Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenie eksterierów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błażej na żywo Cie poznając ,mając przy boku własne psy, byłes skromniejszy jeżeli chodzi o wiedze szkoleniową.Było mi bardzo miło Cie poznac na żywo i rozmawiać o szkoleniu.
Na forach jesteś inny... . Czym to tłumaczyć...?
Nadal dla mnie jesteś fajnym "gosciem" i zawsze chętnie z Tobą pogawedzę o szkoleniu.
Ja również Cie pozdrawiam serdecznie.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

molos napisał:

myślałem, że dyskusja ma być merytoryczna

ja dyskutuje merytorycznie Wink
nie pokazano mi nauki obiegania namiotu ani oszczekiwania tylko nauke gryzienia , wyrazilam opinie ze taka nauka "wiszenia" mi sie nie podoba i coz nic dalszej dyskusji nie ma, tylko stwierdzenie ze pochopne wnioski wyciagam . .poza tym pokazlam na wlasnej suce o co mi chodzi zeby nie bylo ze jestem goloslowna czy znam to tylko teoretycznie Wink i coz wymiana zdan na ten temat ze mna cie nie satysfakcjonuje ?
no coz .... szkoda bo moglby byc to bardzo ciekawy temat
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
molos



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Chinów k/Kozienic

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorplant napisał:
szkoda bo moglby byc to bardzo ciekawy temat



fakt, szkoda - może będzie okazja kiedyś w realu...
_________________
Błażej Wojtowicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że ten wątek żyje - trochę jednak zbyt mało nowych filmików - cieszę się, że pokazano pracę rodzeństwa "X". Czekamy na kolejne filmiku z postępów w pracy z "maluchami". A co z innymi? Może użytkownik "molos" wstawi jakiś filmik z własnej pracy Question A co z innymi uczestnikami Forum - nikt nie szkoli eksterierów Shocked Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co do filmików to my na naszych stronkach [niedługo będzie to jedna] bijemy rekordy Wink
Niedługo VAT Cevaro wraca i uatrakcyjnimy nasz dział "filmy" pracą VATa i Doroty jako przewodnika.
Jako pozorant chcę tą pare przygotować do startów w kwalifikacjach do MŚw WUSV oraz FCI w tym roku.
Ja znam VATa najlepiej w świecie i wiem czego mu trzeba w konkurencji "C" , zwłaszcza w działaniach przy kryjówce Wink
Chcę wypracować z nim jako pozorant "technikę",detale.
Nie chcę juz liczyć na pozorantów innych,którzy w wypracowywaniu właśnie tych detali z VATem, mi nie do końca się sprawdzają.
CHCĘ LICZYĆ NA SIEBIE Laughing Jestem taka "zosiasamosia" Laughing
Próby już czyniliśmy co jest pokazane na filmikach na stronce "Dorplant".
Już się nie mogę doczekać kiedy VAT wróci ze Słowacji.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film Z Młotkowskim,złej jakości ale aparat bez zoom-u optycznego i pogoda nie bardzo.
Są to dwie pierwsze lekcje,po tym jak sprawdziliśmy na Atiboxie w marcu 2008 czy dalej idzie na człowieka,czy na łup,poszedł na łup niepewnie z niepewnym chwytem,co świadczyło o restrcie chłopaka i możliwości zaczęcia treningów IPO, Sławek i Dorotka to widzieli
http://pl.youtube.com/watch?v=ftCabcwoAKU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek_K.



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jackdaw napisał:
No co do filmików to my na naszych stronkach [niedługo będzie to jedna] bijemy rekordy Wink

owczarek niemiecki forum
Zgadza się, ale prosiłbym o wstawianie nowych filmów w lepszej jakości. Wink


Ostatnio zmieniony przez Tomek_K. dnia Pią Kwi 15, 2011 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek_K. napisał:
jackdaw napisał:
No co do filmików to my na naszych stronkach [niedługo będzie to jedna] bijemy rekordy Wink


Zgadza się, ale prosiłbym o wstawianie nowych filmów w lepszej jakości. Wink


Teraz Dorota miała wstawić z DEMONem ,synem VATa jak wpada do kryjówki.Ten pies to prawdziwy "demon" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...nie przesadzam.
Boję się że przewodniczka może sobie z nim nie poradzić z tym dominacyjnym,zadziornym samczolem Twisted Evil
Sami zobaczcie na filmiku,jego "chuligański" sposób wejścia w kryjówkę... "sztan nie kogut" Laughing Nie bez powodu nazwałem go DEMON,widząc co poczyna sobie jako szczyluś 4 tygodniowy w sród swego rodzeństwa Twisted Evil Pamietam jak go prowokowałem w tym wieku do okazania niezadowolenia poszarpując go lekko za skóre.Słuszałem wtedy taki cichy wychodzący z głębi ciała pomruk "brrrrrrrrrrr" Twisted Evil Miał wtedy 4 tygodnie... Laughing
Jego urokiem jest to ze jest długowłosy,wilczasty i dośc ładny eksterierowo Wink jak twierdzą znawcy eksterierów.Ja nie jestem tu mocarzem Laughing
Posiłkuję sie tu czyjąś wiedzą Wink,... wiedzą pewnego asystenta sędziego od wystaw Wink
Ja "czuję sie dobrze" w szkoleniu ,jako nadworny instruktor-pozorant w hodowli "dorplant" Laughing
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93


