Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Międzynarodowa Wystawa Wrocław 28-29.09.2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1425
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 8:55 pm    Temat postu: Międzynarodowa Wystawa Wrocław 28-29.09.2013 Odpowiedz z cytatem

Międzynarodowa Wystawa Psów 28-29.09.2013 Wrocław
Owczarki Niemieckie Krótkowłose

Sędzia: Jaroslav Matyas / Słowacja
Klasa Użytkowa Psy
1 dosk. CWC Res. CACIB OSKAR Szenberg / ARON Szenberg - JOOPY Szenberg/ hod. i wł. Wiktor Kowalski
2 dosk.GUANO von Athaba / ETOO aus Wattenscheid - NIKITA von Athaba/ hod. Thorsten Helmer wł. Artur Wyciślak
3 dosk. PANJO Kenola / TYSON vom Kottersbusch - Barselona van Noorth/ hod. Sebastian Zajączkowski wł. Krzysztof Lisowski
4 dosk. VABO vom Osterberger Land / REMO vom Fichtenschlag - WIANNA vom Osterberger Land/ hod.Dirk Wortmann wł. Robert Filipowiak

Klasa Championów Psy
1 dosk. CWC SAVER Equus / CASSIUS CLAY Equus - KSANDINA Equus/ hod. Aneta Bilińska wł. Iwona Hołownia

Klasa Otwarta Psy
1 dosk. CWC CACIB PAKROS van Contra / DUX von der Glockenheide - WENDY van Contra/ hod. Dora Szeplaki wł. Bernard Famuła, Dora Szeplaki
2 dosk. WENTO Matador / BOSS Texa - DORA Matador/ hod. Mirosława i Ryszard Szmyd wł. Małgorzata Zawadzka
3 dosk. GERRO von Sussetz / UMBERTO Tensor - IMAN z Gargamelu/ hod. i wł. Joachim Przontka
4 dosk. XARO Kenola / FULZ Di Zenevredo - CHIPSI vom Frankengold/ hod. Sebastian Zajączkowski wł. Janusz Bułka
b.db bez lokaty COLIN Shermans Team / JOKER vom Eichenplatz - DESA Mavic/ hod. i wł. Zdzisław Tamulewicz

Klasa Pośrednia Psy
1 dosk. CWC Kamireł JOKO / VISUM vom Farbenspiel - UMBRA vom Holtkasmper Tor/ hod. i wł. Marek Napieracz

Klasa Młodzieży
1 dosk. LEONARDO Tensor / BARU di Croce Santo Spirito - EFENDI vom Frankengold/ hod. Joanna i Adam Domańscy wł. Karolina Ciosek
2 dosk. ARKO z Bawarii / RAPTORS Asarko Lordana - MAXI Asarko Lordana / hod. i wł. Grzegorz Pilc
3 dosk. ARON z Klanu Prajzendanca / PAIK Kenola - PANDA z Klanu Prajzendanca / hod. i wł. Maciej, Paweł Prajzendanc
4 b.db BECKHAM von Gran Peregrino / NINO von Tronje - MILLA vom Fichtenschlag/ hod. Alexander Moscoa Zeledon wł. Anetta Szczerbic
db bez lokaty THORN Arpat / AX - GINA/ Hod. Jarosław Eliasz wł. Tomasz Januszewski

Klasa Szczeniąt
1 wo MENTOS z Domu Żyrków / TROJ vom Hutberg - Tara z Domu Żyrków / hod. i wł. Józef Żyrek
2 wo MAX z Domy Żyrków / Troj vom Hutberg - TARA z Domu Żyrków/ hod. i wł. Józef Żyrek
3 wo HAN Szenberg / MAILO vom Kuckucksland - GENNY von der Wienerau/ hod. i wł. Wiktor Kowalski
4 wo OTIS ze Słomkowa / GIO vom Muhlenteich - FAMA ze Słomkowa/ hod. Maria Galus wł. Janusz Baczyński

Klasa Baby
1 wo Naj. Szczenię MEN Trebortim / VABO vom Osterberger Land - OTI Asarko Lordana/ hod. i wł. Robert Filipowiak


Klasa Użytkowa Suki
1 dosk. CWC JUMA ze Skalnego Wzgórza / SCHICCO von der Freiheit Westerholt - DELI ze Skalnego Wzgórza/ hod. Gertruda Jureczko wł. Karolina Ciosek


Klasa Weteranów Suki
1 dosk. Naj Weteran FARINA Equus / ATHOS vom Haus Arnemann - ANSCHY Equus/ hod. i wł. Aneta Bilińska


