|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 7:45 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 26.05.2013 OG-Lahr-Süd u. Umgebung e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Luca von der Wilhelmswarte 2244684, 08.10.09, SchH2 IPO3 (Ando Wilhelmswarte - Ina Frankenberger Rathaus) Schwedes Günter,35716 Dietzhölztal
V 2 *Fax vom Elzmündungsraum 2243366, 09.09.09, SchH3 (Hatto Hühnegrab - Jana Bertenau) Brauch Richard,74915 Waibstadt
V 3 *Cai di Casa Raimondo 2283194, 25.10.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Nora Casa Nobili) Milici Luigi,A-7442 Lockenhaus
V 4 *Yankee vom Kapbusch 2217637, 06.04.08, IPO2 (Falko Kapbusch - Bana Schloß Veitenstein) Hönig Joachim,75233 Tiefenbronn
G 1 Carlos vom Waidlerbluat 2242790, 13.09.09, IPO3 (Shayan Germanenadel - Voxi Welzbachtal) Glaiber Dieter,68307 Mannheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Elly del Seprio 2250272, 10.04.08, SchH2 IPO3 (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato) Dalla Via Nevio,I-21040 Vedano Olona (VA)
V 2 *Zambia degli Achei 2270125, 12.08.09, SchH2 (Ober Bad-Boll - Fenia Gens Pontina) Send Peter,68519 Viernheim
V 3 Kalia di Casa Massarelli LOI 10/55472, 26.05.09, SchH2 IPO1 (Furbo Achei - Wicky Kuckucksland) Massarelli Libero & Massarelli Andrea,
V 4 *Olala vom Riedschlurgi 2252743, 03.01.10, SchH1 (Furbo Achei - Cara Agilolfinger) Lumpe Petra,77933 Lahr
V 5 *Janka vom Casselswald 2259125, 03.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Regitz Roland & Regitz Simon,66571 Dirmingen
SG 1 *Queena von der Ernetranch 2253862, 23.05.10, IPO1 (Harras Klostersee - Jecky Taubergießen) Kubczak Klaus,77933 Lahr
G 1 Hella vom Metterursprung 2253239, 19.05.10, (IPO1) (Zico Adelegg - Prisca dunklen Zwinger) Hofsäß Matthias,75447 Diefenbach
Junghundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Tyson Fixfrutta JR 739114, 14.06.11,(IPO1) (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
SG 2 Zigo von Regina Pacis 2274215, 03.11.11, (Remo Fichtenschlag - Lara Regina Pacis) Maier-Havelkova Michaela & Tai Sherman
SG 3 Reale del Seprio ROI 11/163440, 05.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Wanda Seprio) Vivian Sergio,I-36055 Nove Vincenza
SG 4 Gando vom Schloss Balgheim 2273362, 24.10.11, (Pizzaro Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Straub Raffaela,78603 Renquishausen
SG 5 Diego von Seidenbach 2274086, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Henner Daniel & Hönig Carsten,Frankreich
G 1 Xanus vom Salztalblick 2268491, 19.06.11, (Okar Salztal-Höhe - Sally Biebelrieder Kreuz) Langenbach Carmen,77963 Schwanau
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Lory d' Ulmental ROI 12/17959, 12.11.11, (Omen Radhaus - Venus Ulmental) Colomani Massimo,I-56023 San Prospero
SG 2 Rika zum Gigelsfelsen 2277112, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Priska Sommerrod) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 3 Hortensia Perla ROI 11/159870, 11.11.11, (Sony Colli Storici - Elettra Perla) Lodesani Perla,I-41012 Carpi (MO)
SG 4 Gelinote du Val D'Anzin LOF 654740, 13.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Betty Val D'Anzin) Henner Daniel & Trentenaere Eric,Frankreich
SG 5 Ariana von der Brettachau 2274317, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
SG 6 Chiara von der Schanzlache 2271281, 13.09.11, (Etoo Wattenscheid - Tipsi Schanzlache) Hanf Manfred,68519 Viernheim
SG 7 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
SG 8 Raja del Seprio ROI 11/163444, 05.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Wanda Seprio) Dalla Via Nevio & Armbruster Lucia,Italien
SG 9 Yakira v. Steinhauerberg 8018667, 22.11.11, (Guccy Heinrichplatz - Palme Rieser Perle) Thanhoffer Gerard,US-FL 33922 Bokeelia,
G 1 Anni vom Hessenstein 2270099, 18.06.11, (Quardes Staatsmacht - Kiara Hessenstein) Merta Gerald,79336 Herbolzheim
G 2 Isabella vom Maulachtal 2270363, 12.08.11, (Hank Weinbergblick - Danie Hoferkopfturm) Griesbaum Uwe,79312 Emmendingen
G 3 Dascha von der Altmurg 2270215, 26.07.11, (Ängsbacken's Rosso - Wendy Zeuterner Himmelreich) Beck Denis,F-67530 Klingenthal
G 4 Vivi vom Riedschlurgi 2278048, 30.09.11, (Gun Weinbergblick - Jill Riedschlurgi) Weibel Lucien,F-67230 Obenheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Sando zum Gigelsfelsen 2283259, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole,69437 Neckargerach
SG 2 Enrico von der Nadine 2280456, 09.05.12, (Lennox Regina Pacis - Latini Quartier Latin) Stumpf Willi,64347 Griesheim
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Marico v. Goldenen Strand ROI 12/47175, 04.02.12, (Paer Blue-Iris - Anouk Goldenen Strand) Anastasi Maurizio & Anastasi Martina,Italien
SG 2 Elba von der Nadine 2280457, 09.05.12, (Lennox Regina Pacis - Latini Quartier Latin) Stumpf Willi,64347 Griesheim
SG 3 Tecna Re di Denari ROI 12/43627, 27.01.12, (Sony Colli Storici - Venus Profeti) Chiaia Stefano,I-22031 Albavilla (CO)
SG 4 Oxanie aus dem Haus Zygadto 2278439, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 5 Jude di Casa Ines ROI 12/50741, (Leon Orangerie - Perla Isola dei Baroni) Zavaroni Enrico,I-42049 Sant'Ilario d'Enza (RE)
