Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POlska Licencja Hodowlana 26.08 2013 r STRZEGOWO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 4:48 pm    Temat postu: POlska Licencja Hodowlana 26.08 2013 r STRZEGOWO Odpowiedz z cytatem

Na str. KON-u ukazał się komunikat

http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=klub&dzial=komunikaty&ID=48&gr=21

"Komunikat Zarządu Klubu z dnia 26.08.2013r.

Zarząd klubu w odpowiedzi na liczne prośby zorganizuje w dniu 08.09.2013r., o godz. 11:00 POLSKĄ LICENCJĘ HODOWLANĄ
Miejsce licencji: Gminny Stadion Sportowy Strzegowo (droga nr 7- Warszawa-Gdańsk )
Sędzia licencjator: Waldemar Federak (KON)
Pozorant: Andrzej Kęsicki

Termin przyjmowania zgłoszeń: 05.09.2013r.
Zgłoszenia na licencję prosimy kierować do kol. Zbyszka Stępskiego, tel.+48 514-630-976, Zbyszek.stepski@owczarek-niemiecki.com
Opłata za udział w licencji: 100zł.
Wpłaty proszę kierować na konto Klubu:
BANK MILLENIUM, nr konta: 21 1160 2202 0000 0000 5515 7245
Tytuł przelewu : Polska Licencja Hodowlana"
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska Licencja Hodowlana Strzegowo 08.09.2013.
Może zacznę nie typowo pisać o tej Polskiej licencji Hodowlanej.
Wielkie podziękowanie dla P.Zbigniewa Stępskiego i Przemysława Pałuby uzyskanie pozwolenia na z organizowanie Polskiej Licencji Hodowlanej oraz za duży wkład swojej pracy w tej licencji. To moja druga licencja ,którą widziałam i w której wzięłam udział. Do tej licencji przystąpiła moja suka BRENDY z Hetmańskiej Sfory i uzyskała Polską Licencję Hodowlaną. Zaliczyła testy pomyślnie acz nie rewelacyjnie. Chciałabym tu osobiście na forum podziękować pozorantowi licencjonowanemu Michałowi Wiśniewskiemu oddz.Łódż za pracę z moją suką. A teraz o samej licencji.Licencja odbyła się w małym miasteczku Strzegowo na bardzo ładnym stadionie pod patronatem Klubu Owczarka Niemieckiego..Do licencji zgłoszono 11 owczarków, stawiło się 9 owczarków w w tym 4 psy i 5 suk. Licencję przeprowadził sędzia licencjator P.Waldemar Federak, tak psy jak i suki. Po testach- to jasne ,ważenie,mierzenie wzrost,obwód klatki piersiowej i opis eskterieru,ruch.Wyniki licencji są lub będą zamieszczone na stronie KON-u.Ta licencja była bardzo dobrze zorganizowana zważywszy na to, iż w tym dniu zjechało sie kilkanastu owczarkarzy na trening przygotowujący swoje owczarki do testów psychicznych na najbliższej Klubowej Wystawie Owczarków Niemieckich.Boisko podzielono na dwie części na jednej trenowali już od godz 9 owczarkarze do testów a na drugiej części o godz 11.00 rozpoczęła się licencja. Od godz 13.30 była przerwa.Można było w pobliskim lokalu zjeść i napić się a po przerwie odbyły się próbne testy z punktacją włącznie. Jak widać organizatorzy pomyśleli owszystkim.Próbne testy poprowadził sędzia licencjator Waldemar Kosmalski .Dwa owczarki uzyskały najwyższe noty 4/5.Jedną z nich była suka INGA Rusland.Jest to dla mnie wielka satysfakcja ponieważ to ja szkoliłam i zdałam z tą suka egzaminy PT i IPO./BH jeszcze nie było/ próbne testy zakończyły sie o godż 16.00.Muszę przyznać ,że Przemysław Pałuba bardzo pilnował czasu.Wszystko odbywało się punktualnie i zakończyło się o właściwym czasie. Nawet nie wiedziałam,że ten młody stażem hodowca jest nie tylko dobrym organizatorem ale tez świetnym konferansjerem.Omawiał i tłumaczył na czy polegają testy dla widzów tego miasteczka.Wielkie podziękowanie dla pozorantów,którzy od godz 9 rano do 16.00 i jeszcze po testach próbnych pracowali z psami. Pozorantów było 4ch Andrzej Kęsicki,Witold Serafin,Marek Kłapkowski i Michał Wiśniewski.Wielkie podziękowanie dla Waszej pracy. Podziękowanie dla Zarządu KON za wyrażenie zgody na zorganizowanie tej licencji. Bardzo mnie cieszy ,że coraz więcej owczarkarzy decyduje się podchodzić do Polskiej Licencji Hodowlanej. Mam nadzieję ,że już nie będę czytała na forum ,że Zarząd KON nic nie robi.






