Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa Prusy -Kalisz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 11:49 am    Temat postu: Wystawa Prusy -Kalisz Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie dlaczego nikt nie zabiera głosu w sprawie tej wystawy która ma się odbyć juz jutro Ja osobiście mam kilka wątpliwości i chcę się nimi podzielić Na tę wystawę zgłoszono 147 psów w tym 40 w tych najmłodszych klasach, krótko i długowłosych Sędziowanie ma się rozpocząć o godzinie 11 ale znając życie napewno się opózni Czy sędzia Schweikert poradzi sobie z taka ilością psów a jezeli tak to o której skonczy swoję pracę i czy czasem nie powie ze ma samolot do domu i przerwie sędziowanie tak jak juz mu się to w Polsce zdażało .Broń Boże nie chcę z góry krytykować organizatorów ale czy nie można było do tych najmłodszych klas zaprosić polskiego sedziego (koszty niewielkie ) a który to posędziowałby je do czasy przyjazdu sędziego SV tym bardziej że wszyscy byli przygotowani że wystawa rozpocznie się o godzinie 9 Jeden sędzia na jednym ringu z taką ilośćią psów do oceny to naprawdę duże wyzwanie nawet dla tak znakomitego sędziego jak sedzia Schweikert Myslę że chyba nikt z wystawców nie obraziłby się gdyby jego malucha oceniłby polski sędzia od owczarków
_________________
Waldemar Łodziński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wystawcom zależy na ocenie sędziego, który został zaproszony przez organizatorów tej wystawy.
Jakakolwiek zmiana w ostatniej chwili, niewynikająca z przyczyn niezależnych od organizatorów byłaby niewłaściwa.
Zwłaszcza z punktu widzenia wystawców.
Ustalona pora rozpoczęcia sędziowania jest jednak bardzo późna.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renata zgoda tylko że do sedziowania najmłodszych klas od początku można było zaprosic polskiego sędziego Ja wiem że nazwisko Schweikert to wabik , ale znając stosónek sędziów SV do oceny w ringu tak młodych psów nie spodziwałbym się że ta cena byłaby znacząco inna niż taka sama ocena od polskiego sędziego od owczarków
_________________
Waldemar Łodziński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2013 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniki !!!

http://trebor-tim.com.pl/wystawa/lokaty_Prusy.pdf
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Renata&Piter



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 39
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziękowania dla organizatorów tej wystawy ! Było wszystko co powinno być (łącznie z pogodą) . Oby tak dalej Very Happy !
_________________
Piotr i Renata Niedzielscy
Hodowla "z PioRenu" Łódź
www.zpiorenu.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZDJECIA PSY

https://picasaweb.google.com/112804524224769290049/XIIWielkopolskaWystawaONPrusy13042013rCz1


ZDJECIA SUKI


https://picasaweb.google.com/112804524224769290049/XIIWielkopolskaWystawaONPrusy13042013rCZII
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group