SG 6 Sveva del Felciaio ROI 12/61395, 20.02.12, (Sony Colli Storici - Quilly ) Taglioli Patrizia,I-57016 Gabbro (LI)
SG 7 Belen della Ciavasca ROI 12/53320, 14.02.12, (Yoyo Worringer Rheinaue - Zoey Sandsteinküste) Dell'Oro Francesco,I-23868 Valmadrera (LC)
SG 8 Tinie zum Gigelsfelsen 2283466, 16.02.12, (Yol Trienzbachtal - Nikki Gigelsfelsen) Augspurger Josy Lysandra,69437 Neckargerach
SG 9 Hira vom Schloss Balgheim 2279226, 13.04.12, (Ober Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Winze Erwin,78582 Balgheim
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Zaros von Vierhundert Hertz 2282558, 18.06.12, (Hagadahls Figo - Daika Rheinhöhe) Fey Hermann,68519 Viernheim
VV 2 Esko v. Burg Julia NHSB 2887220, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Indi von der Lars-Aue 2274001, 19.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Andra Lars-Aue) Widmer Rene,CH-4852 Rothrist
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Amina v. Hause Balü SHSB 706188, 01.08.12, (Xano kleinen Birke - Dakota Arlett) Lüthi Ernst,CH-9220 Bischofszell
VV 2 Anni vom Sonnenhaus 2284261, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Hensel Tanja,77815 Bühl _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 7:46 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 26.05.2013 OG-Battenberg (LG9)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 2 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Menze Klaus,59379 Selm
V 3 *Billy vom Rauschenbergblick 2224647, 17.08.08, SchH2 IPO3 (Magnum Kolbenguß - Oma Hiss) Pfeil-Massey Petra,36041 Fulda
V 4 *Ungano vom Schloß Rügland 2233646, 29.08.08, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba) Helmer Thorsten,32049 Herford
V 5 *Bruno von den Maibuchen 2249319, 04.02.10, SchH1 IPO3 FH1 (Rhyscher Arlett - Ulissa Maibuchen) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
V 6 *Johnny vom Vogelsberger Südhang 2220484, 03.05.08, SchH3 IPO3 FH1 (Ero Fuchsgraben - Evy Vogelsberger Südhang) Schmidt Reinhold,35066 Frankenberg
V 7 *Hulk vom Wegborn 2210616, 18.11.07, SchH2 IPO3 (Hutch dunklen Zwinger - Doro Wegborn) Feldmann Uwe,34630 Gilserberg
V 8 Digger vom Ortenberg 2269160, 03.05.11, (IPO1) (Terror Staatsmacht - Only Wieratal) Löwenstein Stephan,34295 Edermünde
SG 1 Flaks vom Salztalblick 2234793, 30.03.09, (IPO1) (Jollo Salztalblick - Pinja Salztalblick) Volk Marion,61209 Echzell
SG 2 *Ylko von der Maineiche 2201096, 23.05.07, SchH3 IPO3 (Aco Maineichen Berg - Fezie Kasbachtal) Reinius Marie-Therese,35066 Frankenberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman,58300 Wetter
V 2 *Daffy du Lamentin LOF 616597, 24.07.08, SchH3 (Kai Holtkämper Hof - Betti Holtkämper Hof) Blayer Dominique,F-84120 Pertuis
V 3 Agnes vom Wöllerstein 2255003, 06.06.10, (IPO1) (Quasimodo Rosseleck - Aura schwarzen Vorro) Hofmann Ursula Maria,61231 Bad Nauheim
V 4 Bloxi vom Eichbaum 2259174, 22.10.10, (IPO1) (Eliot Prevent - Woni Eichbaum) Effenberger Roland,63674 Altenstadt
V 5 Ciwi vom Wolfsdreieck 2250383, 21.03.10, (IPO1) (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) Becker Edwin,35460 Staufenberg
V 6 *Hera vom Wegborn 2210619, 18.11.07, SchH3 IPO3 (Hutch dunklen Zwinger - Doro Wegborn) Klipp Julia,35279 Neustadt-Speckswinkel
Junghundklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Ghandi v. Haus Edmond COR A 22868-11, 02.10.11, (Urbo Leithawald - Sitta Pavora) Debus Jennifer,34134 Kassel
SG 2 Justin vom Externstein 2269529, 25.07.11, (Vegas Externstein - Jarka Lintichu) Pilkmann Angelika,61203 Reichelsheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Wicked von der Magistrale 2275480, 17.10.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer,59757 Arnsberg
SG 2 Jessy vom Weihertürchen 2274231, 01.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Bera Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
SG 3 Gya v. Haus Edmond COR A 22871-11, 02.10.11, (Urbo Leithawald - Sitta Pavora) Debus Jennifer,34134 Kassel
SG 4 Sunny vom Team Radsieksbeeke 2270258, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Cera Team Radsieksbeeke) Plöger Werner,32657 Lemgo
SG 5 Ina von der schwarzen Zigeunerin 2269955, 20.07.11, (Raccoon's Flax - Boa Kingston Village) Buckler Marianne,35041 Marburg
SG 6 Brina Ja Na Ka 2279613, 30.05.11, (Leon Staatsmacht - Bora Excalibur Europa) Bieker Iris,57489 Drolshagen
SG 7 Elfi vom Burgwald 2271580, 02.08.11, (Raccoon's Flax - Jenny Wolfhager Land) Lange Stefan,35066 Frankenberg/Eder
Jugendklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Vito vom Messebau 2278672, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Riefling Wolfgang & Kötters Walter
SG 2 Kinan v. Yarek LOSH 1104449, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 3 Lennox v. Team Schwarzaugen MR 54841, 14.03.12, (Lennox Regina Pacis - Leyla Schwarzaugen) Musli Koraj,MK-1200 Tetovo
SG 4 Brandos vom Schloß Rügland 2279386, 24.04.12, (Mattis Kurfürstendamm - Jana Mühlenblick) Röschmann Ingolf,49429 Visbek
SG 5 Xray von der Kahler Heide 2280300, 30.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Aryba Kahler Heide) Reims Simone,63505 Langenselbold
