Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne problemy z Körungiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Krzysztofie. obowiązek zdawania Bh, FCI wprowadziło od 1 stycznia 2012r.
Wszystkie organizacje należące do FCI też tak powinny zrobić ( nie wiem czy musiały czy powinny)
W Polsce po chyba dosyć długich dyskusjach Bh wprowadzono dopiero od 15 lipca jako obowiązujące przed IPO. Okres przejściowy ( czyli możliwość uzupełnienia Bh po wcześniej zdanym IPO) ustalono aby psy występujące na różnych imprezach międzynarodowych ( zawody, wystawy) miały bh. I nie chodziło tu tylko o owczarki Wink
I to może być jakiś argument dla SV, ale czy będzie? trudno mi powiedzieć.
To że u nas tak późno wprowadzono ten egzamin to nasz problem. ZKwP, niestety nie widział konieczności, bo przecież mamy swoje PT, które zresztą nadal można zdawać, bo przecież nie wszystkie rasy podchodzą do IPO ( zresztą, jak można coś takiego zdawać, jak psa tam leją pałką Very Happy, )
Niektórzy na początku 2012r jeździli do Czech żeby zdawać Bh
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysiek



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 54
Skąd: woj.mazowieckie

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle, to z tego co wiem KON już wcześniej wysyłał oficjalne pismo w sprawie tych wyszkoleń (czyli PT i BH) do SV. Nie wiem tylko czy wysyłał bo zaistniała podobna sytuacja do mojej,czy wyprzedzająco aby do takich sytuacji nie dochodziło.Z tego co zrozumiałem to SV wtedy chyba na to przystało ale widocznie już o tym zapomnieli-bo może ktoś coś przeoczył albo im się odwidziało.W każdym razie mam nadzieję,że KON wyśle do SV ponownie pismo w tej sprawie oraz,że SV to zaakceptuje.
_________________
Krzysztof Barski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group