Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Członkowstwo w SV

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacmih04



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: dolnyslask

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 5:36 pm    Temat postu: Członkowstwo w SV Odpowiedz z cytatem

Witam
30 kwietnia będę robił ze swoja suka koerung ale muszę być członkiem SV,
czy ktoś może mi pomóc aby złożyć wniosek online ,
Wchodzę na strone SV i nie za bardzo rozumiem gdzie i co mam napisać , jakby ktos był tak miły i napisał mi krok po kroku co i gdzie napisać i jak wysłać pieniądze , dodam że nie mam konta walutowego , moge wysłać tylko w banku
Mam nadzieję że dośc jasno napisałem wszystko
Dziękuje z góry
Pozdrawiam Jacek
_________________
Jacek Mihułka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jacmih04



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: dolnyslask

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 5:59 pm    Temat postu: Członkowstwo w SV Odpowiedz z cytatem

Chciałbym podziękować na forum Mirkowi Tchorzowi za SUPER pomoc w napisaniu zgłoszenia do SV mojej osoby , było konkretnie i szybko, ja mówiłem Mirek pisał i wysłał , podoba mi się że mozna liczyć na ludzi , którzy bezinteresownie pomagaja sobie, taką idee powinno miec chyba każde forum
Jeszcze raz , Mirek DZIĘKUJĘ
Pozdrawiam
Jacek Mihułka
_________________
Jacek Mihułka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group