dokładnie przemyślane i dobrze zrobione. N.p. tak jak w Niemczech - lub nawet lepiej Laughing .
Do tego powinno sie:

-uwzględnić tylko klasy mlodziesz, juniory i użytkowa. W tych klasach są już zwierzęta na tyle rozwinięte, gdzie można już powiedzieć jakie to zwierze będzie do hodowli. Pieski z klas baby, szczeniaki są mile, ale niestety moga sie rozwijać w każdym kierunku.

-uwzględnić prześwietlenia stawów (łącznie z łokciami). przeciw te psy/suki maja służyć do hodowli.

-uwzględnić wyszkolenie, przeciw mowa jest o owczarku niemieckim =pies użytkowy.

-uwzględnić, jak psy/suki maja körungi lub polska licencje.

-nie bac sie zagranicznych psow. Polacy tez jada ze swoimi zwierzętami do Niemiec i maja bardzo dobrze wyniki (np. Bista z Mareckiego Stawu. Ta ładna suka jest z polskiej hodowli i była na światowce V52 w klasie użytkowej.)

-oceny powinno się liczyć od klubowej do klubowej. a wystawa klubowa powinna być wystawa zakończając sezon a nie w środku jego.

- przy ocenie hodowli, powinno się tez uwzględnić, ile psów/suk ta hodowla miała w sezonie w klasie użytkowej.

Niestety dzis to nie wiela da a dyskusija sie zaczela, bo przyjedzie duzo zagranicznych psow i niektórym osoba nie pasuje, ze zagraniczne psy maja szansy wygrać najważniejsza wystawę. Shocked
Jest to strach nieuzasadniony. Polacy maja tez bardzo, bardzo ładne psy, które maja realne szanse nawet na światowce być wysoko. Ale na dobra ocenę, trzeba tez zapracować. Trzeba być do siebie samemu bardzo krytycznym i zwierzęta które coś nie maja tak z hodowli oddalić (nie gryza, boi się, maja coś nie tak z stawami itp). No i trzeba bardzo dużo i cieszko pracować (kondycje, gryzienie itd.)

No i nie bać się konkurencji

Zycze wszystkim uczestniczkom tego rocznej wystawy klubowej, aby dostały satysfakcjonujące oceny. Very Happy
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 202
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zapisałem się na forum po raz drugi żeby Pana Mateusza i dyskutantów tematu sprowadzić na ziemie.
W 2009 roku zrobiłem to o czym mówicie i daleko dalej.
Otóż powstał w pełni bazodanowy system dla Klubu Owczarka w Polsce podzielony na 3 podstawowe grupy:
1. System wystaw ON
2. System hodowli ON
3. System szkoleń ON
System hodowli nie był skończony ale posiadał już pełna bazę danych ON (baza niemiecka) oraz pełne możliwości prowadzenia hodowli (baza hodowców, miotów, itd., itp.)
System szkoleń nie był skończony (trwały rozmowy ze szkoleniowcami)
System wystaw ON – w pełni skończony system, który został oparty na bazie danych i umożliwiał : (sekcja wystawy – rozwijamy Termin, i wystawy są do wyboru ).
Ogólnie możecie się pobawić:

http://www.wystawy-on.eu

System zawierał:
- dodawanie wystawy przez oddziały (po zalogowaniu można było dodać wystawę ze wszystkimi możliwościami – sędziowie, noclegi, klasy itp. itd)
- do istniejącej wystawy można było zgłaszać psy do odpowiednich klas (raz już dodany pies w następnych wystawach był tylko wybrany z bazy a jego wszystkie dane uzupełniał się automatycznie)
- ze zgłoszonych psów po terminie zgłaszania oddziały mogły automatycznie drukować Katalog wystawowy oraz karty ocen, można było notebookiem na wystawie wprowadzać bezpośrednio dane z wystawy tzn. kartę oceny, lokatę itp. Możecie zobaczyć jak taka karta wyglądała ale trzeba oglądać serwis będąc zalogowanym („wyniki wystaw” i nad każdym psem jest „drukuj kartę”)

Login: admin
Hasło: adminadmin

Ogólnie system jest bardzo rozbudowany posiada „Zestawienia” „Raporty hodowlane” „Raporty wystawowe” oczywiście raporty to tylko propozycje bo wiadomym jest że z baz danych można wyciągać co się chce.

No i na koniec rozmawiałem z Klubem ON i z zarządem ZG i nikt nie był zainteresowany żeby gotowy darmowy system wdrożyć. Zatem Panie Mateuszu niech Pan zobaczy z iloma osobami Pan rozmawia na tym forum i sam sobie Pan odpowie co dalej. Proszę zauważyć, że nie ma tu wypowiedzi osób „decyzyjnych” jeszcze nikt z zarządu nic tu ciekawego nie napisał, a o wdrożeniu czegokolwiek można zapomnieć . 2 lata nie było mnie na forum i nic się nie zmieniło nadal hodujemy na dziwnych prawach i jest nam jeszcze dalej do zasad SV niż kiedykolwiek. Jako przykład niech ktoś z zarządu pokaże gdzie można poczytać o postępach naszych hodowli jakieś statystyki zestawienia cokolwiek. Jedyny postęp jaki idzie zauważyć co przydomki niemieckie na czołowych lokatach na polskich wystawach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do Wystawy.
W poniedziałek do południa nastąpi weryfikacja zgłoszeń-prosimy o sprawdzenie danych swoich psów- pojawi się pełna lista zgłoszonych psów.W chwili obecnej system jeszcze przyjmuje zgłoszenia.
Pozdrawiam Jarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalog jest już zamknięty, lista zgłoszonych psów jest dostępna tu:
http://zkwp.bialystok.pl/listapsow.php
Zgłoszono ponad 350 psów z 11 krajów

do zobaczenia w piątek 29-ego Wink

Pozdrawiam
ps.19 hodowli zgłosiło 5 i więcej psów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1360
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek napisał:
Katalog jest już zamknięty, lista zgłoszonych psów jest dostępna tu:
http://zkwp.bialystok.pl/listapsow.php
Zgłoszono ponad 350 psów z 11 krajów

do zobaczenia w piątek 29-ego Wink

Pozdrawiam
ps.19 hodowli zgłosiło 5 i więcej psów


super!!! ilość zgłoszonych psów i hodowli imponującą !!! będzie świetna zabawa ..do zobaczenia
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam o zabezpieczeniu swoich psów przed kleszczami,w naszym regionie są one w dużych ilościach,na wystawie będzie można zaopatrzyć w preparaty antykleszczowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 287
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przypominam o bagażniku na dach samochodu dla uczestników konkurencji "Najlepsza Hodowla" , ponieważ tak jak w poprzednim roku , nagrodą dla zwycięzcy będzie kojec dla szczeniąt 2m x 2m x 0.7m .
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 75
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, bagażnik na samochód nie zda rezultatu... jak pralkę tam włożą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 319
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 8:30 pm    Temat postu: Wyniki Wystawy Klubu O.N. Wasilków 30.07 -31.07.2011 Odpowiedz z cytatem

Wyniki XXX Klubowej Wystawy Owczarków Niemieckich Wasilków 30-31.07.2011

Owczarek Niemiecki

Psy

Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)

