Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miedzynarodowa Sopot 08.08.2009

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 4:24 am    Temat postu: Miedzynarodowa Sopot 08.08.2009 Odpowiedz z cytatem

Jest juz wybrany sędzia.
Liczyłam na kogos innego, no coż. Sad

Hans Joachim Dux

Ciekawe kto zostanie wybrany na krajówkę ... Laughing Smile
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 3:35 pm    Temat postu: Miedzynarodowa Sopot 08.08.2009 Odpowiedz z cytatem

Ouuuaaa! widzę że organizacja wystawy w Sopocie z roku na rok coraz lepsza............Szkoda że tak fajny oddział nie ma ludzi chcących czegoś więcej niż zapraszanie słabych sędziów. Dobrze że po raz kolejny Schweimer nie został zaproszony bo to już byłoby przegięcie! Takie miejsce, takie warunki a o korungu nawet nie słychać........
Po prostu szkoda!!! Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 12:55 pm    Temat postu: Re: Miedzynarodowa Sopot 08.08.2009 Odpowiedz z cytatem

paweł dykowski napisał:
Szkoda że tak fajny oddział nie ma ludzi chcących czegoś więcej niż zapraszanie słabych sędziów.


A według mnie należy pochwalić oddział za zapraszanie sędziów SV.

I nie za bardzo rozumiem określenia "słaby sędzia" w stosunku do sędziego Schweimera i sędziego Duxa Exclamation
Chyba, że komus bardziej pasują "sędziowie-rozszerzacze" Wink
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie rozumiem, czemu tak niepochlebnie piszesz o oddziale, który organizuje tak zankomite szkolenia dla osob pracujących z psem. Przypomnę - w ostanich latach szkolenia z Inki Sjosten - kurs dla instruktorów obedience, szkolenie n.t obrony w IPO z Manhartem, ostatnio - szkolenie dla sedziow prob pracy i asystentow z szefem szkolenia SV p. Dieglem. A w czerwcu kolejne szkoleniowe spotkanie n.t. IPO. To mało?!
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Ja też nie rozumiem, czemu tak niepochlebnie piszesz o oddziale, który organizuje tak zankomite szkolenia dla osob pracujących z psem. Przypomnę - w ostanich latach szkolenia z Inki Sjosten - kurs dla instruktorów obedience, szkolenie n.t obrony w IPO z Manhartem, ostatnio - szkolenie dla sedziow prob pracy i asystentow z szefem szkolenia SV p. Dieglem. A w czerwcu kolejne szkoleniowe spotkanie n.t. IPO. To mało?!


Tak naprawde to oddział nie ma z tym nic wspolnego, a jedynie ludzie działaja pod jego banderą.
Gdyby nie grupka zapalenców z Team Oliwa to pewnie mało kto w ZK Sopot by cos robił ...
Poza tym co maja 'imprezy' szkoleniowe ktorymi zajmuje sie sekcja szkoleniowa do wystaw organizowanych przez zupełnie inna czesc oddziału ? hmmm ? chyba nie bardzo szkoleniowcy decyduja kogo zaprosza na wystawe ? ...

I nie da sie ukryc, ze sekcje ON w Sopocie trzeba rozruszac ...

Gdyby tak tylko znalezli sie chetni ??

Ja pewnie zmuszona zostane zapisac sie do ZK i pewnie bedzie to oddział Sopot własnie, bo do Gdyni to nie zapisze sie napewno ... ale jedna osoba chcaca zmian w dodatku 'nowinka' nic nie zrobi.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 2002
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to bardzo mile ze oodzial Sopot zaprasza sedziow SV Wink za co ja jako hodowczyni i wystawca bardzo ale to bardzo dziekuje bo wiem ili wysilku trzeba wlozycz aby zorganizowac tak fajna wystawe jaka moglismy ogladac w roku 2008 zorganizowana przez oddzial Sopot!!!wielkie dzieki!!!!
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłe Panie!
Odpowiadam na Wasze zdziwione pytania....

Otóż jako RODOWITY GDAŃSZCZANIN myślę że chyba jednak mam coś do powiedzenia na temat mojego rodzinnego oddziału oraz warunków funkcjonowania sekcji O.N.
Otóż sam oddział działa jak działa i powiem szczerze, działa bo napędza go grupka zapaleńców jak np. kolega Michał Szalc....

Przez wiele lat mieszkałem w Poznaniu i należę do tamtego oddziału. Powracając po latach do Gdańska, chciałem zapisać się do oddziału i ku mojemu przerażeniu okazało sie że procedura naszego oddziału była wprost niewiarygodna.....Nie chcę się rozpisywać na temat śmiesznych i wręcz idiotycznych pism i podań które musiałem złożyć, tylko na taki że po niespełna 3 ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) miesiącach nadal Panie tam pracujące nie mogły mnie przyjąć do mojego oddziału. a to się jakaś komisja nie zebrała bo coś tam coś tam, a to to kogoś nie było, a to to znowu brak było jakiegoś papieru.....

A ja nadal musiałem ze szczeniakami jeździć 330 km na tatuaż do Poznania!!!!!!!!!!!!!

Mam dość ludzi którzy traktują Nasze wspólne dobro jak swój prywatny FOLWARK!!!!!!!!!!!!!

Wiele zapisów i regulaminów w ZKw P jest po prostu idiotyczne, wogóle ZKwP to jakiś przestarzały komunistyczny twór gdzie na stołkach siedzą stare pierniki i często nie wiedzą po co. Juz dawno powinny powstać tzw. kluby ras, wzorem chociażby S. V. choć zaznaczam że i samo S. V. buduje swój wizerunek na zasadzie monopolisty. te wszystkie ich wymysły, korungi SchH-undy itd też maja na celu wyciągnięcie naszych pieniędzy. Zobaczycie co będzie teraz dopiero, kiedy sami widzicie ile pięknych psów rodzi się poza granicami Niemiec itd....

( A kto rozpuścił plotkę że Furbo nie gryzie???!!! )

Natomiast wracając do samej sekcji O.N. w Gdańsku to jej nie ma!!!!!!!!!!!
Kto tam jest??!!! Pan Skrocki??????? Czy może Pan Glapa??????????

Sędzia Dux jest słabym sędzią i koniec. To nie tylko moje zdanie, zresztą byłem na kilku wystawach sędziowanych przez tego pana i sam na własne oczy widziałem jakie CUDA tworzy na ringu.

A Schweimer??

Schweimera znam osobiście wiele lat, a raczej jego syna z którym studiowałem i osobiście nic do niego nie mam, raczej chodziło mi o to że ostatnio wszystkie trójmiejski imprezy sędziował właśnie Schweimer. A dla mnie to trochę za nudne kiedy wciąż widzi się tego samego sędziego.

Plac w oliwie owszem i jest ale na 2 godziny RAZ W TYGODNIU!!!!!!!!!!!!!

Brawo dla sekcji za staranie!!! Zresztą ludzie kochani wszyscy normalni ludzie przenieśli się już do Gdyni. Przykre ale prawdziwe.
No to chyba tyle w skrócie moje miłe Panie. Pozdrawiam, Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ... stało sie cos dziwnego z wykazu wystaw w Polsce na stronie ZK znikneło info o wystawie krajowej ON w Sopocie ?!!
Nie zabardzo wiem co o tym myslec, to jakis bład ?
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group