Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki Wystaw Landowych 2012
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (świat)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 4:57 pm    Temat postu: Wyniki Wystaw Landowych 2012 Odpowiedz z cytatem


_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hallenschau
06.01.2012
SVÖ 36 Burgenland-Süd-Oberwart

Veteranenklasse / H R: Helmut Wehinger
1 Scarlett vom Kirschental SZ 2089314, 25.07.2001 Rapi Supra - Ika Kirschental Katharina Hari

Gebrauchshundeklasse / R R: Helmut Wehinger
V 1 Condor vom Leithawald SZ 2243127, 01.08.2009 Furbo Achei - Asta Leithawald Erich Ehrenhofer, Steiner Willi
Erich Ehrenhofer, Erlacher
Heike
V 2 Laso vom Schlos Freudenau DS 62781, 06.05.2009 Aiko Leithawald - Ives Pod Cenerska
Heike Erlacher, Ehrenhofer
Erich
V 3 Esco vom Leithawald SZ 2217194, 16.06.2007 Look Hawelkaweg - Gunda Leithawald
V 4 Pauli aus der Königshöhle SZ 2169179, 01.04.2005 Ivan Patscherkofel - Yanka Königshöhle Andreas Thaller
SG 1 Danger vom Höllgebirge SZ 2231962, 14.01.2009 Vito Waldwinkel - Angie Höllgebirge Marko Stelzer

Gebrauchshundeklasse / H R: Helmut Wehinger
Erich Ehrenhofer, Weber
Johann
V 1 Rieke vom Leithawald SZ 2232810, 22.11.2008 Yoker Leithawald - Ubi Leithawald
V 2 Zeqije vom Kapellenberg SZ 2236710, 14.05.2009 Tyson Köttersbusch - Lara Hartbergerland Johann Kappner
V 3 Flocke vom Leithawald SZ 2247157, 02.01.2010 Furbo Achei - Ubi Leithawald Erich Ehrenhofer
V 4 Jessy von Burg Lockenhaus SZ 2239854, 06.08.2009 Vegas Haut Mansard - Dora Burg Lockenhaus Luigi Milici
V 5 Lana vom Leithawald SZ 2219561, 23.03.2008 Tino Godalis - Kiara Leithawald Erich Ehrenhofer
V 6 Kara vom Lastal SZ 2239872, 01.08.2009 Ohio Lastal - Amber Noriswand Bernhard Prem
V 7 Biggy vom Hawelkaweg SZ 2206948, 12.06.2007 Look Hawelkaweg - Malta Hawelkaweg Simon Kohlfürst
Erich Ehrenhofer, Mathä
Herbert
V 8 Zoi vom Leithawald SZ 2237523, 21.05.2009 Paer Hasenborn - Balerina Leithawald
V 9 Akira von der Sulzbachwiese SZ 2207969, 15.07.2007 Robuk Monti della Laga - Ostra Schuberthäuschen Jürgen Mauch
V 10 Bea von der Sulzbachwiese SZ 2244911, 21.10.2009 Yoker Leithawald - Akira Sulzbachwiese Jürgen Mauch
V 11 Diva von Usgard SZ 2240337, 01.02.2009 Bicco Dioptas - Zara Usgard Peter Berthold

Junghundeklasse / H R: Helmut Wehinger
SG 1 Aymee Colli Storici DS 64344, 05.03.2010 Vegas Haut Mansard - Hivy Colli Storici Erich Ehrenhofer
SG 2 If vom Leithawald SZ 2252834, 19.05.2010 Furbo Achei - Zambi Leithawald Erich Ehrenhofer, Milici Luigi
SG 3 Benita vom Geisterschloss SZ 2262392, 05.04.2010 Yoker Leithawald - Biggy Hawelkaweg Karin Kohlfürst
SG 4 Holly vom Kainachtor SZ 2254924, 13.06.2010 Mexx Aurelius - Zari Kirschental Katharina Hari
G 1 Desta von der Salztal-Höhe SZ 2248148, 07.02.2010 Faro Xazziam - Freica Haus Salztalblick Alfred Nemeth

LS Junghundeklasse / R R: Helmut Wehinger
SG 1 Quarterback vom Hohen-Haus SZ 2257985, 30.06.2010 Kodag Mohnwiese - Djoy Heksterhorst Helmut Starkl

Jugendklasse / R R: Helmut Wehinger
Erich Ehrenhofer, Weber
Johann
SG 1 Nando vom Leithawald SZ 2261541, 12.12.2010 Ober Bad-Boll - Rieke Leithawald
SG 2 Fello vom Karner SZ 2259997, 18.10.2010 Yoker Leithawald - Alice Haus Breiteneder Rene Karner
SG 3 Lennox von der Hohenzeile SZ 2262295, 04.12.2010 Gigolo Bärenschlucht - Blue Hohenzeile Johannes Kaiser

Jugendklasse / H R: Helmut Wehinger
SG 1 Josy Klein-Leithawald SZ 2261534, 22.11.2010 Gobi Leithawald - Asta Leithawald Erich Ehrenhofer
Erich Ehrenhofer, Steiner
Willibald
SG 2 Luna vom Leithawald SZ 2257739, 06.09.2010 Furbo Achei - Akira Leithawald
SG 3 Dea vom Geisterschloss SZ 2262239, 21.12.2010 Yoker Leithawald - Mexy Hawelkaweg Karin Kohlfürst
SG 4 Cobra vom Geisterschloss SZ 2264159, 01.08.2010 Yoker Leithawald - Nikita Hawelkaweg Karin Kohlfürst

Nachwuchsklasse 9-12 / R R: Helmut Wehinger
VVs 1 Don von der Sulzbachwiese SZ 2264757, 21.03.2011 Urbo Leithawald - Akira Sulzbachwiese Jürgen Mauch
VVs 2 Gauner vom Balkantor SZ 2264712, 20.03.2011 Questo Hawelkaweg - Foxi Balkantor Augustin Friedl
VVs 3 Gin Fizz vom Balkantor SZ 2264714, 20.03.2011 Questo Hawelkaweg - Foxi Balkantor Erich Fuchs
Vs 1 Orbit vom Leithawald SZ 2266294, 07.02.2011 Gobi Leithawald - Kiara Leithawald Cornelia Laller
Vs 2 Volt vom Hochzillertal SZ 2264165, 10.03.2011 Hank Weinbergblick - Iris Gernkogel Katharina Hödl
Vs 3 Vango vom Hochzillertal SZ 2264160, 10.03.2011 Hank Weinbergblick - Iris Gernkogel Karin Kohlfürst
Vs 4 Gibbs vom Balkantor SZ 2264713, 20.03.2011 Questo Hawelkaweg - Foxi Balkantor Andreas Sator

Nachwuchsklasse 9-12 / H R: Helmut Wehinger
Erich Ehrenhofer, Mathä
Herbert
VVs 1 Paula vom Leithawald SZ 2264175, 14.03.2011 Urbo Leithawald - Zambi Leithawald
VVs 2 Vina Gleisenauer Schloß , 07.03.2011 Quattro Partnachklamm - Fina Gleisenauer Schloß Dietmar Maurer
VVs 3 Irina Karat's DK 01969/2011, 14.01.2011 Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu Rene Karner
VVs 4 Ornella vom Leithawald SZ 2266297, 07.02.2011 Gobi Leithawald - Kiara Leithawald Erich Ehrenhofer
VVs 5 Gwesta vom Balkantor SZ 2264719, 20.03.2011 Questo Hawelkaweg - Foxi Balkantor Eva Maria Friedl
VVs 6 Shiwa vom Zellwaldrand , 25.01.2011 Quattro Partnachklamm - Melinda Niemberger Eck Ralf Wiesner
VVs 7 Paige vom Leithawald SZ 2264172, 14.03.2011 Urbo Leithawald - Zambi Leithawald Heinz Braunsdorfer

LS Nachwuchsklasse 9-12 / R R: Helmut Wehinger
VVs 1 Ivan Karat's , 14.01.2011 Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu Cornelia Schopp
VVs 2 Gringo vom Balkantor SZ 2264716, 20.03.2011 Questo Hawelkaweg - Foxi Balkantor Theodor Schatzl

Nachwuchsklasse 6-9 / R R: Helmut Wehinger
VVs 1 Sacco vom Leithawald SZ 2270691, 01.06.2011 Sultan Jahnhöhe - Asta Leithawald Erich Ehrenhofer
VVs 2 Sento vom Leithawald SZ 2270695, 01.06.2011 Sultan Jahnhöhe - Asta Leithawald Erich Weiss
Erich Ehrenhofer, Weber
Johann
VVs 3 Qumar vom Leithawald SZ 2267253, 15.05.2011 Urbo Leithawald - Ubi Leithawald
VVs 4 Lasso von Burg Lockenhaus SZ 2269958, 30.06.2011 Gobi Leithawald - Dora Burg Lockenhaus Luigi Milici, Ehrenhofer Erich
VVs 5 Ex v. Windhag , 16.04.2011 Urbo Leithawald - Meggy Kleinen Land Dr. Peter Sipöcz

Nachwuchsklasse 6-9 / H R: Helmut Wehinger
Erich Ehrenhofer, Weber
Johann
VVs 1 Quine vom Leithawald SZ 2267254, 15.05.2011 Urbo Leithawald - Ubi Leithawald
VVs 2 Amore v. Köfejtöi , 18.04.2011 Urbo Leithawald - Mandy Mogadisho Erich Ehrenhofer, Milici Luigi
VVs 3 Romy vom Leithawald DS 64098, 31.05.2011 Wegas Fichtenschlag - Waica Leithawald Gerhard Fank
VVs 4 Eronja vom Geisterschloss SZ 2270660, 29.06.2011 Hank Weinbergblick - Biggy Hawelkaweg Manfred Scharrer

LS Nachwuchsklasse 6-9 / R R: Helmut Wehinger
VVs 1 Efido vom Geisterschloss SZ 2270654, 29.06.2011 Hank Weinbergblick - Biggy Hawelkaweg Karin Kohlfürst, Kohlfürst Simon

Welpen 4-6 / R R: Helmut Wehinger
VVs 1 Tic-Tac vom Leithawald SZ 2269967, 17.07.2011 Gobi Leithawald - Henni Klein-Leithawald Erwin Petrus, Ehrenhofer Erich
Erich Ehrenhofer, Steiner
Willibald
VVs 2 Uso vom Leithawald DS 64276, 24.08.2011 Ober Bad-Boll - Una-Donna Leithawald
VVs 3 Ulk vom Haus Willerau SZ 2270661, 04.08.2011 Urbo Leithawald - Dicksi Haus Willerau Christa Pertl
VVs 4 Max vom Hartbergerland DS 64403, 03.09.2011 Yanos Kapellenberg - Lara Hartbergerland Johann Kappner
VVs 5 Fiasko von der Grenzstadt Laa SZ 2269963, 23.07.2011 Urbo Leithawald - Babsi Piste Trophe Johann Eder

Welpen 4-6 / H R: Helmut Wehinger
VVs 1 Fiona von der Grenzstadt Laa SZ 2269966, 23.07.2011 Urbo Leithawald - Babsi Piste Trophe Johann Eder
VVs 2 Tussi vom Leithawald SZ 2269972, 17.07.2011 Gobi Leithawald - Henni Klein-Leithawald Erwin Petrus, Ehrenhofer Erich
Erich Ehrenhofer, Steiner
Willibald
VVs 3 Ulli vom Leithawald DS 64278, 24.08.2011 Ober Bad-Boll - Una-Donna Leithawald
VVs 4 Xitta vom Kapellenberg SZ 2271084, 23.08.2011 Wallaby Kapellenberg - Julia Kapellenberg Stefan Kohlfürst
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Cacib Zucht- und Nachwuchsschau
am 15.01.2012 OG-Nürnberg-Altenfurt (LG14)

Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
V 1 Toby von der Plassenburg 2246259, 03.01.10, SchH2 (Wegas Fichtenschlag - Grace Cuatro Flores) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
V 2 *Harro von Wünschbachtal 2157575, 17.01.05, SchH3 FH1 (Jaro Ruhbachtal - Cleo langen Furt) Kessel Sven,95100 Selb
SG 1 Elton vom Wietzestrand 2243600, 22.10.09, SchH2 IPO1 RH1 (Varuk Salztalblick - Abigail Wietzestrand) Burkl Robert,90592 Schwarzenbruck
SG 2 Jackson vom Schaale Tal 2235015, 14.03.09, SchH1(SchH1) (Quasimodo Rosseleck - Farina Schaale Tal) Birkl Cornelia,74889 Sinsheim

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
V 1 *Halina vom Fichtenschlag 2242846, 20.08.09, SchH1 (Faxo Fichtenschlag - Ronda Fichtenschlag) Nerlich Herbert,96275 Marktzeuln
V 2 *Azra vom grauen Rebell 2220306, 29.04.08, SchH3 (Bandit Zuchtgut - Shakira Bildsäule) Weiß Leslie,90427 Nürnberg

Junghundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Legende v. Haus am Lerchenweg CKC 1101343XC, 02.02.10, SchH1 (Bill Fürstenau - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Schoder Anja,96274 Herreth
SG 2 Luky vom Färberschlag 2253594, 29.04.10, (Franjo Färberschlag - Fee Moldenberg) Gögelein Walter,91550 Dinkelsbühl
G 1 Tiger vom Bründelweg 2252554, 22.04.10, (Joker Ketscher Wald - Ronda Bründelweg) Lämmerer Manfred,74579 Fichtenau
G 2 Blacky von Gawall 2254680, 09.07.10, (Uras schwarzen Nister - Merle T-Kö) Lämmerer Manfred,74579 Fichtenau
G 3 Bello von der Gewürzwiese 2254424, 13.06.10, (Igel Gewürzwiese - Telli Kernenturm) Agh Silvester,85077 Manching

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Leyla vom Färberschlag 2253595, 29.04.10, (Franjo Färberschlag - Fee Moldenberg) Beck Thomas,91634 Wilburgstetten

Jugendklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Xaro von der Plassenburg 2259567, 11.11.10, (Remo Fichtenschlag - Wendy Piste Trophe) Haßgall Renate,95326 Kulmbach

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
G 1 Cobra von der Gewürzwiese 2260635, 16.11.10, (Achim Gewürzwiese - Indy Gewürzwiese) Hempfling Sascha,96271 Grub am Forst

Offene Klasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Penny vom Aalenbach 2228218, 06.11.08, (Eliott Wellental - Zoe Lisdorferland) Reder Reiner,55765 Birkenfeld,Nahe
SG 2 One vom Aalenbach 2216244, 06.03.08, (Uno Stadtfeld - Zoe Lisdorferland) Zimmer Tobias,54429 Waldweiler
G 1 Deva vom Maigrabental 2229149, 05.11.08, (Esko Rittersteige - Urca Siekfeld) Schöndorf Hermann,66440 Blieskastel
G 2 Kiara Anrebri CMKU/DS 65033/07, 06.03.07, (Melano Cap Arkona - Gizi Anrebri) Kovarikova Ivana,CZOffene Klasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Denny Bofilari CMKU/DS 76051/09, 05.12.09, (Imman Avax Hof - Bessy Jihland) Kovankova Ivana,CZ
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 14.01.2012 OG-Rochlitz e.V. (LG18)

Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
V 1 *Quattro von der Partnachklamm 2216142, 11.03.08, SchH3 (Zamp Thermodos - Ora Müdesheimerland) Dieterich Reinhard,97616 Bad Neustadt
V 2 *Baru vom Fürstenbrunn 2232182, 05.07.08, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Wega Almhof) Kilic Hakan & Grimm Sylvio,TR-34750 Istanbul
V 3 *Zasko vom Haus Burow 2227863, 06.11.08, SchH3 (Furbo Achei - Ronja Haus Burow) Stiegler Joachim & Hörl Werner,Hohenstein-Ernstthal
V 4 *Charly vom Stieglerhof 2229286, 10.12.08, SchH3 (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Hecht Harald,
V 5 Hoss vom Frankengold 2238192, 19.06.09, SchH1 (Jimmy Baruther Land - Xoxi Frankengold) Goldlust Frank & Prätzel Carola,12623 Berlin
V 6 Zamp vom Zellwaldrand 2237344, 10.01.09, SchH1 (Floro Achei - Vivian Zellwaldrand) Eulitz Thomas,09306 Rochlitz
V 7 *Mentos von der Lackiererei 2201087, 07.09.06, SchH1(2) (Vello Nixenschlucht - Olivia Böttcherstück) Meischl Christine,04617 Rositz OT Molbitz
V 8 *Timo vom Almhof 2193525, 20.10.06, SchH3 FH1 (Nick Moorbeck - Yasmin Almhof) Mende Andre,01778 Lauenstein
V 9 *Harro von Wünschbachtal 2157575, 17.01.05, SchH3 FH1 (Jaro Ruhbachtal - Cleo langen Furt) Kessel Sven,95100 Selb
V 10 Boy vom Silbersee 2229376, 14.10.08, SchH1 FH1 (Roy Terrae Lupiae - Wanny Silbersee) Buschmann Hans-Jürgen,09456 Annaberg
SG 1 Härry vom Verkehrerhof 2246160, 10.12.09, SchH1 (Diego Waisagrund - Abbi Verkehrerhof) Nielebock Tina,06712 Gutenborn
SG 2 Lennox vom Andi 2224844, 25.08.08, SchH1 FH1 (Nash Lisdorferland - Ina Pöhlberg) Schawe Frank,04861 Torgau OT Mehderitzsch
SG 3 *Quaai von der Friesenklippe 2214532, 14.02.08, SchH1 FH1 (Harras Steinigen Morgen - Boa Friesenklippe) Rather Thomas,09481 Scheibenberg

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
V 1 *Nani vom Wiedeck 2204341, 15.07.07, SchH3 (Zamp Thermodos - Dunja Wiedeck) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 2 *Irina vom Frankengold 2239395, 11.07.09, SchH2 (Zamb Uckerstrom - Fanny Frankengold) Goldlust Frank & Knippert Roswitha,12623 Berlin
V 3 (*)Conbhairean Xara EKC AL00105305, 14.10.09, SchH1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Conbhairean Kiara) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 4 *Kim von der Rodbaude 2246135, 22.09.09, SchH1 (Bacchus Merlin - Endrefalva Omega) Wille Ralf,99518 Auerstedt
V 5 *Wendy vom Elbe-Saale-Winkel 2235591, 23.01.09, SchH3 (Ingodds Agassi - Indra Elbe-Saale-Winkel) Döring Rita & Stein Annett,38820 Halberstadt
V 6 *Hollie von Wilhendorf AKC DN 28684901, 30.11.09, SchH1 (Teejay Wilhendorf - Mendy Premutia) Keine Angabe
V 7 *Tonya vom Kaditzer Land 2221359, 18.05.08, SchH1 (Sirio Real Favorita - Zeta Real Favorita) Schulze Karl,09661 Rossau
V 8 *Baffi vom Aspenhaus 2215022, 17.02.08, SchH1 (Cedric Amur - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Marbach
SG 1 Cielo v. Sheik Haus AKC DL 24965601, 09.03.07, SchH1 (Emilio Winnloh - Nicola Streithahn) Sheik-Kerr Barbara,US-CA Goleta, 93117
SG 2 *Leia vom Andi 2224850, 25.08.08, SchH3 (Nash Lisdorferland - Ina Pöhlberg) Geigle Andreas,06773 Schköna
SG 3 Ilka vom Schäferidyll 2235066, 31.12.08, SchH1 (Nash Lisdorferland - Quäntchen Rosseleck) Lehmann Uwe,06369 Radegast
G 1 Sari vom Mahner Berg 2181345, 11.04.06, SchH3 (Falcor Kolonie - Quwicki Mahner Berg) Balthasar Jörg,38704 Liebenburg

Junghundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Frabo vom Fürstenbrunn 2258595, 28.05.10, (Harry Real Favorita - Quina alma mater) Bernstein Helga,
SG 2 Arex von der Jahnhöhe 2248354, 19.01.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Irmi Jahnhöhe) Kriebitzsch Nina,04600 Altenburg
SG 3 G-Man v. Sheik Haus AKC DN 30142301, 01.02.10, (Emilio Winnloh - Ayka Haus Pfalzerheide) Sheik-Kerr Barbara,US-CA Goleta, 93117
SG 4 Flash vom Finnewald 2257138, 30.05.10, (Ulk Faustbrunnen - Elysa Finnewald) Herrmann Rene,99636 Bachra
SG 5 Santro vom Gleisenauer Schloß 2249665, 05.03.10, (Kanto Karl-May Höhle - Jakira Gleisenauer Schloß) Eichberg Angelika,07381 Pößneck
SG 6 Yukai von der Mohnwiese 2250805, 19.02.10, (Tyson Adelegg - Bira Teufelskehle) Kurz Michael,91522 Ansbach
SG 7 Quay vom Andi 2248502, 06.02.10, (Hunter Andi - Emma Andi) Fallatyk Jens,06773 Gräfenhainichen

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Nari vom Hühnegrab 2251059, 12.04.10, SchH2 (Zamp Thermodos - Ornella Hühnegrab) Brüger Karl-Heinz,97528 Sulzdorf
SG 2 Nutella dei Precision CKC XL375095, 19.06.10, (Pardo Baruther Land - Prima Precision) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L7P 0H2
SG 3 Ynez vom Valtenberg 2261508, 11.05.10, (Nelson Frankengold - Nelly Suentelstein) Goldlust Frank & Dittrich Sven,12623 Berlin
SG 4 Happy vom Stieglerhof 2249826, 07.03.10, (Ober Bad-Boll - Ronja Haus Burow) Hörl Werner,95478 Kemnath,Stadt
SG 5 Xandra della Real Favorita LOI 09/747, 07.05.10, (Harry Real Favorita - Honny Caraby) Iacono Massimo,I-90136 Palermo
SG 6 Jenny vom Aspenhaus 2254671, 04.07.10, (Joker Eichenplatz - Cleo Aspenhaus) Götze Rene,09228 Wittgensdorf
SG 7 Finess vom Finnewald 2257141, 30.05.10, (Ulk Faustbrunnen - Elysa Finnewald) Herrmann Rene,99636 Bachra
SG 8 Xola von der Lackiererei 2256592, 08.06.10, (Tarzan Zellwaldrand - Dela Lackiererei) Claus Gerald,09306 Rochlitz
SG 9 Cora von der Saaleplatte 2254366, 05.06.10, (Diego Haus Pfalzerheide - Kijara Bramberg) Kaczmarek Uwe,99510 Eckolstädt
SG 10 Maxi von Hauental 2253344, 04.06.10, (Bill Kranich's Hof - Gina Hauental) Pufahl Lutz,04654 Greifenhain

Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Remos vom Hühnegrab 2257710, 12.08.10, (Quattro Partnachklamm - Hedi Hühnegrab) Dieterich Reinhard,97616 Bad Neustadt
SG 2 Juri vom Stieglerhof 2256634, 06.08.10, (Remo Fichtenschlag - Vini Stieglerhof) Stiegler Joachim,09337 Hohenstein-Ernstthal
SG 3 Luger vom Aspenhaus 2259468, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Bolza Sabine,US-FL Lutz, 33558
SG 4 Argo vom Porphyrbruch 2259193, 29.10.10, (Mentos Lackiererei - Quinta Porphyrbruch) Köstler Rolf,09306 Rochlitz
SG 5 Aslan vom Schanzenblick 2260612, 22.08.10, (Timo Almhof - Enke Almhof) Mende Andre,01778 Lauenstein
SG 6 Ken von der Kiefernschlucht 2263923, 20.08.10, (Shyrhan Lehmburg - Gala Kiefernschlucht) Christner Silvio & Metzeroth Marco,99518 Auerstedt
SG 7 Marley von Carmens Ranch 2260241, 14.08.10, (Quai St.-Michaels-Berg - Zandra Carmens Ranch) Pönitz Carmen,09306 Erlau
SG 8 Joda von der Grauen Genesis 2260565, 11.11.10, (Jambo Schollweiher - Nuschka Stieglerhof) Hapke Dieter,04643 Geithain
SG 9 Graf-Grummel von der Wilsdruffer Flur 2259991, 18.10.10, (Zar Schiffslache - Biggy Wilsdruffer Flur) Lindner Heike,01665 Diera-Zehren
SG 10 Miro vom Schaale Tal 2261059, 30.11.10, (Eyk Weißeritztal - Esther Haus Lohre) Winkler Yvonne,02727 Neugersdorf

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Zandra von Lacroz 2264079, 10.10.10, (Nelson Frankengold - Yackina Agrigento) Klüdtke Peter,39264 Niederlepte
SG 2 Libella Laneru 2265995, 12.12.10, (Jambo Schollweiher - Laneru Koffy) Pakhomova Larisa,92685 Floß
SG 3 Bali vom Bärenstein 2267375, 05.12.10, (Wegas Fichtenschlag - Honda Batu) Menge Dana,99091 Erfurt
SG 4 Kim von der Kiefernschlucht 2263926, 20.08.10, (Shyrhan Lehmburg - Gala Kiefernschlucht) Christner Silvio,99518 Auerstedt
SG 5 Jade vom Stieglerhof 2256636, 06.08.10, (Remo Fichtenschlag - Vini Stieglerhof) Straßner Klaus,02991 Lauta
SG 6 Maine vom Osterberger-Land 2264327, 12.01.11, (Mentos Osterberger-Land - Yamina Osterberger-Land) Dypa Monika,13435 Berlin
SG 7 Kis vom Aspenhaus 2256789, 25.08.10, (Sando Baruther Land - Baffi Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Marbach
SG 8 Jolli von der Grauen Genesis 2260567, 11.11.10, (Jambo Schollweiher - Nuschka Stieglerhof) Hapke Dieter,04643 Geithain
SG 9 Anneli vom Porphyrbruch 2259197, 29.10.10, (Mentos Lackiererei - Quinta Porphyrbruch) Köstler Rolf,09306 Rochlitz

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
VV 1 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
VV 2 Futz v. Unitedhof TÜR 102050, 16.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Immola Brunnenstraße) Grimm Sylvio,08312 Lauter
VV 3 Andy vom Zschaitzer Land 2267560, 14.03.11, (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
VV 4 Ursus vom schwarzen Kosar 2264343, 07.03.11, (Mentos Lackiererei - Tonya Kaditzer Land) Schulze Karl,09661 Rossau

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Flie Flac von Wilhendorf AKC DL 31240301, 10.03.11, (Boomer Polarstern - Yale Wilhendorf) Hönig Carsten,56179 Vallendar
VV 2 Queeni vom Grabfeldgau 2264530, 24.01.11, (Quattro Partnachklamm - Emmy Riedschlurgi) Günther Andrea,98746 Katzhütte
VV 3 Xanti vom Wolkenstein 2263883, 02.03.11, (Nelson Frankengold - Duffy Wolkenstein) Wolkenstein Gernot,12683 Berlin
VV 4 Engie v. Unitedhof TÜR 102049, 18.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Klea Messina) Grimm Sylvio,08312 Lauter
VV 5 Demi vom Elbe-Saale-Winkel 2270823, 03.04.11, (Geck Casa Nobili - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Döring Rita,38820 Halberstadt
VV 6 Ziara von der Lackiererei 2267528, 19.03.11, (Arex Wilhelmswarte - Dela Lackiererei) Claus Gerald & Schneider Andreas,09306 Rochlitz
VV 7 Natali vom Aspenhaus 2261971, 17.01.11, (Sando Baruther Land - Baffi Aspenhaus) Siegel Daniel,04720 Döbeln
VV 8 Ursa vom schwarzen Kosar 2264348, 07.03.11, (Mentos Lackiererei - Tonya Kaditzer Land) Schulze Karl,09661 Rossau
VV 9 Alina vom Zschaitzer Land 2267564, 14.03.11, (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz

Veteranenklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
Platz 1 *Zion vom Baruther Land 2153544, 27.10.04, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Erasmus Noort - Casa Baruther Land) Lemke Sabine,15746 Klein Köris

Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
Platz 1 *Dela von der Lackiererei 2153456, 02.09.04, SchH1 (Quentin Karanberg - Olivia Böttcherstück) Claus Gerald,09306 Rochlitz

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
V 1 *Sunnyland's Liroy 2227817, 01.10.08, SchH2 (Victor Zellwaldrand - Svartagardens Henrietta) Geuthner Kristin & Otto Heike,08523 Plauen
V 2 *King von der Laue 2133898, 22.10.03, SchH3 IPO3 FH2 (Bodo Falschen Fürsten - Elsa Lutter) Wappler Dirk,01762 Schmiedeberg

Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
V 1 *Bonny vom Schwarzmarkt 2216672, 03.04.08, SchH3 IPO3 FH2 (Jambo Schmiedegarten - Daggi Kraftsdorfer Flur) Anders Viola,07586 Bad Köstritz

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Vanilla von der Roten Matter 2252745, 07.05.10, (Ober Bad-Boll - Chela Burgweg) Elze Horst & Elze Ramona,03205 Calau
SG 2 Zelin vom Baruther Land 2253032, 05.05.10, (Paul Bierstadter Hof - Ria Baruther Land) Richter Gerd,04600 Altenburg

Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg, Nürnberg
SG 2 Cassius Team Agrigento 2257049, 27.08.10, (Dubai Mazet des Salins - Patria Ersten Platz) Leethaus Jürgen & Leethaus Steffen,01737 Pohrsdorf
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 21.01.2012 OG-Schleswig u. Umgeb. e.V. (LG1)




Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 *Omen v. Radhaus 2267318, 27.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Kao Josephine,TW-* Taipei 111
V 3 Team Marlboro Harley DKK 03218/2010, 15.01.10, SchH2 (Team Marlboro Jaguar - Cim Waterbör) Sörensen J. & Niedergassel H.,DK-4261 Dalmose
V 4 *Xincano vom Haus Burow 2216811, 11.04.08, SchH1 (Kwantum Klostermoor - Merci Haus Burow) Genuit Hans-Rolf,24640 Hasenmoor
V 5 *Eliot vom Osterberger-Tal 2245804, 23.10.09, SchH1 (Noell Suentelstein - Slottet's Ebony) Lohmann Karl Georg,DK-9500 Hobro
V 6 *Elfi's Nemo DKK 05847/08, 27.02.08, SchH3 (Haweto Nufo - Karat's Yacki) Alholt Janne,DK-8660 Skanderborg
V 7 *Ausenbergs Chess NKK 59770/09, 12.03.09, SchH2 (Zerxis Osterberger-Land - Mischaland's Qwirra) Johansen Helena,N-3520 Jevnaker
V 8 *Primus vom Drei Birkenzwinger 2242673, 05.09.09, SchH1(2) (Zerxis Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Becker Thomas,66578 Schiffweiler
V 9 *Laro vom Edelgarten 2197182, 05.03.07, SchH3 (Orbit Hühnegrab - Anschi Edelgarten) Stöhr Kerstin,24238 Mucheln
V 10 Apoll von der frischen Brise 2234730, 07.04.09, SchH2 (Opal Röderburg - Honey fixen Dutt) Petersen Udo,24887 Silberstedt
V 11 Cooper von den Wilden Teufeln 2213803, 11.02.08, SchH2 (Enzo Grauen von Monstab - Ayka Haus Iris) Rehm Christina,25885 Ahrenviöl
SG 1 Jakar Anrebri CMKU/DS 7382009, 03.06.09, SchH1 (Phalko Weinbergblick - Gizi Anrebri) Repo Sirkku Elina,DK-6340 Krusa Holböl
SG 2 *Eddy vom Rothebachquellchen 2212967, 16.01.08, SchH3 (Agent Wolfsheim - Tschinie Schiffslache) Weinert Rainer,25436 Heidgraben
SG 3 Rino von den Wannaer Höhen 2223075, 13.06.08, SchH1 FH1 (Uno Stadtfeld - Imme Wannaer Höhen) Kostov Yancho,27446 Selsingen
SG 4 Ax von den Großen Steinen 2246960, 29.11.09, SchH1 (Vasco Val des Hurles Vent - Lora Ritterland) Ammermann Dennis,27777 Ganderkesee

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Erdmann Bernhard
V 1 *Milli vom Holtkämper Hof 2234247, 01.04.09, SchH2 (Nick Holtkämper Hof - Wira Nordteich) Niedergassel Luis & Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
V 2 *Zoe vom Godecke Michels 2216296, 20.12.07, SchH2 (Markus Status quo - Usa Godecke Michels) Grob Stephan,21077 Hamburg
V 3 *Eggi vom Osterberger-Tal 2245809, 23.10.09, SchH1 (Noell Suentelstein - Slottet's Ebony) Bechmann Jensen Bent,DK-6731 Tjaereborg
V 4 Okay vom Pendler 2246046, 03.11.09, SchH1 (Diego Team Baierblick - Gina Zisawinkel) Gonzales Juan Carlos,VE-6023 Puerto la Cruz
V 5 *Erle vom Emkendorfer Park 2242683, 07.09.09, SchH2 (Zerxis Osterberger-Land - Beauty Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen,24589 Ellerdorf
V 6 Jasca vom Grefenmoor 2238995, 24.07.09, SchH1 (Kwantum Klostermoor - Riva Arlett) Hebrank Irmgard,21682 Stade
V 7 *Ungana von der Rieser Perle 2237901, 29.05.09, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Oduscha Rieser Perle) Pedersen Karina,DK-5492 Vissenbjerg
V 8 Daggi vom Emkendorfer Park 2240410, 08.08.09, SchH1 (Shicco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore) Begier Hans-Jürgen,24589 Ellerdorf
V 9 Cleo vom Osnabrücker Rathaus 2234926, 10.04.09, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Xena Kronensee) Kaschubat Oskar u. Olbrecht Franz
V 10 Vestegnen's Yatzi DKK 19363, 04.10.09, (SchH1) (Scharmark's Heman - Vestegnen's Phoebie) Sörensen Kurt,DK-2640 Hedehusene
V 11 Haweto Fanta DKK 02681/2008, 11.01.08, SchH1 (Haweto Nufo - Reni Hamburger Land) Schuhmacher Werner,DK-8660 Skanderborg
V 12 Delta von Sankt Raphael 2235786, 22.02.09, SchH1 (Rusty Lindenhayner Flur - Orbi Holtkämper See) Dangers Ralf,21220 Seevetal
V 13 *Lara vom alten Herrenhaus 2214495, 10.02.08, SchH1 (Vento Hopfenhalle - Franca alten Herrenhaus) Drinkmann Horst,21516 Woltersdorf
V 14 Urmel vom Ritterland 2235677, 08.05.09, SchH2 (Mirko Ritterland - Franzi Ritterland) Schröder Helmut,27239 Twistringen
V 15 *Mittwoch von den Ost-Kantonen 2188676, 12.07.06, SchH3 (Orry Wannaer Höhen - Imse Ost-Kantonen) Paasch Kerstin,24855 Gammellund
V 17 *Tequila von den Wölfen 2216323, 08.02.08, SchH3 IPO3 (Arras Prielberg - Asta unteren Jagsttal) von Sosen Daniela,24997 Wanderup
V 16 *Chanel vom Cap Arkona 2240793, 30.07.09, SchH1 (Orlog Cap Arkona - Banga Mohrmannshaus) Bredefeld Frank,49565 Bramsche
SG 1 *Botscha vom Cap Arkona 2247365, 21.07.09, SchH3 (Xalliver Cap Arkona - Furie Cap Arkona) Bredefeld Frank,49565 Bramsche

Junghundklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Naxos vom Frankengold 2249957, 03.02.10, SchH3 FH1 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Storjohann Martina u. Körber-Ahrens Otto
SG 2 Yasper vom Köriser See 2253294, 17.03.10, (Pardo Baruther Land - Roxette Köriser See) Hanke Wolfgang,76327 Pfinztal-Berghausen
SG 3 Hitchcock vom Stieglerhof 2249824, 07.03.10, (Ober Bad-Boll - Ronja Haus Burow) Schlüter Wolfgang S.,25355 Lutzhorn
SG 4 Mudal Apanta rei 2263042, 07.02.10, (Emir spod Lazov - Chalka Apanta rei) Tuchs Wolfgang,24943 Flensburg
SG 5 Jumber vom Haus Ritterland 2256959, 27.06.10, (Jako Adelegg - Odessa Ritterland) Zengin Mahmut,49356 Diepholz
SG 6 Innotec vom Cap Arkona 2254050, 10.03.10, (Jako Adelegg - Danga Wolfsheim) Bredefeld Frank,49565 Bramsche
SG 7 Olly vom Wolfsrevier 2256856, 04.03.10, (Nemo Wolfsrevier - Bessy Beisetal) Wirl Anton,23714 Malente
SG 8 Canto vom Wolfsdreieck 2250377, 21.03.10, (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) König Udo,25436 Tornesch

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 Fairy vom Emkendorfer Park 2249999, 09.03.10, SchH1 (Shicco Freiheit Westerholt - Beauty Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne,24589 Ellerdorf
SG 2 Hanni vom Osterberger-Land 2256022, 26.06.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Micky Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Bechmann Jensen Bent,49504 Lotte
SG 3 Chijas Cheri DKK 1734, 31.01.10, (Banderas Domaine du Parc - Chijas Yanka) Andersen Niels J.M.,DK-2620 Albertslund
SG 4 Hazel aus dem Aurum Zwinger 2257391, 18.06.10, (Renzo Holtkämper See - Sina Lindenhayner Flur) Dangers Ralf,21220 Seevetal
SG 5 Pelo Ida DKK 07254/2010, , (Graensen's Aduss - Ginsi Lahr Quelle) Olesen Peder Teilmann,DK-4623 Lille Skensved
SG 6 Aika vom Altenfeldsdeich 2251383, 13.04.10, (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Müller Gabriele,25371 Seestermühe
SG 7 Dina von den Halunken 2250421, 29.03.10, (Bilbo Schladebacher Wäldchen - La-Moon Ost-Kantonen) Clausen Bernd-Uwe,24969 Großenwiehe
SG 8 Acyra vom Altenfeldsdeich 2251382, 13.04.10, (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Marten Ann-Christin,25336 Klein Nordende

Jugendklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Lando vom Osterberger-Land 2259297, 05.09.10, (Zerxis Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Norda Bernhard & Wortmann Dirk,26871 Papenburg
SG 2 Champ von Haus Voerde 2259427, 22.09.10, (Renzo Holtkämper See - Yannica Haus Voerde) Tietze Helmut,46562 Voerde
SG 3 Bojan vom Haus Burow 2256566, 24.08.10, (Costanix Locathelli - Wiwa Haus Burow) Burow Berthold & Meß Jens,24628 Hartenholm
SG 4 Calippo Meracus DKK 15330/2010, 25.07.10, (Franco Kuckucksland - Haus Haargaard Chanel) Jensen Sören & Jensen Susanne,DK-4640 Faxe
SG 5 Romi's Obelix NKK 56026, 08.10.10, (Furbo Achei - Romi's Jessa) Syversen Rolf Arne,N-1930 Aurskog
SG 6 Optimals Nico 2258940, 15.09.10, (Optimals Evander - Anny Siegerblut) Hüstreich Olaf,23714 Kreuzfeld
SG 7 Brillant von den Großen Steinen 2261125, 15.12.10, (Bronko Mohrmannshaus - Lora Ritterland) Jokmin Nina,27798 Hude

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 Nina vom Welsetal 2264579, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus & Griese Johannes,27777 Ganderkesee
SG 2 Diva aus der Brunnenstraße 2257761, 04.09.10, (Wegas Fichtenschlag - Nala Holtkämper See) Körber-Ahrens Otto & Streck Felix,37574 Einbeck
SG 3 Adler See Danke Schön DKK 16575/2010, 01.09.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Money Thorarinn) Jörgensen Lizette,DK-5450 Otterup
SG 4 Thomsebo Best DKK 14810, 27.07.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Thomsebo Jatzi) Larsen Thomas,DK-3300 Frederiksvaerk
SG 5 Celin vom Sylter Bogen 2255678, 30.07.10, (Ury Zisawinkel - Odyna Land Mecklenburg) Gradert Wolfgang & Scheffler Carl-Heinz
SG 6 Janki Fly DKK 16737/2010, 25.07.10, (Noell Suentelstein - Janki Venus) Frederiksen Stina,DK-4220 Korsör
SG 7 Nala vom Döllenwiesestamm 2261187, 08.12.10, (Eric Schnapstanne - Lisa Döllenwiese) Graf Daniela,US-FL 34990 Palm City,

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Xando vom Drei Birkenzwinger 2268076, 23.03.11, (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Schultz Hans A.,24837 Schleswig
VV 2 Kongo von der Freiheit Westerholt 2265961, 03.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Peggy Lengernheide) Lang Ralf & Büermann Sören,37688 Beverungen

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Erdmann Bernhard
VV 1 Ronly vom Osterberger-Land 2267407, 10.04.11, (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Petersen Rolf,24787 Fockbek
VV 2 Chiwa vom Haus Iskander 2264113, 10.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Romina Suentelstein) Lang Ralf u. Schelenz Steffen

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Rico aus dem Aurum Zwinger 2200280, 14.04.07, SchH3 (Idol Holtkämper Hof - Enschi Aurum Zwinger) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick

Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee

Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
VV 1 Freddy aus der Brunnenstraße 2264023, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Ziemann Lothar,22880 Wedel
VV 2 Vulkan vom Land Mecklenburg 2265439, 30.03.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Queeny Malchower Aue) Spahr Silke,21502 Geesthacht
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 05.02.2012 in Biberach, Reithalle Rissegg

Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
V 1 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Häussler H. & Hüsler H.-P. & Calignano C.
V 2 *Pizzaro von Bad-Boll 2234623, 04.04.09, SchH3 (Ustinov Römerland - Veijona Fürstenperle) Al Hasawi Fawazh
V 3 *Zasko von der Fürstenperle 2247635, 05.12.09, SchH2 (Sammo Casa Beggiato - Veijona Fürstenperle) Husain Imran & Schlegel Siegfried,PK-75600 Karachi
V 4 *Xero vom steilen Ufer 2211444, 20.10.07, SchH2 (Stenley Lehnhof - Yana steilen Ufer) Büchele Hans,88214 Ravensburg
V 5 *Dancer v. Amasis 2269132, 05.02.08, SchH1 (Godalis Tino - Bania Seprio) Knecht Andreas,78579 Neuhausen ob Eck
SG 1 Kokoska Anrebri CMKU/DS 65029/07, 06.03.07,(SchH12,3) (Melano Cap Arkona - Gizi Anrebri) Schulte Lisa,44149 Dortmund
SG 2 Lennox vom Fern-Tal 2201669, 03.06.07, (IPO1) (Champ Krombach - Leika dunklen Zwinger) Boll Hans-Christian,26759 Hinte

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
V 1 *Elly del Seprio 2250272, 10.04.08, SchH2 (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 2 *Enchi des Black Hills 2266149, 30.10.09, SchH1 (Adel Val D'Anzin - Ohara Haus Schwerzel) Kitzke Bernd & Schwerz Edgar,89611 Obermarchtal
V 3 *Unda vom Gletschertopf 2142453, 29.03.04, SchH3 (Yasko Farbenspiel - Penta Gletschertopf) Marchese Salvatore,72510 Stetten
V 4 Zvezda von Media 2246801, 30.12.09, SchH1 (Remo Fichtenschlag - Lepa Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
V 5 Gipsy v. Wolfsblut SHSB 678342, 01.11.09, IPO1 (Faro Xazziam - Aeby Wolfsblut) Bolt Markus & Bolt Marlene,CH-9463 Oberriet
SG 1 Inka von der Wolfsquelle 2242608, 08.10.09, SchH1 (Tim Mittenhauser Hof - Saska Wolfsquelle) Perlak Erwin,88639 Wald-Walbertsweiler
SG 2 *Tara zu den grauen Birken 2202443, 02.06.07, SchH1 (Baghiro bösen Eichen - Orrie Fasanerie) Zimmermann Markus,88214 Ravensburg
SG 3 Nono v. Haus Ming NHSB 2761085, 15.08.09, SchH1 (Yak Haus Pixner - Germany Staatsmacht) Ritzi Michael,78250 Tengen
SG 4 Antalya vom Airport Munich 2226212, 13.08.08, SchH1 (Paco Schoonheterland - Yade Haus Cismar) Buchmiller Nicola,85465 Langenpreising

Junghundklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Eros vom Schloss Balgheim 2250631, 08.04.10, (Sammo Casa Beggiato - Valeska Warne-Aue) Winze Erwin,78582 Balgheim
SG 2 Quintro vom Hühnegrab 2257715, 30.07.10, (Remo Fichtenschlag - Jista Hühnegrab) Beck Sigrid,89568 Hermaringen
SG 3 Peer vom Bad Wäldle 2248715, 22.02.10, (Sammo Casa Beggiato - Eviva Bad Wäldle) Schneider Nico,72250 Freudenstadt-Baiersbronn
SG 4 Walker vom Thürlesberg 2248462, 17.02.10, (SchH1) (Yesko Noricum - Uta Thürlesberg) Brecht Sabine,76571 Gaggenau

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Ziki del Seprio LOI 10-79026, 09.03.10, (Puma Ulmental - Pischa Valcuvia) Teck Yap Seng,SG-4178 Singapore
SG 2 Rania di Casa Beggiato LOI 10/81296, 09.03.10, (Ober Bad-Boll - Carlotta Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
SG 3 Anthea del Seprio 2263699, 15.03.10, SchH1 (Sammo Casa Beggiato - Elly Seprio) Laraki Karim,MA-20630 Casablanca
SG 4 Denny vom grünen Tal 2251285, 25.04.10, (Sammo Casa Beggiato - Quwis Bad Wäldle) Hepp Sigrid,88521 Ertingen
SG 5 Ela vom Schloss Balgheim 2250632, 08.04.10, (Sammo Casa Beggiato - Valeska Warne-Aue) Winze Erwin,78582 Balgheim
SG 6 Rana von der Germanenquelle 2252565, 24.04.10, (Zender Lusondai - Cimm Germanenquelle) Halmer Egon,88637 Buchheim
G 1 Nubia vom Lupus in fabula 2258485, 02.08.10, (Phalko Weinbergblick - Destine Lupus in fabula) Seidel Jutta,71543 Wüstenrot-Neuhütten

Jugendklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Zabak von Bad-Boll 2260546, 15.10.10, (Icon Bad-Boll - Victoria Westervenn) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 2 Cello von Media 2258164, 20.09.10, (Ober Bad-Boll - Mocca Media) Al Hasawi Fawazh
SG 3 Eddie vom steilen Ufer 2261288, 12.12.10, (Ober Valcuvia - Manu steilen Ufer) Hermann Reinhold,88441 Mittelbiberach
SG 4 Ares vom Schmeien Hof 2262532, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio & Marchese Salvatore
SG 5 Louis vom Mittenhauser Hof 2260878, 04.12.10, (Hunk Bad-Boll - Pina Mittenhauser Hof) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
SG 6 Honix v. Amasis SHSB 6969706, 31.10.10, (Chivas Bad-Boll - Bania Seprio) Hüsler Hans-Peter & Calignano Camillo
SG 7 Quando vom Schornfelsen 2261311, 05.11.10, (Yumo Finkenschlag - Xana Afolderbach) Weber Jürgen,72290 Loßburg

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Joy vom Mittenhauser Hof 2255950, 12.08.10, (Icon Bad-Boll - Luci Mönchberg) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
SG 2 Aria vom Schmeien Hof 2262533, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio,72510 Frohnstetten
SG 3 Lizzi vom Mittenhauser Hof 2260881, 04.12.10, (Hunk Bad-Boll - Pina Mittenhauser Hof) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
G 1 Unna von der Eselsburg 2258921, 22.08.10, (Quintus Eqidius - Krissy Eselsburg) Schwach Thomas,71665 Vaihingen

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
VV 1 Einar von Bad-Boll 2265024, 24.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Eviva Bad Wäldle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 2 Feiko von Bad-Boll 2266160, 09.04.11, (Enosch Amasis - Xera Mönchberg) Häussler Hans,74653 Künzelsau

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
VV 1 Ossye vom Haus Zieglmayer 2265518, 20.02.11, (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
VV 2 Movie vom Mittenhauser Hof 2263932, 25.02.11, (Ober Bad-Boll - Luci Mönchberg) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal

HGH-Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Ernst vom Farnersberg 2186817, 03.08.06, HGH (Pike Wannaer Höhen - Dora Friedrichshof) Blümke Arnold,71717 Beilstein-Farnersberg

HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Evy vom Farnersberg 2186821, 03.08.06, HGH (Pike Wannaer Höhen - Dora Friedrichshof) Blümke Arnold,71717 Beilstein-Farnersberg

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
V 1 *Quinn von der Germanenquelle 2233298, 18.01.09, SchH3 (Eyko Mörfelder Land - Cimm Germanenquelle) Lorenz Konrad,88636 Illmensee

Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Pedro vom Langenbungert 2252484, 25.05.10, (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Grabara Izabela,CH-9428 Walzenhausen
SG 2 Rondo von der Germanenquelle 2252564, 24.04.10, (Zender Lusondai - Cimm Germanenquelle) Zanger Colin,78244 Gottmadingen

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Maja von den Welfen 2252009, 30.04.10, (Isaac Bracheler See - Incha Welfen) Weber Andreas,72250 Freudenstadt-Frutenhof

Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Woerner Albrecht
SG 1 Harvey v. Amasis SHSB 697003, 31.10.10, (Chivas Bad-Boll - Bania Seprio) Pfister Manuela,CH-8307 Effretikon
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 26.02.2012 OG-Borgentreich u. Umgeb. (LG7)

Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 Naxos vom Frankengold 2249957, 03.02.10, SchH3 FH1 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Storjohann Martina & Körber-Ahrens Otto
V 3 Don vom Osterberger-Tal 2243508, 03.09.09, SchH2 (Dux Intercanina - Zanora Osterberger-Land) Becker Olsen Jens & Tacke Horst-Peter
V 4 *Yello vom Holtkämper See 2231286, 15.01.09, SchH3 (Peik Holtkämper Hof - Isa Holtkämper Hof) Rabeneck Volker,59555 Lippstadt
V 5 *Tarzan zur Worringer Rheinaue 2222963, 03.07.08, SchH3 IPO3 (Ballack Worringer Rheinaue - Zaire Worringer Rheinaue) Itter Bruno & Stotzem Hans-Dieter,50769 Köln
V 6 *Primus vom Drei Birkenzwinger 2242673, 05.09.09, SchH2 (Zerxis Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Becker Thomas,66578 Schiffweiler
V 7 Vanadis von Athaba 2231098, 06.01.09, (SchH1) (Vanos Noort - Napoli Athaba) Helmer Thorsten,32049 Herford
V 8 *Jack vom kleinen Zigeuner 2237713, 23.06.09, SchH2(3) (Hondo Rex Lupus - Mira Riemsloherwald) Blome Ulrich,32825 Blomberg
V 9 Vandor von der Lietewiese 2235763, 15.03.09, SchH2 (Pascha Kirchgraben - Cira unteren Jagsttal) Fritsche Jörg,33818 Leopoldshöhe
V 10 *Hulk vom Wegborn 2210616, 18.11.07, SchH2 (Hutch dunklen Zwinger - Doro Wegborn) Feldmann Uwe,34630 Gilserberg
SG 1 Ufo Viegardens NKK 18164/06, 21.01.06, (IPO1) (Uno Trompetersprung - Taiga Viegardens) Vie Sandal Geir,N-6826 Byrkjelo
SG 2 Hyro Av Tiwax NKK 25564/08, 25.03.08, (IPO1) (Solo Köttersbusch - Svarteborg's Gina) Johannessen Tor A,N-5236 Radal
SG 3 Quando von den Grauen von Monstab 2219594, 17.05.08, (SchH1) (Queick Ludwigseck - Sindy Schäferliesel) Jessat Mario,04618 Frohnsdorf
G 1 Ole vom Braunschweiger Wappen 2216374, 18.02.08, SchH3 (Amon Patriot - Alexa Sackmanns-Hof) Meyer Michaela,38126 Braunschweig

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Doreen vom Holtkämper See 2244714, 16.10.09, SchH2 (Peik Holtkämper Hof - Ranja Holtkämper See) Niedergassel Hermann & Böckenhüser Hanna
V 2 *Beauty vom Lupi 2244562, 05.11.09, SchH2 (Peik Holtkämper Hof - Illie Holtkämper Hof) Argus Reiner & Niedergassel Klaus,76835 Roschbach
V 3 *Vannesca v.d. Lentfert Hoeve 2263314, 31.05.08, SchH1 IPO2 (Bruno Vierhundert Hertz - Brandy Lentfert Hoeve) Lentfert Jan & Sanders Ilona,NL-Overdinkel
V 4 *Prinzess vom Drei Birkenzwinger 2242678, 05.09.09, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Karl Hans & Wortmann Dirk,66386 St. Ingbert
V 5 *Endeva vom Haus Dexel 2241663, 20.08.09, SchH1(2) (Nike Haus Dexel - Janka Napte-Emmer-Eck) Dexel Gerd & Ihmor Antonie,33106 Paderborn
V 6 *Mimi vom Holtkämper Hof 2234248, 01.04.09, SchH2 (Nick Holtkämper Hof - Wira Nordteich) Niedergassel Jörg & Breker Bernd,33649 Bielefeld
V 7 *Prija von der Weißenburg 2219378, 03.05.08, SchH3 (Roy Terrae Lupiae - Jola Weißenburg) Weber Mareike,33378 Rheda-Wiedenbrück
V 8 (*)Funny von der Freiheit Westerholt 2253832, 13.11.09, SchH1 (Shicco Freiheit Westerholt - Xambi Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 9 *Emba aus Kiama 2246886, 10.11.09, SchH1 (Peik Holtkämper Hof - Nala Holtkämper Hof) Thorn Volker & Ritter Andre,32791 Lage
V 10 Decia von der Lars-Aue 2250004, 07.12.09, SchH1 (Nilo Wattenscheid - Andra Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
V 11 Eischa von der Glockenheide 2227341, 06.10.08, SchH1 (Negus Holtkämper See - Iris Trafalga) Schall Edgar,76877 Offenbach
V 12 Zarie vom Holtkämper Tor 2246112, 17.10.09, SchH1 (Peik Holtkämper Hof - Wira Nordteich) Schiffner Frank,33334 Gütersloh
V 13 Falkoen's Nikita NKK 49067/09, 01.03.09, (SchH1) (Vanos Noort - Rea Hamburger Land) Olsen Kjell Olaf,N-4812 Kongshavn
V 14 Enya vom Buchenwald 2231675, 02.02.09, SchH1 (Ferro Suentelstein - Lola Groß-Zünder) Struckmeier Anette,32351 Stemwede
V 15 *Uschi vom Silbersee AKC DN 26248303, 11.09.09, SchH3 (Nolan alten Wingertshaus - Chuckie Schloß Laer) Stump Christiane L.,US-MD 20662 Nanjemoy,
V 16 *Rabea vom Ritterland 2217520, 27.02.08, SchH1 IPO2 (Branko Salztalblick - Fatima Ritterland) Holtmann Heinz-Günter,34454 Arolsen
SG 1 Endra vom Patriot 2238430, 15.05.09, SchH2 (Nox Lupo Nero - Fee Kälberhofsgarten) Cecere Andreas,57258 Freudenberg
SG 2 Daily von Metunaj 2177044, 27.12.05, (SchH1) (Aron Bracheler See - Carla Glinziger Teichen) Duschinski Isa,29351 Eldingen/Metzingen

Junghundklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Elim vom Overledingerland 2252776, 02.04.10, SchH2 (Paer Hasenborn - Zimba Overledingerland) Müller Günther,26810 Westoverledingen
SG 2 Amigo von Haus Voerde 2252758, 08.03.10, (Gigolo Bärenschlucht - Yannica Haus Voerde) Tietze Helmut,46562 Voerde
SG 3 Eiko vom Holtkämper Tor 2255065, 01.07.10, (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Eilmes Astrid,33397 Rietberg
SG 4 Capone vom Springberg 2261684, 26.08.10, (Peru Harten - Prija Weißenburg) Weber Mareike,33378 Rheda-Wiedenbrück
SG 5 Huppy von Pallas Athene 2252964, 03.06.10, (Nino Tronje - Zara Pallas Athene) Stotzem Susanne,50226 Frechen
SG 6 Bosko v. Gunbil AKC DN 27801607, 05.04.10, SchH1 (Gent Haus Kaiser - Sandy Blumenkamp) Ade Kimberly,US- Colorado Springs
SG 7 Moty Roei Hakfar 2274948, 01.04.10, (Sam Beit Haboxer Mehagiva - Branka Calculatorhof) Müller Anja,04425 Taucha

