Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:02 am Temat postu: BSZS 2010 - Klasa Juniorów Suk |
|
|
SG 1 Fenia de Los Madriles (Floro Achei - Gina Karl-May Höhle) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 78
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-08 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Ewersbach/Dillkr. e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 19/ 2010 Möhlau - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-05-02 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Oppenheim e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Dormitz-Weiher - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Lothar Quoll
2010-04-25 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Rheinböllen-Soonwald - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Heinz Scheerer _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:03 am Temat postu: |
|
|
SG 2 Frau di Zenevredo (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 84
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-29 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Mannheim-Neckarau e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-07-11 Landesgruppen-Zuchtschau LG 17/ 2010 Ranis - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Erich Bösl _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:03 am Temat postu: |
|
|
SG 3 Xsilke a.d. Brunnenstraße (Bojar Valtenberg - Nala Holtkämper See) - HD-Zuchwert: 72
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Erich Bösl
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Norbert Scharschmidt
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 03/ 2010 Wolfsburg - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Erich Bösl
2010-05-16 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 02) Frohnau - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Gardelegen - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Torsten Kopp
2010-05-02 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Niederlungwitz 2000 - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Andreas Rudolph
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Langendorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Lutz Wischalla
2010-03-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Wintersdorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Klaus Gothe _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:04 am Temat postu: |
|
|
SG 4 Lara v. Regina Pacis (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis) - HD-Zuchwert: 84
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-07-11 Landesgruppen-Zuchtschau LG 04/ 2010 Thedinghausen - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-06-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Regenstauf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Johann Mayer
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Neckarsulm/Württ. e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Leonhard Schweikert
2010-04-25 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Kirch-Pohl-Göns - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Christoph Ludwig _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:05 am Temat postu: |
|
|
SG 5 Laira (Saphir Agrigento - Mascia) - HD-Zuchwert: ?? - brak matki w bazie SV-Genetics
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Meimers am Thüringer Wald - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Klaus Gothe
2010-08-08 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Ewersbach/Dillkr. e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-08-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Freyburg - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Andreas Rudolph
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 12/ 2010 Wiesloch-Nußloch e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Leonhard Schweikert
2010-06-20 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 03) Walkenried/Südharz - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Dieter Oeser _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:06 am Temat postu: |
|
|
SG 6 Zena v. Heerbusch (Fedor Burg Bismarck - Vantana Winnloh) - HD-Zuchwert: 80
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Großmaischeid e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Erich Bösl
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-07-28 Northern Clubmatch at Hoogezand 2010 NL-Frisiana - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-07-18 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Groß-Zimmern-Mitte - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Rüdiger Mai _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:06 am Temat postu: |
|
|
SG 7 *Honda v. Panoniansee (Ober Bad-Boll - Mura Media) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 79
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-11 Landesgruppen-Zuchtschau LG 04/ 2010 Thedinghausen - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-07-04 Landesgruppen-Zuchtschau LG 13/ 2010 Leingarten e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Ernst Seifert
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Heiligenwald e.V. - Klasa Juniorów - SG 3 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-06-05 OG-Flutlicht Zucht- und Nachwuchsschau Vöhringen/Iller e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Hans-Peter Rieker
2010-06-03 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Bad Boll - Klasa Juniorów - SG 3 - Sędzia: Erich Bösl
2010-03-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Wintersdorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Klaus Gothe _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:07 am Temat postu: |
|
|
SG 8 Zaida v. Hühnegrab (Zamp Thermodos - Ottia Hühnegrab) - HD-Zuchwert: 78
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-31 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Wildeshausen - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Norbert Wettlaufer
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 14/ 2010 Eschenbach - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: N.Scharschmidt
2010-07-03 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Pfungstadt e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Christoph Ludwig
2010-05-22 Jugend- und Juniorenmeisterschaft 2010 Meppen - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Erich Bösl _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:08 am Temat postu: |
|
|
SG 9 Aika v. Klostermoor (Bojan Pendler - Hanni Waldgraben) - HD-Zuchwert: 80
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-28 Northern Clubmatch at Hoogezand 2010 NL-Frisiana - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-07-25 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Kalletal - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Hans-Ludger Göke
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Norbert Scharschmidt
2010-06-20 Landesgruppen-Zuchtschau LG 07/ 2010 Gütersloh e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-06-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 01) Trittau-Großensee - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Lutz Wischalla _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:09 am Temat postu: |
|
|
SG 10 Nicoll v. Globalhaus (Hatto Hühnegrab - Caterina Stuber Haus) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 73
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 03) Helmstedt - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Lutz Wischalla
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Norbert Scharschmidt
2010-06-20 Landesgruppen-Zuchtschau LG 07/ 2010 Gütersloh e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Neckarsulm/Württ. e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Leonhard Schweikert
2010-04-25 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Rheinböllen-Soonwald - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Bellheim - Klasa Młodzieży - SG 9 - Sędzia: Erich Bösl
2010-03-21 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) Illertissen e.V. - Klasa Młodzieży - SG 5 - Sędzia: Lothar Quoll _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|