Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Peter Scherk& Florian Knabl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 4:54 pm    Temat postu: Peter Scherk& Florian Knabl Odpowiedz z cytatem

W dniach 16-17 sierpnia a wiec juz niedlugo odbedzie sie seminarium z dwoma czolowymi zawodnikami i pozorantami w niemczech .
Peter Scherkl dwokrotny zwyciezca DMC pies (Bendix vom Adlerauge) trenuje w klubie Heuwinkl ,pozoruje na kerungach dla maliniakow .
Wczesniej startowal z suka Lola roten falken ( malinois) i psem Exkalibur vom Hofmannstal( boxer),czolowy zawodnik i pozorant najlepszych zawodnikow niemieckich .
Florian Knabl pozorant i zawodnik przewodnik psa Apoll von Karthago i Yannik von Bonum Bono ,
Tematem seminarium bedzie tak jak poprzednio obrona i posluszenstwo w cwiczeniach z pozorantem z tym ze tutaj polozymy duzy nacisk na prace pozoranta wykozystujac tak znakomitych szkoleniowcow Obydwaj panowie pracuja w klubie heuwinkl ....byli pozorantami i instruktorami z ktorych rad korzystal M.Manchart podczas pracy ze swoja suka.

Jako ciekawostka właśnie Peter Scherk zostal zwyciezca Niemiec

Są jeszcze wolne miejsca .oplata jak za pierwszy termin

ZGLOSZENIA prosze kierowac na mail : tomasz.chodzen@wp.pl

Wiecej wiadomosci na http://seminarium.psysportowe.pl/seminaria1.html
_________________
http://www.dorplant.pl


Ostatnio zmieniony przez dorplant dnia Pon Sie 04, 2008 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rubens



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 13
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie odbędzie sie to seminarium?
_________________
Adam Gaszkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedziawszy sie o tym seminarium dlugo nie mialem zamiaru tam jechac.Jednak po zasiegnieciu informacji u zrodla postanowilem wpacic kase aby znalezc sie na liscie uczestnikow seminarium na ktorej widnieje od kilku dni. Dzisiaj moje inormacje zostaly potwierdzone kolejna dobra wiadomoscia. DZISIAJ PROWADZACY SEMINARIUM PETER SCHERKI ZOSTAL MISTRZEM NIEMIEC IPO. Nie darowalbym sobie obejrzenia na zywo pracy tej rangi zawodnika.Seminarium naprawde zapowiada sie bardzo ciekawie.Ja zglosilem sie z psem z moja mloda KATJA Cevaro. Mam nadzieje ze i Wy nie zmarnujecie tej sznsy,tym bardziej ze organizator zgodzil sie pod namowa na oplate z pierwszego terminu ktora caly czas obowiazuje.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze byloby umiescic info o seminarium na "jacentusie". Ja takiej mozliwosci nie mam Crying or Very sad
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, ze takie semi beda sie jeszcze powtarzac w przyszłym roku.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubens napisał:
A gdzie odbędzie sie to seminarium?

w nieborowie
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóz nas tez nie będzie..Światówka niedługo...ale bedziemy czekac na relacje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
molos



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Chinów k/Kozienic

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:
bedziemy czekac na relacje!


napisałem słów kilka na portal PsiSport.com

na razie: część I - posłuszeństwo - Peter Scherk i Florian Knabl z Team Heuwinkl
_________________
Błażej Wojtowicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group