Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skargi i .....cz.2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Grandziocha napisał:
Panie Rafale ,ja już wcześniej napisałam ,że to Pan wsadził kij w mrowisko. Od momentu udostępnienia tego na fb zaczęły się wypowiedzi na temat całej tej sprawy wielu znanych owczarkarzyw środowisku ON i ludzi postronnych .Ja poszłam za ciosem.Nie postawiłam żadnych zarzutów p.Pazdanowi. Postawiłam pytanie. Co robi kier sekcji?.itd Wstawiłam kilka pkt regulaminu z których kierownik może i powinien zawsze skorzystać Ale jest takie powiedzenie na fb "tylko burak nie czyta" Cała dyskusja na fb miała miejsce między 16 a 24 listopada a kontrola u mnie była 07.12.
Ja nie obrażam się na samą kontrolę mojej hodowli bo co można u mnie skontrolować?,...tylko tryb jej przeprowadzenia.Tylko człowiek niedorozwinięty nie kojarzy faktów. Prawdą jest ,że Zarząd Gł polecił przeprowadzanie kontroli w hodowlach ale w pierwszej kolejności i tzw. funkcyjnych członków związkowych a w Łodzi takim funkcyjnym i to dużym hodowcą jest kier.sekcji p. Gątkowski. Może Pan nie wie ale ja nie jestem funkcyjnym członkiem. Jak Pan myśli ,że co !?,...komputer mnie wylosował !?. jestem pierwszą i jedyną hodowczynią w Łodzi u której przeprowadzono kontrolę. Dla mnie jest to ewidencyjna sprawa,że było to celowe działanie i czyje . Nie powinien pan na ten temat dyskutować bo od pana udostępnienia tego fb wszystko się zaczęło.Domyślam się ,że pański kier. udzielił panu odpowiedniej reprymendy i pan teraz w "gacie robi". Dali nam /nie tylko mnie ale i wszystkim hodowcom do zrozumienia /będziesz podskakiwał to "My" wiemy co zrobić.
I jeszcze taki mały dopisek .
Na kolacji wigilijnej u nas w oddziale, w obecności bardzo wielu członków podziękowałam Panu Burskiemu za przeprowadzoną u mnie kontrolę.

Pani Halinko jeszcze raz Pani przypomnę że udostępnienie o którym Pani wspomniała wstawiła Pani Grażyna Rudasz a ja podałem (udostępniłem ) dalej ,ponieważ też byłem zbulwersowany taką sytuacją.
Co Do kontroli u Pani to nie wiem dlaczego akurat Panią skontrolowano a nie zaczęto od samej góry. Nie jestem Pani wrogiem i nie życzę Pani źle ani nikomu innemu.
A co do reprymendy o której Pani pisze,to muszę stwierdzić że, mój kolega Jacek Pazdan nigdy mi takowej nie udzielił ani nie ma takiej władzy,ponieważ za swoje słowa i czyny absolutnie ja sam biorę odpowiedzialność i nie boję się mówić czegokolwiek jeśli jest to prawdą. Więc nie sram w gacie bo nie mam o co ani przed kim Smile



I słusznie panie Rafale że był pan zbulwersowany podobnie zresztą jak i ja , bo takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w żadnej hodowli bez względu na to jaką prowadzi się hodowlę i kto ją prowadzi i uważam że takie sprawy należy napiętnować i publicznie ujawniać .
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group