Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eksterier użytków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qualle



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Rzeczenica

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dość dziwne bo dla mnie on jest długowłosy, ale z drugiej strony widziałam już mioty suk długowłosych krytymi psami krótkowłosymi. Najbardziej byłam w szoku, że takie połączenie długowłosej suki było z VA3 Yuonem. Może te suki z długim włosem mają w papierach inną sierść?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gochadrozdek



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 176
Skąd: ŁÓDŹ :)

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczysz wyniki wystawy i psy, z którymi przyszło mu konkurować (chodzi mi o włosa) to wynika, że zaliczany jest do wzorcowych onków Smile
Z sędziami z pewnością nie będę dyskutować, bo jeśli go przyjęli na wystawę w stawce z owczarkami, zgodnymi ze wzorcem SV, to sierść jest dopuszczalnej długości. Wagowo na długowłocha nie wygląda Laughing http://www.working-dog.de/dogs-details/183220/Branko-vom-Sahmer-Hof
_________________
Małgorzata Drozdowska-Cupriak
Hodowla z Rudzkiej Watahy
www.zrudzkiejwatahy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qualle



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Rzeczenica

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wagowo to DONki po ONkach czasami w ogóle się nie różnią.
No widzę w wykazie, że są ONki, ale jak już mówiłam, może jest zapisany jako krótkowłosy, wiec pewnie nie ma problemu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group