Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KON Brzesko-Czchów-Zapora - 27 10 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Donka zapewne jeden i drugi a wszczegolnosci drugi ze wzgledu na twoja przyjaciolke a najlepsza handlerke Twisted Evil w Polsce, dla Ciebie bedzie bardzooo przychylny Laughing Laughing Laughing. Powodzenia...
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anuke



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 64
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
No widzisz Donka zapewne jeden i drugi a wszczegolnosci drugi ze wzgledu na twoja przyjaciolke a najlepsza handlerke Twisted Evil w Polsce, dla Ciebie bedzie bardzooo przychylny Laughing Laughing Laughing. Powodzenia...


Donka czyżbyśmy mieli proroka który zna wyniki wystaw przed ich zakończeniem Shocked Shocked Shocked Cool Laughing
Czy może przemawia własne doświadczenie w tym zakresie Twisted Evil
_________________
Anna Tkacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anuke, no daj spokoj Very Happy. Przeciez wszyscy wiedza o przyjazni naszego prezesa z najlepsza handlerka w Polsce Laughing . No bo niby skad ten tytul Wink
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anuke



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 64
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
Anuke, no daj spokoj Very Happy. Przeciez wszyscy wiedza o przyjazni naszego prezesa z najlepsza handlerka w Polsce Laughing . No bo niby skad ten tytul Wink


To drążąc dalej temat - to tak samo o tym że Pani hodowla jest oparta na sukach od Pana Prezesa Shocked ....tylko pytanie o czym to świadczy Confused Bo w moim mniemaniu o niczym więc po co te dwuznaczne kometarze pod adresem Donki Question
_________________
Anna Tkacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To drążąc dalej temat, to na jednej suce. A o czym to swiadczy? O tym, ze kiedys dobrze sie znalismy i duzo razem przeszlismy Wink Drogi nasze sie rozeszly bo jakby Ci to powiedziec nie lubie stac w miejscu! Dlaczego mnie nie lubi? Nie wiem spytaj go Laughing . Ojej sugerujesz, ze przyjazn miedzy prezesem a handlerka sie skonczyla Question
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ciekawych rzeczy się tutaj dowiaduję Laughing
Cóż to jam za szycha że mogę sobie zasługiwać na przychylność sędziówShocked
Muszę Panią zmartwić ale jak planowałam sobie październikową wystawę będąc na wrześniowej to jeszcze nie było podane do wiadomości kto będzie sędziował więc rozumie się samo przez się że sobie tego nie ustawiłam Laughing
Poza tym wystawy w Czchowie są tak fajne(POLECAM!!!!),przebiegające w miłej prawie rodzinnej atmosferze że nie odmówię sobie przyjemności uczestnictwa w niej,tym bardziej że tradycji musi stać się zadość i muszę być tam dwa razy jak w zeszłym roku(05.09.2011 i 25.09.2011) i to bez względu na skład sędziowski,no chyba że zaraz mi ktoś napisze że panowie sędziowie z zeszłego roku też byli mi przychylni(p.A.K. i p.A.D)???Very Happy
P.S.Co do przyjaźni to nie powinno Pani interesować kto się z kim przyjaźni bo to jest prywatna sprawa osób tutaj wymienionych Confused W Polsce jest wiele przyjaźni hodowców z sędziami nawet udokumentowanych na zdjęciach i nikt nie robi z tego afery prawda Pani Justyno?Wink Cool
Może powinnam napisać o swoich obserwacjach,który to sędzia jest najbardziej oblegany i przez kogo w Polsce Cool Wink
Najpierw więc warto zrobić porządek na własnym podwórku a potem interesować się cudzym Laughing
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślałam, że sobie na piątkowej imprezie integracyjnej testy ustwię i psa z auta wyciągać nie będę... Wink
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie kochana kolejka do przywilejów obowiązuje,ja byłam pierwsza Laughing Wink
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anuke



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 64
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
To drążąc dalej temat, to na jednej suce. A o czym to swiadczy? O tym, ze kiedys dobrze sie znalismy i duzo razem przeszlismy Wink Drogi nasze sie rozeszly bo jakby Ci to powiedziec nie lubie stac w miejscu! Dlaczego mnie nie lubi? Nie wiem spytaj go Laughing . Ojej sugerujesz, ze przyjazn miedzy prezesem a handlerka sie skonczyla Question


Pani Justyno oj chyba było ich ze 3 z przydomkiem Pana Prezesa Cool Jednak jak wcześniej pisałam:
anuke napisał:
....tylko pytanie o czym to świadczy Bo w moim mniemaniu o niczym
wiec w tym temacie się nie naprawde nie potrzebuje głebszych wyjaśnień. A sugestią się brzydze bo wole fakty które sama ustale niz obiegowe opinie które ktoś mi narzuca Cool
_________________
Anna Tkacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
O ciekawych rzeczy się tutaj dowiaduję Laughing
Cóż to jam za szycha że mogę sobie zasługiwać na przychylność sędziówShocked:


Donka relaks.... Czy ja mowilam, ze Ty szycha jestes Rolling Eyes

I dajmy sobie spokoj. Mnie tylko smieszylo, ze tyle uwagi poswieca sie otoczce tej wystawy a nie samej wystawie Wink

A co do porzadku na moim podworku to owszem trawa nie skoszona Wink
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem więc w czym problem Rolling Eyes Czy ktoś się czepia jak inni reklamują swoje wystawy?
Czy np.to:
skopiowane z innego forum:
Krajowa Wystawa Psów Rasowych - 06.10.2012 r.
KĘPICE - stadion Garbarni Kępice
Sędzia międzynarodowy Marek Czerniakowski
BĘDĄ PUCHARY I UPOMINKI

Czy to nie jest zachwalanie???i czy ktoś to krytykował?nie bo każdy jak może zachwala swoje(ale mnie się rymneło Wink ) Very Happy
Jarek wkłada wiele wysiłku w to by zachęcić ludzi do przyjazdu żeby stawki były bardziej liczebne a nie w ilości 1 sztuki Sad
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Kepicach mnie nie bylo, jesli o to Ci chodzi. W Czchowie bylam i nie narzekalam Wink ale zeby asz zdjecia pokoi robic... Wink. Co innego puchary i upominki Wink
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na klubówkę było narzekanie, toteż Jarek i inni starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik w Czchowie, co by narzekań nie było i każdy wiedział na czym stoi, czy to coś złego...ludzie... Ale Ty Justyna chyba nie jedziesz?
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
O nie kochana kolejka do przywilejów obowiązuje,ja byłam pierwsza Laughing Wink


Magda jesteś wielka Very Happy dumna z ciebie jestem hahaha walcz o swoje
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaroslaw



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 49
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem usunąć wszystkie moje wpisy dotyczące weekendu owczarkarskiego w Czchowie ze względu na komentarze Pani Falkiewicz Natomiast Pani Falkiewicz w swoim stylu chce wykorzystać ten temat tak jak i pozostałe tematy do opluwania i szkalowania innych osób .

dla zainteresowanych informacje dotyczące wystawy i imprez towarzyszących będą na stronie klubu .

www.owczarek-niemiecki.com
_________________
Jarosław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group