Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa Owczarkarska - Czchów Zapora 22/09/2012
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 11:56 am    Temat postu: Wystawa Owczarkarska - Czchów Zapora 22/09/2012 Odpowiedz z cytatem

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Nowym Sączu

Współrzędne geograficzne
GPS N: 49° 48' 41" E: 20° 40' 45"
Miejsce: przy Zaporze w Czchowie
(przy drodze krajowej nr 75 Brzesko-Nowy Sącz)

Proponowana obsada sędziowska
Lutz Wischala (SV - Niemcy)
Bogusław Chmiel (PL)
Termin zgłoszeń: 17.09.2012
Termin przyjmowania opłat: 18.09.2012


Formularz zgłoszeniowy
http://www.zkwp-ns.pl/kohana/index.php/default/index/8


W dniu 21.09.2012 r. (tj. piątek) odbędzie się próba wytrzymałościowa (Ausdauerprüfung),
a w niedzielę 23.09.2012 - Körung.
W piątek i sobotę odbędą się egzaminy BH, IPO, PT oraz testy psychiczne
a także przeglądy hodowlane dla rasy owczarek niemiecki.
Sędzia: Marek Szczepański.
Opłaty dla członków ZKwP (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) wnoszone do dnia 18.09.2012 r.
UWAGA! Opłaty za zgłoszone psy, testy , egzaminy nie będą przyjmowane na wystawie!!
za pierwszego psa (z katalogiem) - 70 zł (20 Euro)
za każdego następnego (bez katalogu) – 60 zł (15 Euro)
za psa w klasie baby i szczeniąt (bez katalogu) - 30 zł (10 Euro)
za psy w klasie weteranów (bez katalogu, pod warunkiem wystawienia) – 1,23 zł (1 Euro)
Payment EURO only at the show!!!

Psy zgłoszone do klasy weteranów (bez katalogu) posiadają obniżona opłatę za zgłoszenie psa pod warunkiem doprowadzenia ich do oceny.

Za psy zgłoszone na wystawę, a nie doprowadzone do oceny egzekwowana będzie opłata
100 zł (nie dotyczy psów których zgłoszenia zostały opłacone w terminie do 18.09.2012 r.)
W przypadku psów zgłoszonych na tzw. współwłasność obniżenie opłaty dotyczy tylko psów o dokładnie takiej samej współwłasności (ci sami właściciele). Opłata nie podlega obniżeniu, jeżeli współwłaściciele są różni.
Za pierwszego psa nie jest uznawany pies który podlega obniżonej opłatę tzn., Baby, Szczenię, Weteran.

Reklamy w katalogu
Cała strona czarno-biała - 80 zł
1/2 strony czarno-biała - 50 zł
Reklamy przyjmujemy w formatach: pdf, jpg, (na płycie CD lub e-mailem wystawans@gmail.com)
Ostateczny termin przyjmowania reklam upływa dnia 17.09.2012 r.
Nadesłane materiały reklamowe nie podlegają zwrotowi.
WPŁATY PROSIMY PRZESYŁAĆ NA KONTO
PKO BP S.A 43 1020 3453 0000 8602 0008 1281
(w tytule przelewu proszę podać:
rasę psa, imię i przydomek, klasę wystawową oraz imię i nazwisko właściciela)
UWAGA!
Ostateczny termin przyjmowania wpłat za zgłoszone psy na wystawę jest do 18.09.2012 włącznie!
Za datę dokonania opłaty w terminie liczy się data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie a nie data zlecenia przelewu!!
Opłaty za zgłoszone psy nie będą przyjmowane w dniu wystawy!!
Informacje:

Zgodnie z regulaminem FCI psy mogą być zgłaszane na wystawę wyłącznie do jednej z następujących klas : Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
Klasy:
baby
3 - 6

miesięcy
szczeniąt
6 - 9

miesięcy
młodzików
9 - 12

miesięcy
młodzieży
12 - 18

miesięcy
juniorów
18 - 24

miesięcy
otwarta
> 24

miesięcy
użytkowa
> 24

miesięcy z certyfikatem użytkowości
championów
>24

miesięcy z certyfikatem championa
weteranów
> 8

lat

Oceny:
klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca, obiecująca, mało obiecująca
klasa młodzików: bardzo dobra, dobra, dostateczna, niedostateczna
pozostałe klasy: doskonała, bardzo dobra, dobra, dostateczna, niedostateczna, wycofany usprawiedliwiony, zdyskwalifikowany,
Tytuły:
CWC – wniosek na dorosłego Championa Polski tylko w klasie juniorów, otwartej, użytkowej i championów są przyznawane według uznania sędziego.
Zwycięzca Młodzieży – tytuł ten mogą uzyskać według uznania sędziego pies i suka w klasie młodzieży z oceną doskonałą i lokatą pierwszą.
Zgłaszając psa/sukę do klasy użytkowej należy dołączyć kserokopię (lub skan) certyfikatu użytkowości, natomiast do klasy championów – kserokopię (lub skan) dyplomu championa. Dokumenty te muszą być wystawione przed 17.09.2012. Brak w/w dokumentów spowoduje umieszczenie psa/suki w klasie otwartej.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany klasy bez dodatkowego powiadomienia, w przypadku braku potwierdzenia championatu/certyfikatu użytkowości lub zgłoszenia psa/suki do klasy niezgodnej z wiekiem.