SG 6 Flipp de Louis 2279532, 09.03.12, (Seeback's Nash - Quincy Zenteiche) Ludwig Jürgen,56377 Nassau
SG 7 Dolf vom Steddenerhof 2278108, 08.03.12, (Yerom Haus Salihin - Nele Steddenerhof) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 8 Dax vom Rauschenbergblick 2278823, 24.03.12, (Quattro Partnachklamm - Engel Aurelius) Möller Martin,36093 Künzel/Keulos
SG 9 Aragon von der Königsgarde 2280575, 14.04.12, (Uso Königsgarde - Riva Königsgarde) Unruh Gabriele,34576 Homberg
SG 10 Massimo vom Wegborn 2283222, 28.04.12, (Crok Wallapampa - Zarra Mordschau) Freiberger Thomas,90552 Röthenbach
SG 11 Macho vom Wegborn 2283221, 28.04.12, (Crok Wallapampa - Zarra Mordschau) Bretz Frank,34295 Edermünde
SG 12 Aaron vom Rossebach 2280514, 13.05.12, (Asko Berleburgerland - Abby Burgwald) Raatz-Wagener Beate,35285 Gemünden
SG 13 Lenn vom Wegborn 2280469, 22.04.12, (Erk Waliboer Land - Doro Wegborn) Galle Jessica,34626 Neukirchen
SG 14 Linus vom Wegborn 2280471, 22.04.12, (Erk Waliboer Land - Doro Wegborn) Schoelling Oliver,34637 Röllshausen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 2 Zoe von der Burg Reichenstein 2278838, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Klaas Frank,57299 Burbach
SG 3 Belinda vom Schloß Rügland 2279387, 24.04.12, (Mattis Kurfürstendamm - Jana Mühlenblick) Röschmann Ingolf,49429 Visbek
SG 4 Milli-Mae vom Wegborn 2283226, 28.04.12, (Crok Wallapampa - Zarra Mordschau) Hauptmann Sven,34637 Schrecksbach
SG 5 Nala vom Frankenberger Rathaus 2279439, 16.02.12, (Johnny Vogelsberger Südhang - Jupy Wolfsquelle) Steuber Manfred,34212 Melsungen
SG 6 Mira vom Wegborn 2283227, 28.04.12, (Crok Wallapampa - Zarra Mordschau) Kummer Lukas,35114 Haina
G 1 Elly Gremlin's 2277229, 05.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Breeza Gremlin's) Hoffmann Isabell,41515 Grevenbroich
G 2 Lee vom Wegborn 2280474, 22.04.12, (Erk Waliboer Land - Doro Wegborn) Stehling Marko,34630 Gilserberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
VV 1 Santos von der Freiheit Westerholt 2283760, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Jd vom Feuermelder 2283328, 08.06.12, (Baru Croce Santo Spirito - Amanda Seeteich) Gumbel Katrin,34590 Wabern
VV 3 Xenja vom Haus Cerba 2287567, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
Platz 1 Palme vom Schwalmbergtal 2196711, 04.03.07, SchH1 IPO2 (Naxos Holtkämper See - Hera Kreuzbusch) Müller Roland,34582 Borken
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 *Frodo vom Bauernland 2240100, 14.08.09, IPO1 FH1 (Raccoon's Flax - Zwenja Staudenstadt) Zajonz Volker,61200 Wölfersheim
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Helmer Thorsten,32049 Herford
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Smoke Feetback JR 741500, 21.03.12, (Lennox Regina Pacis - Tiss Feetback) Kroll Steffi,34576 Homberg
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Smoking Feetback JR 741501, 21.03.12, (Lennox Regina Pacis - Tiss Feetback) Kroll Steffi,34576 Homberg
SG 2 Enna von der Fürstenperle 2280430, 22.04.12, (Enosch Amasis - Amy Pallas Athene) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
http://ovartanyan.ch/ _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:06 pm Temat postu: |
|
|
LG-Jugendliche Hundeführer Zucht- und Nachwuchsschau
am 30.05.2013 in Dreis-Tiefenbach (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 FH1 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Jani Uday,46354 Südlohn
HF: Büttgenbach Niko
V 2 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin & Menze Klaus,ID-60251 Surabaya
HF: Wolff Sarah
V 3 Nemo vom Winnloh 2266566, 19.04.11, IPO1 (Nino Tronje - Vrancis Winnloh) Köppler Heinz-Hermann,59379 Selm
HF: Schmidtke Laura
V 4 *Erik vom Nordteich 2254232, 01.06.10, IPO3 (Remo Fichtenschlag - Tosca Nordteich) James William R.,US-Dyer IN 46131
HF: Mätze Annika
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman & Wolff Sarah,58300 Wetter
HF: Wolff Sarah
V 2 *Simba vom Schloß Weitmar 2228033, 18.11.08, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
HF: Büttgenbach Niko
V 3 *Meite vom Winnloh 2265623, 10.04.11, IPO2 (Ypsilon Lärchenhain - Emely Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen
HF: Schmidtke Laura
V 4 *Ulena von der Urbecke 2242323, 22.09.09, SchH3 (Yukon Bastillie - Dura Urbecke) Dinces Gale I.,US- Harrison NY 10528,
HF: Paschedag Theresa
V 5 Easy vom Altenberger Land 2276987, 22.05.11, IPO1 (Canyon Lars-Aue - Ellis villa musica) Schleuter Timo,48341 Altenberge
HF: Keine Angabe
V 6 *Kiara vom Finkenschlag 2260317, 20.11.10, IPO1 (Yumo Finkenschlag - Blue Finkenschlag) Flücken Bernhard,57539 Bitzen
HF: Flücken Karin
V 7 *Torfa aus Famke's Zauberwald 2282371, 06.01.10, SchH1 (Luca Altenberger Land - Falencia Famke's Zauberwald) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
HF: Mätze Annika
V 8 *Bailey vom schwarzen Baghiro 2265081, 15.01.11, IPO1 (Nolan alten Wingertshaus - Armanie schwarzen Baghiro) Köber Susanne,44866 Bochum
HF: Mielchen Fabian
V 9 Gisela vom Dorneburger Bach 2258113, 03.08.10, IPO1 RH1 (Bomber Wolfsheim - Easy Hundshardt) Czaplewski Sabrina,44649 Herne
HF: Hoffmann Bettina
