Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

frekfencja na forum Tensor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 2:04 pm    Temat postu: frekfencja na forum Tensor Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się co się stało z tym forum Question Exclamation Zauważyłam że od jakiegoś czasu nic sie tu nie dzieje , jeśli nawet ktoś tu zagląda to sie nie loguje , zero relacji z wystaw Exclamation Czy nikt na nie nie jeździ Question Exclamation pani Asia też milczy , nie wiem ale wydaje mi się że jest to najmniej prężne forum owczarkarskie na obecną chwile, ja aktualnie nigdzie nie jeźdzę bo mam jeszcze za młodą suczke ale inni chyba gdzieś bywają i nic cisza Crying or Very sad Czyżby nasze forum umierało powolną śmiercią Question
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że niedawno była relacja z wystawy w Wasilkowie, więc ważniejsze imprezy są zauważane. A co do reszty - może sporo ludzi jest na urlopie, albo na obozach szkoleniowych. Poza tym, mało osób spisuje wyniki wystaw, organizatorzy sami z siebie - nie publikują tych danych. Zawodów to już nikt poza zawodnikami (i Grandziochą) nie zauważa.
Aby do światówki - wtedy forum na pewno ożyje Smile .
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 2:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam taką nadzieje Razz
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 1:22 am    Temat postu: Re: frekfencja na forum Tensor Odpowiedz z cytatem

pumagr napisał:
pani Asia też milczy


"Wezwana do tablicy" wstawiam zaległe wyniki wystaw - nie samym Internetem człowiek żyje - czasami trzeba niestety poświęcić się pracy Sad . A do tego sezon urlopowy trwa - więc rzadko bywam przy Internecie stacjonarnym - oglądam często Forum przez telefon, będąc daleko od domu - ale przez telefon niewygodnie jest pisać. Stąd moje milczenie w ostatnim okresie. Nie obiecuję się od razu poprawić - dzisiaj rusza obóz w Czechach Laughing
Ale niedługo nadejdą długie jesienne wieczory Smile
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że spadek frekwencji na forum jest spowodowany pojawieniem się Facebooka. Ta platforma społecznościowa z pewnością ma swoje dobre strony ale jednak moim zdaniem nie spełnia wielu kryteriów które spełnia to forum.
_________________
Paweł Dykowski
http://www.langfuhr.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Mnie się wydaje, że to niestety syndrom obecnych czasów.
Łatwiej jest po prostu napisać krótki komentarz czy nacisnąć "Like", aniżeli wziąć udział w dyskusji Sad .
Jeszcze trochę i wrócimy do pisma obrazkowego Twisted Evil .

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:

Mnie się wydaje, że to niestety syndrom obecnych czasów.
Łatwiej jest po prostu napisać krótki komentarz czy nacisnąć "Like", aniżeli wziąć udział w dyskusji Sad .
Jeszcze trochę i wrócimy do pisma obrazkowego Twisted Evil .


na pewno ma pawel gdzieś racie, ze w czasach fb sie tam więcej a tu mniej dzieje. co na pewno ma jeszcze jakiś wpływ jest, ze w czasie przeszłym wielokrotnie były tu dyskusje prywatne (które nie powinni mieć tu miejsca), obrazy, stronność niektórych osób i czasem nawet brak reakcji admnina.

tez brak komunikacji z osobami z KON-u przyczynia się do tego.
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pati, w "czasie przeszłym" była zasada, że admin nie kasuje, każdy odpowiada za własne słowa, mod od niedawna jest i kasuje " obraźliwe " słowa ( a tez nie zawsze siedzi przy kompie ), stronniczość, owszem była, strony się czasem zmieniają , jak czas pokazuje Wink Laughing
A problemy wciąż te same, nierozwiązywalne.... od lat Crying or Very sad
i właściwie ileż można w kółko o tym pisać ...
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group