Ostatnio zmieniony przez jackdaw dnia Sro Sty 14, 2009 12:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek_K. napisał:
jackdaw napisał:
No co do filmików to my na naszych stronkach [niedługo będzie to jedna] bijemy rekordy Wink


Zgadza się, ale prosiłbym o wstawianie nowych filmów w lepszej jakości. Wink

hmm narazie nie da rady Sad , bedzie lepszy sprzet to bedzie lepsza jakosc.
film z Demonem juz jest od wczoraj
http://www.dorplant.strefa.pl/index.php?menu=filmy3&folder=szkolenie&katalog=33 (to link dla leniwych)
ja tez prosilabym tak jak admin o filmiki innych zeby nie bylo znow zarzutow ze sie chwalimy wlasna praca Wink , bardzo chetnie ogladamy tez prace innych
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurna,ale bestyja Laughing ,szkoda że kłaczak w sensie hodowlanym.Chłopisko się z niego zrobiło
A jam mam pytanko,cyklicznie zresztą Embarassed
Widziałam parę razy własnie zapieranie się psa łapami o pozoranta,w trakcie walki o rękaw, u ARUNA również.
O czym to świadczy? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lisica napisał:
O
Widziałam parę razy własnie zapieranie się psa łapami o pozoranta,w trakcie walki o rękaw, u ARUNA również.
O czym to świadczy? Laughing

dobre pytanko, czekamy na odpowiedzi i dyskusje na ten temat .
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorplant napisał:
lisica napisał:
O
Widziałam parę razy własnie zapieranie się psa łapami o pozoranta,w trakcie walki o rękaw, u ARUNA również.
O czym to świadczy? Laughing

dobre pytanko, czekamy na odpowiedzi i dyskusje na ten temat .


To sa gesty mówiace" dalej walcz... !!! Na co czekasz.. walcz g....u!! " Laughing
To są gesty psów traktujące "na poważnie walkę z pozorantem" w IPO.Uwielbiam takie psy.
A nie tylko łupowe " hau..hau..hau." czy łupowe wejścia w rekaw i wiszenie na tym rękawie w trakcie prowadzenia psa.Taka praca w IPO to dla mnietrochę cyrk a nie IPO.
Ja lubię w IPO dużo przejawów "popędu walki," ze strony psa w poszczególnych ćwiczeniach.Ale takie IPO nie zrobi się z każdym psem.
Czasem lepiej zostawić psa w samej łupowej pracy w całym IPO.
Na mojej stronce jest filmik nr.9 nakręcony w lutym 2006 roku oraz filmik nr. 19.
Te filmiki odzwierciedlają jakie ja lubię iPO i jakie ja lubię psy do IPO wykorzystywać.
Z KATJĄ też podobne rzeczy praktykowałem,co pewnie na filmiku gdzieś jest..nie pamiętam.Jak był szczylkiem... .
Z LUTHIEN też to robiliśmy co widzieliście.
DEMON mając w pysku rękaw,przy wydrażnianiu go wypluwał [ten rękaw] i się "sadzil" na pozoranta trzymany mocno na lince.
Niektóre psy bardziej dusiły rękaw ,bardziej zaciskały przy wydrażnianiu z rękawem trzymanym w pysku.
Nie robimy tego na codzień ,...tylko jako mały dodatek w IPO.Normalnie na codziennych treningach bazuję na popędzie łupu.
Ale jak pies jest "słabszy" tzn nie ma agresji[nie mylić z lękową] a właściwie popędu walki, to wykorzystuję tylko popęd łupu.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie wyczyny Lucynki Wolf-Gang
LUCYNKA Wolf Gang-obrona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Puk,Puk,
Nikogo niet?
No to pies o największym sercu do walki,"rośnie" nam zawodnik,każdy jego występ charyzmatyczny i sami zobaczcie
Terminator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mch



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 70
Skąd: lublin

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez eksteriery sie szkolą Smile
a jakże
http://picasaweb.google.pl/klara.grom/WaxKlaraGromNaPlacu#
_________________
Monika Chmiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 5 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group