V 10 Daya von der grauen Schlucht 2256779, 22.08.10, IPO1 (Uno Stadtfeld - Gipsie Lupo Nero) Rommeswinkel Bernhard jun.,48308 Senden
HF: Hanning Jasmin
SG 1 Gaja vom Ossenliet 2266374, 09.05.11, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Chiwa Ossenliet) Moser Sophie,48301 Nottuln
HF: Rolbieski Rebecca
Junghundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
SG 1 Ulk vom Schloß Weitmar 2274232, 04.10.11, (Bix Arlett - Simba Schloß Weitmar) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 Kinan v. Yarek LOSH 1104449, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
HF: Wolff Sarah
SG 3 Iboro von der Urbecke 2274727, 30.11.11, (Yoker Westervenn - Cina Urbecke) Kural Kemal,TR-34724 Kalamis-Kadiköy/Istanbul
HF: Mielchen Fabian
SG 4 Conbhairean Erik EKC AM03291204, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) Hönig Carsten,56179 Vallendar
HF: Petzold Jan Niklas
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
SG 1 Eri di Zenevredo ROI 11/129444, 22.07.11, (Etoo Wattenscheid - Janda Zenevredo) Dr.Salentina Claudio,I-27049 Stradella (PV)
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 Wicked von der Magistrale 2275480, 17.10.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer,59757 Arnsberg
HF: Wolff Sarah
SG 3 Esprit vom Polarstern 2276824, 25.10.11, (E'U2 Petite Laeticia - Coco Polarstern) Geisen Helen & Hönig Carsten,56218 Mülheim
HF: Thiel Jocelyn
SG 4 Exy von der Urbecke 2270049, 01.08.11, (Titus Brauneck - Guly Lüttersbruch) Stenner Friedrich & Gladbach Karl-Heinz
HF: Paschedag Charlotte
Jugendklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
SG 1 Xray von der Kahler Heide 2280300, 30.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Aryba Kahler Heide) Reims Simone,63505 Langenselbold
HF: Hoffmann Bettina
SG 2 Kobe von Zornkeltinga 2277741, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
HF: Hoffmann Marina
SG 3 Günter vom Eichenplatz 2282097, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Patten Tim & Patten Willi,41466 Neuss
HF: Thiel Jocelyn
SG 4 Esko von Klobenwalde 2277117, 26.01.12, (Wito Brauneck - Ashley Osterberger-Land) Mross Pia,56112 Lahnstein
HF: Mross Denise
SG 5 Dolf vom Steddenerhof 2278108, 08.03.12, (Yerom Haus Salihin - Nele Steddenerhof) Salihin Budiman,58300 Wetter
HF: Wolff Sarah
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
SG 1 Zoe von der Burg Reichenstein 2278838, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Gäfgen Lothar & Klaas Frank,57614 Fluterschen
HF: Flücken Karin
SG 2 Jessy vom Altenberger Land 2282061, 02.02.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Anja,48341 Altenberge
HF: keine Angabe
SG 3 Olympia von dem Waldgraben 2281874, 20.04.12, (Etoo Wattenscheid - Zooi Osterberger-Land) Toriu Seiya,JP-651-2242 Hyogo
HF: Büttgenbach Niko
SG 4 Geeny vom Eichenplatz 2282098, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Koch Günter,
HF: Thiel Jocelyn
SG 5 Yessi vom Lüttersbruch 2282343, 30.05.12, (Boomer Polarstern - Dimba Lüttersbruch) Lauber Jasmin,58135 Hagen
HF: Kross Pia
G 1 Dana von der Wollf'schen Stiftung 2277803, 14.02.12, (Maximus Karthago - Hope kleinen Schutz) Wilhelm Josef,57250 Netphen
HF: Tartaglione Anna-Maria
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
VV 1 Santos von der Freiheit Westerholt 2283760, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
HF: Büttgenbach Niko
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
HF: Kranicz Julia
VV 2 Pepsi von Zornkeltinga 2284111, 19.08.12, (Omen Radhaus - Roma Godalis) Hoffmann Werner & Graßl Rudolf,Baldham
HF: Hoffmann Marina
VV 3 Dina vom Westervenn 2283998, 28.07.12, (Sem Seprio - Xane Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
HF: Büttgenbach Niko
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
Platz 1 *Prixi von Regina Pacis 2149025, 27.08.04, SchH1 (Zamp Thermodos - Tonya Regina Pacis) Sprenger Uwe,57250 Netphen
HF: Trandafir Valentina Marcella
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
V 1 *Howy vom Mühlenschlad 2213336, 20.12.07, SchH2 IPO3 (Bazi Urbecke - Cora Mühlenschlad) Staeck Vanessa & Brand Klaus,58791 Werdohl
HF: Kross Pia
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
HF: Lenz Janosch
V 2 *Indira SZ-R 25000019,01.11.09, IPO2 Hirschmüller Andreas,58710 Menden
HF: Mielchen Fabian
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
SG 1 Chaila's Grand Tyson NO 42898/12, 30.10.11, (Tyson Köttersbusch - Anuschka Martinskapelle) Woxholt Joachim,N-7600 Levanger
HF: Mätze Annika
SG 2 Victor von Regina Pacis 2269047, 11.07.11, (Tyson Köttersbusch - Prixi Regina Pacis) Dr.Ullrich-Kornadt Barbara, Bochum
HF: Büttgenbach Niko
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter Setzer Henning
SG 1 Karcia v. Chickhoff NHSB 2872931, 05.03.2012 (Xander Fidelius – Zambi Eschener Gehölz) Schmitz Anja & Dr. Ullrich-Kornadt Barbara
HF: Schmidtke Laura
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
VV 1 Bruce vom Laisbachblick SZ-R 25000084, 24.08.12, (Quirino - Lissy Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