Klasa baby

1 wo QUENN Wolf Jar (Xen vom Heerbusch-Quorli vom Osterberger-Land), hod. Marek Zgorzelski, wł. Marek Zgorzelski
2 wo TINO Kenola (CHACCO von der Freiheit Westerholt -CONDA vom Frankengold), hod. Zajączkowski Sebastian, wł. Sebastian Zajączkowski
3 wo TAI vom Frankengold (Nelson vom Frankengold-DARLING vom Frankengold), hod. Frank Goldlust, wł. Ireneusz Kajak, Frank Goldlust
4 wo Brawos Bis/FCI/ VICI (Xambo vom Farbenspiel-Brawo Bis/fci/ Maryla), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Krzysztof Marzec
5 wo BHRUNO Hexenland (ZELLO v. Neudenauer Holzsteige-HINA Hexenland), hod. K. Leszczyńska, wł. Monika Szczepaniak
6 wo FEDOR De-Bes (UMBERTO Tensor-TAJGA De-Bes), hod. R. Kłapkowski, wł. Daniel Dopierała
7 wo ORI MEIN Redstar (XAMBO vom Farbenspiel-RIMINI Asarko Lordana), hod. Waldemar Łodziński, wł. Waldemar Łodziński
8 wo ŁIL z Drozda Piasków (POKER z Drozda Piasków-VERVA z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
9 wo Brawos Bis (FCI) VENI (XAMBO v Farbenspiel-Brawos Bis (FCI) MARYLA), hod. Falkiewicz Marta, wł. Cezary Lenartowski
10 wo OLLIVANDER Tensor (TYSON vom Kottersbusch-EFENDI vom Frankengold), hod. Joanna i Adam Domańscy, wł. Joanna i Adam Domańscy, Renata i Piotr Horzela

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa szczeniąt


1 wo CEDRO z Leśnego Justynowa (VEGAS du Haut Mansart-DONA Skania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski
2 wo OSKAR Szenberg (ARON Szenberg-JOOPY Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
3 wo VEYRON Gven Blaid (OBER Della Valcuvia-WIZANTIYA Gven Blaid), hod. Novik N., wł. Nina Novik
4 wo Waldzage GOREZ (SULTAN von der Janhohe-WILDE Gven Blaid), hod. Y.Pekelis, wł. Nina Novik
5 woBRUNO z Krywlan (VEGAS du Haut Mansard-LUKA z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Ryszard Gesinowski, Marcin Paradowski
6 wo HAIKO Garliavietis (WILLOW VOM HEIDKNAPP-PEPPERMINTS COSMA SHIVA), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis
7 wo NANDO Dzako (Uri Haus Galli-CASTRA Dzako), hod. M. Zanony, wł. Juraj Slota
8 wo SCHICO Equus ( CASSIUS CLAY Equus-KSANDINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
9 wo IRAN Gelezinis Vilkas (Hagadahl Figo-TULPI Gelezinis vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
10 wo JAGO z Drozda Piasków (AL-GROM KIMON-TORA z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Dorota Siwik
11 wo MENZO von der Grafenburg (OBER von Bad-Boll-HOSTESS von der Grafenburg), hod. Corinna Bahr, wł. Tomasz Bogucki, Sławomir Disterheft
12 wo GARET Amax (DOLLAR v. Zellwaldrand-NAOMI Hexenland), hod. Sławomir Potaś, wł. Sławomir Potaś
13 wo ARMIN Trebortim (GIO Frankengold-VANTA z Ostrowskiej Sfory), hod. Robert Filipowiak, wł. Robert Filipowiak
14 wo FIGO Kierkis-hof (LUCA Altenberger-Land-ANIKA vom Monchberg), hod. Jacek Pazdan, wł. Jacek Pazdan
15 wo ROCCO-RAMON z Piaszczystej Górki (ARON Szenberg-DIXI-DIVA z Piaszczystej Górki), hod. Bogusław Szabat, wł. Bogusław Szabat

Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)

Klasa młodzików

1 bdb ZICO Trebortim (ALEX Alexander The Great-QUINA z Kojca Elikame), hod. Robert Filipowiak, wł. Robert Filipowiak
2 bdb NEKTARAS Laukine Vilkauoge (CENT v. Haus Portofino-CIOTKA Laukine Vilkauoge), hod. Zivile Cepuliene, wł. Paulius Kaupelis
3 bdb FUX Lestes Poland (DOLLAR vom Zellwaldrand-RANDYA Lestes), hod. Zbigniew Bagrowski, wł. Zbigniew Bagrowski
4 bdb ZASKO Z Krywlan (FABIAN von der Grafschaft Mark-UTA Z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Marcin Siegieńczuk
5 bdb GASS Mis-Maz (JOKER vom Eichenplatz-TAINA vom Kaditzer Land), hod. Waldemar Federak, wł. Tomasz Cembrowski

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa młodzieży


1 bdb KESZ Marko Carras (GIO vom Frankengold-FANTA Redstar), hod. Marek Wencel, wł. Marek Wencel
2 bdb WUNDERSTERN NORD (Jambo vom Schollweiher- Kronis Kändrewa), hod. Riina Ruven, wł. Harjumaa Annika Grünberg
3 bdb FRANKO GARLIAVIETIS (GIGOLO von der Barenschlucht-HORKA aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Ramunas Ciapas
4 bdb ILBO VON PALLAS ATHENE (Nino von Tronje-Pivie vom Farbenspiel), hod. J.Maibuchen, DE, wł. Antanas Butkus
5 bdb MAIRON Naujavilnietis (VILI Naujavilnietis-DEXANA z Krzywego), hod. Vadim Scepkin, wł.Vadim Scepkin
6 bdb MIKY Dzako (Drug vom Zellwaldrand-Hasel Dzako), hod. M. Zanony, wł. Juraj Slota
7 bdb IKO Sądeckie Lachy (VEGAS du Haut Mansard-XENA Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
8 bdb LEXO Artrox (VEGAS DU HAUT MANSARD-BAXI Artrox), hod. Artur Dąbrowski, wł. Artur Dąbrowski
9 bdb HARRY von der Glockenheide (Arex von der Wilhelmswarte-Cessy von Trafalga), hod. Sigrid Becker, wł. Robert Rubacha
10 bdb PAX Naujavilnietis (Gio vom Frankengold-:Puma Naujavilnietis), hod. Vadim Scepkin, wł. Albert Vezys
11 bdb URAN von der Plassenburg (REMO vom Fichtenschlag-HORKA aus Wattenscheid), hod. OXANA von der Plassenburg, wł. Maxim Silanov, Rinaldas Janusaitis
12 bdb KLIFF vom Fourniermuhlenbach (PAER vom Hasenborn-DISCA vom Holtkamper Tor), hod. H.Munster, wł. Ekaterina Moskwina
13 bdb ARMAGEDONAS AURUM (UNKAS Gelezinis Vilkas-MAGIJA Gelezinis Vilkas), hod. Andrej Napolov, wł. Cezary Stanisław Paliczuk
14 bdb ARAM z Januszewskiej Zagrody (AMOR VOM HAUS ALLRATH-BORA z Kózkowej Zagrody), hod. Piotr Baran, wł. Piotr Baran
15 bdb DAX z Borówna FCI (BRUNO von Vierhundert Hertz-CHANEL MIS- MAZ), hod. Filipecka Joanna, wł. Joanna Filipecka
16 bdb CARLLO ze Szczepanowiąt PT1 (BANDERAS VON AUERBACH-ŁARI z Drozda Piasków), hod. Kazimierz Krassowski, wł. Sebastian Sokólski

Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)

