Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nastepny kwiatek
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę cały tekst przeczytać ze zrozumieniem i zacytować zdanie w którym ja i p. Gątkowski potwierdzamy tyło zgryz u suczki.
Potwierdzam, faktyczny stan fizyczny suczki o czym napisałam. To ja skierowałam tę panią by udała się z suczką do weta w celu wykonania antybiogramu zmian skórnych. Resztę pan zna z tego co podała ta pani.
Nie chcę się odnosić do sprawy i radzę panu mnie nie prowokować.
Szanujący się hodowca nie postępuje w ten sposób wobec nabywcy.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sędzia zajrzał jej tez w zęby i stwierdził tyłozgraz. Powiedział mi , żebym oficjalnie przyszła we wtorek z suką do związku .

To jest tekst ,który wczoraj napisała do mnie Pani na fb. Ja tę suczkę widziałam i wiem jaki jest stan faktyczny zgryzu.

Resztę zostawiam bez komentarza dla tych "szanujących się" hodowców.
Pani Halinko w zadnym wypadku Pani nie prowokuje,tylko zastanawia mnie czemu wczesniej nie wstawiliscie tych fotek, Powiem tak nie bronie Hodowcy ,ale naprawde czy ta Pani co kupowala to zwierze jest az tak slepa osoba czy porpostu nabyla ta sunie za pare groszy, ze teraz trzeba troche sie poswiecic i wyprowadzic zwierze na dobre tory to sie odechcialo.Powiem krotko Pani to tez wie najlepiej nabywca pierwszy lepszy jest gorszym kupcem niz ten co ma pojecie o rasie,wiecej ma watpliwosci i podejrzewam ze napewno by nie nabyl takiej suni ,wiec nie czarujmy widziala co kupowala teraz jest nie pomysli to trzeba wyciagnac kaselub oddac zwierzeLub to wszysto jest jakas dobra prowokacja,zeby ujebac Hodowce hhehe pozdrawiam serdecznie
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę dokładniej.Ja widziałam zgryz tej suczki.Weterynarz stwierdził tyło zgryz a ja i p Gatkowski stwierdziliśmy ,że zgryz w tym wieku u tej suczki jest prawidłowy/8 m-cy/,ponieważ wszystkie zęby były prawidłowo ustawione.Powinien pan wiedzieć,że 8 miesięczny pies jest w fazie wzrostu i rozwoju.Nie było powodu do niepokoju ,że tam jest tyło zgryz.Co prawda Mietek "mlaskał" troszkę bo było tam cofnięcie na dosłownie jeden milimetr ale tak jest,że jedne owczarki w wieku 8 m-cy mają już wszystko w porządku z zębami łącznie ze zgryzem a innym zgryz "dochodzi".I tak to wyglądało.Myślałam ,że jest pan bardziej doświadczonym hodowcą.Ja nie miałam wątpliwości ,że w tym wieku zgryz jest w porządku i jestem pewna ,że teraz jest w porządku. Ja tę suczkę widziałam tylko raz w 24 godz po zakupie i potwierdzam to co jest na zdjęciach.Od tamtego dnia już jej nie widziałam i nie wiem jak wygląda.
Nie muszę się już powtarzać,że do całej tej sprawy się nie odnoszę.
1.Nie byłam przy zakupie
2.Nie ja kierowałam tę panią do tej hodowli
3.Nie mnie radziła się ta pani ,gdzie nabyć owczarka
4.Nie byłam świadkiem żadnej rozmowy między sprzedawcą a nabywcą
Dla pana 1200zł to może i grosze.Ja uważam ,że szanujący się hodowca powinien przed sprzedażą, zwierzę doprowadzić do bardzo dobrego stanu fizycznego,zdrowotnego i psychicznego np.umiejętność chodzenia na smyczy Jeśli chodzi o zdjęcia, zna pan chyba prawa autorskie.A resztę proszę sobie przeczytać jeszcze raz.



_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Halinko mysle ze ta kobieta kupila ta sunie bo cena byla jak na psa 8 mies atrakcyjna,druga sprawa jak kupowala na zebach mogla sie nie znac,ale stan psinki juz widziala jaki jest,mimo to kupila jak skonsultowala sie nie bede wnikal z kimi nagle by wartalo oddac zwierze.Niech mnie Pani tak calkiem powaznie uswiadomi bo nie ma dyskusji tylel lat hodowania,u psa 8mies uwaza Pani ze zgryz ma prawo jeszcze byc w kiepskim stanie,widzi Pani jako hodowca sprzedalaby Pani szczenie 10 tyg np takiej pani z wada zgryzu i przekonywalaby pani ze jak wyjda juz normalne zeby to zgryz bedzie ok.Pozdrawiam Pania serdecznie Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo ma pan zamiar to ciągnąć?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko pogratulować wprawnego oka i wiedzy u sprawdzających ząbki tej suni Very Happy
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Pytanie dla nieco bardziej wprawnego oka.
Jaki to jest - na 100% - zgryz???
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Lut 08, 2014 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli do mnie jest to pytanie Pani Halinko to odpowiadam. Z fusów wróżyć nie potrafię Very Happy, nie uważam się za znawcę, a tym bardziej na podstawie zdjęcia nie wypowiem się co do tego zgryzu Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Lut 08, 2014 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Tylko pogratulować wprawnego oka i wiedzy u sprawdzających ząbki tej suni :D

Byłam święcie przekonana,że ma Pan lepszą wiedzę i bardziej wprawne oko.Jest Pan hodowcą a hodowca powinien się na tym znać!
A może zdjęcie nie jest zbyt wyrażne? A zgryz ,to zgryz.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Rafał Ch. napisał:
Tylko pogratulować wprawnego oka i wiedzy u sprawdzających ząbki tej suni Very Happy

Byłam święcie przekonana,że ma Pan lepszą wiedzę i bardziej wprawne oko.Jest Pan hodowcą a hodowca powinien się na tym znać!
A może zdjęcie nie jest zbyt wyrażne? A zgryz ,to zgryz.

Pani Halinko nie wiem po czym Pani ocenia moją wiedzę? Smile , po tym że nie wypowiedziałem się na temat zgryzu na podstawie zdjęcia?. Od tego są sędziowie,kierownicy sekcji. Ja oglądam swoim psom i to mi wystarcza żeby umieć ocenić stan uzębienia u psa Very Happy
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group