W katalogu zostaną umieszczone wyłącznie tytuły potwierdzone kserokopią (lub skan) dyplomu lub certyfikatu(IntCh., Ch., MłCh, Zw.Klubu, ZwŚw, ZwEUR, IPO).
Na wystawę mogą być zgłaszane psy i suki zarejestrowane w Związku Kynologicznym w Polsce lub innych organizacjach zagranicznych uznanych przez FCI, mające w dniu wystawy ukończone 3 miesiące. Psa/sukę można zgłosić do jednej z klas przewidzianych w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych ZKwP. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia psa/suki bez podania przyczyny.
Zmiana klasy jest możliwa tylko do dnia 17.09.2012 r.
Psy/suki nie ujęte w katalogu nie będą dopuszczone do oceny.
Przesłanie zgłoszenia zobowiązuje właściciela do uiszczenia opłaty za psa/sukę, bez względu na to, czy pies/suka zostanie doprowadzony do oceny, czy nie. Wystawca jest zobowiązany regulaminem wystawy do pozostania wraz z psem/suką na terenie wystawy do jej oficjalnego zakończenia.
WYSTAWCA ODPOWIADA OSOBIŚCIE ZA WSZELKIE SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ PSA .
W wystawach uczestniczyć mogą tylko psy zdrowe, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. (należy posiadać aktualne zaświadczenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie). Psy agresywne, chore, suki będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach.
Nie przyjmujemy zgłoszeń na wystawę przesłanych e-maile, faksem!

Wszelkie informacje i pytania w sprawie Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Sączu dostępne są także pod numerem telefonu biura oddziału w godzinach jego pracy tel./fax (0-1Cool 442-02-37 tj. poniedziałek i środa w godz. 17-19 lub pod numerem: 0 698 47 45 18 a także e-mail: wystawans@gmail.com

Noclegi w Czchowie:
Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Temida
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy ŁAZISKA
Całoroczne domki wypoczynkowe "Cztery Poru Roku"
Noclegi w Brzesku:
Schronisko
Hotel August: pierwsza_strona druga_strona
Hotel Jaga
Hotel Mark
Hotel Szyszkarnia
_________________
Jarosław


Ostatnio zmieniony przez Jaroslaw dnia Sro Wrz 05, 2012 9:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak było w zeszłym roku








_________________
Jarosław


Ostatnio zmieniony przez Jaroslaw dnia Sro Wrz 19, 2012 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 12:42 pm    Temat postu: egzamin / testy Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie jeżeli chodzi o egzaminy oraz testy - Czy trzeba dokonywać zgłoszeń i wpłat wcześniej czy będzie to możliwe na miejscu w dniu egzaminu???
Powrót do góry
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przegląd hodowlany i chyba testy musisz miec zgodę macierzystego oddziału.
Oddział warszawski nie zawsze takie zgody wydaje, nie wiem jak twój ???
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze słyszę o jakiejś zgodzie.... jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.Skoro mam psa przygotowanego to idę na egzamin czy testy i zdaję lub nie.Pytałem tylko czy mam organizatorom zgłaszać wcześniej chęć przystąpienia do egzaminu\testów i dokonać wcześniej opłaty przelewem czy będzie możliwość samego zgłoszenia się i opłat na miejscu w dniu egzaminu????
Powrót do góry
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Egzamin można sobie zdawać gdzie się chce !!!!

Pisałam o przeglądzie hodowlanym - to sie robi w macierzystym oddziale, aby zrobić gdzie indziej trzeba mieć zgodę kier. sekcji oddziału macierzystego ( tak na pewno jest w oddziale warszawskim , i nie zawsze tę zgodę się dostaje ) ( Reg. Hodowli Psów m się kłania )
Pisałam, że nie wiem czy dotyczy to też testów psychicznych ( konieczność zgody ) - jako nieodzownego składnika do uprawnień hodowlanych. Warto to sprawdzić Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy są integralną częścią przeglądu hodowlanego. Nie robi się ich odzielnie. - czyli zgoda oddziału macierzystego , Desperado K9 ! Laughing
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani mi odpowiada ale nie na pytanie jakie zadałem konkretnie do organizatora ect założyciela postu.Jeżeli będę chciał zapytać o skierowania to o nie zapytam.Po raz drugi pytanie pogrubiłem grubym drukiem ale widocznie nie pomogło Smile
Powrót do góry
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy wcześniej zgłosić gotowość do przeglądu / egzaminu . Wszystkie wpłaty też musza być dokonywane wcześniej przelewem .
_________________
Jarosław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 napisał:
Pani mi odpowiada ale nie na pytanie jakie zadałem konkretnie do organizatora ect założyciela postu.Jeżeli będę chciał zapytać o skierowania to o nie zapytam.Po raz drugi pytanie pogrubiłem grubym drukiem ale widocznie nie pomogło Smile


Sorki.
Chciałam pomóc. Kolejność wydawała mi się logiczna . Najpierw zgoda , póżniej płacenie
Ale przy okazji dowiedział sie Pan czegoś, czego, jak sam przyznał, nie wiedział. A wiedzy nigdy dość .... Very Happy
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn słyszałem o tych skierowaniach ale jeszcze się nie spotkałem z czymś takim żeby były wymagane - tak czy inaczej dziękuje za szczere chęci Smile
Powrót do góry
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 napisał:
Pani mi odpowiada ale nie na pytanie jakie zadałem konkretnie do organizatora ect założyciela postu.Jeżeli będę chciał zapytać o skierowania to o nie zapytam.Po raz drugi pytanie pogrubiłem grubym drukiem ale widocznie nie pomogło Smile


Panie Bartku nie musiał Pan przypominać po raz drugi i pisać mocniejszym drukiem , wystarczyło raz a dokładnie przeczytać pierwszego posta Smile
_________________
Jarosław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście przeoczyłem Smile
Proszę jeszcze tylko napisać jaki koszt BH,testów i przeglądu i już będzie wszystko jasne.
Powrót do góry
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BH -100zł
Przegląd hodowlany -100 zł
IPO -120 zł
_________________
Jarosław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegląd z testami 100 ???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group