Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 1:02 pm Temat postu: |
|
|
Fotorelacja z koerungu
PL- Radom / Gościeńczyce 25.04.2015.
sędzia: Norbert Wettlaufer (D – SV)
pozoranci : Bartosz Przykuta i Martin Barjak
Zdjęcia autorstwa Joanny Kost
_________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
setka
Dołączył: 12 Kwi 2009 Posty: 689 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 9:55 pm Temat postu: |
|
|
PL Wrocław - 25.04.2015 Sędzia: Norbert Scharschmidt (SV)
Pozorant:
1. Cedro z Leśnego Justynowa PKR.I-68288 WA bestanden
2. Derrik Trompetersprung PKR.I-73953 NA bestanden
3. Warrinka Haus Tchorz PKR.I-70905 NA bestanden
4. Roxya Stieglerhof SZ 2292000 NA nicht bestanden
PL Ruda Żmigrodzka - 08.08.2015 - Sędzia: Karl-Heinz Gladbach (SV)
Pozorant : Jacek Maj, Martin Barjak , ...
1. Yannick vom Butjenter Land, SZ 2229765 - WA bestanden
2. Falkoen's Lea, NKK 43324/11 - WA bestanden
3. Ghucci v. Hexenland, PKR I-70370 - NA bestanden
4. Usher zur Worringer Rheinaue, SZ 2275862 NA bestanden
5. Waiko von der Zenteiche, SZ 2293772 NA bestanden
6. Abora von der Plassenburg SZ 2269389 NA bestanden
7. Bellissima Goldberg Krakow PKR I-74706 NA bestanden
8. Duma v. Trojangold PKR I-69215 NA bestanden
9. Emilly v. Gran Peregrino PKR I-73452 NA bestanden
10. Iliana Primo Grande PKR.I 70686 NA bestanden
11. Rika Tombo PKR.I 74669 NA bestanden
12. Rozalia Wolf-gang PKR-I 70096 NA bestanden
13. Wega Tombo PKR.I 75828 NA bestanden
14. Leon Nova Jamina SKJ 66371/12 NA nicht bestanden
NA - przystąpenie do licencji na lata 2015-2016
WA - przystąpienie do licencji dożywotniej
bestanden - zaliczone
nicht bestanden - nie zaliczone _________________ Agata Niemyska
Ostatnio zmieniony przez setka dnia Czw Sie 27, 2015 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
setka
Dołączył: 12 Kwi 2009 Posty: 689 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 10:09 pm Temat postu: |
|
|
PL Wrocław - 14.08.2015 Sędzia: Andreas Rudolph (SV)
Pozorant: Mario Neumann
1. Eloi vom Trompetersprung SZ 2290882 NA bestanden
2. Kasper vom Lamorak SZ 2286854 NA bestanden
3. Olando vom FREESE LAND SZ 2255997 WA bestanden
4. Geronimo v. Wiese AKC DN 35507901 NA bestanden
5. Patton v om Ührlingsgraben SZ 2284841 NA bestanden
6. Han Szenberg PKR.I 72581 NA bestanden
7. Gabbor v. Haus Tchorz PKR.I 47188 NA bestanden
8. Juwika Drizzle DKK 18099/2012 NA bestanden
9. Juwika Demure DKK 18101/2012 NA bestanden
10. Yezz Feetback SZ 2247168 NA bestanden
11. Fitzgerald dei Precision CKC AC499865 NA nicht vorgeführt
12. Fedon von Babylon SZ 2288055 NA bestanden
13. Blanco della Real Favorita ROI 1361468 NA bestanden
14. Luna vom Leithawald (INT) SZ 2257739 NA bestanden
15. Joanna von der Grafenburg (Ost) SZ 2259548 NA bestanden
16. Yippsi von der Unstrutquelle SZ 2289816 NA bestanden
17. Yara vom Niemberger Eck SZ 2296083 NA bestanden
18. Bailey v. Mardanshof NHSB 2939772 NA nicht vorgeführt
19. Jerland's Katiana AKC DL 33813405 NA bestanden
20. Pupa d' Ulmental SZ 2314797 NA bestanden
21. Köfejtöi Aslan SZ 6304664 WA bestanden
22. Magic von Arminius 2000 SZ 2277422 NA bestanden
23. Josy Klein-Leithawald (INT) SZ 2261534 WA bestanden
24. Romy von der Grafschaft Mark SZ 2255535 NA bestanden
25. Ulrika de al Malaki LOE 2042776 NA bestanden
26. Yoscha von der Grafenburg (Ost) SZ 2279624 NA bestanden
27. Alpha vom Trompetersprung SZ 2262426 WA bestanden
28. Brenda vom Trompetersprung SZ 2267950 WA bestanden
29. Maddox von der Ernetranch SZ 2230349 NA nicht bestanden
30. Zoga z Weselskiej Zagrody PKR.I 76963 NA bestanden
31. Farrinna v. Haus Tchorz PKR I 74682 NA nicht vorgeführt
32. Imanny v. Haus Tchorz PKR.I 74043 NA bestanden
33. Xitta v. Haus Tchorz PKR-I 72621 NA bestanden
34. Puschie vom Fichtenschlag SZ 2290154 NA bestanden
35. Bora Jarkowski Dwor PKR.I 73194 NA bestanden
36. Hunter v. Haus Tchorz PKR-I 74419 NA nicht vorgeführt
37. Baffy vom Tatzend SZ 2262952 NA bestanden
38. Hilde vom Fichtenschlag SZ 2242848 NA bestanden
39. Naila v. Bullinger CKC XL362361 NA bestanden
40. Gretchel de al Malaki LOE 1817872 NA bestanden
41. Vision v. Bullinger CKC ZJ463477 NA bestanden
42. Wanape van de Herdersfarm SZ 2299145 NA bestanden
43. Whynot v. Bullinger CKC AN 523459 NA bestanden
NA - przystąpenie do licencji na lata 2015-2016
WA - przystąpienie do licencji dożywotniej
bestanden - zaliczone
nicht bestanden - nie zaliczone
nicht vorgeführt - nie pokazano ( nie doprowadzono mimo zgłoszenia) _________________ Agata Niemyska |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 8:36 am Temat postu: |
|
|
Wyniki Koerung :
PL- Białystok / Lewickie 29.08.2015.
