Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:17 pm Temat postu: BSZS 2010 - Klasa Młodzieży Psów |
|
|
SG 1 Dano v.d. Ostfriesischen Thingstätte (Tyson Köttersbusch - Corsika Pendler) - HD-Zuchwert: 87
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-29 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Nützen und Umgebung e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernhard Erdmann
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Heiligenwald e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-05-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 04) Norderney - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Wilhelm Nordsieck
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 03) Hannover-Mitte e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernhard Norda
2010-03-28 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 04) Ostrhauderfehn - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-02-07 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 3) Bad Fallingbostel von 1949 e.V - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Hans-Jürgen Begier _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:18 pm Temat postu: |
|
|
SG 2 Omen v. Radhaus (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 77
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Viernheim/Hessen e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Harald Hohmann
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:18 pm Temat postu: |
|
|
SG 3 Eimo v.d. Ostfriesischen Thingstätte (Ustinov Römerland - Boogie Pendler) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 88
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 04) Emden e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Norbert Wettlaufer
2010-08-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Meimers am Thüringer Wald - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Klaus Gothe
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Helmut König
2010-07-28 Northern Clubmatch at Hoogezand 2010 NL-Frisiana - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Helmut König _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:19 pm Temat postu: |
|
|
SG 4 Kostas v. Timohaus (Ober Valcuvia - Selma Feetback) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 85
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzików - VV 3 - Sędzia: Helmut König
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Hans-Peter Fetten
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Kippenheim Sulz u. Umgebung - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Harald Hohmann _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:19 pm Temat postu: |
|
|
SG 5 Yoker v. Westervenn (Unzo Noort - Zaira Ybajo Hoeve) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 88
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Viernheim/Hessen e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Harald Hohmann
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 12/ 2010 Wiesloch-Nußloch e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 14/ 2010 Eschenbach - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-05-08 Clubmatch Zuid-Holland NL-Westland - De Lier - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: John Lijffijt
2010-05-02 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 05) Asperden - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König
2010-02-21 OG-Zucht- und Nachwuchsschau ( B ) B-Minderhout - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:21 pm Temat postu: |
|
|
SG 6 Sem del Seprio (Remo Fichtenschlag - Iava Seprio) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 82
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-08 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Isny - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Harald Hohmann
2010-07-28 Northern Clubmatch at Hoogezand 2010 NL-Frisiana - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: - Sędzia: Helmut König
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Kippenheim Sulz u. Umgebung - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Harald Hohmann
2010-07-04 Landesgruppen-Zuchtschau LG 13/ 2010 Leingarten e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Ernst Seifert
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Worms 1/Rhein - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Heiligenwald e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König
2010-06-03 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Bad Boll - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König
2010-05-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) München-Moosach - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Bernd Weber _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:21 pm Temat postu: |
|
|
SG 7 Lumpi v.d. Bärenschlucht (Bojan Pendler - Una Winnloh) - HD-Zuchwert: 79
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzieży - SG 4 - Sędzia: Helmut König
2010-07-21 Belgische Siegerschau 2010 B-Merksplas - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Helmut König
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 4 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-16 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Steinheim/Westf. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Jürgen Hoffmann _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:22 pm Temat postu: |
|
|
SG 8 Opus v. Radhaus (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 77
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Großmaischeid e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Christoph Ludwig
2010-07-24 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Schimsheim Sitz Armsheim - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: A. Kartheiser _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:22 pm Temat postu: |
|
|
SG 9 E'U2 de la Petite Laeticia (Yukon Bastillie - BB Petite Laeticia) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 86
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-28 Northern Clubmatch at Hoogezand 2010 NL-Frisiana - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Helmut König
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Bellheim - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Ansgar Kartheiser _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:23 pm Temat postu: |
|
|
SG 10 Miro v. Zellergrund (Dux Glockenheide - Walli Zellergrund) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 99
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Bamberg e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Dieter Nitschke
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Helmut König
2010-07-04 Landesgruppen-Zuchtschau LG 09/ 2010 Fulda - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Helmut König
2010-06-06 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Crawinkel e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Lutz Wischalla _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|