Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przegląd hodowlany ON i egzaminy na PT i IPO
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde...wszyscy sa po "lewej" stronie Wisly. W dodatku tak daleko Sad
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak obiecałam podaję do wiadomości, że zdałam dziś (a właściwie pies sześcioletni - SHARK Geslander) egzamin na IPO1. Ze zdanego egzaminu jestem bardzo zadowolona, może wynik punktowy mógłby być lepszy,no cóż to sześcioletni pies. Z tak zaawansowanym wiekiem psem nie łatwo się zalicza egzaminy na bardzo wysokie noty, choć pies ma bardzo dobry charakter, to ma już swoje nawyki i nie zawsze można go ujarzmić.
Z 13-miesięczną suczką INGĄ Rus-Land zdałam egzamin na PT najlepiej z całej grupy, na ocenę doskonałą. Myślę, że to przyszłościowa suka (eksterier), być może będzie nadawała się na zawody.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Halinko.. Tobie i Sharkowi pozytywnego zalicznia egzaminu i życze wielu jeszcze takich mniejszych i większych sukcesików. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja szczerze gratuluję,
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale Exclamation Bardzo sie ciesze i gratuluje zdanego egzaminu Exclamation Smile Doskonaly przyklad na to ze jak sie chce to mozna ... Brawo!!!
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola - rokola napisał:
Doskonaly przyklad na to ze jak sie chce to mozna ...

No,nie zawsze... Laughing .
Choć Pani Halina jest tu pozytywnym przykladem Very Happy
Teraz czas poddać ocenie na zawodach,takim sędziom jak Pan Lewkowicz,Szlc,Szymański,Hadrer,Starkiewicz czy Pan Rurarz,którzy potrafią oprócz dokladności dostrzec i tyl pracy.
Wiem to,bo odczółem na własnej skorze startując swego czasu na zawodach "PT"dość skutecznie z ARSĄ Ertona.
http://www.rewir.strefa.pl/index.php?menu=osrodek
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to prawie zawsze Laughing

Imponujace jest to ze pies mimo iz swojego wieku byl szkolony i zostal doprowadzony do egzaminu IPO1. Wiecej slyszalam opowiesci od hodowcow ze takie psy sie oddaje/sprzedaje i zostawia cos "nowego", niz szkoli i doprowadza do IPO. Dlatego uwazam ze jak sie chce wyszkolic psa to sie to zrobi, wiadomo ze moze to trwac dluzej badz jeszcze dluzej ale mozna Wink
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group