Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walne Zebranie W-Wa Ciekawostka!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 9:10 pm    Temat postu: Walne Zebranie W-Wa Ciekawostka!!!! Odpowiedz z cytatem

Na dzisiejszym Walnym zebraniu w Warszawie przegłosowano wniosek o takiej treści przedstawiony przez liczna grupe Owczarkarzy z Oddziału Warszawskiego " Wniosek o o rozpoczęcie procedury utworzenia autonomicznej struktury zrzeszającej obligatoryjnie wszystkich włascicieli owczarków niemieckich,jednak pozostającej w strukturach ZKwP"
Wniosek przegłosowano i teraz czeka na przedstawienie na plenum Zarządu Głównego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szczerą nadzieję, że to się uda Exclamation Aż chciałoby się powiedzieć - "może wreszcie coś ruszy" Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by bylo cos naprawde nowego, moze i sport daloby sie w tej strukturze umiescic?
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę ,że to pomysł zupełnie bez sensu . To nie wypali są oddziały gdzie owczarków jest zaledwie kilka....
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LN napisał:
A ja myślę ,że to pomysł zupełnie bez sensu . To nie wypali są oddziały gdzie owczarków jest zaledwie kilka....

Ale sa takie, gdzie jest ich mnostwo. Choc wydaje mi sie, ze skoro nie udalo sie nic zalatwic za pomoca KON, to i taki twor ma male szanse na udany start...
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to jednak jest pomysł,żeby wszyscy owczarkarze z Oddziałów gdzie wyborów jeszcze nie było,zgłosili taki wniosek i postarali się go przegłosować..przy odpowiednim poparciu i organizacji myśle ze jest to mozliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl jest dobry, bo to paranoja zeby "pekinczyki"decydowaly o ON-kach .To klub danej rasy powinien decydowac o kierunku hodowli,bo tylko on zna bolaczki i potrzeby tej rasy.
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja jestem za tym :!:
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ktoś kto jest bardziej w temacie,poda więcej szczegółów w tej sprawie i żeby grona owczarkarzy w poszczególnych oddziałach mogły coś zrobić dla dobra naszej ulubionej rasy. W naszym oddziale RZESZÓW jest nas kilkunastu zainteresowanych przejrzystymi warunkami hodowli ON.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group