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Ilka's Ashley 2253908, 29.04.10, (Ilka's Tequila - Godalis Quinci) Schudda Ulf,39343 Schackensleben
SG 2 Ella vom Holtkämper Tor 2255069, 01.07.10, (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Niedergassel Klaus & Kilian Anke,33334 Gütersloh
SG 3 Hexe zum Turmacker 2256293, 14.08.10, (Hippi Crveni Mayestoso - Wilma Turmacker) Weidehoff Günter,33619 Bielefeld
SG 4 Yolly vom Steinway-Park 2257968, 14.08.10, (Joker Eichenplatz - Melli Batu) Bellgarth Walter & Meißner Dietmar,Seesen
SG 5 Juli von Gloria dei 2254846, 01.07.10, (SchH1) (Ballack Worringer Rheinaue - Daisy Gloria dei) Oldehus Wilhelm,49681 Garrel
SG 6 Autumn vom Haus Weltsieger AKC DN 27773601, 20.04.10, (Zambo Riedschlurgi - Isa Holtkämper Hof) Martelly Mary,US-TX 77335 Huffman,
G 1 Germany von Haus Hartwig 2257631, 31.07.10, (Lucky Schmiedegarten - Each Haus Hartwig) Feldmann-Ohst Tanja & Feldmann Uwe,34630 Gilserberg
G 2 O'Lala von Metunaj 2254606, 27.06.10, (Friko Metunaj - Carla Glinziger Teichen) Duschinski Isa,29351 Eldingen/Metzingen

Jugendklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Lando vom Osterberger-Land 2259297, 05.09.10, (Zerxis Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Norda Bernhard & Wortmann Dirk,26871 Papenburg
SG 2 Jonny von den Warsteiner Quellen 2261001, 04.12.10, (Renzo Holtkämper See - Luna Tönsbrock) Lowat Uwe & Niedergassel Jörg,33758 Schloß
SG 3 Vigo von der Grafschaft Mark 2263362, 17.02.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Exe Grafschaft Mark) Bischoff Karsten & Schüdde Theo,49838 Langen
SG 4 Justus vom Haus Dexel 2257756, 15.09.10, (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Dexel Gerd,33106 Paderborn
SG 5 Silas vom Riemsloher Land 2262978, 16.10.10, (Yumo Finkenschlag - Odine Benz) Nebel Olaf
SG 6 Gundo vom Bördetal 2261981, 22.12.10, (Peik Holtkämper Hof - Sally Steinbett) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
SG 7 Ice vom Wierlings Hook 2257332, 04.09.10, (Degas Hanneß - Brenda Wierlings Hook) Golownitsch Viktor,33129 Delbrück
SG 8 Jochen von der Pfetzingerheide 2265797, 20.10.10, (Gigolo Bärenschlucht - Panja Rader-Kreuz) Koch Kurt,46514 Schermbeck
SG 9 Sante vom Lüttersbruch 2258382, 06.09.10, (Titus Brauneck - Lady Lüttersbruch) Bucklitsch Peter & Wolf Jürgen,54597 Schlausenbach
SG 10 Ikos vom Gödinghofer Weg 2259869, 02.11.10, (Gigolo Bärenschlucht - Lolly Gödinghofer Weg) Henry Diane,US-TX 75146 Lancaster,
G 1 Bax von der Emsaue 2261212, 24.10.10, (Karat Emsaue - Ginger Emsaue) Knieper Toni,33335 Gütersloh

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Molly von der Noriswand 2262407, 05.01.11, (Boomer Polarstern - Winona Noriswand) Mross Pia,56112 Lahnstein
SG 2 Molly vom Team Zellwaldrand 2267878, 19.11.10, (Chacco Freiheit Westerholt - Hanka Zellwaldrand) Richert Carsten,04720 Großsteinbach
SG 3 Aika vom Berge-Hof 2258233, 24.09.10, (Paer Hasenborn - Fely Grotte) Berge Stefan,36199 Rotenburg
SG 4 Xena vom Holtkämper Hof 2258900, 03.10.10, (Peik Holtkämper Hof - Daisy Kiama) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
SG 5 Garodkin Jenny DKK 04832/2011, 16.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Garodkin Flaming Star) Garodkin Asa und John,DK-4720 Praestö
SG 6 Inka vom Geisterholz 8018555, 28.12.10, (Quantas Schanzlache - Betty Kiama) Langenbach Klaus,US-FL 33970 Lehigh Acres,
SG 7 Xania von den Paderquellen 2261737, 11.12.10, (Peik Holtkämper Hof - Tinka Paderquellen) Leifels Christoph,33165 Lichtenau
SG 8 Kiara vom Finkenschlag 2260317, 20.11.10, (Yumo Finkenschlag - Blue Finkenschlag) Flücken Bernhard,57539 Bitzen
SG 9 Juma von den Warsteiner Quellen 2261003, 04.12.10, (Renzo Holtkämper See - Luna Tönsbrock) Huxohl Ulrich,33803 Steinhagen
SG 10 Tennie vom Natoplatz 2263545, 17.01.11, (Ustinov Römerland - Balie Natoplatz) Weber Edmund,35216 Biedenkopf
SG 11 Alfa vom Berge-Hof 2258234, 24.09.10, (Paer Hasenborn - Fely Grotte) Niemeyer Gerhard,37647 Vahlbruch
G 1 Yedi's Ritter Ayva 2261179, 18.12.10, (Miro Wällerhorst - Kiwi Prevent) Witt Christin,29633 Munster

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Chuck vom Holtkämper Hof 2270533, 01.05.11, (Ypsilon Lärchenhain - Mimi Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
VV 2 Tramella Furdi EKC 1518001, 28.03.11, (Arex Wilhelmswarte - Tramella Nokia) Rambridge Ryan,GB-* Northants NN12 7SP
VV 3 Fello aus der Brunnenstraße 2264021, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina & Körber-Ahrens Otto,25451 Quickborn
VV 4 Veltin vom Drei Birkenzwinger 2265104, 11.03.11, (Kyros Drei Birkenzwinger - Nana Drei Birkenzwinger) Karl Hans,66386 St. Ingbert
VV 5 Eddy vom Hof-Niederzier 2271019, 18.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Jella Ritterberg) Flücken sen. Hans,57539 Bitzen

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Penny vom Klostermoor 2267646, 18.05.11, (Remo Fichtenschlag - Nika Klostermoor) Norda Bernhard & Kesekamp Gerd Johann,26871 Papenburg
VV 2 Xyra vom Drei Birkenzwinger 2268081, 23.03.11, (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Karl Hans & Wortmann Dirk,66386 St. Ingbert
VV 3 Sanny von Fidelius 2267504, 19.05.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Donna Boxborn) Elbers Ulrich,27578 Bremerhaven
VV 4 Amalie vom Holtkämper Hof 2269782, 22.04.11, (Renzo Holtkämper See - Daisy Kiama) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
VV 5 Garodkin Kvinde Min DKK 09290/2011, 05.05.11, (Conbhairean Uno - Garodkin Dolly Parton) Garodkin Asa und John,DK-4720 Praestö
VV 6 Hazzle von Brabandt 2264586, 21.03.11, (Zerxis Osterberger-Land - Bria Brabandt) Klußmann Isabell,38543 Hillerse
VV 7 Dari von der Elfenbeinschlucht 2265578, 26.03.11, (Falko Sudheimer Linde - Abbi Elfenbeinschlucht) Ihmor Antonie,37688 Beverungen
VV 8 Barcha v. Donauknie 6303518, 26.03.11, (Arex Herbramer-Wald - Aqua Donauknie) Rado Norbert,H-2131 Göd
VV 9 Iwy vom Haus Kohlgrund 2267288, 21.05.11, (Endy Karthago - Rabea Ritterland) Feldmann-Ohst Tanja,34630 Gilserberg

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze
V 2 Thaisson vom St.-Michaels-Berg 2239079, 13.07.09, SchH1 (Furbo Achei - Espe St.-Michaels-Berg) Tuma Kathrin,99634 Werningshausen

Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Haika vom Abendstern 2229184, 30.10.08, SchH1 (Faro Xazziam - Diva Abendstern) Eikermann Walter,32683 Barntrup
SG 1 Chessy von Pallas Athene 2214191, 08.02.08, SchH1 (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore) Tuma Klaus-Jürgen,99634 Werningshausen

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Hanja vom Schacher 2252532, 10.05.10, (Sultan Jahnhöhe - Zaskia Schacher) Wundrock Anke,34434 Borgentreich
SG 2 Anka vom Helfer Land 2249617, 07.03.10, (Ober Bad-Boll - Kurina Urbecke) Wundrock Anke,34434 Borgentreich

Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Vulkan vom Land Mecklenburg 2265439, 30.03.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Queeny Malchower Aue) Spahr Silke,21502 Geesthacht
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 04.03.2012 OG-Kaiserslautern (LG10)


Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Ustinov vom Römerland 2188759, 15.09.06, SchH3 (Quantum Arminius - Kira Lacroz) Send Peter & Hupperich Horst,68519 Viernheim
V 2 *Hagadahls Figo 2256985, 28.11.08, SchH3 (Furbo Achei - Hagadahls Wanda) Hassawi Fawaz Moubarak Al & Send Peter
V 3 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Häussler Hans & Hüsler Hans-Peter,74653 Künzelsau
V 4 *Marko vom Langenbungert 2232111, 10.02.09, SchH3 (Broock Val de Bern - Ginger Mülheimer-Bach) Kartheiser Ansgar & Hasebe Yukio,Feuerscheid
V 5 Nico di Casa Farina 2264968, 10.02.10, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Sally Casa Farina) Reininger Heinz,74915 Waibstadt
V 6 *Ego aus Agrigento 2247306, 22.11.09, SchH2 (Pedro Agrigento - Gwendy Agrigento) Schweikert Leonhard,68753 Waghäusel
V 7 *Ungano vom Schloß Rügland 2233646, 29.08.08, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba) Biewer Marita & Helmer Thorsten,66578 Schiffweiler
V 8 *Bachus vom Haus an der Schiene 2248648, 09.11.09, SchH1 (Remo Fichtenschlag - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 9 Obolus vom Riedschlurgi 2252742, 03.01.10, SchH1 (Furbo Achei - Cara Agilolfinger) Lumpe Petra,77933 Lahr
SG 1 Wero von den Wölfen 2224821, 24.06.08, SchH1 (Falko Wolfsblick - Biene Tauber-Franken) Lorch August,67737 Frankelbach
SG 2 *Rio von der Grafschaft Wolfram 2164226, 21.03.05, SchH3 FH2 (Skay Kammerpfad - Yuma Schloß Veitenstein) Kempf Nicole,79843 Löffingen
SG 3 Jimmy von der Herrnweide 2177147, 26.01.06, SchH3 (Eros Herrnweide - Cobra Herrnweide) Ultes Gerhard,67697 Otterberg
SG 4 Merlin vom Steenflage 2243277, 19.09.09, SchH1 (Eric Schnapstanne - Hydra Steenflage) Oettinger Christine,67722 Winnweiler

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
V 1 Elsa du Val D'Anzin LOF 628487, 16.07.09, (SchH1) (Paer Hasenborn - Betty Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 2 *Ibizi von Arlett 2239536, 22.03.09, SchH2 (Banderas Domaine du Parc - Lissie Val Calore) van Dorssen Margit,51105 Köln
V 3 (*)Amuzza do Mhuramel CBPA 2573/SP, 24.12.07, (SchH1) (Erasmus Noort - Andra Fiemereck) Keine Angabe
V 4 Toxy von Godalis 2233312, 31.01.09, SchH1 (Godalis Tino - Chayenne Karthäuser Löwentor) Büffel Matthias & Heitzmann Arno,66507 Reifenberg
V 5 *Delphi du Schellenthal 2270086, 13.08.08, SchH1 (Vimo Feuerball - Angie Schellenthal) Wagner Jutta,66386 St. Ingbert
V 6 *Ephy de la Huche Normande LOF 631430, 20.10.09, Brevet (Lax Holtkämper See - Vaty Huche Normande) Achin Beatrice,F-02400 Essomes-sur-Marne
V 7 Yola von der Schanzlache 2244005, 22.10.09, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Yenny Haus Zygadto) Philippi Hans-Jürgen,67304 Eisenberg
V 8 *Queen-Mary vom Grafenbrunn 2244507, 03.10.09, SchH1 (Henrito Hühnegrab - Xantania Grafenbrunn) Starker-Müller Anja,56584 Thalhausen
V 9 *Vanja vom Casselswald 2206661, 14.09.07, SchH1 (Pedro Agrigento - Susi Märchenwiese) Regitz Simon,66571 Dirmingen
SG 1 Hoope 2243401, 26.10.08, SchH1(IPO2) (Gauner Heidedamm - Guinnes Rothaarpark) Kramny Sabine & Kramny Tim,56626 Andernach
SG 2 Aila vom Stadttor 2227809, 07.11.08, SchH1 (Franco Zdenkovo dvora - Cira Caerosen) Gastauer Peter,66687 Wadern
G 1 Ilka von den Herbstzeitlosen 2243041, 28.09.09, (SchH1) (Ilko Sulzbachtal - Dolly Herbstzeitlosen) Oettinger Christine,67722 Winnweiler

Junghundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Elim vom Overledingerland 2252776, 02.04.10, SchH2 (Paer Hasenborn - Zimba Overledingerland) Müller Günther,26810 Westoverledingen
SG 2 Remos vom Hühnegrab 2257710, 12.08.10, (Quattro Partnachklamm - Hedi Hühnegrab) Dieterich Reinhard,97616 Bad Neustadt
SG 3 Jim von der Grafenburg (Ost) 2259545, 26.07.10, (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 4 Ike vom Casselswald 2255048, 25.06.10, (Kid Casselswald - Rika Casselswald) Fuhr Peter,66557 Illingen
SG 5 Yonas zur Medbacher Mühle 2255569, 01.07.10, (Remo Fichtenschlag - Eva Medbacher Mühle) Ritter Georg & Buchmann Michael,71032 Böblingen
SG 6 Cayman von Joyeux-Heureka 2250838, 10.04.10, (Ustinov Römerland - Tessy Joyeux-Heureka) Regnery Isolde,54619 Lichtenborn
SG 7 Cisco vom Wolfsdreieck 2250379, 21.03.10, (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) Becker Brigitte,74427 Fichtenberg
G 1 Wolf's Tic 2252272, 05.05.10, (Zar Schiffslache - Neska Mersak) Schamine Gaston,L-3763 Tetange

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 2 Rania di Casa Beggiato LOI 10/81296, 09.03.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Carlotta Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
SG 3 Tessa von Neandertal 2251357, 15.04.10, RH1 (Ron Ludwigseck - Rani Neandertal) Herb Manuela,67716 Heltersberg
SG 4 Cobra vom Wolfsdreieck 2250384, 21.03.10, (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) Becker Brigitte,74427 Fichtenberg
SG 5 Endira vom Schmiedefeuer 2252196, 31.03.10, (Pyke Prevent - Luna Kapbusch) Schmidt Jutta,56761 Masburg
G 1 Lucy von der schwarzen Domaine 2254180, 13.06.10, (Wicko Welzbachtal - Fiona Reiterkaserne) Schwarz Reinhard Dieter,63594 Neuenhasslau

Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Balu vom Abtei-Eck 2257758, 01.10.10, (Hatto Hühnegrab - Anka Abtei-Eck) Willand Gerhard,64839 Münster
SG 2 Rocco vom Messebau 2260697, 13.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Nanja Messebau) Riefling Wolfgang,63526 Erlensee
SG 3 Nox von der Grafenburg (Ost) 2262158, 02.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Betty Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 4 Juwel vom Casselswald 2259123, 03.10.10, (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 5 Xalo vom Haus Schwerzel 2258892, 16.10.10, (Furbo Achei - Mandy Haus Schwerzel) Schwerz Edgar,66636 Tholey
SG 6 Justus von Cleo 2261101, 29.10.10, (Darius Cleo - Karma Hattorfer-Land) Weigel Dieter,66953 Pirmasens
SG 7 Joker von Cleo 2261098, 29.10.10, (Darius Cleo - Karma Hattorfer-Land) Seyler Jörg,66629 Freisen
SG 8 Onyx vom kleinen Hölzchen 2261376, 08.12.10, (Tyson Köttersbusch - Hilde Messina) Philippi Hans-Jürgen,67304 Eisenberg
SG 9 Orcan von Lesimo 2259188, 20.10.10, (Georg Lupus in fabula - Ilka Lesimo) Trümper Thorsten,67069 Ludwigshafen
G 1 Freek vom Kapbusch 2258542, 15.10.10, (Olek Maineiche - Sally Kapbusch) Horbach Klaus,67716 Heltersberg

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Fengie du Clos de Patmisand LOF 645360, 19.12.10, (Eliot Ness Normont - Enjie Clos de Patmisand) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Natascha von der Grafenburg (Ost) 2262159, 02.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Betty Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 3 Tina vom Ickerner Schlößle 2268997, 15.01.11, (Umax Haus Babilon - Laica Ickerner Schlößle) Heinen H.-U. & Stefanakoudis A.,56249 Herschbach
SG 4 Xenia vom Haus Schwerzel 2258894, 16.10.10, (Furbo Achei - Mandy Haus Schwerzel) Schwerz Edgar,66636 Tholey
SG 5 Chance vom kleinen Zauberberg 2258847, 15.09.10, (Quattro Partnachklamm - Oxana Germannshof) Martin Hilla,66564 Ottweiler
SG 6 Guess du Domaine de la Louviotiere LOF 645695/0, 16.01.11, (Daggo P'tite Flore - Dov Domaine de la Louviotiere) Attura Francoise,F-77166 Evry les Chateux
SG 7 Joutta v. Wolfweg LOSH 1087993, 17.11.10, (Gigolo Bärenschlucht - Parnilla Aducht) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 8 Steffi von Tronje 2266037, 13.10.10, (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Meßler Nikolaus,50933 Köln

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Galliano du Clos de Patmisand LOF 648103, 05.05.11, (Iliano Fichtenschlag - Biotine Clos de Patmisand) Halter Michel & Trentenaere Eric,F-67240 Shirhoffen
VV 2 Exxo von Arlett 2268071, 09.03.11, (Nino Tronje - Indiana Arlett) Meßler Nikolaus,50933 Köln
VV 3 Xippo von der Heimelbach 2266932, 22.04.11, (Quattro Partnachklamm - Ilka Hirschel) Groel Birgit,66851 Mittelbrunn
VV 4 Ares vom Haus Weißgerber 2265652, 19.04.11, (Franco Kuckucksland - Quinta Drömlingsrand) Weißgerber Frank,67657 Kaiserslautern
VV 5 Sahin zur Worringer Rheinaue 2267303, 01.06.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Kama Holtkämper See) Ackermann Roland,66538 Neunkirchen
VV 6 Valdo vom Monte Ziego 2267458, 16.03.11, (Ober Valcuvia - Gina Monte Ziego) Kürz Josef,77978 Schuttertal