sędzia: Norbert Wettlaufer (D – SV)
pozoranci : Jarosław Kujawski & Jarosław Gesinowski
1 Horex vom Fiemereck* PKR I 69054 - NA bestanden
2.Czeczen Kleine Werder* PKR I 72390 - NA bestanden
3.Kalimero vom Haus Tchorz * PKR I 74980 - NA bestanden
4.Collorado Jarkowski Dwor * PKR I 72197 - NA bestanden
5.Carma Z Krywlan* PKR I 69054 - WA bestanden
6.Era Z Krywlan * PKR I 69359 - NA bestanden
7.Semi Z Krywlan * PKR I 74749 - NA bestanden
8. Mona Z Krywlan * PKR I 73932 - NA bestanden
9.Vreni von der Piste Trophe * PKR I 73401 - NA bestanden
10.Holly vom Nordteich * PKR I 68951 - NA bestanden
11.Festa Satysfakcja * PKR I 71161 - nicht bestanden
12.Sisi Mario Grande * PKR I 72618 - NA bestanden
NA - przystąpenie do licencji na lata 2016-2017
WA - przystąpienie do licencji dożywotniej
bestanden - zaliczone
nicht bestanden - nie zaliczone _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
setka
Dołączył: 12 Kwi 2009 Posty: 689 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sro Mar 30, 2016 11:19 pm Temat postu: |
|
|
BRZESKO 18.10.2015r
PL-Brzesko
18.10.2015
Körmeister/in: Joachim Stiegler
1.Faxi Mavic Poland PKR.I 62846 - Wiederankörung - bestanden
2. Tessa od Basiora PKR-I 66751 - Wiederankörung - bestanden
3. Zeka von der Zenteiche SZ 2223393 - Wiederankörung - bestanden
4. Crocodil-Dundee vom Wetterauer Land (INT) SZ 2292298 - Neuankörung - bestanden
5. Ghildo v. Radhaus JR 744491 - Neuankörung - bestanden
6. Harry Mavic Poland PKR I-72617 - Neuankörung - bestanden
7. Hektor z Zielonego Ursynowa Poland PKR-I 72767 - Neuankörung - bestanden
8. Hunter v. Haus Tchorz PKR-I 74419 - Neuankörung - bestanden
9. Kiko Mavic Poland PKR-I 69723 - Neuankörung - bestanden
10. Lex z Jahelu SKJ 66964/13 - Neuankörung - bestanden
11. Schadow vom Soistal (INT) SZ 2232324 - Neuankörung - bestanden
12. Diva v. Waldfurter-Wald PKR-I 73470 - Neuankörung - bestanden
13. Falkoen's Frida NKK 31340/14 - Neuankörung - bestanden
14. Farrinna v. Haus Tchorz PKR.I 74682 - Neuankörung - zurückgestellt
15. Temida Irwit PKR.-I 73818 - Neuankörung - bestand _________________ Agata Niemyska
Ostatnio zmieniony przez setka dnia Sro Mar 30, 2016 11:29 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
setka
Dołączył: 12 Kwi 2009 Posty: 689 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sro Mar 30, 2016 11:26 pm Temat postu: |
|
|
PL-Szczecin
24.10.2015
sędzia : Franz-Peter Knaul
1. Teo Mavic Poland PKR.I 69527 Wiederankörung bestanden
2. Honda vom Eßweiler Tal SZ 2267973 - Wiederankörung - bestanden
3. Honda von Arminius 2000 SZ 2264975 - Wiederankörung - bestanden
4. Hylteland's Baby SKK 55847/2011 - Wiederankörung - bestanden
5. Hylteland's Beauty SKK 55849/2011 - Wiederankörung - bestanden
6. Dora vom Eßweiler Tal SZ 2257806 - Neuankörung nach Unterbrechung - bestanden
7. Dixi v. Haus Galli SKJ 64439/11 - Neuankörung - bestanden
8. Ginger Mavic Poland PKR-I 70586 - Neuankörung - bestanden
9. Hylteland's Diva SKK 28183/2012 - Neuankörung - bestanden
10. Majka Mavic Poland PKR I-74391 - Neuankörung - bestanden
11. Oklahoma Padaroko PKR-I 68673 - Neuankörung - bestanden
12. Quena vom Urstromtal SZ 2288874 - Neuankörung - bestanden
13. Quinni Mavic Poland PKR-I 71524 - Neuankörung - bestanden
14. Rosa Dzako SKJ 67423/13 - Neuankörung - bestanden
15. Zacki vom Thalberger Land SZ 2293684 - Neuankörung - bestanden _________________ Agata Niemyska |
|
Powrót do góry |
|
|
|