Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WITAM WSZYSTKICH!!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomek wawa



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 11:10 am    Temat postu: WITAM WSZYSTKICH!! Odpowiedz z cytatem

witam!
mieszkam w Warszawie i od tygodnia jestem właścicielem psa HIDO KONSTAR po ojcu WILKO TENSOR i matce SENA KONSTAR, mam problem z jedzeniem, bardzo słabo je i nie wiem jak go zmusic do jedzenia,próbowałem suchej karmy(bawi sie nia a nie je), serka białego(mieszałem z jabłkiem tartym, żółtkiem,mięsem) i nic troche z reki zje ale dwa trzy kawałeczki. Co robic?
pozdrawiam Tomek Sad
_________________
Tomek Milej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
admin
Site Admin


Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 66

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam również!

Przypominam zarazem, że to Forum nie jest miejscem na pytania typu podstawowego Exclamation
Tego typu informacje można znaleźć na Forum: www.owczarek.pl
W związku z tym zamykam temat Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group