Klasa juniorów


1 bdb BERRY von Osterberger Land (REMO vom Fichtenschlag- NIELA vom Suentelstein), hod. Dirk Wortman, wł. Olga Timofeeva
2 bdb BAX z Leśnego Justynowa IPO 1. Kkl.1 (VANOS vam NOORT-DONA Skania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski
3 bdb BILL von der Grafenburg (DUX de INTERCANINA-NAVEL von der Grafenburg), hod. Corinna Bahr, wł. Tomasz Bogucki
4 bdb NAZIR ze Skalnego Wzgórza (OBER von Bad Boll-DELI ze Skalnego Wzgórza), hod. Gertruda Jureczko, wł. Paweł Krych
5 bdb Baldrsens Flash FIRE (RUS GERTS ADELL INDIGO-ALRIANBOVALD LAGUNA), hod. O.Semonova, wł. M.V. Simonova
6 bdb STING Super Agent (SHICCO von der Freicheit Westerholt-Toskana Super Agent), hod. Kisliakov A., wł. Rita Turava
7 bdb BAYCK Gven Blaid (MERCURY Amfitrion-SIERRA Gven Blaid), hod. Novik. N, wł. Marian Drodishevskiy
8 bdb GAMBO Soolrad See (KANTO von der Karl May Hohle-HEKSA Solrad See), hod. O.Radchenko, wł. Oleg Radchenko
9 bdb Al-grom SPEEDY (PAER vom Hasenborn-Al-grom KARMA), hod. Marzena i Mirosław Zawiślak, wł. Mirosław,Marzena Zawiślak
10 bdb EDI PAUL-MAT (TASKO ze Spręcowa-LENA z Trojańskiego Lasu), hod. Krzysztof Kalbarczyk, wł. Krzysztof Kalbarczyk
11 bdb UNKO z Krywlan, (NAXO VON FICHTENSCHLAG-ASTRA VON DER JAEGER ALLEE), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Konrad Kostro
12 bdb TOGO AKSARIS (Markus vom Status Quo-Boska Greta Elidon), hod. Jacek Kulik, wł. Jacek Kulik
13 bdb ZHEROM Gven Blaid, (MERCURY Amfitrion-IZIDA Gven Blaid), hod. Novik. N, wł. Iwan Fridrih
14 bdb JOKER vom Urstromtal (JIMMY vom Baruther Land-CINDY vom Urstromtal), hod. Fred Heinze, wł. Fred Heinze, Dariusz Makarewicz
15 bdb URAS v. Alterberger Land (CANYON von der Lars-Aue-AEBBY vom Altenberger Land), hod. Norbert Schleuter, wł. Kornel Dybul
16 db KEIKO Jarkowski Dwór (YOKER vom Leihawald-DONNA vom Bauhofer-Land), hod. Jarosław Opozda, wł. Robert Duda
17 db ILAN NAUJAVILNIETIS (Gerafin vom Holtkamper See-Bonny vom Astral), hod. Vadim Scepkin, wł. Albert Vezys

Klasa otwarta

1 dosk POKER z Drozda Piasków (ILBO vom Holtkamper See-EJSZA z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
2 dosk FAX vom Urstromtal (VICTOR vom Zellwaldrand-CINDY vom Urstromtal), hod. Fred Heinze, wł. Fred Heinze, Dariusz Makarewicz
3 dosk AUSTIN Ardelia (AREX v.d. Wilhelmswarte-OLKA Ardelia), hod. P. Bożko, wł. Krzysztof Wysocki
4 dosk THISSAN Hexenland (Furbo degli Achei-HINA Hexenland), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Piotr Zakrzewski
Dyskw (zachowanie hodowcy) PEIK-PUTZ z Piaszczystej Górki (TICCO z Kolinku-DIXI-DIVA z Piaszczystej Górki), hod. Bogusław Szabat, wł. Bogusław Szabat
Dst (reakcja na strzał) FIMO Tombo (NESCH von der Grafenburg-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki

Klasa użytkowa

Najlepsze psy na testach psychicznych:

ZELLO von der Neudenauer Holzsteige SchH1,Kkl1 (PAKROS d'Ulmental-URI von der Neudenauer Holzsteige), hod. Robert Kowalski, wł. Leszczyńska Katarzyna
PERCY vom Streek SchH3, Kkl1 (NEGUS vom Holtkämper See-JACKY van de Zomerdijkslanden), hod. Leo Behrens, wł. Wiesław Małek
REDER z Krywlan IPO 1 (MARKUS vom Status Quo-JETTA z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Urszula Świetlicka-Rusiłowicz
FEST KIEFER DEMON IPO-3, Kkl-1,SchH-2 (QUENTIN KARANBERG-FEST KIEFER EDITTA), hod. Levashova Jelena, wł. Sillam Oie
MERCURY Amfitrion IPO1 Kkl1 (SIRIO dela Real favorita-EVITA Amfitrion), hod. K.A.Struk, wł. Nina Novik, Beata Kalisz

VA 1 ASTIZ Rodiaz IPO 1 (ORBIT Rodiaz-SIGMA Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Radosław Namyślak
VA 2 WILLOW vom Heidknapp SchH1, Kkl1 (LENNOX vom Heinrichplatz-TARA vom Heidknapp), wł. Stephan Gustl
VA 3 MERCURY Amfitrion IPO1 Kkl1 (SIRIO dela Real favorita-EVITA Amfitrion), hod. K.A.Struk, wł. Nina Novik, Beata Kalisz
VA 4 FRITZ vom Kuckucksland SHH3 Kkl1 (Roy Terrae Lupiae-Paula vom Kuckucksland), hod. Ottmar Grunnewald, wł. Karim Laraki

5 dosk WIRUS z Drozda Piasków IPO-1 (WILSON von der Schnuckenweide-CORA z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
6 dosk PERCY vom Streek SchH3, Kkl1 (NEGUS vom Holtkämper See-JACKY van de Zomerdijkslanden), hod. Leo Behrens, wł. Wiesław Małek
7 dosk DOLLAR vom Zellwaldrand SchH2 (MAESTRO vom Osterberger Land-CONNY vom Haus Portofino), hod. Ralf Wiesner, wł. Mariusz Huszcza
8 dosk WUNDERST GENF IPO-2, SchH-1, Kkl-1, EST J CH, LTJCH (Quantum von Arminius-Kronis Kändrewa), hod. Riina Ruven, wł. Signe Sadeiko Riina Ruven
9 dosk QUANT AUS DEM AURUM ZWINGER IPO-1, Kkl-1 (IDOL vom HOLTKAMPER HOF-GRAZIE AUS DEM AURUM ZWINGER), hod. Ralf Dangers, wł. Petrovicheva Timofeeva
10 dosk ERAST Guardian Gryphon IPO1 (FORTAN z Krywlan-VIOLA von der Grafschaft Mark), hod. Beata Malinowska, wł. Mirosław Borowski
11 dosk TAYSON Gven Blaid IPO1 Kkl1 (MERCURY Amfitrion-ERLINA Gven Blaid), hod. Novik.N, wł. Andrej Lapa
12 dosk RUS BRISKAZI IMPERATOR RUS IPO-1 (Digger vom Elzmündungsraum-Radonezj Zaika), hod. Zaizewa I., wł. Alexander Burganovskiy
13 dosk REDER z Krywlan IPO 1 (MARKUS vom Status Quo-JETTA z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Urszula Świetlicka-Rusiłowicz
14 dosk ARNI TOMMY-ATUT IPO1 (GHANDI vom Holtkamper See-SARA z Trojańskiego Lasu), hod. Tomasz Szymański, wł. Tomasz Szymański
15 dosk HAKER Equus MŁ.Zw.PL,Ch.Pl.Mł.Ch.Pl., (RICO vom Altenberger Land-FARINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Joanna Filipecka
16 dosk LUCKY Mavic Poland IPO 1 (ZAMP vom Thermodos-IKA vom Farbenspiel), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Jaroslaw Mielnikiewicz, Piotr Dobrzański
17 dosk FEST KIEFER DEMON IPO-3, Kkl-1,SchH-2 (QUENTIN KARANBERG-FEST KIEFER EDITTA), hod. Levashova Jelena, wł. Sillam Oie
18 dosk WALDI zur Worringer Rheinaue IPO V, IPO 1 (BANDERAS du Domaine du Parc-XELDA zur Worringer Rheinaue), hod. Bruno Itter, wł. Przemek Pałuba, Katarzyna Leszczyńska
19 dosk XAMBO vom Farbenspiel Kkl1 IPO 1 (TYSON von Koettersbuch-YASKA vom Farbenspiel), hod. Erwin Wieser, wł. Marek Czerniakowski
20 dosk ZELLO von der Neudenauer Holzsteige SchH1,Kkl1 (PAKROS d'Ulmental-URI von der Neudenauer Holzsteige), hod. Robert Kowalski, wł. Leszczyńska Katarzyna
21 dosk CZAD Sądeckie Lachy IPO-1 ( DRUG vom Zellwaldrand-HUPIE Starý Samotár), hod. Andrzej Woda, wł. Bernard Famula
22 dosk ULK Sądeckie Lachy SVV1 (BRAVOS von der Rhenhohe-Bakai Bator Quini), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
23 dosk ASTO z Rokoli IPO 1 (Flash Avax Hof-XANDY z Agiru), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa
24 dosk DANER Gelezinis Vilkas (DRONGO Gelezinis Vilkas-HASPI Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova

Testy niezaliczone
ALAN z Trojańskiego Lasu IPO1 (FLASH v.d. ZOMERDIJKSLANDEN-LENA z Trojańskiego Lasu), hod. Zbigniew Stępski, wł. Zbigniew Stępski
BAX z Borkowa Szlacheckiego PT, IPO 1 (IVAN Wolf-gang-PANDA Linabero), hod. Ryszard Szewc, wł. Remigiusz Pustkowski
Regul Lait ERZOG IPO1, Kkl1 (BORIS v. Regul-AMELIE v. Wiesenring), hod. Zubtsova, wł. R.O Drozdova
INDO Kenola SchH1, Kkl1 (KWANTUM KLOSTERMOOR-TRACY VOM FRANKENGOLD), hod. Zajączkowski Sebastian, wł. Łukasz Jęć
Heleros QWINTO IPO3,Kk1,Balt J.Ch,Est.V.Ch,Lv.Ch (Ingodds Agassi-Heleros Remie), hod. Heli Vaab, wł. Katriin ja Rain Heinsoo
RIO Mavic Poland Ch.Pl.,IPO 2 (FLICK von Haus Galli-IKA vom Farbenspiel), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Anna Mielnikiewicz
VISUM Tensor IPO1 (SONY des Jardins du Peyrou-WILMA Tensor), hod. Adam, Joanna Domańscy, wł. Renata Horzela

Klasa championów

1 dosk KEY Haus Galli (SCOTT AUS AGRIGENTO-VERA SOREX), hod. Ondrej Jesieński, wł. Bożena Kuczewska
2 dosk ASKO Mavic Poland (QUENN VON LOHER WEG-PATRISIA MAVIC), hod. Adrian Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara
3 dosk ODYS SANTANDER FCI (HOSS v.BRACHTTAL-BARBIE ELSANTA), hod. Marek Juchniewicz, wł. Magda Lipnicka-Sapielak

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa weteranów


1 dosk LASSO Accord Bis Ch.Pl., IPO1 (BRANDO von Baccara-CIRA Accord), hod. Barbara Wawrowska, wł. Barbara Wawrowska
2 dosk HARDY Amfitrion CH.RU,BY,UK,. VA,IPO 1.Kkl1 (VA3 Erasmus van Noort-Pasja Amfitrion), hod. K.A.Struk, wł. Nina Novik
3 dosk JOKER Accord Bis IPO1 (CHAMP von Dakota-USSI von der Grafschaft Mark), hod. Barbara Wawrowska, wł. Barbara/Jerzy Wawrowska/Żywek

Suki

Sędzia: Thomas Teubert (SV)

Klasa baby


1 wo Baldrsens CRISTAL (Zearo v. Zellwaldrand- Zilber Vasserfal Narnija), hod. Semenova Oksana, wł. Oksana Semenova
2 wo QUORLI Wolf Jar (Xen vom Heerbusch-Quorli vom Osterberger-Land), hod. Marek Zgorzelski, wł. Marek Zgorzelski
3 wo YANKA Kalupus (BIX von Arlett-ARMI z Dobrego Kojca), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
4 wo DAXI z Leśnego Justynowa (GAROS D-ABRA z Leśnego Justynowa), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sławomir Łagoński
5 wo CARMEN z Krywlan (WEGAS vom Fichtenschlag-LENA z Krywlan), hod. Ryszard Gesinowski, wł. Ryszard Gesinowski, Jarosław Młodzianowski
6 wo KIA z Tomickich Lasów (FURBO von der kleinen Ranch-Tootsie Tensor), hod. Radosław Rokitka, wł. Radosław Rokitka
7 wo XANJA vom Pendler (Paer vom Hasenborn-Nika vom Pendler ), hod. Wolfgang Meinen, wł. Wolfgang Meinen, Sebastian Zajączkowski
8 wo BRITNEY Śmiłowickie Wilki (BIX von Arlett-FLER Redstar), hod. Renata Horzela, wł. Renata i Piotr Horzela
9 wo LIZA Sądeckie Lachy (Yustin Maserau-XENA Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
10 wo PIRANHA Tensor (TUBORG Tensor-VIANA Tensor), hod. J.A. Domańscy, A. Niemyska-Buczek, wł. Agata Niemyska-Buczek
11 wo BHIRMA Hexenland (ZELLO von der Neudenauer Holzsteige-HINA Hexenland), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Monika Szczepaniak
12 wo GUCIA z Rokoli (XAMBO VOM FARBENSPIEL-ALIS Z ROKOLI), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa
13 wo HEIDI Morska Dolina, (SULTAN von der Jahnhohe-LUKA Mavic), hod. Beata Pietrowska, wł. Beata Pietrowska
14 wo TINKA Kenola (CHACCO FREIHEIT WESTERHOLT-CONDA FRANKENGOLD), hod. Sebastian Zajączkowski, wł. Leopold Harań, Sebastian Zajączkowski
15 wo MONA z Drozda Piasków (WIRUS z Drozda Piasków-OKIDA Kadiman), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
16 wo HAWANA Morska Dolina (SULTAN von der Jahnhohe-LUKA Mavic), hod. Beata Pietrowska, wł. Beata Pietrowska
17 wo LARA Modris Podlasie (FABIAN von der Grafschaft Mark-HAVANNA von der Grafschaft Mark), hod. Adam Sokolewicz, wł. Adam Sokolewicz

