|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 1:19 pm Temat postu: Wyniki- Wystawa Klubowa -LITWA 25.09.2010. |
|
|
mam tylko czesciowe wyniki z tej wystawy...
SV Bernd Weber
psy
4-6
1 - Tadellos Maxhof Voland l.p. (Scott v. Arlett x Tadellos Maxhof Filadelfia)
2 - Aleks v. Vestgarden l.p. (Nevio v. Winlmloh x Terri Bianka)
6-9
1 - Wunderstern Nord (Jambo v. Schollweiher x Kronis Kandrewa)
2 - Mairon Naujavilnietis (Vili Naujavilnietis x Dexana z Krzywego)
3 - nr. 116
4 - nr. 113
5 - Mano Sambukos Banditas (Meiko v. Holtkamper Tor x Sambuka iš Centrinio parko)
6 - Eis Erfolg Lehmburg (Bruno v. Wierhundert Hertz x Fest Kiefer Tashiba)
7 - Liron Naujavilnietis (Gerafin v. Holtkamper See x Colete Edelveisas)
8 - Edo Lehmburg (Bruno v. Wierhundert Hertz x Fest Kiefer Tashiba)
9 - Askas Šunsnukynas (Gando v. d. Holzheimer Linde x Frėja Šarmas)
9-12
1 - Ilan Naujavilnietis l.p. (Gerafin v. Holtkamper See x Bonny v. Astral)
12-18
1 - Safiras iš Užuovėjos (Naxo v. FichtenschlagxLola Garliavietis)
2 - nr. 103
3 - Brasil Garliavietis (Yako v. Noort x Trixi v. Frosten)
4 - Storm Skriejanti kulka (Lingo v. Schornfelsen x Bis Laukinė vilkauogė)
5 - Faraon ad Astra Gloria (Watzo Allemania x Valery ad Astra Gloria)
6 - Snaiper Skriejanti kulka (Lingo v. Schornfelsen x Bis Laukinė vilkauogė)
7 - Bravos Geležinis vilkas (Sepp v. Holtkamper Hoff x Ricarda v. Tronje)
8 - Baltik Geležinis vilkas (Sepp v. Holtkamper Hoff x Ricarda v. Tronje)
suki
4-6
1 - Dinara Primo Grande (Wegas v. Fichtenschlag x Ilanka z Krzywego)
2 - Erlė Geležinis vilkas (Paer v. Hasenborn x Roxy v. Kaufungerwald)
3 - April (Paul v. Biestadter Hof x Vandi v. Arlett)
4 - Abela iš Padvariškių (Meiko v. Holtkamper Tor x Gana Mis-Maz)
5 - Aksis v. Vestgarden (Nevio v. Winlmloh x Terri Bianka)
6 - Elada Geležinis vilkas (Paer v. Hasenborn x Roxy v. Kaufungerwald)
7 - Bakhazi Natiurel Perfekšen (Rus Pitmark Favorit x Bakhazi Chesta Chelesta)
8 - Wunderstern Odelia (Wunderstern Edisson x Hera Loo Betsy)
6-9
1 - Ema Black Lehmburg (Bruno v. Wierhundert Hertz x Fest Kiefer Tashiba)
2 - ?
3 - Gloria von Granne (Lingo von Shornfelsen x Alina vom Handerweg)
4 - Ebi Lehmburg (Bruno v. Wierhundert Hertz x Fest Kiefer Tashiba)
5 - Gwen von Granne (Lingo von Shornfelsen x Alina vom Handerweg)
6 - nr. 115
7 - Kobra Šilo Aidas (Meiko v. Holtkamper Tor x Lea Naujavilnietis)
8 - Lana Naujavilnietis (Gerafin v. Holtkamper See x Colette Edelveisas)
9 - Eira Borwn Lehmburg (Bruno v. Wierhundert Hertz x Fest Kiefer Tashiba)
10 - Aka Larencija Šunsnukynas (Gando v. d. Holzheimer Linde x Frėja Šarmas)
11 - Wunderstern Naja (Jambo v. Schollweiher x Kronis Kanderwa)
12 - Oxygena Meilės Erdvė (Meiko v. Holtkamper Tor x Go Meilės Erdvė)
13 - Jasna Laukinė vilkauogė (Lukas Geležinis vilkas x Esra v. Fichtenschlag)
9-12
1 - Uno iš Mikalinės (Akselbrunnen Daggert x Eda iš Mikalinės)
2 - Haska v. Haus Dexel (Quann v. Loher Weg x Gina v. Aquamarin)
3 - Hedda Naujavilnietis (Gerafin v. Holtkamper See x Qualli v. Holtkamper See)
4 - Bagira Vilko vizija (Gerafin v. Holtkamper See x Yana v.d. Elfenbeinschlucht)
5 -?
6 - Louise Solo Rigoletto (Cezar Oazė x Chakira Rigoletto)
7 - nr. 112
12-18
1 - Enija Mano bosas (Carlos Geležinis vilkas x Kelly Oazė)
2 - Fayna Naujavilnietis (Zaco v. Holtkamper See x xDora v. Frankengold)
3 - Assauwehof Aleksa (Digger v. Elzmundungsraum x Assauwe Kimberly)
4 - Buffy Garliavietis (Yako v. Noort x Trixi v. Frosten)
5 - Besta Svajonių šunys (Meiko Holtkamper Tor x Tayra Naujavilnietis)
6 - Zeina Garliavietis (Noell v. Suentelstein x Horka a. Wattenscheid)
7 - Zara Garliavietis (Noell v. Suentelstein x Horka a. Wattenscheid)
8 - Arfa Vilkiūkštis (Meiko v. Holtkamper Tor x Sada Vilkiūkštis)
9 - Bora Geležinis vilkas (Sepp v. Holtkamper Hof x Ricarda v. Tronje)
10 - Ester Naujavilnietis (Gerafin v. Holtkamper See x Abbi v. Holtkamper See)
11 - Kamerona Haus Sonder (Baron Solo Rigolett x Ema Naujavilnietis)
12 - Brixi Garliavietis (Yako v. Noort x Trixi v. Frosten)
13 - Cina Naujavilnietis (Gerafin v. Holtkamper See x Aira iš Balelių)
14 - Heleros Desiree (Banderas du Domaine du Parc x Xeike Oger Schloss) _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|