Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KARMA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiajarzynska



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 5:48 pm    Temat postu: KARMA Odpowiedz z cytatem

Na jakich karmach żywicie swoje psiaki?
Mój owczarek od momentu odbioru od hodowcy dostawał PURINA PRO PLAN PUPPY ATHLETIC w między czasie próbowałam mu zmienić na ROYAL CANIN GERMAN SHEPHERD JUNIOR ale psiak mimo stopniowej zmiany dostawał biegunki. Później ta sama sytuacja powtórzyła się z HILL\'S CANINE PUPPY LAMB&RICE. Obecnie wróciliśmy do punktu wyjścia Sad tylko trzeba ją dosmaczać (twaróg, wołowina, duszona marchewka z ryżem i idyczkiem itp.)
a pies ma jeść tylko suche. Aktualnie jesteśmy na etapie kończenia przed ostatniego worka PURINA PRO PLAN PUPPY ATHLETIC. Jak by ktoś chciał kupić chętnie odsprzedam nienaruszony worek 18 kg z datą ważności do 07/2010. Przymierzam się również do kupna ACANA Grasslands Dog lub ACANA Pacifica Dog skłaniam się ku tej pierwszej Smile Mam nadzieje,że będzie to szczał w dziesiątkę i skończą się problemy z moim niejadkiem.
_________________
Joanna Jarzyńska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję spróbować KOEBERSA,naprawdę dobra karma po dłuższej przerwie znowu od ok 2lat nią karmię swoją sunię i jestem zadowolony z efektów. Pies wygląda swietnie,ma błyszczący włos,nie ma żadnych biegunek ani innych problemów. Polecam, warto spróbować.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kombinację jaką stosuję z powodzeniem:
Josera Emotion Festival plus 20 % Wolfsblut Wild Pacific plus wołowinka z firmy Podrobex( jako dodatek).
Zero alergii piękny włos, i kolorek oczywiście.
Już po samej Joserze Emotion Festival jakość i kolor włosa znacznie się poprawia.
Nawet największe niejadki jak mój Quai chcą zjeść miskę razem z ręką.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
zender



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Osiek

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 7:34 pm    Temat postu: Re: KARMA Odpowiedz z cytatem

ACANA Grasslands a teraz ACANA Active-sport.

Sunia naprawde nabrala kolorow chyba nasze proby karmienia normlanym jedzieniem nie byly najlpesze Sad

Dostawa gratis w ciagu 24h. Zadnych biegunek ani innych porblemow , 0.5kg raz dziennie na wieczor i wszystko jak trzeba.


Pozdrawiam
_________________
Konrad Zenderowski
BLANKA Dan-Woj-Mat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group