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa szczeniąt

1 wo HANA Primo Grande (QUATTRO von der Partnachklamm-ILANKA z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski
2 wo IXA Mis-Maz (INDUS Mis-Maz-NAYA Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Stanisław Wójcicki
3 wo HANA Garliavietis (WILLOW VOM HEIDKNAPP-PEPPERMINTS COSMA SHIVA), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis
4 wo Rus Antares RED STAR (SENSEN MANN AMUR-DARINA Von Nord Traum), hod. Morozova O., wł. Olga Morozova
5 wo GEISZA Primo Grande (SHICCO von der Freiheit Westerholt-BONNY vom Astral), hod. Szymon Mukalski, wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski
6 wo ORLY Szenberg (ARON Szenberg-JOOPY Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
7 wo BELLA MIA IMATORINO (Sony z Lintichu-Ulkana Irluka), hod. Aleą Miketa, wł. Ales Miketa
8 wo ELIS Kabi (ZEARO VOM ZELLWALDRAND-TOSKA KABI), hod. Sławomir Stelmach, wł. Sławomir Stelmach
9 wo CUMA z Leśnego Justynowa (VEGAS DU HAUT MANSARD-DONA Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Mateusz Dranicki
10 wo ESTER Gven Blaid (Al-grom Kimon-BIYA Dnieprowskaja), hod. N.Novik, wł. Ewgieni Timofejew
11 wo EMI z Rakowieckiego Dworu (DOLLAR vom Zellwaldrand-TILA Rykoń), hod. Mariusz Huszcza, wł. Mariusz Huszcza
12 wo ANITA Trebortim (GIO Frankengold-VANTA z Ostrowskiej Sfory), hod. Robert Filipowiak, wł. Robert Filipowiak
13 wo LEIDI z Drozda Piasków (Bodo dei Lupi di Mare-Cora z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
14 wo BONA Wypusty FCI (MERCURY Amfitrion-FILLA Artrox), hod. Sławomir Skorupa, wł. Piotr Bednarek
15 wo ENOLA z Hetmańskiej Sfory (Umberto Tensor-PEDROLA z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Piotr i Renata Niedzielscy
16 wo GRAMMY Amax (DOLLAR v. Zellwaldrand-NAOMI Hexenland), hod. Sławomir Potaś, wł. Sławomir Potaś
17 wo SMARTIE vom Zellwaldrand (QUATTRO von der Partnachklamm-MELINDA vom Niemberger Eck), hod. Ralf Wiesner, wł. Renata i Piotr Horzela
18 wo INDI Gelezinis Vilkas (Hagadahls Figo-TULPI Gelezinis Vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
19 wo FANTA KABI (RICO Animar-UNIQA Avax Hoff), hod. Sławomir Stelmach, wł. Paweł Michalak
20 wo HESSA Primo Grande (Quattro von der Partnachklamm-ILANKA z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Piotr Zakrzewski
21 wo GRETA Spes Henkor (XAMBO vom Farbenspiel-HELGA Spes Henkor), hod. Henryk Korolewicz, wł. Henryk Korolewicz
22 wo HEIDI Esmondor (ASTO Z Rokoli-DORIS Z Dorzecza Pilicy), hod. Monika Miller, wł. Monika Miller
23 wo SEPHIA Germanius Ortus (PERCY von Streek-LANA Farbenspiel), hod. Bogusław Chmiel, wł. Andrzej Gołowicz
24 wo LAILA z Drozda Piasków (Bodo dei Lupi di Mare-Cora z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
25 wo WENA z Weselskiej Zagrody (NERO z Weselskiej Zagrody-MAJKA z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Stanisław Wąsiakowski
26 wo XARA Kalupus (WEGAS vom Fichtenschlag-OLA Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
27 wo NEXA-NELLI z Piaszczystej Górki (ARON Szenberg-TIGRA-TIGGRISE z Piaszczystej Górki), hod. Bogusław Szabat, wł. Bogusław Szabat
28 wo RITA-RIMINI z Piaszczystej Górki (ARON Szenberg-DIXI-DIVA z Piaszczystej Górki), hod. Bogusław Szabat, wł. Bogusław Szabat

Klasa młodzików

1 bdb DEBRA Oger Schloss (YOKER GIM-XARA Oger Schloss), wł. Sergei Baranov
2 bdb SANTBIRI PALOMA (Ace v.Status Quo-Svarzekoks Nicla), hod. Birina S.V., wł. Elena Kuzmina
3 bdb BONA Kamienna Twierdza (MAJK z Weselskiej Zagrody-OXA Kamienna Twierdza), hod. Zbigniew Szczesniak, wł. Zbigniew Orłowski
4 bdb BORA Kamienna Twierdza (MAJK z Weselskiej Zagrody-OXA z Kamiennej Twierdzy), hod. Szcześniak Zbigniew, wł. Joanna Chraplak
5 bdb MISCHA Jacentus (WEGAS Fichtenschlag-HEKSA Dlha Roven), hod. Jacek Żydzik, wł. Jacek Żydzik
6 bdb NOVA Laukine vilkauoge (CENT v. Haus Portofino-CIOTKA Laukine vilkauoge), hod. Zivile Cepuliene, wł. Ieva Rubyte
7 bdb Brawos Bis (FCI) SAWANA (NOEL v. Suentelstein-Brawos Bis (FCI) JILLY), hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz
8 bdb ALMA Jarkowski Dwór (AREX Wilhelmswarte-DONNAvon Bauhofer-land), hod. Jarosław Opozda, wł. Zbigniew Bieniasz
9 bdb Al-grom YOKO (MAJK Z Weselskiej Zagrody-Al-grom KARMA), hod. Marzena i Mirosław Zawiślak, wł. Katarzyna Głowacka, Marzena i Mirosław Zawiślak
10 bdb Haus Alana Balt ODISSEJA (OBER Della Valcuvia-Alana Balt IZABELL), hod. A.J.Szipilowa, wł. Alla Szipilowa
11 bdb ZORKA z Krywlan (Fabian von der Grafschaft Mark-Uta z Krywlan), hod. Ryszard Gesinowski, wł. Mariusz Szymborski

Klasa młodzieży

1 bdb Strong End Soft HEYDA (CENT v Haus Portofino-Strong End Soft STESHA), hod. E.Silaeva&N.Pavlova, wł. Alla Strakhov
2 bdb WUNDERSTERN NAJA (Jambo vom Schollweiher-EST V CH, EST Vet CH Kronis Kändrewa), hod. Riina Ruven, wł. Harjumaa Riina Ruven
3 bdb HERA Red- Alert (Vegas du Haut Mansard-Tenia von Batu), hod. Józef Kalinowski, wł. Józef Kalinowski
4 bdb PARMA Naujavilnietis (GIO vom Frankengold-PUMANaujavilnietis), hod. Vadim Scepkin, wł. Vadim Scepkin
5 bdb SABA Sukcesor (ULTIMMO Avax Hof-BALBINA Redstar), hod. Andrzej Kotulski, wł. Andrzej Kotulski
6 bdb MONY Dzako (DRUG vom Zellwaldrand-HASEL Dzako), hod. M.Zanony, wł. Marian Zanony
7 bdb OLENA Wolf-Gang (Nelson vom Frankengold-Kiara vom Lichtetal), hod. Joanna i Ireneusz Kajak, wł. Ireneusz Kajak
8 bdb DALA Primo Grande (WEGAS von Fichtenschlag-ILANKA z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski
9 bdb IVE von Pallas Athene (Nino von Tronje-Pivie vom Farbenspiel), hod. J.Maibuchen, DE, wł. Antanas Butkus
10 bdb BEKY z Agiru Bohemia (AREX Wilhelmswarte-CAIRA Sarandon), hod. Sasak Michal, wł. Marek Dmochowski
11 bdb COFFIE z Borówna FCI (BRUNO von Vierhundert Hertz-DELHI von Haus YU), hod. Filipecka Joanna, wł. Joanna Filipecka
12 bdb ANGIE IMATORINO, (Kansses z Lintichu-Nikky Irluka), hod. Aleą Miketa, wł. Ales Miketa
13 bdb GIGA Hodowla pod Stawami, (TASKO ze Spręcowa-IGA Kalupus), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski
14 bdb LIBERTY Laukine Vilkauoge (Naxo v. Fichtenschlag-Caika Laukine vilkauoge), hod. Zivile Cepuliene, wł. Oksana Budziene
15 bdb FENDI Garliavietis (GIGOLO von der Barenschlucht-HORKA aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Stasys Zinkevicius
16 bdb ZORA Kabi (RIKO Animar-SISI Kabi), hod. Sławomir Stelmach, wł. Żanna Dąbrowska
17 bdb RAFFI Naujavilnietis (YEROM vom Haus Salihin-DORA vom Frankengold), hod. Vadim Scepkin, wł. Vadim Scepkin
18 bdb CODI z Hetmańskiej Sfory PT-1 (XION vom Nordteich-PEDROLA z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Piotr i Renata Niedzielscy
19 bdb ELADA Gelezinis vilkas (Paer vom Hasenborn-Roxy vom Kaufungerwald), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
20 bdb WIERA Kalupus, (NELSON vom Frankengold-IVANA Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
21 bdb ALFI Tarand (VISUM Tensor-WENDY Tarand), hod. Andrzej Tarnowski, wł. Andrzej Tarnowski
22 bdb BAXI Fikusar (KARLOS vom Finkenschlag-JURGA Aksaris), hod. Grzegorz Koziara, wł. Grzegorz Koziara
23 bdb YADE Hexenland (YUMO vom Finkenschlag-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Przemek Pałuba
24 bdb MAXI Accord (FABIAN Von Der Grafschaft Mark-HEXE Accord), hod. Jerzy Wawrowski, wł. Jarosław
25 bdb BONA z Drozda Piasków (Bodo dei Lupi di Mare-Cora z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski Barcikowski
26 bdb IDA Sądeckie Lachy (VEGAS du Haut Mansard-XENA Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
27 bdb FILA z Ulicy Prusa (ARNO z Dobrego Kojca- ESMI z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
28 bdb NORA z Tuszyńskiego Lasu, (KIEŁ z Tuszyńskiego Lasu-NANA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G.Gątkowscy, wł. Piotr Baran
Dst (reakcja na strzał) ANSHI von Frosten (CANYON von der Lars Aue- Atsel Hof Rikardi), hod. Danilchenko Zlata, wł. Zlata Danilchenko