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
VV 1 Xippa von der Heimelbach 2266935, 22.04.11, (Quattro Partnachklamm - Ilka Hirschel) Groel Birgit,66851 Mittelbrunn

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Pico vom Langenbungert 2252485, 25.05.10, (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Eufinger Elmar,66798 Wallerfangen
SG 2 Payne vom Haus Clanora 2251417, 24.03.10, (Achtung Brenschelbacher Hof - Kyrill Haus Clanora) Dahl Anke,66564 Ottweiler

Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Vito vom Baiselsberg 2257471, 15.09.10, (Ober Bad-Boll - Romina Baiselsberg) Mormone Antonio,67659 Kaiserslautern
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 03.03.2012 OG-München-Lochhausen e.V. (LG15)




Stockhaar-Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Arth Peter
V 1 *Furbo von der kleinen Ranch 2223932, 26.08.08, SchH3 (Furbo Achei - Bärbl kleinen Ranch) Dr. Schwarz Jürgen,92533 Wernberg-Köblitz
V 2 *Ocki vom Natoplatz 2247601, 12.12.09, SchH2 (Asterix Natoplatz - Blume Natoplatz) Hofbauer Lorenz,93354 Siegenburg
V 3 *Xanto von der Jahnhöhe 2241665, 21.07.09, SchH2 (Playboy Jahnhöhe - Irmi Jahnhöhe) Fuchs Franz,93342 Saal Donau
V 4 *Hunter vom Champ 2212684, 30.12.07, SchH3 (Grisu MaKeRa - Xoey Fuchsgraben) Augenthaller Thomas,93339 Buch
V 5 *Henrik vom Weinbergblick 2222157, 15.12.07, SchH3 (Vito Waldwinkel - Foxi Haus Pixner) Kaspar Erich,94227 Lindberg
V 6 *Freddy vom Haus Pürkner 2221189, 19.06.08, SchH2 (Amigo Holzinger Au - Quachira Haus Pürkner) Heimbeck Thomas,82377 Penzberg
SG 1 Nicos von der Bildeiche 2195067, 30.01.07, SchH1 (Yanox Bad-Boll - Lexana Murrtal) Ehm Karin,82194 Gröbenzell
SG 2 Nelson vom Mähntor 2207722, 04.10.07, SchH1 (Amon Patriot - Rommi gelben Rühl) Fischer Franz,80999 München
SG 3 Hoss von der Holzinger Au 2217891, 08.11.07, SchH2 (Ero Fuchsgraben - Akira Holzinger Au) Kreutner Florian,93466 Chamerau
G 1 Sergo vom Hessenstein 2231697, 28.01.09, SchH2 (Bandit Zuchtgut - Indira Hessenstein) Kern Roland,85119 Ernsgaden
G 2 Orlog vom Mühlhamer Keller 2230244, 26.11.08, SchH1 (Eliot Prevent - Nena Mühlhamer Keller) Eiblmeier Elvira,94486 Osterhofen

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
V 1 *Tosca von der Rehhecke 2221272, 04.03.08, SchH1 (Acky Hause Monika - Nanda Isarstrand) Köck Albert,94491 Hengersberg
V 2 *Akela vom Agilulf 2238300, 24.06.09, SchH1 (Buddy Agilolfinger - Zita Hause Monika) Landl Manuela,94577 Winzer
V 3 Terry vom Waldwinkel 2244286, 14.11.09, SchH1 (Zico Adelegg - Fanny Waldwinkel) Geck Josef,84555 Jettenbach

Junghundklasse Rüden, Richter: Arth Peter
SG 1 Grizzly von Zornkeltinga 2255291, 26.07.10, (Koby Fidelius - Godalis Quenna) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 2 Aexl von der neuen Generation 2251346, 05.03.10, (Godalis Tino - Madona Ecknachtal) Rhode Bianka,85617 Aßling
SG 3 Carlos von der Wernburg 2251765, 30.03.10, (Diego kleinen Ranch - Wicki Wernburg) Schwarz Paul,92533 Wernberg-Köblitz

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Peach von Fidelius 2254342, 03.06.10, (Koby Fidelius - Elexa Hanneß) Wende Karin,94505 Bernried
SG 2 Grace von der kleinen Ranch 2252660, 21.05.10, (Diego kleinen Ranch - Antonia kleinen Ranch) Dr. Schwarz Jürgen,92533 Wernberg-Köblitz
SG 3 Barina vom Königssee 2253822, 03.06.10, (Godalis Tino - Werun Ehrenfeste) Baueregger Sylvia,83435 Bad Reichenhall
SG 4 Raja vom Haus Clanora 2256574, 03.07.10, (Veron Externstein - Xenti Farbenspiel) Schmidt Tamara,88371 Ebersbach-Musbach
G 1 Enya vom White Canyon 2251659, 07.05.10, (Devil White Canyon - Akira Grendelblick) Jeannot Sabrina,85716 Unterschleißheim
G 2 Eska vom Natzental 2255574, 18.07.10, (Gobi Leithawald - Liesl Hawelkaweg) Heizmann Stefanie,78595 Hausen ob Verena

Jugendklasse Rüden, Richter: Arth Peter
SG 1 Eder von der Grenzstadt Laa 2263961, 31.01.11, (Koby Fidelius - Babsi Piste Trophe) Hoffmann Werner & Grassl,85598 Baldham
SG 2 Sabber vom Salztalblick 2258562, 10.10.10, (Zeus Weinbergblick - Vista Haus Salztalblick) Nerdinger Daniela,86316 Friedberg
G 1 X vom Hessenstein 2261127, 14.11.10, (Dusty Baumgarten - Gina Hessenstein) Stiefvater Arno,79244 Münstertal
G 2 Urax von der Königswiese 2258662, 11.09.10, (Onyx Sturmburg - Ivy Königswiese) Warschak Florian,94036 Passau

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Lola vom Hanneß 2261897, 24.12.10, (Nino Tronje - Vienchen Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 2 Wilma vom Faxweg 2265315, 15.02.11, (Madras Bad-Boll - Kimmi Faxweg) Fuchshuber Eduard,86551 Aichach
SG 3 Samara von Fidelius 2264133, 03.03.11, (Koby Fidelius - Zarina Ehrenfeste) Pohl Janine,86842 Türkheim
G 1 Unja von der Königswiese 2258665, 11.09.10, (Onyx Sturmburg - Ivy Königswiese) Krieg Josef,94118 Jandelsbrunn

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Arth Peter
VV 1 Zorro von Fichtenbach 2267276, 21.05.11, (Koby Fidelius - Vroni Fichtenbach) Meindl Johann,86695 Nordendorf

Jüngstenklasse Rüden, Richter: Arth Peter
VV 1 Exl von der Burg Haidstein 2270934, 10.08.11, (Sello Burg Haidstein - Xara Schloss Runding) Westermair Gabriele,86556 Kühbach

Langstockhaar-Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Arth Peter
V 1 Darius von der Römerhalde 2241235, 29.07.09, SchH1 (Ando Römerhalde - Rike Turmacker) Schreiner Willi,63179 Obertshausen

Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Arth Peter
SG 1 Eiko von der Weißen Elster 2258262, 03.09.10, (Fanto Lobdeburg - Leescha Westfalen-Zwinger) Thomas Helge,86447 Aindling
SG 2 Cruso vom grauen Bandit 2252543, 24.05.10, (Zico Adelegg - Maomi Bunsenkocher) Schönberger Karin,93455 Traitsching
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 11.03.2012 OG-Oer-Erkenschwick Recklinghsn. e.V. (LG6)



Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 *Omen v. Radhaus 2267318, 27.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Kao Josephine,TW-* Taipei 111
V 3 *Marko vom Langenbungert 2232111, 10.02.09, SchH3 (Broock Val de Bern - Ginger Mülheimer-Bach) Kartheiser Ansgar & Hasebe Yukio,Feuerscheid
V 4 *Conbhairean Uno 2245708, 26.10.08, SchH3 (Carlos Sudheimer Linde - Conbhairean Linzi) Budde Ingrid,33034 Brakel
V 5 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Klaus,37688 Beverungen
V 6 *Opus v. Radhaus 2269745, 27.08.09, SchH2 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Grünewald Ottmar & Kao Josephine
V 7 *Geronimo vom Amur 2218312, 20.03.08, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Yerom Haus Salihin - Godalis Taira) Salihin Budiman,58300 Wetter
V 8 *Alf vom Bärenstein 2239487, 19.07.09, SchH3 (Furbo Achei - Honda Batu) Herda Tobias,99885 Wölfis
V 9 *Sky vom Eichenplatz 2237997, 07.04.09, SchH3 IPO3 (Bojan Pendler - Toga Heinrichplatz) Schimanski Elisabeth & Paksoy Naim Can
V 10 *Lucky vom Meierhof 2215421, 14.03.08, SchH3 IPO3 RH1 (Djenges Kahn Sante's Home - Frenzi Meierhof) Everinghoff Franz-Bernd,59320 Ennigerloh
V 11 Don vom Osterberger-Tal 2243508, 03.09.09, SchH2 (Dux Intercanina - Zanora Osterberger-Land) Becker Olsen Jens & Tacke Horst-Peter,E-29680 Estepona
V 12 *Ursus v. Panoniansee HR 28134, 20.09.09, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Debby Team Panonian See) Ravlic Zlatko & Licher jun. Alfons,HR-31000 Osijek
V 13 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 14 *Addy vom Finkenschlag 2216385, 31.03.08, SchH3 FH1 (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Dick Franz Josef,41372 Niederkrüchten
V 15 *Tornado von den Paderquellen 2218023, 18.02.08, SchH3 IPO3 (Arex Herbramer-Wald - Nena Paderquellen) Krieger Guido,33175 Bad Lippspringe
V 16 *Hill vom Terdannenhof 2204597, 06.07.07, SchH3 (Yukon Bastillie - Gwenndy Terdannenhof) Hemmers Nadja,47574 Goch
V 17 *Ellboy du Maingoval de Dolci LOF 631815, 11.11.09, SchH2(B) (Bruno Vierhundert Hertz - Ciska Maingoval de Dolci) Mesnager Franck,F-59282 Douchy-les-Mines
V 18 Welincha's Yesper NKK 41259/09, 14.10.08, (IPO1) (Kwantum Klostermoor - Cayira's Froyha) Vaagslin Anette Cicilie,
V 19 *Tom vom Rader-Kreuz 2235243, 26.04.09, SchH1 (Farus Meilleurs Sangs - Gesa Rader-Kreuz) Lück Markus,42857 Remscheid
V 20 *Tarzan zur Worringer Rheinaue 2222963, 03.07.08, SchH3 IPO3 (Ballack Worringer Rheinaue - Zaire Worringer Rheinaue) Itter Bruno & Stotzem Hans-Dieter,50769 Köln
SG 1 Askan vom Hexenblut 2235824, 07.05.09, SchH1 (Orlog Cap Arkona - Kylie Lupo Nero) Urlaub Angelika,44319 Dortmund
G 1 Gerry vom Weinbergblick 2067588, 04.06.00, (IPO1) (Tim Abfuhr - Carmen Haus Pixner) Broda Christoph,45701 Herten
G 2 Filou vom Golsberger Hof 2223240, 07.06.08, SchH1 (Karn Fegelhof - Carry Golsberger Hof) Prosowski Mirko,58579 Schalksmühle

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 Elsa du Val D'Anzin LOF 628487, 16.07.09, (IPO1) (Paer Hasenborn - Betty Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 2 *Amy von der Zenteiche 2227886, 01.10.08, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Rimini Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
V 3 *Uliva von der Urbecke 2242324, 22.09.09, SchH3 (Yukon Bastillie - Dura Urbecke) Stöve Gisela,44329 Dortmund
V 4 *Zimba vom Westervenn 2242551, 26.06.09, SchH2 (Unzo Noort - Victoria Westervenn) Friedrichs Arthur,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
V 5 Daggi von der Rheinhalle 2241618, 27.08.09, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Assi Rheinhalle) Sucur Davor,47441 Moers
V 6 *Ayla von der Wapel 2232940, 20.11.08, SchH2 (Godalis Tino - Danjali Holtkämper See) Jankowski Thomas,44805 Bochum
V 7 *Baccara von Zenobia 2218386, 25.04.08, SchH2 (Liro Kahler Heide - Nala Reck-Kamensche Heide) Eggert Gisela,59192 Bergkamen
V 8 Pia vom Napte-Emmer-Eck 2247485, 19.01.10, SchH1 (Quai Status quo - Kira Napte-Emmer-Eck) Hansmann Gerhard,32816 Schieder-Schwalenberg
V 9 Honey v. Freisumpf LOSH 636769, 04.12.08, (SchH1) (Farus Meilleurs Sangs - Bess Maingoval de Dolci) Mesnager Franck,F-59282 Douchy-les-Mines
SG 1 *Orissa vom Hessenstein 2216047, 15.03.08, SchH1 (Javir Talka Marda - Gina Hessenstein) Malschaert Doris,B-3540 Herk de Stad/ Limburg
SG 2 Oki von Neandertal 2236585, 12.03.09, SchH1 (Bomber Wolfsheim - Hedi Eichendorffsiedlung) Scheer Harald,40822 Mettmann
SG 3 Hauskelevra Amber AH 00910506, 10.01.07, SchH3 (Aron Orgelpfeifen - Donna Lupo Nero) Seifer Thomas,59939 Olsberg
SG 4 Gipsi vom Gsiberger 2197161, 05.01.07, (IPO1) (Vito Waldwinkel - Gipsi Patscherkofel) Faßbender Heinz-Josef,41844 Wegberg
G 1 *Carla vom Siegerblut 2215264, 10.02.08, SchH1 (Karn Fegelhof - Frieda Schwedenfestung) Malschaert Doris,B-3540 Herk de Stad/ Limburg

Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Elim vom Overledingerland 2252776, 02.04.10, SchH2 (Paer Hasenborn - Zimba Overledingerland) Müller Günther,26810 Westoverledingen
SG 2 Pacco vom Langenbungert 2252482, 25.05.10, SchH1(2) (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Weber Bernd,23611 Bad Schwartau
SG 3 Matty vom Klostermoor 2254079, 17.06.10, (Noell Suentelstein - Sina Klostermoor) Witte Stefan & Norda Bernhard,49191 Belm
SG 4 Yusuf vom Feuermelder 2255312, 22.04.10, (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Georgians Willi,34454 Arolsen
SG 5 Athos aus Alt-Bodelschwingh 2252642, 20.05.10, (Pardo Baruther Land - Priska Schwalmbergtal) Remmecke Jörg,44357 Dortmund
SG 6 Laris vom Nordlandzwinger 2262651, 03.08.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Questa Arline) Schweimer Hans-Peter & Hubert Rene
SG 7 Huppy von Pallas Athene 2252964, 03.06.10, (Nino Tronje - Zara Pallas Athene) Stotzem Susanne,50226 Frechen
G 1 Dyke von RaDa's Diek 2257575, 08.09.10, (Pike Lupo Nero - Cherrie RaDa's Diek) Finger Christian,59348 Lüdinghausen

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Romy von der Grafschaft Mark 2255535, 07.07.10, (Furbo Achei - Xi Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
SG 2 Ida von der Zenteiche 2253751, 20.05.10, SchH1 (Nino Tronje - Phanta Zenteiche) Ludwig Christoph & Schipek Hans-Peter,56357 Gemmerich
SG 3 Shakire vom Pendler 2260092, 25.08.10, (Remo Fichtenschlag - Corsika Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
SG 4 Scharmark's Xanja DKK 05522/2010, 19.03.10, (Peik Holtkämper Hof - Scharmark's Gitta) Hansen Henrik,DK-4621 Gadstrup
SG 5 Ayka aus Alt-Bodelschwingh 2252649, 20.05.10, (Pardo Baruther Land - Priska Schwalmbergtal) Remmecke Jörg,44357 Dortmund
SG 6 Deja vu von RaDa's Diek 2257577, 08.09.10, (Pike Lupo Nero - Cherrie RaDa's Diek) Röckert Elisabeth,59399 Olfen
G 1 Zara vom schönen Blick 2250958, 16.04.10, (Bomber Wolfsheim - Sydney schönen Blick) Schawinsky Kai,46514 Schermbeck

Jugendklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
SG 2 Dorian Team Gaudi ROI 10/190494, 18.09.10, (Pongo Valle del Lujo - Nikita Casa Falbo) Strazzo Enrico & Lagna Antonio,I-10078 Venaria
SG 3 Team Marlboro Janko DKK 16801/2010, 15.09.10, (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf,49844 Bawinkel
SG 4 Nando vom Welsetal 2264575, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Kammann Edith,40237 Düsseldorf
SG 5 Jack von der Pfetzingerheide 2265795, 20.10.10, (Gigolo Bärenschlucht - Panja Rader-Kreuz) Weinert Heike,45768 Marl
SG 6 Quenn Wolf Jar PKR 462233/VII, 21.02.11, (Xen Heerbusch - Quorli Osterberger-Land) Zgorzelski Marek,PL-63-200 Jarocin
SG 7 Sam von Arjakjo 2258848, 28.09.10, (Yukon Bastillie - Astrid Stapelmoor) Eitens Andinus,26892 Heede
SG 8 Pepper vom Tönsbrock 2260419, 27.11.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Western Lady Moritzburg) Habrock Ralf & Kammertöns Stefan,33334 Gütersloh
G 1 Asso vom Bramhügel 2258704, 06.10.10, (Jasper Grauen Teufel - Ginger Hause Rooch) Dreier Dieter,45657 Recklinghausen
G 2 Ibo vom Golzheimerland 2259678, 31.10.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Fanta Treiser Wasserburg) Kluth Doris,41749 Viersen
G 3 Rambo von Alaska 2264115, 19.02.11, (Drago Patriot - Quena Salztalblick) Bartsch Alfred,47179 Duisburg

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Fengie du Clos de Patmisand LOF 645360, 19.12.10, (Eliot Ness Normont - Enjie Clos de Patmisand) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Quorli Wolf Jar PKR 46224/VII, 21.02.11, (Xen Heerbusch - Quorli Osterberger-Land) Zgorzelski Marek,PL-63-200 Jarocin
SG 3 Judy v. Santamar LOSH 1086226, 21.10.10, (Hagadahls Figo - Amy Zenteiche) van Hout Marc & van Puyenbroeck Marc,B-2960 Brecht
SG 4 Ica vom Golzheimerland 2259679, 31.10.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Fanta Treiser Wasserburg) Kluth Doris,41749 Viersen

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
VV 1 Nemo vom Winnloh 2266566, 19.04.11, (Nino Tronje - Vrancis Winnloh) Tepling Anton & Köppler Heinz-Hermann

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Ronly vom Osterberger-Land 2267407, 10.04.11, (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Petersen Rolf,24787 Fockbek
VV 2 Zara vom Pendler 2267146, 22.05.11, (Paer Hasenborn - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
VV 3 Meite vom Winnloh 2265623, 10.04.11, (Ypsilon Lärchenhain - Emely Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen

Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
Platz 1 Wayda von Haus Sindern 2121745, 24.03.03, SchH3 (Arko Suderwicher Heimat - Bessy Oberhausener-Kreuz) Tschernutha Michaela,45711 Datteln

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Howy vom Mühlenschlad 2213336, 20.12.07, SchH2 (Bazi Urbecke - Cora Mühlenschlad) Staeck Vanessa & Brand Klaus,58791 Werdohl

Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Klarissa vom Heveling 2220041, 17.02.08, SchH1 (Eskan Finkenschlag - Candy Heveling) Simon Manuela,47551 Bedburg-Hau

Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Xinta vom Holtkämper Hof 2258903, 03.10.10, (Peik Holtkämper Hof - Daisy Kiama) Hollensett Martina,33428 Harsewinkel
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LG Zuchtschau Overdinkel (Nederland)
11. März 2012
Richter: P. Nefs – W. Scheld – W. Nordsieck

STOCKHAAR KLASSEN
Gebrauchshundklasse Rüden - Richter W Scheld
V1 Zett v Holtkämper Tor SchH3 Kkl1 / WT 17-10-2009 / SZ 2246108 / Klaus Niedergassel / Halter Stefanie Schmidt-Kähler
V2 Vako van het Boombos / Ipo2, Kkl1 / WT 03-08-2008 / NHSB 2715100 / J Loos, Oudenbosch NL
V3 Quido van Noort AD BH SchH1 Kkl1 / WT 29-06-2009 / SZ 2244654 / AWH Phoelich, Beuningen NL
V4 Yoshyi vom Haus Dexel / IPO2, Kkl1 / WT 02-11-2008 / SZ 2229686 / Rico Damhuis, Losser NL
V5 Bruno v Maibuchen SchH2 / WT 04-02-2010 / SZ 2249319 / Sommer Winfried, D-35647 Waldsolms
V6 Tiras vom Altenbergerland SchH3 Kkl1 / WT 19-09-2009 / SZ:2247079 / Sirithat Suriyakiat Bangkok/Thailand
V7 Harvey v Kirschental SchH3 Kkl1 / WT 19-06-2008 / SZ 2222568 / Lutz Kleuver, Köln D
V8 Vascos von der Werther-Mühle Ipo1 / WT 22-03-2008 / SZ 2216347 / Arthur Raab, D-46395 Bocholt & Aloys Jetten
SG1 Jack Johnson vom Moosheider Teich SchH1 / WT 09-11-2008 / SZ 228489 / G Bergmann, D-49143 Bissendorf
SG2 Oskar vom Juerikstal Ipo1 Kkl1 / WT 30-12-2005 / SZ 2590598 / M Gringhuis, Enschede NL
SG3 Aslan vom Heiligental SchH3 / WT 27-10-2008 / SZ 2228521 / Holger Punt, D-48529 Nordhorn
SG4 Blade von Heiligental SchH2 / WT 22-07-2009 / SZ 2244196 / Ansgar Schepers, D-49767 Twist

Gebrauchshundklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
V1 Doreen vom Holtkämper See Kkl1 / WT 16-10-2009 / SZ 2244714 / Hermann Niedergassel & Böckenhüser Hanna
V2 Vannesca vd Lentfert Hoeve Ipo2, Kkl1 / WT 31-05-2008 / NHSB 2707796 / Jan Lentfert, Overdinkel NL & Ilona Sanders
V3 Betty von den Maibuchen SchH1 / WT 04-10-2010 / SZ 2249320 / Christiane Manfrast D-51645 Gummersbach
V4 Tanja v. Harbaja Hof SchH1 Kkl1 / WT 04-03-2007 / NHSB 2646407 / B Hartelman, Halle NL
V5 Biyou von Pallas Athene SchH3 / WT 05-02-2008 / SZ 2214621 / Sommer Winfried, D-35647 Waldsolms
V6 Maily vom Team Radsieksbeeke SchH1 Kkl1 / WT 13-04-2009 / SZ 2235026 / Maik Plöger & Werner Plöger, D-32657 Lemgo
V7 Donna v Dan Alhedy’sHoeve SchH3 Kkl.1a / WT 25-09-2006 / NHSB 2626405 / AVG Middelkamp & T van Roekel, Nijverdal NL
V8 Fedra Hoffung Voll SchH1 Kkl.1 / WT 04-10-2009 / Dekeyser Robby, B-3583 Paal
V9 Kisa’s Olly BH AD Ipo1 / WT 13-10-2009 / SZ DKKD0062/2010 / Michael Wang & Birthe Wang, DK-4293 Dianalund
V10 Almebo’s Soffy BH AD Ipo1 / WT 01-04-2009 / SZ DK08131/2009 / Bo-Alm Reumert, DK-4680 Stone Heddinge
SG1 Alaska vom Wolfsfire SchH1 kkl.1 / WT 10-04-2008 / SZ 2219140 / Petra Rüffler
SG2 Diva v Tiekerhook Ipo3 / WT 20-07-2006 / NHSB 2618013 / M Hamers, B-3382 Poppel
SG3 Aika vom Permeshof SchH1 / WT 17-06-2008 / SZ 2220637 / Burkhard Köbbeman, D-49716 Meppen
G1 Nadja v Tiekerhook Ipo2 / WT 09-07-2008 / NHSB 2711555 / Koos Hassing, Riethoven NL
G2 Cindy vom Amberg SchH2 / WT 17-04-2008 / SZ 2220360 / Willi Odenius, D-41836 Hückenhoven
G3 Karma vom haus Valkenplatz / VZH UV / WT 09-11-2011 / NHSB 2771630 / Ans van Vegchel, Aarle-Rixtel NL

Junghundklasse Rüden - Richter P Nefs
SG1 Fargo vom Forsterland / WT 19-07-2010 / SZ 2256367 / B van Eldik, Dieren NL
SG2 Joerie von Hamyar / WT 15-06-201 / NHSB 2799316 / R Rossenally Gouda NL
SG3 Yo van Noort BH, SchH1 / WT 23-03-2010 / SZ 2253766 / Edzard Müller & AWH Phoelich, Beuningen NL
SG4 Dax vom Schlackenberger Land / WT 07-04-2010 / SZ 2251993 / Willi Odinius, D-41836 Hückelhoven
SG5 Aron vom Fliestedener Land BH / WT 05-05-2010 / SZ 2252129 / Emil Weiss, D-50354 Hürth
G1 Donn vom Schlackenberger Land BH / WT 07-04-2010 / SZ 2251994 / Johann Belsch, D-41849 Wassenberg
G2 Athos van Adelrik / WT 04-05-2010 / NHSB 2793844 / A Geurts-Pleuger, Landgraaf NL

Junghundklasse Hündinnen - Richter P Nefs
SG1 Nala vom Twickelland / WT 25-08-2010 / NHSB 2809511 / H Doorn, Hengelo NL
SG2 Paula v Team Radsieksbeeke / WT 20-05-2010 / SZ 2254040 / Sonja Thielsch, D-32689 Kalletal
SG3 Nelly vom Haus Ka-Re / WT 09.07.2010 / SZ 2256239 / P Bucklitsch, D-54597 Schlausenbach
G1 Arwen van Adelrik / WT 04-05-2010 / NHSB 2793844 / LAA Vos, Sittard NL
G2 Nicky v Haus Valkenplatz / WT 02-05-2010 / NHSB 2793477 / PJ Vrijenhoek, Rotterdam NL
G3 Faije van Kimbleshome / WT 26-04-2010 / NHSB 2792369 / D Eggink, Apeldoorn NL
M1 Baica / WT 24-04-2010 / NHSB 2792195 / HJA Poll, Twello NL

Jugendklasse Rüden - Richter W Scheld
SG1 Yackpot v Holtkämper Hof / WT 23-01-2011 / SZ 2262354 / Marloes Jannink, Enter NL
SG2 Timo vd Berkthoeve / WT 17-02-2011 / NHSB 2477658 / Ron Briegoos, Oud Beijerland NL
SG3 Xano vd Werther Mühle / WT 20-11-2010 / SZ 2261803 / Peter Dreiser, D-47551 Bitburg-Hau
SG4 Vance von Hasenborn / WT 05-11-2010 / SZ 2265763 / Mark Scheffer&Toon de Wit, Bruggenum NL
SG5 Erik van Noort / WT 13-01-2011 / SZ 2263855 / Edzard Müller & AWH Phoelich NL
SG6 Edge vom Rosensee / WT 20-10-2010 / SZ 2259978 / Rose, D-42,33775 Versmold
G1 Lucky v Kwimador / WT 20-10-2010 / NHSB 2813999 / H Leusman, Twello NL
G2 Pablo vom Haus Valkenplatz / WT 09-11-2010 / NHSB 2816254 / Rene van Pinxteren, Appelscha NL
G3 One vom Haus Valkenplatz / WT 04-10-2010 / NHSB 2812030 / Gerrit Harke, Balkbrug NL

Jugendklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
SG1 Epona van Noort / WT 13-10-2011 / SZ 2263858 / Edzard Müller & AWH Phoelich, Beuningen NL
SG2 Queena vom Hühnegrab / WT 04-11-2010 / SZ 2261469 / Heinz Scheerer, D-56357 Geisig / Halter Gerd Verhesen
SG3 Life v Pallas Athene / WT 03-03-2011 / SZ 2265226 / Yannick Maibüchen, D-51515 Kürten
SG4 Queen von der Wiehenallee / WT 06-10-2010 / SZ 2259983 / Rose, Ruth, D-33775 Versmold
SG5 Chiva v.h. Boombos / WT 14-10-2010 / NHSB 2812921 / Anton Tak, Wouwse-Plantage NL
SG6 Daila van Noort / WT 20-12-2010 / SZ 2263255 / Edzard Müller& AWH Phoelich / Halter Looischelder, Beuningen NL

Puberklasse Rüden - Richter W Scheld
VV1 Team Paka´s Cairo / WT 05-04-2011 / SZ DK07227/2011 / U Hansen,Haderslev & E Christiansen, Agerskov DK
VV2 Team Paka´s Canon / WT 05-04-2011 / SZ DK07226/2011 / Ulla Hansen, DK-6100 Haderslev / Halter Per Nielsen, DK-Tarm
VV3 Meison v Winnloh - WT 10-04-2011 / SZ 2265618 / Fritz Bonkhoff, Recklinghausen & Michael Arnolds / Halter Helga Liebscher
VV4 Yago v Harbaja Hof / WT 12-03-2011 / NHSB 2829990 / M van Heumen, Nistelrode NL
VV5 Bery v Holtkämper Hof / WT 27-04-2011 / SZ 2265865 / Jörg Niedergassel & Hartmut Elgers, Bielefeld (D)

Puberklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
VV1 Falke v.h. Boombos / WT 03-04-2011 / NHSB 2833216 / Simon Tak, Wouwse-Plantage NL
VV2 Gypsi vom Rumbachtal / WT / SZ 2267793 / Yannick Maibüchen, D51515 Kürten & Maria Karakasidis
VV3 Halinka van Noort / WT 21-04-2011 / SZ 2268475 / Edzard Müller& AWH Phoelich / Halter J van Weelderen, Ewijk NL
VV4 Gianna vom Externstein / WT 27-05-2011 / SV 2268220 / Youssef Sek & R.Rossenally, Gouda NL

Puppyklasse Rüden - Richter W Scheld
VV1 Nobis vom Lärchenhain / WT 03-07-2011 / SZ / Helmut Buß & E Brickwedde, D-49134 Wallenhorst

Puppyklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
VV1 Osi vd Ostfriesischen Thingstätte / WT 05-07-2011 / SZ 2269572 / H Meinen & Horst Henkel & Horst Janssen
VV2 Tammy van Dan Alhedy’s Hoeve / WT 18-08-2011 / NHSB 2851277 / AVG Middelkamp & T v Roekel Halter Annie Bergsma NL
VV3 Rutha vom Klostermoor / WT 21-07-2011 / SZ 2270085 / Alfred Kathöver, D-48607 Ochtrup & Anita Oud NL
VV4 Narnia vom Lärchenhain / WT 03-07-2011 / SZ 2270629 / H Buss, D-49163 Bohmte & Karin Bruns, D-26427 Dunum
VV5 Zelina v Deutschen Adel / WT 07-07-2011 / SZ 2269758 / P Bucklitsch, D-54597 Schlausenbach
VV6 Nancy vom Haus Dexel / WT 23-07-2011 / Gerd Dexel, D-Paderborn & O Kulke Halter: Wilfried Arnolds

Babyklasse Rüden - Richter P Nefs
VV1 Nano vd Maasbongerd / WT 15-09-2011 / NHSB 2854136 / Mark Scheffer, Bergstr24, 6082 AK Bruggenum NL
VV2 Kimbo van Noort / WT 06-11-2011 / Leo Lim, Tagbilaran City Philippijnen / Halter HD Looijschelder NL

Babyklasse Hündinnen - Richter P. Nefs
VV1 Skyla vom Holtkämper See / WT 15- 09-2011 / SZ 2218587 / Werner Thiel & Jorg Niedergassel, D-33699 Bielefeld
VV2 Ashley v.d. Lentfert Hoeve / WT 19-10-2011 / NHSB 2857960 / Jan Lentfert, Overdinkel & Karel Teunissen NL
VV3 Naomi v.d. Maasbongerd / WT 15-09-2011 / NHSB 2854138 / Mark Scheffer, Bruggenum NL

LANG STOCKHAAR KLASSEN
Gebrauchshundklasse Rüden - Richter W Scheld
V1 Dexter vom Fichtenschlag SchH3 Kkl1 / WT 19-11-2008 / SZ 2228501 / Uta Horn, D-21398 Neetze
V2 Hook vom Luckhauser Kotten / WT 01-09-2008 / SZ 2224021 / Heinz Platacis / Halter Elvira Platacis, D-42279 Wuppertal

Gebrauchshundklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
V1 Zyra aus Agrigento AD BH SchH1 / WT 20-05-2009 / SZ 2236849 / S Thieme, D-01279 Dresden

Junghundklasse Rüden - Richter P Nefs
SG1 Jordy vom Haus Berendorf / WT 14-07-2010 / NHSB 2835239 / Wilfried de Clippeleir, DE-4561 Hulst
SG2 Cassius Team Agrigento / WT 27-08-2010 / SZ 2257049 / Jürgen Leethaus, D-01737 Pohrsdorff

Junghundklasse Hündinnen - Richter P Nefs
SG1 Loena vom Mattenburcherland / WT 15-08-2010 / NHSB 2806473 / N Schouten-Koppenol, Schoonoord NL

Jugendklasse Rüden - Richter W Scheld
SG1 Vrodo vom Pendler / WT 08-12-2010 / NHSB 2262416 / Karin van Dijk, Daarleveen NL

Jugendklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
SG1 Xora v.d. Werther Mühle / WT 20-11-2010 / SZ 2261811 / Hans Hillen, D-46459 Rees

Puberklasse Rüden - Richter W Scheld
VV1 Tyson vom Aschbachtal / WT 20-04-2011 / Jürgen Leethaus, D-01737 Pohrsdorf
VV2 Xentos vd Bärenschlucht / WT 02-04-2011 / NHSB 2265626 / G Damstra, Lekkum NL

Puberklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
VV1 Hope v.d. Bonenburg / WT 21-05-2011 / NHSB 2725423 / Gerrie Haverkamp, Heerde NL

Puppyklasse Hündinnen - Richter W Nordsieck
VV1 Este vom Haus Kaiser / WT 24-08-2011 / SZ 2271331 / Jürgen Leethaus, D-01737 Pohrsdorf

Babyklasse Rüden - Richter P Nefs
V1 Gino vd Bonenburg / WT 26-09-2011 / NHSB: 2855471 / Marian Kwakkel, Terts 37, 8265 SP Kampen NL
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 11.03.2012 OG-Wintersdorf e.V. (LG18)

Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
V 1 *Nino von Tronje 2210253, 22.11.07, SchH3 (Irok Karanberg - Nadja Jabora) Goldfarb Morton & Meßler Nikolaus,US-Birmingham
V 2 *Hatto vom Hühnegrab 2192749, 22.10.06, SchH3 (Odin Holtkämper Hof - Yonna Hühnegrab) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
V 3 *Charly vom Stieglerhof 2229286, 10.12.08, SchH3 (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Hecht Harald, Rositz
V 4 *Hancock vom Holtkämper Hof 2234450, 01.03.09, SchH1 (Peik Holtkämper Hof - Illie Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
V 5 *Quaai von der Friesenklippe 2214532, 14.02.08, SchH1 FH1 (Harras Steinigen Morgen - Boa Friesenklippe) Rather Thomas,09481 Scheibenberg

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
V 1 *Nani vom Wiedeck 2204341, 15.07.07, SchH3 (Zamp Thermodos - Dunja Wiedeck) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 2 *Conbhairean Xara EKC AL00105305, 14.09.09, SchH1(IPO1) (Watz Neudenauer Holzsteige - Conbhairean Kiara) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 3 Hanka vom Uckerstrom 2241715, 07.09.09, SchH1 (Kwantum Klostermoor – Venia Uckerstrom) Freier Dirk, 15898 Neuzelle
V 4 Gundis von Montezuma 2240276, 14.06.09, SchH1 (Grischa Holtkämper See - Naomi Römerland) Korth Wolfgang,04416 Markkleeberg
V 5 *Amy vom MOLBITZER HOF 2241456, 12.09.09, SchH1 (Grischa Holtkämper See - Emma Wolfsburger Schloß) Porstmann Mathias,04617 Rositz OT Molbitz
V 6 Tina vom Espiggut 2223663, 20.08.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L’eau – Zilla Fichtenschlag) Karing Christoph, 08539 Mehltheuer
SG 1 Anni vom Neuseenland 2226938, 24.08.08, (SchH1) (Bravos Steffen Haus - Indira Zellwaldrand) Kramer Sandy,04416 Markkleeberg
SG 2 Kicki vom Haus Lewandowsky 2227774, 15.08.08, SchH2 (Gass Mülheimer-Bach - Dora Haus Lewandowsky) Lewandowsky Frank,39524 Kabelitz
SG 3 Gitti von der Schiffslache 2238899, 15.07.09, SchH1 (Uno Stadtfeld - Mara Schiffslache) Bäter Hannelore,08606 Triebel/OT Blosenberg

Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Frabo vom Fürstenbrunn 2258595, 28.05.10, (Harry Real Favorita - Quina alma mater) Bernstein Helga,
SG 2 Henk vom Kaditzer Land 2262057, 02.09.10, (Harry Real Favorita - Arella Holtkämper Tor) Klotzsche Katja,01139 Dresden
G 1 Gerry von den Kranichteichen 2254862, 23.04.10, (Quincy Rosseleck - Asja Ecke) Bölke Karl-Heinz,04539 Groitzsch