Klasa Otwarta Suki
1 dosk. CWC CACIB Zw. Rasy FLORENCE vom Frankengold / FRANCO vom Kuckucksland - IRINA vom Frankengold/ hod. Frank Goldlust wł. Renata Niewola
2 dosk. Res. CACIB KIA z Domu Żyrków / TROJ vom Hutberg - ETNA z Jurajskiego Zródla / hod. i wł. Józef Żyrek
3 dosk. FAZA z Dzierlina / ORBIT Rodiaz - BIRA Marcelowa Sfora / hod. i wł. Mateusz Kokoszka
4 dosk TROJA Matador / IDOL Wolf - Gang - HONDA Matador/ hod. M i R Szmyd wł. Barbara Dziuba
b.db bez lokaty BARCELONA von Gran Peregrino / NINO von Tronje - MILLA vom Fichtrenschlag Zwinger / hod. Alexander Moscoa - Zeledon wł. Janusz Bułka
db. bez lokaty COCA Darel Team / ARES vom Wolfsblut - IRA z Polytanu/ hod. Dariusz Janicki wł. Przemysław Gorynia

Klasa Pośrednia Suki
1 dosk. CWC ASSASINA von Gran Pelegrino / DEMETRI Temperton - RYTSUKA von Gran Peregrino / hod. Alexander MoscoaZeledon
wł. Anetta Szczerbic
2 dosk MARIT Marko Carras / GIO vom Muhlenteich - IRA Marko Carras/ hod. i wl. Marek Wencel
3 dosk BRIXI Kalupus / FULZ di Zenevredo - ARMI z Dobrego Kojca/ hod. Magda Barjak wl. Karolina Ciosek
4 dosk LADY z Sachary / URBO vom Leithawald - HANIA z Sachary/ hod. Artur Śliczny wł. Rafał Gawełczyk
dosk bez lokaty ŁADNA Rodiaz / ORBIT Rodiaz - SIGMA Rodiaz/ hod. Piotr Szkalski wł. Jan Różewski
dosk bez lokaty QEXI vom Haus Tchorz / WITO vom Brauneck - HASTA Acer Aureum/ hod. Mirosław Tchorz wł. Cezary Parczyński
b.db bez lokaty DEVAITIS Asarko Lordana / LENNOX von Regina Pacis - TRINITY Asarko Lordana/ hod. Grzegorz Okrasa wł. Grzegorz Pilc
b.db bez lokaty HERA z Dzierlina / GIO vom Muhlenteich - DONA ze Słomkowa / Hod. Mateusz Kokoszka wł. Jarosław Zboralski
b.db bez lokaty VEGA Hronovsky Pramen / IR Hronowsky Pramen - TESSI Hronovsky Pramen/ Eva Juristova wł. Grzegorz Waloch
b.db bez lokaty RIPOSTA Wolf -Gang / FRITZ vom Kuckucksland - FREDERIKE vom Frankengold/ hod. J i I Kajak wł. Miroslaw Tchorz i Jerzy Rybiak
b.db bez lokaty KIJA Kamireł / VISUM vom Farbenspiel - UTOPIA vom Goldinghofer Weg/ hod. Marek Napieracz wł. Anna Denkiewicz

Klasa Młodzieży Suki
1 dosk Naj. Junior BELLA von Gran Peregrino / NINO von Tronje - MILLA vom Fichtenschlag Zwinger/ hod. i wł. Alexander Moscoa Zeledon
2 dosk NELLY Marko Carras / NELSON vom Frankengold - IRA Marko Carras/ hod. Marek Wencel wł. Bernard Famuła
3 dosk CYTRA Szenberg / ARON Szenberg - GENNY von der Wienerau/ hod. i wł. Wiktor Kowalski
4 dosk ZINA z Klanu Prajzendanca / JOY Wolf- Gang - MAFIA z Klanu Prajzendanca/ hod. i wł. Maciej, Paweł Prajzendanc
b.db bez lokaty KORO z Lepos / Falkoens BAX - LIZA Animar/ hod. Beata Wiśniewska wł. Mariusz Szuba
b.db. bez lokaty KIRA vom Osterberger Tal / ILIANO vom Fichtenschlag - ANKA VOM oSTERBERGER tAL/ Hod. Helga Wortman wł. Robert Filipowiak
b.db bez lokaty MILA Rodiaz / REMO vom Fichtenschlag - TOGA Rodiaz/ hod. Piotr Szkalski wł. Grzegorz Szczepański
b.db bez lokaty XANDIA vom Schwarzwald Poland / FCI/ YUGO vom Altenberger Land - FARIE Team V-Max/ hod. Joanna Filipecka wł. Gabriela Biegańska
b.db bez lokaty ZULA Z Mylnej Gromady / CAR z Mylnej Gromady - AMY aus Wattenscheid/ hod. Anna Wawrzyniak wl. Malwina Wiśniewska

Klasa Szczeniąt Suki
1 wo MARIE Frankengold / NELSON vom Frankengold - FREDERIKE vom Frankengold/ hod. Frank Goldlust wł. Małgorzata Sieradzan

Klasa Baby Suki

1 wo MAXI Trebortim / VABO vom Osterberger Land - OTI Asarko Lordana / hod. i wł. Robert Filipowiak
2 wo ROXA z Praczy Odrzańskich / GIO vom Muhlenteich - VENA vom Haus Tchorz/ hod. i wł. Artur Wyciślak
3 wo MESI Trebortim / VABO vom Osterbewrger Land - OTI Asarko Lordana/ hod. i wł. Robert Filipowiak