Sędzia: Thomas Teubert (SV)

Klasa juniorów


1 bdb Evil Forkas MILYA (Cent v. Haus Portofino- Evil Forkas Pauleta), hod. Trofimov D.V., wł. Pastukhov S.V Belyakova S.A
2 bdb BILBA z Leśnego Justynowa (Vanos van Noort-DONA Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sławomir Łagoński
3 bdb FLOCKE vom Wiesenring (DAX de Intercanina-AISCHA vom Wiesenring), hod. Manfred Gruneklee, wł. Henryk Tabaczyński
4 bdb XARA Mavic Poland (MERKURY Amfitron-KENDY Mavic), hod. Adrian Dobrzański, wł. Marek Ważydrąg
5 bdb IRA Marco Carras (DRUG vom Zellwaldrand-FANTA Redstar), hod. Marek Wencel, wł. Marek Wencel
6 bdb GRESSI SOLRAD SEE (KANTO v.d . KARL-MAY HOEHLE-HEKSA SOLRAD SEE), hod. Radchenko S, wł. p.Bolchevik Minskaja obl.
7 bdb Baldrsens FIRE STAR (RUS GERTS ADELL INDIGO- Alrianbovald Laguna), hod. Semenova Oksana, wł. S.P Pugovkina
8 bdb YASMIN von Haus Shiran, (Zamp v. Thermodos- Aurum Aglis Marit), hod. Shiran I.A., wł. N.V Saharova
9 bdb TAMARA Mavic Poland (ARMIN in Regnum Marianum-PALME vom Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Marzena Piskorz-Machnik
10 bdb CARINA Kierkis-hof (KEY v.Haus Galli-TARA z Kojca Holan), hod. Jacek Pazdan, wł. Ryszard Jakielaszek
11 bdb BUFFY Garliavietis (YAKO VAN NOORT-TRIXI VOM FROSTEN), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis
12 bdb FURBA von Frosten (Dax de Intercanina-Atsel Hof Rikardi), hod. Danilchenko Zlata, wł. Zlata Danilchenko
13 bdb SAGA z Krywlan (GIO V.Frankengold-LUKA z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. R.J. Gesinowscy
14 bdb ALEXISZ Z Żędowego Boru (NERO z Trojańskiego Lasu-ULKA z Trojańskiego Lasu), hod. Maria Pogorzelska, wł. Tomasz Szymański
15 bdb Brawos Bis (FCI) ROZALIA (YAKO v Noort-Brawos BUFFY), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
16 bdb SCHANTAL Gven Blaid (MERCURY Amfitrion-ODA Gven Blaid), hod. N.Novik, wł. Y.N. Zuba
17 bdb IBIZA Z Peletonu Skorpiona (PEIK HOLTKAMPER HOF-ARIET z Peletonu Skorpiona), hod. Hieronim Guberow, wł. Paweł Michalski
18 bdb INGA Vektor (ULKO z Krywlan-CLEO Vektor), hod. Andrzej Nieradko, wł. Andrzej Nieradko
19 bdb FURBA Hexenland PT1 , IPO1 (FURBO degli Achei-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Marek Dmochowski
20 bdb SAKURA Super Agent (SHICCO von der Freicheit Westerholt-Toskana Super Agent), hod. Kisliakov A, wł. Rita Turava
21 bdb Haus Alana Balt ZENIFER (Alana Balt KAZANOWA-Alana Balt NAITINGEIL), hod. A.J.Szipilowa, wł. Alla Szipilowa
22 bdb PANDA z Ulicy Prusa (BODO DEI LUPI DI MARE-CELI z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
23 bdb Heleros EGERIA (Kwantum vom Klostermoor-Heleros Yarise), hod. Heli Vaab, wł. Agle Oissar
24 bdb SELA z Krywlan (GIO v.FRANKENGOLD-LUKA Z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Dariusz Żochowski
25 bdb JONA vom Urstromtal (JIMMY vom Baruther Land-CINDY vom Urstromtal), hod. Fred Heinze, wł. Fred Heinze, Dariusz Makarewicz
26 bdb DEMI z Rakowieckiego Dworu (DOLLAR vom Zellwaldrand-CESY z Domu Nauczyciela), hod. Mariusz Huszcza, wł. Mirosław Szczypski
27 bdb Haus Alana Balt ESENJA (Alana Balt CEZAR-Alana Balt OLIMPJA), hod. A.Szipilowa, wł. Ekaterina Kazaczonek
28 db ELLY DU VAL D'ANZIN (Dux de Intercanina-Vourasie Du Val D'anzin), hod. Eric Trentenaere, wł. Zydre Viskantaite