HF: Lenz Janosch _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:12 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 30.05.2013 OG-Bad Boll (LG13)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 (*)Quark di Val Sant' Anna LOI 10/203302, 15.09.10, IPO1 (Furbo Achei - Liebe Val Sant' Anna) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 2 Kronos v. Nürburgring 2279519, 16.04.11, IPO1 (Enosch Amasis - Brendha Mhuramel) Rieker Hans-Peter & Tavolari Alexandre
V 3 *Maffey vom Quartier Latin 2251739, 12.01.10, SchH3 (Dux Glockenheide - Eireen Aurelius) Gabriel Dirk & Maxein Werner,64646 Heppenheim
V 4 *Pichi de Los Madriles LOE 1982047, 20.06.10, IPO1 (Eros Tierra Astur - Quca Caraby) Gonzalez Carranza Jorge & Melero Marymar
V 5 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 6 (*)Porto zum Gigelsfelsen 2249423, 20.08.09, IPO2 (Arex Wilhelmswarte - Tricksie Fürstenperle) Marchi Roberto & Omarini Monia,Italien
V 7 *Antwan v.h. Boombos NHSB 2781517, 04.02.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Gaudi Boombos) Tak Twan,NL-4725 SG Wouwse Plantage
V 8 *Enthony von der Piste Trophe 2245575, 09.10.09, IPO2 (Ober Bad-Boll - Victoria Redox) Eckert Alfred,74223 Flein
V 9 Ruy 11/64802, 04.04.11, (IPO1,2) (Ferro Hohenzeile - Betty) Da Forno Vittorio,IV
10 *Leon vom Schollweiher 2252451, 07.03.10, IPO1(2) (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Calin David,RO-* Cluj-Hapoca
V 11 *Cai di Casa Raimondo 2283194, 25.10.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Nora Casa Nobili) Milici Luigi,A-7442 Lockenhaus
V 12 *Quentino von Arlett 2253264, 01.01.10, SchH1 IPO3 (Sambo Arlett - Tessa Quarzberg) van Dorssen Alexandra & Behrens Leo,51105 Köln
V 13 *Ron vom Wäschtengraben 2225109, 14.09.08, SchH1 IPO3 (Jovi Lechtal - Mary Wäschtengraben) Saccio Rosario,79713 Bad Säckingen
V 14 *Nazir ze Skalnego Wzgorza PKR I-65132, 08.10.09, IPO1 (Ober Bad-Boll - Deli Skalnego Wzgorza) Krych Pawel,PL-95-050 Konstantynow Lodzki
V 15 (*)Nato di Casa Beggiato LOI 10/28609, 07.12.09, (IPO1,2) (Furbo Achei - Titti Val del Lambro) Carrubba Pierluigi & Ocleppo Elisabetta,I-21010 Brezzo
V 16 *Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, IPO2(3) (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore & Bäcker Harald,63165 Mühlheim
V 17 (*)Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, IPO1(2,3) (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Friedrich,89607 Emerkingen
V 18 *Lex vom Stuifen 2251762, 11.04.10, SchH1 IPO3 (Unkas steilen Ufer - Dalla Rotenharertal) Krieg Walter,73550 Waldstetten
V 19 *Dylan vom glaser Hexensturm 2260401, 11.04.10, IPO3 (Furbo Achei - Dina stillen Rain) Luongo Giovanni & Reimann Michael,Schweiz
V 20 *Falkos von den schwarzen Seeperlen2219485, 05.03.08, SchH2 IPO3 (Alex schwarzen Seeperlen - Xallie alten Wingertshaus)Merkeliene Rima,LT-45444 Kaunas
SG 1 *Tygo v. Haus Silma 2249785, 09.01.09, SchH2 IPO3 (Agent Wolfsheim - Irene Haus Silma) Erath Marion,
SG 2 Wutz von MaKeRa 2245133, 01.12.09, IPO1(2) (Grisu MaKeRa - Edmee MaKeRa) Keil Marion,72525 Münsingen-Dottingen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Zambia degli Achei 2270125, 12.08.09, SchH2 IPO3 (Ober Bad-Boll - Fenia Gens Pontina) Send Peter,68519 Viernheim
V 2 *Faya vom Adelschlag 2255300, 08.03.10, IPO2(3) (Vegas Haut Mansard - Gila Hause Kampenhuber) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 3 *Queen vom Kapellenberg 2227233, 15.08.08, SchH2 IPO1(2) (Erik Elzmündungsraum - Yollie Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 4 *Rauba v. Ropal HR 28085, 01.08.09, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Honda Ropal) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 5 *Flora du Val D'Anzin LOF 636254, 05.05.10, IPO1(2) (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 6 *Pari vom Holtkämper See 2269631, 23.12.10, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Mega Holtkämper See) Buß Helmut & Willemsen Wolfgang,49163 Bohmte
V 7 *Lara von der Zenteiche 2260722, 25.11.10, IPO1 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
V 8 *Rania de Villalazan LOE 1866920, 29.03.09, SchH1(IPO2)(Artus Sudheimer Linde - Umma I Villalazan) Blat Mas Ignacio,E-28971 Grinon (Madrid)
V 9 (*)Kalia di Casa Massarelli LOI 10/55472, 26.05.09, SchH2 IPO1(Furbo Achei - Wicky Kuckucksland) Massarelli Libero,I-05021 Acquasparta
V 10 (*)Zimba de Los Madriles LOE 2031170, 08.03.11, (IPO1) (Roy Terrae Lupiae - Ulma Recreo) Melero Marymar & Gonzalez Carranza Jorge
V 11 *Lissa von Bad-Boll 2221313, 29.06.08, SchH2 (Furbo Achei - Quwis Bad Wäldle) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
V 12 (*)Dolce and Gabbana Star House RKF 2982066, 09.03.11, (IPO1) (Cent Haus Portofino – Yudzhina Wishenhoff) Vybornov N.,RU- Moskau
V 13 Yaizza de Bi Lagun LOE 2019471, 12.05.11, IPO (Fulz Zenevredo - Juma Bi Lagun) Garcia Bartholome Gaizka,E-48902 Baracaldo
V 14 *Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
V 15 *Gisele vom Dioptas 2249840, 06.03.10, IPO2 (Jupp Haus Malle - Cayenne Dioptas) Graf Judith & Graf Franz,A-2441 Moosbrunn
V 16 *Ariel v. Pannonienhof MET.Nj. 25834, 11.10.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Yana Bellissimo) Kovacs Tamas,H-9153 Ötteveny
V 17 (*)Ellen del Monte Poliziano ROI 11/52046, 01.02.11, (IPO1,2) (Vegas Haut Mansard - Tricksie Fürstenperle) Marchi Roberto & Omarini Monia,Italien