Owczarki Niemieckie Długowłose

Klasa Użytkowa Psy
1 dosk CWC KENZO Equus / MARKUS vom Status Quo - FARINA Equus/ hod. Aneta Bilińska wł. Sylwia Szaburo
2 dosk YAPPO vom Frankengold / FURBO degli Achei - DAGGI vom Frankengold / hod. Frank Goldlust wł. Dorota Pikulska

Klasa Championów Psy
1 dosk CWC Res. CACIB IROK vom Niemberger Eck / GECK DI Casa Nobili - MELINDA vom Niemberger Eck/ hod. Wolfgang Klinger wł. Adrian Michalak

Klasa Otwarta Psy
1 dosk CWC CACIB Zw Wyst. VOX Garliavietis / NAXO vom Fichtenschalg - TRIXI vom Frosten/ hod. Rinaldas Janusaitis wł. Rinaldas Janusaitis i Aleksandra Kozłowska
2 dosk GORDON vom Essweiler Tal / SULTAN von der Jahnhohe - QUINNA vom Essweiler Tal/ hod. Franz Peter Knaul wł. Roman Szklarski

Klasa pośrednia psy
1 dosk CWC WAPPO vom Haus Tchorz / FRITZ vom Kuckucksland - DESSA vom Haus Arnemann/ hod. Miroslaw Tchorz wł. Grzegorz Galus
2 dosk GRINCH vom Frankengold / REMO vom Fichtenschlag - GRACE vom Frankengold/ Hod. Frank Goldlust wł. Adrian Michalak
3 dosk TONIO vom Winnloh / NINO vom Tronje - DANJA vom Winnloh/ hod. Anton Tepling wł. Joanna Filipecka

Klasa M łodzieży Psy

1 dosk Zw. Mł. MADOX Kamireł / NANNO von Arlet - LAGUNA Woj - Bas/ hod. Marek Napieracz wl. Przemysław Tokarz
2 dosk UNKAS ze Skalnego Wzgórza / GIO vom Muhlenteich - XARA ze Skalnego Wzgórza/ hod. Gertruda Jureczko wł. Bogusław Jagieła
3 dosk LUCYFER Tensor / BARU di Croce Santo Spirito - EFENDI vom Frankengold/ hod. Adam i Joanna Domańscy wł. Konrad Roszczak

Klasa Szczeniąt Psy
1 wo Naj. Szczenię ELOI vom Trompetersprung / Conbhairean UNO - ODUSCHA vom Trompetersprung/ hod. i wł. Hans Ludger Goke
2 wo DUX vom Haus Tchorz / BRUNO vom Wallesener Hof - SAVANAH vom Haus Tchorz/ hod. Mirosław Tchorz wł. Sławomir Nawrot


Suki Długowłose

Klasa Użytkowa Suk
1 dosk CWC Res. CACIB NIKITA Equus / TABOO vom Nordteich - MICKI vom Almhof/ hod. Aneta Bilińska wł. Dorota Pikulska
2 dosk UZI z Klanu Prajzendanca / JOY Wolf-Gang - MAFIA z Klanu Prajzendanca/ hod. i wl. Maciej i Paweł Prajzendanc

Klasa Otwarta Suk
1 dosk CWC CACIB AKIRA vom Plassenburg / LENNOX vom Regina Pacis - OXANA vom Plassenburg/ hod. Wolfgang Hassgall wł. Aleksandra Kozłowska i Wolfgang Hassgall

Klasa Pośrednia Suk
1 dosk CWC CARMEN z Grodu Smoka / CASTOR z Peletonu Skorpiona - VENIA z Ostrowskiej Sfory/ hod. i wł. Rafał Zagórski

Klasa Młodzieży Suk
1 dosk KAJA z Lepos / Falkoens BAX - LIZA Animar / hod. Beata Wisniewska wł. Daniel Banach
2 dosk YOSCHA von der Grafenburg / ZETT vom Holtkamper Tor - CHARLOTTA von der Grafenburg/ hod. Corinna Bahr wł. Tomasz Adrian Lipnicki
3 dosk ELBA Szenberg / JENNO vom Panoniansee - NORA Szenberg / hod. Wiktor Kowalski wł. Kazimierz Leszek Zdril
4 dosk YUKA Wan- Hen / FCI/ / UMBERTO Tensor - DAGGI vom Wiesenring / hod. Henryk Tabaczyński wł. Henryk Włodara
b.db bez lokaty WIKI z Krainy Tura / WICK Linabero - ZAJA Asarko Lordana/ hod. Tomasz Borowski wł. Jan Szmaja

Klasa Szczeniąt Suk
1 wo ETNA z Grodu Smoka / CASTOR z Peletonu Skorpiona - FlAVIA vom Frankengold/ hod. Rafał Zagórski wł. Jerzy Zawadzki
2 wo AMIRA Dakarland / KENZO Equus - JULIE von Granne/ hod. Ewa Kibało wł. Barbara Rawecka

Wyniki wrocławskiej wystawy notował i starał się skrupulatnie przepisać z katalogu Wiktor Kowalski.
www.szenberg.com
Za ewentualne pomyłki z góry przepraszam. Pozdrawiam wszystkich czytających.
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group