Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mistrzostwa Polski IPO - 11/12.10.2008 - Radom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 12:00 am    Temat postu: Mistrzostwa Polski IPO - 11/12.10.2008 - Radom Odpowiedz z cytatem

I już po Mistrzostwach Exclamation

Myślałam, że zakaz organizacji Mistrzostw KON zaowocuje powalającą liczbą startujących na Mistrzostwach Polski - a tutaj cieniutko jak na zawody tej rangi Twisted Evil : 6 na IPO1 (zaliczyły 4), 2 na IPO2 (zaliczył 1) i 6 na IPO3 (zaliczyły 3).

Mam nadzieję, że ktoś podzieli się wrażeniami - bo do mnie na razie dochodzą tylko plotki - i to trochę żenujące Embarassed

Ponoć sędzia Milewski niezgodnie z regulaminem dotknął psa przed śladem, co skończyło się kłapnięciem zębami i dyskwalifikacją zawodnika (wielokrotnego reprezentanta Polski na imprezach rangi światowej).

Dziwi mnie również sprawa Ludwika Pisarczyka. Ponoć przerwał posłuszeństwo po sugestii sędziego (B. Ryl), że suka jest w widocznej ciąży Shocked To co - sędzia na śladzie (Z. Milewski) tego nie zauważył Shocked

Czekam na jakieś komentarze, filmiki z zawodów etc.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło hoho ..
No dajcie jakies info Cool
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey Very Happy

Byłam na zawodach MP IPO 2008 w Kozienicach, jako laik mogę jedynie powiedzieć, ze było widać błędy w szkoleniu tych psów, np.; typowe podgryzanie koziolka, złe rewirowanie itp.; Wiem, wiem, ze to wymaga czasochłonnej pracy, treningów itp.; Cool Ale wg mnie przygotowując psa to albo na 80% Maxa bądź wiecęj albo w ogóle. Niektórych zawodników bym się czepila, jak i było widać, ze pies autentycznie bał się przewodnika i byl strasznie podporządkowany (nie będe wymieniać) zamiast robić coś z chęcią,radosnie jak to pracowala czarna (prawie czarna Wink ) onka (ktoś z widowni <chyba jakiś trener> wspomnial , ze temperamentem przegania przeciętnego belga tylko, ze po prostu jest ta energia nie wykorzystana) . Jako mi bardziej podobało się IPo-wiadomo coś ruchliwszego a ja w PT zielonam jestem Laughing

Tutaj link do 1 filmu z PT: http://pl.youtube.com/watch?v=OQmPxrsQqJE
(Film mojego autorska jak cos i to zadna reklama), niestety zdjęć nie posiadam bo i nie robilam a filmy cięzko ,bardzo cięzko wgrac na youtube Sad

Wyniki na stronie Radomskiego ZkwP: www.zkwp.radom.pl

A brawa dla Mistrza IPO -Leszka Szczepańskiego!! Exclamation

DopiskaIPO1

Jak i Mistrz IPO2: Martin Barak z UNO Jasmon oraz IPO3 Marcin Człapa z UNKA z Tuszyńskiego Lasu (suńka o ile sie nie myle zdobywala miejsca i sunka zawodniczka na paru zawodach już uczęszczala).
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalko, w Kozienicach były wyłącznie zawody IPO. To, co wklejasz jako PT to posłuszeństwo (część "B") z IPO, na które składa się ślad (część "A"). posłuszeństwo ("część B") i obrona (część "C").
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mal napisał:
Natalko, w Kozienicach były wyłącznie zawody IPO. To, co wklejasz jako PT to posłuszeństwo (część "B") z IPO, na które składa się ślad (część "A"). posłuszeństwo ("część B") i obrona (część "C").


Dzięki za przypomnienie, a ja przepraszam za błąd bo i na psy sportowe.pl i na owczarku.pl napisalam PT, a bylo częśc B oczywisćie Wink
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczarowana napisał:
Ło hoho ..
No dajcie jakies info Cool


Widzę, że nikt się nie chce wychylić Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group