V 18 *Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
V 19 *Tara vom Gronachtal 2242870, 10.09.09, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Ronja Gronachtal) Kern Anja,
V 20 (*)Eisha di Casa Pastori LOI 10/133348, 30.06.10, (IPO1) (Brix Casa Pastori - Alfons David Afra) Pastori Poli,I-20020 Magnago (MI)
V 21 Ursina vom Bad Wäldle 2264666, 03.04.11, (IPO1) (Sammo Casa Beggiato - Lissa Bad-Boll) Rieker Renate,73101 Aichelberg
V 22 *Isabelle von Blue-Rose 2234708, 18.04.09, SchH1(IPO2) (Panjo Kirschental - Grace Blue-Rose) Mayer Mandy,
V 23 *Lara von Büren 2250180, 01.04.10, SchH1 IPO2 (Grisu MaKeRa - Pali Klettgaublick) Eul Karl-Heinz,72488 Sigmaringen
V 24 *Bo von der Gerenklinge 2237805, 15.06.09, SchH2 IPO3 (Aslan Teufelsbädern - Ginga Champ) Benz Roland,71032 Böblingen
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Tyson Fixfrutta JR 739114, 14.06.11, (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
SG 2 Fidus von Media 2272715, 24.09.11, (Enosch Amasis - Mocca Media) Jakesch Michael,71566 Althütte
SG 3 Onur v. Haus Bifo PK 127299, 01.08.11, (Ton Feetback - Unka Feetback) Lee Jason & Simovic Dejan,ZS- Kragujevac
SG 4 Juri von Bad-Boll 2273042, 17.10.11, (Sem Seprio - Prima Achei) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 5 (*)Merlino di Ca'San Marco LOI 11/115784, 02.06.11, (IPO1) (Sony Colli Storici - Selina Zellwaldrand) Mariotti Giovanni,I-60048 Serra S. Quirico
SG 6 Gando vom Schloss Balgheim 2273362, 24.10.11, (Pizzaro Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Straub Raffaela,78603 Renquishausen
SG 7 Hiro Smilowickie Wilki PKR.I 69506, 25.08.11, (IPO1) (Homar Colli di Uzzano - Anushka Smilowickie Wilki) Horzela Renata,PL-43-190 Mikolow
SG 8 *Zicko von der Liebeswarte 2268274, 20.06.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Easy Liebeswarte) Hehl Marina,89426 Wittislingen
SG 9 Lerry vom Demenhof 2268866, 07.07.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Metzger Josef,86551 Aichach
SG 10 (*)Romario Crveni Mayestoso HR 29283, 01.10.11,(IPO1) (Pizzaro Bad-Boll - Gora Crveni Mayestoso) Milic Mario,HR-10361 Zagreb, Sesvete Kraljevic
SG 11 Karlos vom Schloß Rosenfels 2272618, 07.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Hillary Berghofer-Heide) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
G 1 Donn von der Altmurg 2270211, 26.07.11, (Ängsbacken's Rosso - Wendy Zeuterner Himmelreich)Groß Thomas,76437 Rastatt
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11,(IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,Österreich
SG 2 Ariana von der Brettachau 2274317, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
SG 3 Nala von der Noriswand 2275058, 14.11.11, (Miro Zellergrund - Winona Noriswand) Weiser Kurt,63846 Laufach
SG 4 *Halima von Bad-Boll 2269839, 10.07.11, IPO2 (Enosch Amasis - Veijona Fürstenperle) Bawin Roman,B-4458 Fexhe-Slins
SG 5 Gracia von Bad-Boll 2268846, 20.06.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Quena Hiss) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 6 Goda von Bad-Boll 2268845, 20.06.11,(IPO1) (Enosch Amasis - Quena Hiss) Hepp Sigrid,88521 Ertingen
SG 7 Desch von der Altmurg 2270216, 26.07.11, (Ängsbacken's Rosso - Wendy Zeuterner Himmelreich) Müller Sabine,76549 Hügelsheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Chocker von Domus Regia 2279407, 14.03.12, (Landos Quartier Latin - Arielle Oxsalis) Gabriel Dirk,64646 Heppenheim
SG 2 Jehu Primo Grande PKR.I 70406, 01.04.12, (Fulz Zenevredo - Dala Primo Grande) Kalisz Beata,PL-87-700 Aleksandrow Kujawski
SG 3 Adidas Super Agent 2288905, 21.01.12, (Enosch Amasis - Paris Hilton Logoiskogo Trakta) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 4 Enzo von Hausszente COR A 23642-12, 13.03.12, (Cobra Ulmental - Xara Hausszente) Szente Zsolt,RO-540000 Targu Mures
SG 5 Spedypizza , 13.03.12, (Quebec Val Sant' Anna - Astra Caiatino) Petriccione Bruno,I-81043 Capua (CE)
SG 6 Ciro Team Carrubba LOI 12/66202, 14.03.12, (Paer Blue-Iris - Wana Casa Beggiato) Carrubba Pierluigi,I-21010 Brezzo di Bedero (VA)
SG 7 Conbhairean Gio EKC AP01390702, 07.03.12, (Iliano Fichtenschlag - Conbhairean Leska) MacDonald Heather,GB-* Blairadam Kelty, Scotland
SG 8 Sisko zum Gigelsfelsen 2283260, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
SG 9 Conte Team Carrubba LOI 12/66203, 14.03.12, (Paer Blue-Iris - Wana Casa Beggiato) Carrubba Pierluigi & Ocleppo Elisabetta,Italien
SG 10 Mito di Casa Maiorano ROI 12/63240, 10.03.12, (Unzo Noort - Arlet ) Parisi Ciro,I-80059 Torre del Greco (NA)
SG 11 Eiko von der Wagnerzunft 2277076, 29.01.12, (Fulz Zenevredo - Inga Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
SG 12 Kevin v.h. Boombos NHSB 2880675, 30.04.12, (Pizzaro Bad-Boll - Jary Bad Wäldle) Tak Simon J.M.,NL-4725 SJ Wouwse-Plantage
SG 13 Trenk Crveni Mayestoso HR 29530, 06.05.12, (Hunk Bad-Boll - Kuba Crveni Mayestoso) Rumenjak Zvonko,HR-10000 Zagreb
SG 14 Kyros v. Amasis SHSB 706034, 23.03.12, (Nino Tronje - Bali Amasis) Hüsler Hans-Peter & Calignano Camillo,Schweiz