Klasa otwarta

1 dosk ZIMBA vom Fichtenschlag (Ingodds AGASSI-ZASKIA vom Fichtenschlag), hod. Marco Ossman, wł. Jacek Żydzik
2 dosk EMI Hodowla pod Stawami (POLLDY ze Spręcowa-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski
3 dosk QUINA z Kojca Holan (QUO vom Status QUO-OLLY z Kojca Holan), hod. Andrzej Holik, wł. Jacek Pazdan
4 dosk XENA Sądeckie Lachy (APOLL Hartis Bohemia-JESSI Sądeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
5 dosk FORI Tombo (NESCH von der Grafenburg-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki
6 dosk VENCHESTA von Nord Traum (Vogerland Faraon-Zilber Vasserfal Chereshnya), hod. S.V. Pershina, wł. Zivile Cepuliene
7 dosk ABRA z Leśnego Justynowa (DUX de Cuatro Flores-DONA Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sławomir Łagoński
8 dosk Brawos Bis (FCI) MARYLA (CEDRIC v. Amur- Brawos BUFFY), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
9 dosk FRUZIA Szlachetna Krew (EBAFARMENS VODCA-Ch.Pl , I PO-1 DORA Szlachetna Krew), hod. Rafał Cholewa, wł. Rafał Cholewa
10 dosk AMELIE von Wiesenring (ILBO v. Holtkamper Hof-AMA von Haus Yu), hod. Manfred Gruneklee, wł. R.O Drozdova
11 dosk GAZA BOL-MAR (DOLLAR vom Zellwaldrand-ITAKA z Trojańskiego Lasu), hod. Marek Żmijewski, wł. Marek Żmijewski
12 dosk MARSEL von Bund Frosten (Atsel Hof Yuvenal- Tina von Frosten), hod. Vitalij Solovej, wł. Vitalij Solovej
13 dosk VERVA z Drozda Piasków (BREK z Drozda Piasków-MEGI z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
14 dosk CONCHITA Alsanta (ILKA`S TEQUILA-NUKA Asarko Lordana), hod. Agnieszka Lipińska, wł. Agnieszka Lipińska
15 dosk XIRA z Drozda Piasków (DOLLAR vom Zellwaldrand-EJSZA z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Dorota Siwik
16 dosk ALISZA Primanika (PAKS Mavic-ANIKA Szary Kojec), hod. Sebastian Olech, wł. Sebastian Olech
17 dosk OKSA Ewita Adamus FCI (NICO vom Lehnhof-ERIKA Kalupus), hod. Beata Stypułkowska, wł. Łukasz Marczukiewicz
18 bdb BASTI ze Spręcowa (GOSCHA vom HOLTKAMPER SEE-DIWA ze SPRĘCOWA), hod. Norbert Palmowski, wł. Rafał Woronowicz
19 bdb HELGA Spes Henkor (XAVAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN-KETTI LINABERO), hod. Henryk Korolewicz, wł. Henryk Korolewicz
20 bdb FINNI Accord (FEDOR VON BURG BIRSMARCK-HEXE ACCORD), hod. Jerzy Wawrowski, wł. Jerzy Wawrowski

Klasa użytkowa

Najlepsze suki na testach psychicznych:

VINETA-VENDETTA Tensor Ch.Mł.Pl.,Ch.Pl.,IPO2,Kkl.1 (SONY des Jardins du Peyrou-WILMA Tensor), hod. Joanna i Adam Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok
http://www.youtube.com/watch?v=iuqWZYONLKM
Brawos Bis (FCI) JILLY IPO1, Kkl 1, Ch.PL (SIRIO Della Real Favorita-Brawos BUFFY), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
http://www.youtube.com/watch?v=sS2Ef9pPjh0
HINA Hexenland IPO 1; IPO 2; Kkl 1 (VAX von der Kupferhalde-Heksa Geslander), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Monika Szczepaniak
http://www.youtube.com/watch?v=e_oj882FH84
TAJGA De-Bes IPO2,KKL1 (Kastor vom Holtkämper Hof IPO2; KKL1-Negra De-Bes IPO1-KKL1), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski
http://www.youtube.com/watch?v=xPWPlLyIWR0
owczarek niemiecki długowłosy:
FAXI Mavic Poland IPO 1 (EIKO von Haus der Rossen-XANTIA Mavic), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Krystyna Chwastek
http://www.youtube.com/watch?v=4DMqcYxfpOg

VA 1 WILDE Gven Blaid IPO1 Kkl1 (ARKO vom Butienter Land-LAYLA Amfitrion), hod. Novik.N, wł. Jula Pekelis
VA 2 VINETA-VENDETTA Tensor Ch.Mł.Pl.,Ch.Pl.,IPO2,Kkl.1 (SONY des Jardins du Peyrou-WILMA Tensor), hod. Joanna i Adam Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok
VA 3 LENA z Krywlan IPO 1, Kkl.1, Ch.PL (SIRIO della Real Favorita-ULI z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Ryszard Gesinowski, Jarosław Młodzianowski
VA 4 ROXI z Krywlan IPO I (MARKUS vom Status Quo-JETTA z Krywlan), hod. Ryszard Gesinowski, wł. Mateusz Grzywa
VA 5 FERGI Redstar IPO1 Kkl1 (PAKROS DUlmental-RYMINI Asarko Lordana), hod. Waldemar Łodziński, wł. Waldemar Łodziński
VA 6 ROXI Kalupus IPO1 ,Kkl1 (MARKUS vom Status Quo-IVANA Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak

7 dosk ESMERALDA Meisehof IPO-1, Kkl-1 (ELKO v Fichtenschlag-YAGODKA Meisehof), hod. Sinitsina, wł. Jelena Levshova
8 dosk TAJGA De-Bes IPO2,Kkl1 (Kastor vom Holtkämper Hof IPO2; KKL1-Negra De-Bes IPO1-KKL1), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski
9 dosk FANTASIKA Meisehof IPO-2. Kkl-1 (ELKO v Fichtenschlag- Endrefalva Afrika), wł. Jelena Levshova
10 dosk Brawos Bis (FCI) JILLY IPO1, Kkl 1, Ch.PL (SIRIO Della Real Favorita-Brawos BUFFY), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
11 dosk VIANA TENSOR IPO2, Kkl1 (SONY des Jardins du Peyrou-WILMA TENSOR), hod. Joanna i Adam Domańscy, wł. Agata Niemyska-Buczek
12 dosk ZADANA Gelezinis Vilkas (UNKAS Gelezinis Vilkas-ROXY Kaufungerwald), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
13 dosk CIOTKA Laukine Vilkauoge (ADAMSAS Laukine Vilkauoge-SARMA Gelezinis Vilkas), hod. Zivile Cepuliene, wł. Zivile Cepuliene
14 dosk Corsa all'oro di Fosco Aidas SchH1, Kkl-1, LT J CH, LT CH (Rhyscher v. Arlett-Bosca di Fosco Aidas), hod. Natalia Slabodnikova, wł. Natalia Slabodnikova
15 dosk CIBONA Gelezinis Vilkas (BRAVOS vom Steffen Haus-BONI Gelezinis vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
16 dosk DORIS z Dorzecza Pilicy IPO 1 (CELLO von Haus Yu-EWITA Z Pilicznego Źródła), hod. Dawid Fijarczyk, wł. Monika Miller

Testy zaliczone, suczki nie oceniane:
BAJKA Kamabeda IPO2 (MAX Kamabeda- ARIKA Habart), hod. Dariusz Więckowski, wł. Magdalena Atiah
CINDY vom Urstromtal SchH1, Kkl1 (RIO vom Ochsentor-ENKE vom Essweiler Tal), hod. Fred Heinze, wł. Fred Heinze, Dariusz Makarewicz
DONA Scania IPO 1 (UNTO Konstar-SOFI z Agiru Bohemia), hod. Mirosław Cybulski, wł. Sylwester Lisowski
HINA Hexenland IPO 1; IPO 2; Kkl 1 (VAX von der Kupferhalde-Heksa Geslander), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Monika Szczepaniak
KASIA di Casa Pileci IPO1 (FARUS des Meilleurs Sangs-V SEXY zur Worringer Rheinaue), hod. Nicolino Pileci, wł. Katarzyna Leszczyńska

Testy niezaliczone:
GLORIA Equus Ch,Pl. ,IPO1 (SONAR Woj-Bas- FARINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Agnieszka Czerniawska
NEBRASCA Hexenland IPO1 (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Katarzyna Leszczyńska
ZINA De-Bes IPO2,Kkl1 (Dux de Quatro Flores -Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski

Klasa championów

1 dosk YUDZHINA von Vishenhoff (Wasko v. Schacher- Brenda v. Wiesenring), hod. Vishnevskaya T.O., wł. N.V Saharova
2 dosk CELI z Krywlan (MAX z Krywlan-ESMI z Krywlan), hod. R. Gesinowski, wł. Adam, Bajorek
3 dosk LUKA z Krywlan (SIRIO della Real Favorita-ULI z Krywlan), hod. R.J.Gesinowscy, wł. Ryszard Jarosław Gesinowscy
4 dosk DIXI Mavic Poland (ESKAN vom Finkenschlag-VITA vom Farbenspiel), hod. A.K.Dobrzański, wł. Piotr Dobrzański
5 dosk KIM VOM LICHTETAL (XENO VOM ELZMUNDUNGSRAUM-FINA VOM LICHTETAL), hod. Steffi Kulbel, wł. Zygmunt Miazek

Klasa weteranów

1 dosk NEGRA De-Bes IPO1,Kkl1 (Romeo v. Pallas Athene-Afa Korso), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Klapkowski
2 dosk ARKA z Drozda Piasków, (MARCO z Krywlan-HOGA Kadiman), hod. Marek Drozdowski, wł. Jan Fabiszewski

Owczarek Niemiecki Długowłosy

Psy

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa szczeniąt


1 wo GUCCI Primo Grande (SHICCO von der Freiheit Westerholt-BONNY vom Astral), hod. Szymon Mukalski, wł. Dariusz Kantorski
2 wo XAMBO Kalupus (WEGAS vom Fichtenschlag-OLA Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak

Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)

Klasa młodzików


1 bdb FELIX vom Nordteich (REMO vom Fichtenschlag-AIDA vom Nordteich), hod. Julia Schmidt, wł. Wojciech Stachurski

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa młodzieży


1 bdb DRAGON Jadźwigi (Bodo dei Lupi di Mare-Arka z Drozda Piasków), hod. Jan Fabiszewski, wł. Jan Fabiszewski

Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)

Klasa juniorów


1 bdb CODY Gelezinis vilkas (GOSCHA vom Holtkamper See-JAGUARA Gelezinis vilkas), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
2 bdb ORION Mavic Poland PT 1,IPO 1 (TYSON vom Kottersbsch-ULKA Mavic), hod. A.K.Dobrzański, wł. Jarosław Kozioł
3 bdb FALCO von Granne (LINGO vom Schornfelsen-STELLA von der Grafschaft Mark), hod. B. Lebiedzińska i A,Joukovets, wł. Sebastian Olech

Klasa otwarta

1 dosk BALU Gelezinis Vilkas (SOLO vom team Fiemereck-Stasi Oger Schloss), hod. Neda Volkova, wł. Neda Volkova
2 dosk ZOTTEL vom Frankengold (QUENN vom Loher Weg-AMY von der Moritzburg), hod. Frank Goldlust, wł. Magdalena Trojanowska

Klasa użytkowa

testy nie zaliczone YAPPO vom Frankengold (FURBO degli Achei-DAGGI vom Frankengold), hod. Frank Goldlust, wł. Dorota Pikulska

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa weteranów


1 dosk WICK Linabero IPO1 (RIKKOR von Bad-Boll-MONA Linabero), hod. Jan Szmaja, wł. Jan Szmaja

Suki

Sędzia: Thomas Teubert (SV)

Klasa baby


1 wo SIRA-SASCHA Accord (FABIAN von der Grafschaft Mark-LADRIEL Accord Bis), hod. Jerzy wawrowski, wł. Jerzy Wawrowski

Sędzia: Wilhelm Nordsieck (SV)

Klasa szczeniąt


1 wo TIRA Gwen Bleid (OBER Della Valcuvia-WIZANTIYA Gven Blaid), hod. Novik N., wł. Ekaterina Cigankova

Klasa młodzieży

1 bdb DALIA Primo Grande (WEGAS von Fichtenschlag-ILANKA z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Dariusz Kantorski
2 bdb SEA Mavic Poland (ASKO Mavic Poland-VARINA v. Farbenspiel), hod. A. Dobrzański, wł. K. Dobrzański, A. Mielnikiewicz
3 db SZAKIRA Mavic Poland (ASKO Mavic Poland-VARINA v. Farbenspiel), hod. A. Dobrzański, wł. Jarosław Kozioł

Sędzia: Thomas Teubert (SV)

Klasa juniorów


1 bdb Brawos Bis PLOTKA (Black LUTOLU-Brawos Bis HECA), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Jarosław Grenda
2 bdb NIKITA Equus (TABOO vom Nordteich-MICKI vom Almhof), hod. Aneta Bilińska, wł. Dorota Pikulska
3 bdb DARZA Marino Haus (BRUNO von Vier HundertHertz-BAXI V-MAX), hod. Mariusz Kowalski, wł. Jarosław
4 bdb TINA Mavic Poland PT 1,IPO 1 (ARMIN in Regnum Marianum-PALME vom Farbenspiel), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Boguslaw Szabat Grenda
5 bdb TASKA Mavic Poland PT 1 (ARMIN in Regnum Marianum-PALME vom Farbenspiel), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Bogusław Szabat

Klasa otwarta

1 dosk MIRANDA vom Holtkamper Hof (Nick vom Holtkamper Hof-Wira vom Nordteich), hod. Jorg Niedergassel, wł. Magdalena Trojanowska
2 dosk YACKI vom Butjenter Land (BRUNO von Vierhundert Hertz-GALINA vom Butjenter Land), hod. Uwe Wienbarg, wł. Magdalena Trojanowska
3 dosk RICKIE von der Piste Trophe (VITO von der Piste Trophe-VIANA vom Fichtenschlag), hod. Erich Bosl, wł. Agnieszka Suchodolska
4 dosk ZEKA von der Zenteiche, (FURBO degli Achei-KELLY von der Zenteiche), hod. Ludwig Christoph, wł. Agnieszka Suchodolska

Klasa użytkowa

1 dosk CHAKRA Marino Haus (FCI) IPO1,PT2 (ARKO VOM BUTJENTER LAND-AZA V-MAX), hod. Mariusz Kowalski, wł. Sylwia Orzechowska
2 dosk Ulmich Team CONI IPO1 (DIAS AUS WATTENSCHEID-LUKA z Ziemi Łukowskiej), hod. Michał Rozwora, wł. Zdzisław Wojcieszek
3 dosk FAXI Mavic Poland IPO 1 (EIKO von Haus der Rossen-XANTIA Mavic), hod. A.K.Dobrzanski, wł. Krystyna Chwastek


Paweł Tiahnybok


Ostatnio zmieniony przez Oman dnia Wto Sie 02, 2011 7:30 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W katalogu jest błąd z przydomkiem MIRANDA vom Holtkamper Hof a nie Butjenter Land Sad
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 878
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pon Sie 01, 2011 3:48 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pumagr napisał:
W katalogu jest błąd z przydomkiem MIRANDA vom Holtkamper Hof a nie Butjenter Land Sad

No niestety pańcia blondynka żle wpisała przydomek w formularzu zgłoszeniowym Sad
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej obsewacji na wyróżnienie na testach zasłużyła też jeszcze jedna suczka ( nie rozumiem czemu nie została wyróżnina ) KASIA di Casa Pilaci no ale cóż Confused myślę że nie tylko ja tak uważam
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 287
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie testów to muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonał Darek Więckowski . Dawno na "klubówce" nie widziałem tak "elastycznie" pracującego pozoranta , błyskawicznie dostosowującego się do poziomu wyszkolenia i temperamentu psa , przyjmowanego na rękaw.

BRAWO Darek , brawo OBAJ pozoranci za kondycję przy tak dużej ilości psów !!!
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 889
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawos Bis (FCI) JILLY na piatkowym treningu Very Happy .


_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group