[URL=http://www.fotosik.pl]







































_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Wto Wrz 10, 2013 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:


Mam nadzieję ,że już nie będę czytała na forum ,że Zarząd KON nic nie robi.




No, nie wiem, może jednak będę tak pisała Wink

Nie wiem jaka jest zasługa Zarządu , że trening i licencja odbyły się w tak bardzo sprzyjających warunkach ?

Głównym organizatorem był Przemek Pałuba i chyba Pan Zbigniew Stępski.
Wielkie brawa dla obu Panów.
Treningi do testów na 3 pozorantach przebiegały sprawnie, bez kolejek , bez żadnych zgrzytów. Boisko posprzątane, przygotowane namioty , taśmy porazkładane i takie "drobiazgi " jak worki na psie kupy i śmieci porozstawiane w widocznych miejscach i papier toaletowy w łazience też były Very Happy
Super !

Fajnie, że coraz więcej psów przystępuje do licencji ( tu było zgłoszonych podobno 11 szt ! ), coraz więcej ma więc prześwietlone i biodra, i łokcie ...
Szkoda, że licencja nie jest obowiązkowa Sad, no , ale może z czasem ...Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemo



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 40
Skąd: Strzegowo

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy zostałem wywołany do tablicy, więc zabiorę głos.
Organizatorem Polskiej Licencji Hodowlanej i głównego treningu przed wystawą klubową był KON ( nawet na banerze przy wejściu było napisane: cyt. " Szkolenie Psów- Klub Owczarka Niemieckiego w Polsce " ). Natomiast logistyczną stroną tego przedsięwzięcia faktycznie zajęliśmy się ja i kol. Zbyszek Stępski- zawsze ktoś musi być odpowiedzialny, żeby było na kogo zrzucić w razie niepowodzenia Smile)). Lecz logistyka to nie wszystko, trzeba jeszcze zorganizować sędziów, pozorantów, przygotować papiery, posędziować i przygotować protokoły z całości- tym wszystkim zajął się KLUB. . Bardzo cieszę się, że zdaniem Państwa organizacja była ok, co nie zmienia faktu, że pomysł tej imprezy kynologicznej wyszedł ze strony KON-u, a ja cieszę się, że mogłem w jakiś sposób pomóc i wszystkich Państwa gościć w niedzielę w słonecznym- jak się okazało- Strzegowie.
Pozdrawiam
Przemek Pałuba
_________________
Przemek Pałuba
www.imberfal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Przemku ,masz rację .Mnie wyleciało z głowy coś tak ważnego jak ,dokumenty,finanse, sędziowie,pozoranci itp.Przepraszam.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha, nie ważne, czy z mojej bajki czy nie , póki co nic złego na niego w tym wątku nie napisałam.
Natomiast Twoja wizja Zarządu, to jak Ty go przedstawiasz i interpretujesz jego rolę zupełnie mi nie odpowiada, i myślę , że nie tylko mi ...

I zapomnieliśmy o wynikach .

A wyniki Licecji w Strzegowie na str KON

http://www.owczarek-niemiecki.com/pliki/wyniki_licencji_hodowlanej_Strzegowo-2013.pdf
_________________
Agata Niemyska


Ostatnio zmieniony przez setka dnia Sro Wrz 11, 2013 8:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że administrator powinien przenieść tą dyskusję w inny dział .

Praca jaką włożyli w przygotowanie licencji w Strzegowie kol. Pałuba i Stępski , powinna być przykładem do naśladowania i opatrzona komentarzami wyłącznie jej dotyczącymi .
Życzył bym wszystkim by impreza w Strzegowie , zorganizowana przez obu kolegów , weszła na stałe do kalendarza imprez dla miłośników i hodowców ON w dowolnej formie , służącej całemu środowisku / przeglądy , licencje , wystawy itp. / .
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście i daliśmy temu wyraz dziękując na forum. Very Happy
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja policencyjna została przeniesiona tutaj:

http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=1201&start=0
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group