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Hanka von Media 2276646, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 2 Enna von Hausszente COR A 23643-12, 13.03.12, (Cobra Ulmental - Xara Hausszente) Szente Zsolt,RO-540000 Targu Mures
SG 3 Wulkana vom Bierstadter Hof 2282809, 25.04.12, (Lennox Regina Pacis - Fendi Agilolfinger) Maier-Havelkova Michaela,86647 Lauterbach
SG 4 Etterna di Fosco Aidas LSVK DS 6736/12, 30.03.12, (Fulz Zenevredo - Corsa all'oro Fosco Aidas) Podolskiene Audrone,LT-91222 Klaipeda
SG 5 De Orse Mak Flai Nessi RKF 3513562, 18.05.12, (Buster Brunnenstraße - De Orse Mak Flai Iani) Kosikova Julia,RU-* Ljuberzi
SG 6 Pepa de Los Madriles LOE, 20.04.12, (Kanto Karl-May Höhle - Jacinta Los Madriles) Gonzalez Carranza Jorge & Melero Marymar
SG 7 Veemtroppens Gunhild NKK 45896, 19.03.12, (Rothco's Ashan Khan - Hossy Bad-Boll) Aspengren Tor Geir & Gronnevik Else,N-1555 Son
SG 8 Hennie v. Yong Yao CZS 173031, 01.01.12, (Ziko Vignazzola - Chita Hanneß) Yingrong Zou & Xu Dan,CN-100020 Peking
SG 9 Shanti zum Gigelsfelsen 2283261, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 10 Kassieger Prima APO 23298504, 26.05.12, (Opus Radhaus - Kassieger Renata) Rice Craig,GB-* Leeds, S. Milford LS25 5LH
SG 11 Polly Team Torretta LOI 12/68593, 03.04.12, (Danko Casa Beggiato - Floryn Team Torretta) Minutella Pietro,I-28887 Omegna (VB)
SG 12 Uganda vom Messebau 2275199, 04.12.11, (Miro Zellergrund - Lara Messebau) Giudizioso Nicola,I-* S. Galremano
SG 13 Jorna v.h. Boombos NHSB 2876862, 31.03.12, (Hagadahls Figo - Gaudi Boombos) Tak Simon J.M.,NL-4725 SJ Wouwse-Plantage
SG 14 Hira vom Schloss Balgheim 2279226, 13.04.12, (Ober Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Winze Erwin,78582 Balgheim
SG 15 Kikka di Caput Boreanum ROI 12/64332, 11.03.12, (Paer Hasenborn - Hexe Gens Pontina) Mosti Isabella,I-58023 Bivio di Ravi (GR)
SG 16 Holga du Domaine Sanctae Crucis LOF 659734/0, 24.05.12, (Borex Domaine de Sanctae Crucis - Elisa Domaine de Sanctae Crucis) Henner Daniel & Ansmann Sandra
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Adler See Hustler DKK 12962, 29.06.12, (Labo Schollweiher - Kratmosens Quina) Jorgensen Lizette & Schuhmacher Werner,
VV 2 Darius vom Haus Malle 2282202, 14.06.12, (Ober Bad-Boll - Waleska Haus Malle) Malle Sibylle,87767 Niederrieden
VV 3 Kaio Di Croce Santo Spirito ROI 12/111356, 05.06.12, (Vegas Haut Mansard - Blanka Catone) Bricchi Luigi,I-29010 Castelvetro Piacentino (PC)
VV 4 Zaros von Vierhundert Hertz 2282558, 18.06.12, (Hagadahls Figo - Daika Rheinhöhe) Fey Hermann,68519 Viernheim
VV 5 Igor vom Haus-Gilice JR 741279, 06.06.12, (Indio Casa Massarelli - Irmi Butjenter Land) Gilice Tibor,RS-6793 Forraskut
VV 6 Teo de Villalazan LOE 2095678, 29.06.12, (Enosch Amasis - Rania Villalazan) Blat Mas Ignacio,E-28971 Grinon (Madrid)
VV 7 Frodo-Beutlin von der Liebeswarte 2282911, 04.07.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Easy Liebeswarte) Schmid Gerd,89075 Ulm
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Paris v. Simpor JR 742070, 25.08.12, (Yankee Feuermelder - Kuba Feetback) Gumbel Katrin & Pesic Goran,34590 Wabern
VV 2 Prisca von Bad-Boll 2281896, 05.06.12, (Elim Overledingerland - Viva Karstädter Straße) Rieker Hans-Peter & Tai Sherman
VV 3 Puzzy von Arlett 2290146, 19.07.12, (Yankee Feuermelder - Ibizi Arlett) Bruckmeir Andrea,56305 Puderbach
VV 4 Geisha di Casa Beggiato LOI 12/96968, 03.06.12, (Labo Schollweiher - Niki Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza (MB)
VV 5 Pedra del Caiatino ROI, 08.06.12, (Landos Quartier Latin - Tiga Caiatino) Storace Francesco,I-80029 Sant'Antimo (NA)
VV 6 Kimba Di Croce Santo Spirito ROI 12/111360, 05.06.12, (Vegas Haut Mansard - Blanka Catone) Bricchi Luigi & Fontana Andrea,I-29010 Castelvetro
VV 7 Siria dei Templari ROI 12/129741, 27.06.12, (Paer Hasenborn - Nadine Bellissimo) Bordignon Alain,I-20080 Cisliano (MI)
VV 8 Dunja von Wendelsheim 2282567, 25.06.12, (Alf Bärenstein - Meggy Baronenwald) Antonietti Bruno,73066 Uhingen
VV 9 Hashley du Domaine de Sanctae CrucisLOF 659738/01, 18.06.12, (Mentos Osterberger-Land - Ever Petite Laeticia) Ansmann Sandra & Henner Daniel,Kandern
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Icebreaker vom Champ 2237214, 07.06.09, SchH2 IPO3 RH1(Quintus Eqidius - Xoey Fuchsgraben) Völkert Horst,71229 Leonberg
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Joy vom Baronenwald 2189734, 05.10.06, SchH1 (Winner Assaut - Callas Baronenwald) Reuschel Nina,73066 Uhingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Antares von der Bergstätte SZ-L 58, 18.04.12, (Franjo alten Wingertshaus - Freija Büren) Rötzsch Stephanie,73274 Notzingen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:13 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 02.06.2013 OG-Wülfrath (LG5)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, IPO3 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
V 2 *Milow von Dakota 2259475, 01.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Meurer Peter & Bruckmeir Andrea
V 3 *Luka von der Achimer Vahr 2242044, 02.08.09, SchH2 IPO3 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Friedrichs Karl-Heinz,45731 Waltrop