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Alpha v. Haus Unid COR A 21375-10, 18.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Naiss Panoniansee) Meßler Nikolaus & Schneider Yvonne,50933 Köln
SG 2 Orina von der Moritzburg (Ost) 2253301, 23.04.10, (Nelson Frankengold - Amy Moritzburg (Ost)) Goldlust Frank & Schulz Ramona,12623 Berlin
SG 3 Ikara vom Holtkämper See 2256701, 03.06.10, IPO1 (Nino Tronje - Levi Holtkämper See) Niedergassel Hermann,33649 Bielefeld
SG 4 Dalina vom St.-Michaels-Berg 2257504, 18.07.10, (Lento Hirschmorgen - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
SG 5 Julchen vom Zellwaldrand 2256301, 12.06.10, (Bojar Valtenberg - Vivian Feuermelder) Wiesner Ralf & Stein Annett,09661 Striegistal
SG 6 Funny vom Kaditzer Land 2262793, 05.05.10, (Zeus Stieglerhof - Tiara Schmetterholz) Klotzsche Katja,01139 Dresden
SG 7 Celine von Haus Charly 2251323, 24.03.10, (Lennox Haus Clanora - Whitley Haus Charly) Meulendick Ute,52134 Herzogenrath
SG 8 Delta vom Externstein 2250064, 18.03.10, SchH1 (Vegas Externstein - Shakira Externstein) Dygert Mary,US-OR 97013 Canby,

Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Schumann von Tronje 2266033, 13.10.10, (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Prof. Dr. Meßler H. & Meßler N.
SG 2 Balu vom Abtei-Eck 2257758, 01.10.10, (Hatto Hühnegrab - Anka Abtei-Eck) Willand Gerhard,64839 Münster
SG 3 Jazz vom Casselswald 2259120, 03.10.10, (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Luka Christian & Regitz Roland,53721 Siegburg
SG 4 Fletsch vom St.-Michaels-Berg 2259139, 10.10.10, (Remo Fichtenschlag - Hirka St.-Michaels-Berg) Prat Falgas Josep,E-17257 Torroella de Montgri
SG 5 Argus vom Moorbeck 2258548, 03.10.10, (Gigolo Bärenschlucht - Ica Moorbeck) Böselager Alfred,26180 Rastede
SG 6 Cayu Alexander the Great 2262617, 07.11.10, (Mentos Osterberger-Land - Bella Alexander the Great) Petropoulou Eleni,30173 Hannover
SG 7 Gucci von der Lars-Aue 2264050, 31.12.10, (Fanto Alto Ofanto - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
SG 8 Baron vom Team Venusmond 2267231, 16.02.11, (Wico Batu - Dana Göhliser Hof) Schädlich Christa,95632 Wunsiedel

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Molly vom Team Zellwaldrand 2267878, 19.11.10, (Chacco Freiheit Westerholt - Hanka Zellwaldrand) Richert Carsten & Lang Ralf,04720 Großsteinbach
SG 2 Yasmin de Herr Kan LOE 2013791, 18.01.11, (Karat's Fedor - Remix Prachtallee) Prat Falgas Josep,E-17257 Torroella de Montgri
SG 3 Ursola von Tronje 2263760, 11.12.10, (Tyson Köttersbusch - Nadja Jabora) Meßler Nikolaus & Weber Gerhard,50933 Köln
SG 4 Hisoka aus Agrigento 2259260, 30.10.10, (Dux Intercanina - Gwendy Agrigento) Klüdtke Peter,39264 Niederlepte
SG 5 Gana von der Lars-Aue 2264051, 31.12.10, (Fanto Alto Ofanto - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
SG 6 Blanka vom MOLBITZER HOF 2259560, 03.11.10, (Harry Real Favorita - Emma Wolfsburger Schloß) Porstmann Mathias,04617 Rositz OT Molbitz
G 1 Paca vom Cap Arkona 2265391, 25.12.10, (Lord Redefiner Land - Fenja Wartenberg) Severin Hans-Joachim,04617 Monstab

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Futz v. Unitedhof TÜR 102050, 16.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Immola Brunnenstraße) Varisli Cengiz,TR-* Zekeriyakay-Sariyen
VV 2 Ubax von der Prachtallee 2265230, 13.04.11, (Ober Valcuvia - Xabina St.-Michaels-Berg) Lange Petra,33689 Bielefeld

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Xena vom Zellwaldrand 2268929, 08.06.11, (Ritchi Eichenplatz - Tabea Zellwaldrand) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
VV 2 Demi vom Elbe-Saale-Winkel 2270823, 03.04.11, (Geck Casa Nobili - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Stein Annett & Döring Rita,38822 Halberstadt
VV 3 Amely vom Zedtlitzer Dreieck 2265292, 12.04.11, (Harry Real Favorita - Gina Seidenpelz) Mucha Sylke,04249 Leipzig

Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
Platz 1 *Kurina von der Urbecke 2160644, 24.02.05, SchH3 FH1 (Zamp Thermodos - Ertha Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
V 1 Gismo von Montezuma 2240270, 14.06.09, SchH1 (Grischa Holtkämper See - Naomi Römerland) Korth Wolfgang,04416 Markkleeberg

Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
V 1 *Bonny vom Schwarzmarkt 2216672, 03.04.08, SchH3 IPO3 FH2 (Jambo Schmiedegarten - Daggi Kraftsdorfer Flur) Anders Viola,07586 Bad Köstritz

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Vanilla von der Roten Matter 2252745, 07.05.10, (Ober Bad-Boll - Chela Burgweg) Elze Horst,03205 Calau
SG 2 Zelin vom Baruther Land 2253032, 05.05.10, (Paul Bierstadter Hof - Ria Baruther Land) Richter Gerd,04600 Altenburg
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 18.03.2012 OG-Albershausen e.V. (LG13)


Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
V 1 *Hagadahls Figo 2256985, 28.11.08, SchH3 (Furbo Achei - Hagadahls Wanda) Al Hasawi Fawaz Moubarak & Send Peter
V 2 *Sem del Seprio 2251630, 12.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Iava Seprio) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 3 *Pizzaro von Bad-Boll 2234623, 04.04.09, SchH3 (Ustinov Römerland - Veijona Fürstenperle) Al Hassawi Fawaz Mubarak,KW-13014 Safart
V 4 *Tomba vom Baronenwald 2247565, 29.11.09, SchH2 (Ober Valcuvia - Oduscha Baronenwald) Antonietti Bruno,73066 Uhingen
V 5 Acky vom steilen Ufer 2233602, 26.12.08, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Gebhart Dietmar,88637 Kreenheinstetten
V 6 *Yago von der Jahnhöhe 2246035, 22.10.09, SchH1 (Arex Wilhelmswarte - Vanny Haus Zieglmayer) Seidler Dieter,94365 Parkstetten
V 7 *Dancer v. Amasis 2269132, 05.02.08, SchH1 (Godalis Tino - Bania Seprio) Knecht Andreas,78579 Neuhausen ob Eck
V 8 Iso von Büren 2231494, 27.10.08, SchH1 (Packo Klettgaublick - Goa Büren) Wieland Jürgen,72519 Veringenstadt
V 9 Rambo von der Längerts 2240651, 25.07.09, SchH1 (Herkules Agnesburg - Iffinity Längerts) Seitz jun. Heinz,73095 Albershausen
SG 1 Nemo vom Königssträßle 2196509, 17.12.06, SchH1 (Mack Königssträßle - Kerry Königssträßle) Sammet Günter,74369 Löchgau
SG 2 *Rio von der Grafschaft Wolfram 2164226, 21.03.05, SchH3 FH2 (Skay Kammerpfad - Yuma Schloß Veitenstein) Kempf Nicole,79843 Löffingen

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
V 1 *Elly del Seprio 2250272, 10.04.08, SchH2 (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 2 *Amy von der Zenteiche 2227886, 01.10.08, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Rimini Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
V 3 *Vamy von Bad-Boll 2180934, 29.03.06, SchH3 FH2 (Quenn Löher Weg - Diva Badsee) Immel Torsten,89143 Blaubeuren/Seissen
V 4 Zvezda von Media 2246801, 30.12.09, SchH1 (Remo Fichtenschlag - Lepa Media) Baranja Dragan,73635 Rudersberg
V 5 *Tessa vom Gronachtal 2242871, 10.09.09, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Ronja Gronachtal) Kern Dieter,74589 Satteldorf
V 6 *Unda vom Gletschertopf 2142453, 29.03.04, SchH3 (Yasko Farbenspiel - Penta Gletschertopf) Marchese Salvatore,72510 Stetten
V 7 *Cony von Trienz 2243292, 16.10.09, SchH1 (Hatto Hühnegrab - Pereli Trienzbachtal) Nerpel Eugen,74864 Fahrenbach
V 8 Goldi vom Ortskern 2242244, 04.10.09, (SchH1) (Tiras Roten Feld - Xena Ortskern) Kern Thomas,74722 Buchen
V 9 Hanni von der Neudenauer Holzsteige 2248375, 14.01.10, SchH1 (Kanto Karl-May Höhle - Ulme Neudenauer Holzsteige) Kowalski Robert,74405 Gaildorf-Bröckingen
V 10 *Cora vom Schloss Runding 2210054, 28.10.07, SchH1 (Urias Gletschertopf - Franka Schloss Runding) Tomaselli Alfio & Tomaselli Gaetano,72510 Frohnstetten
SG 1 Trixi Casa Libardi LOI 09/14816, 03.04.08, IPO1 (SchH1) (Pakros Ulmental - Dolly ) Preller Heinz & Orsi Carlo,74523 Schwäbisch Hall
SG 2 *Nadja vom Königssträßle 2196513, 17.12.06, SchH2 (Mack Königssträßle - Kerry Königssträßle) Sammet Günter,74369 Löchgau
SG 3 Mara von der Längerts 2202052, 15.03.07, SchH1 (Jimmy Hessischen-Bergland - Frisbee alten Groll) Edelbauer-Schrag Annerose,73635 Rudersberg
SG 4 Quasti vom Guzzi-Stall 2214898, 03.11.07, SchH3 (Javir Talka Marda - Lea Guzzi-Stall) Follner Friedhelm,78112 St. Georgen
SG 5 Maybrit vom Andi 2230269, 11.10.08, SchH1 (Fax Kasbachtal - Minka Wölfen) Geigle Andreas,06773 Schköna
SG 6 Oxana vom Patiala 2254660, 26.06.09, SchH1(IPO2) (Fanto Lobdeburg - Jilnannah Talka Marda) Menzel Oliver,72127 Kusterdingen
SG 7 Isy von der Allgäu Stadt 2236993, 30.05.09, SchH3 IPO2 (Herkules Agnesburg - Gila Allgäu Stadt) Großkinsky Peter,73035 Göppingen

Junghundklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Exl zum Turmacker 2252765, 05.05.10, SchH2 IPO3 (Paer Hasenborn - Rike Turmacker) Zintl Josef,89350 Dürrlauingen
SG 2 Dimi von der Römerau 2252343, 27.04.10, IPO1 (Guccy Heinrichplatz - Palme Rieser Perle) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
SG 3 Eros vom Schloss Balgheim 2250631, 08.04.10, (Sammo Casa Beggiato - Valeska Warne-Aue) Winze Erwin,78582 Balgheim
SG 4 Yonas zur Medbacher Mühle 2255569, 01.07.10, (Remo Fichtenschlag - Eva Medbacher Mühle) Ritter Georg & Buchmann Michael,71032 Böblingen
SG 5 Calif von der Jahnhöhe 2255078, 17.06.10, (Sultan Jahnhöhe - Vanny Haus Zieglmayer) Seidler Dieter,94365 Parkstetten
SG 6 Lex vom Stuifen 2251762, 11.04.10, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Dalla Rotenharertal) Krieg Walter,73550 Waldstetten
SG 7 Woody von der Liebeswarte 2251553, 25.04.10, (Hippi Crveni Mayestoso - Fahrina Liebeswarte) Heckelmiller Anna M.,89281 Altenstadt
SG 8 Sanchos von der Längerts 2258791, 05.09.10, (Herkules Agnesburg - Iffinity Längerts) Seitz jun. Heinz,73095 Albershausen
SG 9 Leonardo von Büren 2250177, 01.04.10, (Grisu MaKeRa - Pali Klettgaublick) Mukherjee Debasish,IN-700037 Kolkata, West Bengal

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Ela vom Schloss Balgheim 2250632, 08.04.10, (Sammo Casa Beggiato - Valeska Warne-Aue) Winze Erwin,78582 Balgheim
SG 2 Quera von der hohen Erle 2256133, 03.06.10, (Unkas steilen Ufer - Xaba hohen Erle) Britsch Alfons,88521 Ertingen
SG 3 Calea von Veterinaria 2252636, 20.05.10, (Dux Glockenheide - Holly Bellissimo) Boscher Anja,74589 Satteldorf
SG 4 Vanda vom Baronenwald 2255253, 08.07.10, (Guccy Heinrichplatz - Oduscha Baronenwald) Antonietti Bruno,73066 Uhingen
SG 5 Yoana von Bad-Boll 2256868, 23.08.10, (Harz Bad-Boll - Camara Bad-Boll) Tack Simon,NL-4725 SJ Wouwse Plantose
SG 6 Grace aus Agrigento 2258367, 20.08.10, (Nino Tronje - Rana Lacroz) Weber Wolfgang Karl Josef,78166 Donaueschingen
SG 7 Sonne von der hohen Erle 2255921, 12.07.10, (Bax Georgental - Xantraja hohen Erle) Smith Markus David,72622 Nürtingen
SG 8 Soey von der Längerts 2258799, 05.09.10, (Herkules Agnesburg - Iffinity Längerts) Seitz jun. Heinz,73095 Albershausen
SG 9 Saskia von der Längerts 2258797, 05.09.10, (Herkules Agnesburg - Iffinity Längerts) Seitz jun. Heinz,73095 Albershausen
G 1 Coco von der Bärenreute 2255493, 10.07.10, (Dusty Baumgarten - Jaska Reiterles Kapelle) Hibinger Frank,

Jugendklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
SG 2 Lasse vom Elzmündungsraum 2260594, 21.09.10, (Guccy Heinrichplatz - Ebafarmens Indi) Brauch Richard,74915 Waibstadt
SG 3 Ikarus vom Ortskern 2261732, 15.12.10, (Hatto Hühnegrab - Cora Ortskern) Kern Thomas,74722 Buchen
SG 4 Cops von Media 2258168, 20.09.10, (Ober Bad-Boll - Mocca Media) Müller Joachim,74722 Buchen
SG 5 Enko vom steilen Ufer 2261289, 12.12.10, (Ober Valcuvia - Manu steilen Ufer) Britsch Alfons,88521 Ertingen
SG 6 Zabak von Bad-Boll 2260546, 15.10.10, (Icon Bad-Boll - Victoria Westervenn) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 7 Ares vom Schmeien Hof 2262532, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio & Marchese Salvatore,72510 Frohnstetten
SG 8 Quando vom Schornfelsen 2261311, 05.11.10, (Yumo Finkenschlag - Xana Afolderbach) Weber Jürgen,72290 Loßburg
G 1 Gustl von der Sigisliebe 2261631, 04.12.10, (Aiko Canil Dharma Kokx - Para Schloß Weiler) Gebhart Bruno,88427 Bad Schussenried
G 2 Texx vom Reiterles Kapelle 2260383, 08.11.10, (Aiko Canil Dharma Kokx - Jessica Reiterles Kapelle) Hermann Uwe,89564 Nattheim-Steinweiler

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Oililly von der Piste Trophe 2261740, 28.11.10, (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Ellinger Beate,69168 Wiesloch
SG 2 Marla von der Zenteiche 2264266, 21.01.11, (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Ludwig Christoph & Frey Silke,56357 Gemmerich
SG 3 Iris vom Badsee 2262217, 04.01.11, (Nino Tronje - Visa Bad-Boll) Straub Steffen,73087 Bad Boll
SG 4 Ossye vom Haus Zieglmayer 2265518, 20.02.11, (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
SG 5 Fila vom steilen Ufer 2265418, 17.03.11, (Xero steilen Ufer - Nicky steilen Ufer) Britsch Alfons,88521 Ertingen
SG 6 India von Octavius 2261367, 05.11.10, (Xaro Harten - Exe Octavius) Munz Gerhard,73104 Börtlingen
SG 7 Oxana vom Haus Zieglmayer 2265520, 20.02.11, (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
SG 8 Aria vom Schmeien Hof 2262533, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio & Tomaselli Gaetano,72510 Frohnstetten
SG 9 Movie vom Mittenhauser Hof 2263932, 25.02.11, (Ober Bad-Boll - Luci Mönchberg) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
G 1 Nira von Büren 2261993, 13.11.10, (Gonzo Blautalhalle - Goa Büren) Aumayr Ekkehard,73479 Ellwangen-Jagst

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
VV 1 Kronos von Nürburgring CBKC 7891/SP, 16.04.11, (Enosch Amasis - Brendha Mhuramel) Tavolari Alexandre & Rieker Hans-Peter
VV 2 Einar von Bad-Boll 2265024, 24.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Eviva Bad Wäldle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 3 Quito zum Gigelsfelsen 2275642, 25.04.11, (Tiras Roten Feld - Oduscha Gigelsfelsen) Merkert Dagmar,69412 Eberbach
VV 4 Zito von der Brettachau 2266699, 30.03.11, (Ober Bad-Boll - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
VV 5 Wolf-Shadow vom Schindergraben 2269180, 18.06.11, (Eliot Prevent - Oren Schindergraben) Ruoß Manuel & Schikorr Karin,72270 Baiersbronn

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Ursina vom Bad Wäldle 2264666, 03.04.11, (Sammo Casa Beggiato - Lissa Bad-Boll) Rieker Renate,73101 Aichelberg
VV 2 Ina vom Wiener Weg 2266489, 07.05.11, (Hatto Hühnegrab - Aika Wiener Weg) Merkel Rüdiger,65239 Hochheim
VV 3 Dania von Bad-Boll 2264512, 26.03.11, (Ober Bad-Boll - Yipsi Starkenburg-Blick) Will Xaver & Guther Dieter,89584 Ehingen
VV 4 Esron vom Petersfels 2264561, 23.03.11, (Ober Valcuvia - Ronda Mainaublick) Jäckle Elke,78579 Neuhausen ob Eck
VV 5 Joe zum Turmacker 2268247, 18.06.11, (Lennox Regina Pacis - Quinta Schloß Weitmar) Zintl Josef,89350 Dürrlauingen
VV 6 Takira von der Längerts 2267029, 05.05.11, (Puk Schloß Weiler - Zawadi Adelegg) Seitz jun. Heinz,73095 Albershausen
VV 7 Tinka von der Längerts 2267034, 05.05.11, (Puk Schloß Weiler - Zawadi Adelegg) Bauknecht Monika,72622 Nürtingen
VV 8 Tamu von der Längerts 2267030, 05.05.11, (Puk Schloß Weiler - Zawadi Adelegg) Fröhlich Karl-Heinz,73669 Lichtenwald

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Beran R25000041, 21.03.07, (SchH1) Trenkle Claudia,87497 Wertach
SG 2 Franjo vom alten Wingertshaus 2124111, 16.05.03, SchH3 IPO3 ÖPO3 FH2 (Ury Fuchsgraben - Wendy alten Wingertshaus) Platzer Hans-Gunter,83329 Waging am See
G 1 Aragorn R25000035, 13.12.09, (SchH1) Platzer Hans-Gunter,83329 Waging am See
G 2 Fellow R25000034, 07.05.08, (SchH3 ÖPO3 IPO3) Platzer Hans-Gunter,83329 Waging am See

Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Freija von Büren 2167566, 01.07.05, SchH3 (Siro Stadtfeld - Emma Käsbergkanzel) Mahler Marion,87547 Missen

Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Gwen zum Turmacker 2256288, 10.08.10, (Hippi Crveni Mayestoso - Acky Turmacker) Klug Manuela,89441 Medlingen
SG 2 Chiras vom Kocherwald 2255848, 01.08.10, (Dux Glockenheide - Joga Jagstufer) Hekler Susanne,74177 Bad Friedrichshall

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Maja von den Welfen 2252009, 30.04.10, (Isaac Bracheler See - Incha Welfen) Weber Andreas,72250 Freudenstadt-Frutenhof

Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Hades von der Sigisliebe 2265454, 08.03.11, (Zico Adelegg - Mona Mohnwiese) Sailer Jürgen,

Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Pepsi von der Piratenschlucht 2264426, 11.03.11, (Uran Haus Hollenstein - Leika Sommerrod) Lempp Jutta,78333 Stockach
SG 2 Enjoy vom grauen Schlund 2262280, 20.11.10, (Zar Schiffslache - Corrie Paulinenfeld) Reusch Hartmut,72555 Metzingen
SG 3 Farah R25000040, 10.12.10, Trenkle Claudia,87497 Wertach
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 18.03.2012 OG-Berlin-Britz (LG2)


Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 *Omen v. Radhaus 2267318, 27.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Kao Josephine,TW-Taipei 111
V 2 *Glen vom Friedländer Land 2246372, 28.11.09, SchH2 (Dux Glockenheide - Merry Trafalga) Oehmke Axel,17098 Friedland
V 3 *Jello vom Kuckucksland 2241606, 26.08.09, SchH2 (Remo Fichtenschlag - Betty Kuckucksland) Kwast Hartmut,17166 Teterow
V 4 *Mex vom Ganzkower Schloß 2224476, 13.08.08, SchH3 (Tuareg Bad-Boll - Goldi Ganzkower Schloß) Herholz Frank,17033 Neubrandenburg
V 5 Toby von der Waberlohe 2227356, 27.10.08, SchH1 (Zando Baruther Land - Panja Baruther Land) Döbel Manuela,14558 Nuthetal
SG 1 Pero von den Schwedenschanzen 2225081, 16.08.08, IPO2 (Esko Gräfental - Wendi Schwedenschanzen) Bogen Kevin,15848 Beeskow
SG 2 Eddy von der Dolmarstrasse 2200563, 22.05.07, SchH3 (Aik Zennevallei - Centa Staalhamer) Huse Peter,99885 Ohrdruf

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Goldlust Frank
V 1 *Kyra von Honduras 2231927, 10.01.09, SchH1 (Nesch Grafenburg (Ost) - Brenda Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
V 2 *Ina vom Wolkenstein 2213059, 23.12.07, SchH1 (Bazi Urbecke - Usti Wolkenstein) Wolkenstein Gernot & Wolkenstein Andrea
V 3 *Lyager's Yanka DKK 02919/2008, 26.12.07, SchH2 (Ober Bad-Boll - Alida Campaluna) Lyager Morten,DK-7182 Bredsten
V 4 Venja vom Tal der Quellen 2237279, 13.05.09, SchH1 (Odin Holtkämper Hof - Yessa Wolkenstein) Pötzsch Karin,14806 Mörz
V 5 *Trude vom Tal der Quellen 2214022, 28.01.08, SchH1 (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Jule Tal der Quellen) Niedack Steffen,14929 Treuenbrietzen
V 6 Charlotta von der Grafenburg (Ost) 2247100, 11.01.10, SchH1 (Arex Wilhelmswarte - Bess Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 7 (*)Wolly von der Goldperle 2249430, 01.03.10, SchH1 (Xamp Hildchensruh - Delia Goldperle) Hoffmann Egenhard,01983 Großräschen
V 8 (*)Antonia von der Fangschleuse 2237682, 03.06.09, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Conni Poignitzer-Land) Krüger Ingeborg,16269 Wriezen OT Frankenfelde
V 9 Yette vom Baruther Land 2247644, 25.01.10, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Karma Baruther Land) Freier Dirk,15898 Neuzelle OT Ossendorf
V 10 *Schiera von der Waldesruh 2222505, 17.05.08, SchH1 (Gerry Waldesruh - Cora Waldesruh) Peter Frank,15366 Waldesruh
V 11 (*)Heska vom Schenken Ländchen 2247955, 11.11.09, SchH1 (Gio Frankengold - Fanny Team Gleisenauer Schloß) Mager Eva,15746 Klein Köris

Junghundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Ulrich vom Ochsentor 2265714, 20.08.10, (Nelson Frankengold - Nathalie Ochsentor) Hasebe Yukio,JP-150-0002 Shibuya-ku, Tokyo
SG 2 Cesko vom Eßweiler Tal 2250609, 08.04.10, (IPO 1) (Pardo Baruther Land - Kimba Eßweiler Tal) Heinze Fred,12207 Berlin
SG 3 Tango vom Ochsentor 2254607, 05.07.10, (Franco Kuckucksland - Panda Ochsentor) Hohn Jörg,16548 Glienicke/Nordbahn
SG 4 Enzo von der Fangschleuse 2254280, 14.04.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Trixi Fangschleuse) Krüger Ingeborg,16269 Wriezen OT Frankenfelde
G 1 Marvin von der Kalkhorst 2257731, 06.09.10, (Artos Vinci - Lara Kalkhorst) Gertz Helmut,17235 Neustrelitz

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 2 (*)Heli vom Schacher 2252534, 10.05.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Zaskia Schacher) Tabert Fred,14929 Treuenbrietzen
SG 3 Ikara vom Holtkämper See 2256701, 03.06.10, IPO1 (Nino Tronje - Levi Holtkämper See) Niedergassel Hermann,33649 Bielefeld
SG 4 Paloma von Lentulo 2259840, 16.09.10, (Italo Casa Nobili - Fränzi Uckerstrom) Möller Hanno,17268 Templin
SG 5 Wendy vom Heinrichplatz 2256755, 30.04.10, SchH1 (Guccy Heinrichplatz - Vienna Heinrichplatz) Hohn Jörg,16548 Glienicke/Nordbahn
SG 6 Jill vom Hauswalder Bach 2252580, 22.03.10, SchH1 (Irok Karanberg - Jamaika Valtenberg) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 7 Galaxy von Weltwitz 2252367, 17.04.10, IPO1 (Uncas Poppitz - Roxy Ludwigseck) Ritz Jürgen,98529 Suhl
SG 8 Maja von der Kalkhorst 2257734, 06.09.10, (Artos Vinci - Lara Kalkhorst) Gertz Helmut,17235 Neustrelitz

Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Hagadahls Nestor SKK 12581/2011, 29.11.10, (Tyson Köttersbusch - Hagadahls Wanda) Blomqvist Patrik,S-566 92 Habo
SG 2 Karlo vom Stieglerhof 2260979, 08.12.10, (Renzo Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Luxenburger Selina,14469 Potsdam
SG 3 Quoll von Lentulo 2258609, 24.09.10, (Tarzan Zellwaldrand - Quira Lentulo) Möller Hanno,17268 Templin
SG 4 Otello vom Zellwaldrand 2262129, 15.10.10, (Remo Fichtenschlag - Quinni Zellwaldrand) Genenncher Andreas,01983 Großräschen
SG 5 Uri vom Ganzkower Schloß 2260522, 29.10.10, (Sultan Jahnhöhe - Goldi Ganzkower Schloß) Kriening Susann,18551 Sagard
SG 6 Xenon vom Wolkenstein 2263880, 02.03.11, (Nelson Frankengold - Duffy Wolkenstein) Scholtz Claudia,12437 Berlin

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Zandra von Lacroz 2264079, 10.10.10, (Nelson Frankengold - Yackina Agrigento) Klüdtke Marietta,39264 Niederlepte
SG 2 Xanti vom Wolkenstein 2263883, 02.03.11, (Nelson Frankengold - Duffy Wolkenstein) Wolkenstein Gernot,12683 Berlin
SG 3 Hagadahls Omara SKK 27139/2011, 01.12.10, (Hagadahls Figo – Rimini Zenteiche) Blomqvist Patrik,S-566 92 Habo
SG 4 Gana von der Lars-Aue 2264051, 31.12.10, (Fanto Alto Ofanto - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars & Kriebitzsch Nina,04600 Altenburg
SG 5 Kira vom Friedländer Land 2260063, 23.11.10, (Dux Glockenheide - Deistra Trafalga) Oehmke Axel,17098 Friedland
SG 6 Venja vom Ganzkower Schloß 2262474, 01.01.11, (Mex Ganzkower Schloß - Hera Ganzkower Schloß) Herholz Frank,17033 Neubrandenburg
SG 7 Kiki vom Hauswalder Bach 2260486, 10.11.10, (Kratmosens Blake - Enke Hauswalder Bach) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 8 Ina vom Schenken Ländchen 2262375, 31.12.10, (Team Marlboro Tiger - Fanny Team Gleisenauer Schloß) Mager Eva,15746 Klein Köris
SG 9 Erna vom Eßweiler Tal 2259820, 13.11.10, (Nelson Frankengold - Kimba Eßweiler Tal) Haase Jessica,12309 Berlin

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Titus von der Grafenburg (Ost) 2266918, 11.05.11, (Wallaby Kapellenberg - Bess Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
VV 2 Onex von Honduras 2267289, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schulz Wolfhard,16306 Zichow

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Qaycie von der Moritzburg (Ost) 2265218, 29.03.11, (Nelson Frankengold - Wendy Moritzburg (Ost)) Richter Heinz,14806 Mörz
VV 2 Zilpa vom kleinen Mohr 2268575, 16.06.11, (Gigolo Bärenschlucht - Nala kleinen Mohr) Kempke Carsten & Todorya George,18276 Plaaz
VV 3 Xara vom Ganzkower Schloß 2266768, 21.04.11, (Renzo Holtkämper See - Jule Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
VV 4 Hanni von der Fangschleuse 2276087, 26.05.11, (Etoo Wattenscheid - Hadja Groß-Zünder) Krüger Ingeborg,16269 Wriezen OT Frankenfelde
VV 5 Ornella von Honduras 2267293, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
VE 1 Ciara vom Buntzelberg 2265956, 14.04.11, (Falko Wolfsblick - Sina Annenhof) Schubert Michael,12526 Berlin

Veteranenklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
Platz 1 *Zion vom Baruther Land 2153544, 27.10.04, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Erasmus Noort - Casa Baruther Land) Lemke Sabine,15746 Klein Köris
Platz 2 *Figo van der Lust 2124387, 28.11.02, SchH1 (Ghandi Arlett - Cleo Lust) Jahnke Silvana,18276 Plaaz-Bendorf

Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Goldlust Frank
Platz 1 *Conda vom Wolkenstein 2042706, 30.04.99, SchH3 (Yoker Lechtal - Princess Wolkenstein) Wolkenstein Erich,12683 Berlin
Platz 2 *Usti vom Wolkenstein 2145684, 21.06.04, SchH1 (Indo Bildeiche - Conda Wolkenstein) Wolkenstein Gernot & Wolkenstein Andrea,12683 Berlin
Platz 3 *Unin vom Baruther Land 2135940, 18.12.03, SchH2 (Erasmus Noort - Casa Baruther Land) Mager Eva,15746 Klein Köris

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Orell von Honduras 2267291, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1494
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 24.03.2012 OG-Am Ilsesee (LG18)




Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
V 1 *Baru vom Fürstenbrunn 2232182, 05.07.08, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Wega Almhof) Kilik Hakan,TR-34450 Istanbul
V 2 *Gauner von Seidenpelz 2203191, 22.06.07, SchH3 (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus) Kluge Milan,04924 Bad Liebenwerda
V 3 Sammy vom Wolkenstein 2247241, 14.01.10, (IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Sirka Wolkenstein) Wolkenstein Andrea,12683 Berlin

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Wischalla Lutz
V 1 *Biene vom Lamorak 2220861, 22.06.08, SchH3 (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
V 2 *Kurina von der Urbecke 2160644, 24.02.05, SchH3 FH1 (Zamp Thermodos - Ertha Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter
V 3 *Ina vom Wolkenstein 2213059, 23.12.07, SchH1 (Bazi Urbecke - Usti Wolkenstein) Wolkenstein Gernot & Wolkenstein Andrea
V 4 Ice Queen vom Aspenhaus 2250533, 22.03.10, SchH1 (Rono Bierstadter Hof - Xella Aspenhaus) Rex Joachim,01689 Niederau
V 5 *Xella vom Aspenhaus 2169931, 10.09.05, SchH1 (Zamp Thermodos - Wenke Aspenhaus) Rex Joachim,01689 Niederau
V 6 Penny vom Thalberger Land 2247239, 07.01.10, SchH1 (Nelson Frankengold - Fanta Thalberger Land) Keil Hagen,04924 Thalberg
V 7 Freda von der Grafenburg (Ost) 2251247, 17.03.10, SchH1 (Irok Karanberg - Bama Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 8 *Tamira von der Goldperle 2239244, 05.08.09, SchH1 (Mexx Hauswalder Bach - Zari Goldperle) Hoffmann Egenhard,01983 Großräschen
V 9 Jill vom Hauswalder Bach 2252580, 22.03.10, SchH1 (Irok Karanberg - Jamaika Valtenberg) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
V 10 Palina vom Fichtenschlag 2251120, 10.03.10, SchH1 (Wegas Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco,96369 Weißenbrunn
SG 1 Kwenia vom Priesteracker 2184709, 02.07.06, SchH3 (Andrjuscha Noort - Fina Priesteracker) Buß Sylvia, Berlin

Junghundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Niklas vom Zellwaldrand 2261518, 07.09.10, (Remo Fichtenschlag - Hanna Zellwaldrand) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
SG 2 Iso Vantaris CMKU/DS 78669/10, 30.06.10, (Tyson Köttersbusch - Frisbee Egerstau) Paulova Jaroslava,CZ-411 56 Bohusovice
SG 3 Zidan von der Königsgarde 2257206, 15.08.10, (Wegas Fichtenschlag - Rala Königsgarde) Straßner Klaus,02991 Lauta
G 1 Baron vom Ben 2259263, 04.09.10, (Dago Weltwitz - Withney Schwedengrund) Lehmann Fritz,04936 Hillmersdorf

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 2 Aicha vom Baruther Land 2256738, 15.08.10, (Nelson Frankengold - Siena Baruther Land) Spiwek Herbert,15837 Baruth
SG 3 Era-Evita vom Lamorak 2251197, 23.04.10, (Joker Eichenplatz - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
SG 4 Jenny vom Aspenhaus 2254671, 04.07.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Cleo Aspenhaus) Götze Rene,09228 Wittgensdorf
SG 5 Kis vom Aspenhaus 2256789, 25.08.10, (Sando Baruther Land - Baffi Aspenhaus) Rex Joachim,01689 Niederau
SG 6 Jade vom Stieglerhof 2256636, 06.08.10, (Remo Fichtenschlag - Vini Stieglerhof) Straßner Klaus,02991 Lauta
SG 7 Raica van de Herdersfarm 2255099, 10.06.10, (Nino Tronje - Anika Herdersfarm) Keil Hagen,04924 Thalberg
SG 8 Feli vom Haus Merkel AKC DN 31044007, 13.06.10, (Italo Casa Nobili - Riesa Haus Merkel) Merkel Dyan,US-TX 75252 Dallas,

Jugendklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Luger vom Aspenhaus 2259468, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Bolza Sabine,US-FL 34488 Silver Springs
SG 2 Fulz v. Unitedhof TÜR 102050, 16.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Immola Brunnenstraße) Keine Angabe
SG 3 Otello vom Zellwaldrand 2262129, 15.10.10, (Remo Fichtenschlag - Quinni Zellwaldrand) Genenncher Andreas,01983 Großräschen
SG 4 Nox von der Grafenburg (Ost) 2262158, 02.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Betty Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Harley von Arminius 2000 2264973, 04.03.11, (Sirio Rauhtal - Viana Zellwaldrand) Martin Tina,68519 Viernheim
SG 2 Valentina vom Wolkenstein 2261756, 15.12.10, (Team Marlboro Tiger - Ebba Wolkenstein) Wolkenstein Gernot,12683 Berlin
SG 3 Molly vom Team Zellwaldrand 2267878, 19.11.10, (Chacco Freiheit Westerholt - Hanka Zellwaldrand) Richert Carsten & Lang Ralf,04720 Großsteinbach
SG 4 Lucy vom Aspenhaus 2259472, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Rex Joachim,01689 Niederau
SG 5 Natali vom Aspenhaus 2261971, 17.01.11, (Sando Baruther Land - Baffi Aspenhaus) Siegel Daniel,04720 Döbeln
SG 6 Lara vom Aspenhaus 2259469, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Schumann Andreas,04910 Elsterwerda
SG 7 Fanta vom Adelsberger Hof 2260901, 07.12.10, (Bix Arlett - Brixi Adelsberger Hof) Adelsberger Rainer,03116 Drebkau
SG 8 Rome vom Thalberger Land 2260993, 20.11.10, (Sando Baruther Land - Delia Goldperle) Hoffmann Egenhard,01983 Großräschen

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
VV 1 Titus von der Grafenburg (Ost) 2266918, 11.05.11, (Wallaby Kapellenberg - Bess Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
VV 2 Hulk vom Fürstenbrunn 2272233, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter
VV 3 Orlando vom Aspenhaus 2267320, 21.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Xella Aspenhaus) Kopp Falk,01458 Medingen
VV 4 Carl vom Lausaer Stern 2264846, 04.04.11, (Attila Gleisdreieck - Bessy Kunstschlosserei) Schmeil Helmut,01979 Grünewalde

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Wischalla Lutz
VV 1 Xena vom Zellwaldrand 2268929, 08.06.11, (Ritchi Eichenplatz - Tabea Zellwaldrand) Keine Angabe
VV 2 Hummel vom Lamorak 2264690, 29.03.11, (Joker Eichenplatz - Biene Lamorak) Bretschneider Silke,39264 Steckby
VV 3 Ornella von Honduras 2267293, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
VV 4 Lea vom Hauswalder Bach 2267782, 08.06.11, (Xanadu Brunnenstraße - Enke Hauswalder Bach) Keine Angabe

Veteranenklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
Platz 1 *Zion vom Baruther Land 2153544, 27.10.04, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Erasmus Noort - Casa Baruther Land) Lemke Sabine,15746 Klein Köris

Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze

Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Vanilla von der Roten Matter 2252745, 07.05.10, (Ober Bad-Boll - Chela Burgweg) Elze Horst & Elze Ramona,03205 Calau

Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
VV 1 Orell von Honduras 2267291, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (świat) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group