V 4 *Rivaldo von der Wiehenallee 2266530, 27.03.11, IPO1 (Pardo Baruther Land - Ivette Wiehenallee) Rose Benjamin,33775 Versmold
V 5 (*)Xano von der Werther-Mühle 2261803, 20.11.10, (IPO1) (Ober Valcuvia - Brixie Finkenschlag) Dreiser Peter,47551 Bedburg-Hau
V 6 Yoomer von der Werther-Mühle 2267900, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
V 7 Bruno vom Flusenpark 2258978, 17.10.10, IPO1 (Ken Hessenstein - Asita Flusenpark) Woelk Karin,47665 Sonsbeck
SG 1 Ahorn von Hund & Sport 2262015, 13.01.11, IPO1 (Keanu Hessenstein - Qualle Mutzbach) Hungenberg Dirk,41515 Grevenbroich
G 1 Uno vom Sulzachgrund 2248876, 10.02.10, IPO1 (Hektor Talka Marda - Ondra Sulzachgrund) Boxhammer Thomas,41199 Mönchengladbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Lizzy d' Ulmental LOI 10/121471, 13.02.10, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Alyssa Ulmental) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 2 Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
V 3 Fedra von Arlett 2267069, 10.03.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Napoli Arlett) Arnolds Wilfried,51399 Burscheid
V 4 *Xena von Nimbus 2246025, 22.10.09, IPO1 (Eon Nimbus - Fränzi Radsieksbeeke) Gatz Carola & Friedrichs Heinz,44627 Herne
V 5 *Merle von der Lilienthalstraße 2242477, 13.09.09, SchH2 (Wenzel Deutschen Eck - Grandy Lilienthalstraße) Quadt Wilfried,53757 Sankt Augustin
V 6 *Ayla von der Wapel 2232940, 20.11.08, SchH2 (Godalis Tino - Danjali Holtkämper See) Jankowski Thomas,44805 Bochum
V 7 Kim v. Haus Johnny LOSH 1093371, 05.05.11, (IPO1) (Eliot Ness Normont - Gina Haus Johnny) Lepoint Didier,B-7370 Elouges
V 8 *Iwana vom Heerbusch 2258653, 04.08.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf & Neuwöhner Sylvia,46499 Hamminkeln
V 9 *Sinca vom Rader-Kreuz 2221842, 10.07.08, IPO1 (Panjo Kirschental - Monja Rader-Kreuz) Hafermaas Markus,45289 Essen
V 10 *Thaila von Neandertal 2251358, 15.04.10, IPO1 (Ron Ludwigseck - Rani Neandertal) Scheer Harald,40822 Mettmann
SG 1 Chicca von den Wölfen 2237909, 12.05.09, IPO1 (Uno Stadtfeld - Ashly Flutgraben) Roßmüller Lothar,47259 Duisburg
G 1 Fame von der Seilschaft 2248588, 17.01.10, IPO1 (Nash Schiffslache - Gretel Gewürzwiese) Schmidt Ulrike,45329 Essen
G 2 Jumanji vom Mühlenknapp 2265451, 06.03.11, (IPO1) (Drago Patriot - Gin Mühlenknapp) Bücker Scarlett,59329 Wadersloh
Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Ulk vom Schloß Weitmar 2274232, 04.10.11, (Bix Arlett - Simba Schloß Weitmar) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
SG 2 *Conner aus Westenfeld 2268290, 18.06.11, IPO1 (Nino Tronje - Tracy Wattenscheid) Klimmek Roland,44867 Bochum
SG 3 Lenox von Haus-Gold Dollar 2267629, 06.06.11, (Hank Weinbergblick - Assi Tisadest) Gehlen Peter,47279 Duisburg
G 1 Nick von Haus Heldmann 2271140, 26.08.11, (Cato Haus Heldmann - Kitty Haus Heldmann) Heldmann Mike,47199 Duisburg-Bahl
G 2 Quattro vom Lusenpark 2273356, 31.10.11, (Gary Macohof - Naica Lusenpark) Gaidt Helmut,47198 Duisburg
A 1 Xato vom Schloß Gymnich 2269270, 05.07.11, (Leon Staatsmacht - Heidi Schloß Gymnich) Lachmann Martin,58285 Gevelsberg
Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Juna vom Terdannenhof 2273464, 09.10.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Gwenndy Terdannenhof) Heinen Hartmut,47574 Goch
SG 2 Quilla vom Ingenhoven Teich 2270357, 20.08.11, (Calif Arlett – Nemesis Ingenhover Zeich) Anstötz Anke, 41179 Mönchengladbach
SG 3 Joga vom Wutachtal 2275768, 22.11.11, (Homar Colli di Uzzano - Wilma Wutachtal) Kaiser Eva & Györe Bela,56459 Gemünden
G 1 Aika vom dunklen Rauk 2268935, 25.06.11, (Leon Staatsmacht - Cashin Lepperhof) Jopke Christine,58566 Kierspe
G 2 Lucy vom Haus Atila 2273049, 13.10.11, (Caro Brigar - Kathy Haus Atila) Rohde Rolf-Dieter,40878 Ratingen
Jugendklasse Rüden, Richter: Hausmann Ulrich
SG 1 Quoran d' Ulmental ROI 12/64314, 05.03.12, (Baru Croce Santo Spirito - Clea Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
SG 2 Ziko von der Burg Reichenstein 2278836, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Meurer Peter,56276 Großmaischeid
SG 3 Eiko vom Eichenplatz 2276368, 06.01.12, (Ixus Worringer Rheinaue - Ossi Eichenplatz) Wischalla Lutz & Patten Willi,06313 Wimmelburg
SG 4 Gino vom Akazien-Wäldchen 2285431, 12.12.11, (Opus Radhaus - Duniya Akazien-Wäldchen) Lantermann Markus,44536 Lünen
SG 5 Abu von den grauen Gaunern 2280488, 08.05.12, (Uno Stadtfeld - Ella Lütje Hörn) Hohmann Ralf,42781 Haan
SG 1 Hanka von Media 2276646, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini
SG 2 Zarina von der Burg Reichenstein 2278837, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Luka Christian,53721 Siegburg
SG 3 Geeny vom Eichenplatz 2282098, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Koch Günter,40764 Langenfeld
G 1 Girl vom Schmiedefeuer 2279392, 13.04.12, (Ares Kapbusch - Akira Schmiedefeuer) Wagenknecht Sören,41516 Grevenbroich
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hausmann Ulrich
VV 1 Fabien von Milu 2284505, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Foresti Luciano,47279 Duisburg
VV 2 Chef von der Gymnicher Mühle 2282426, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Vosteen Manfred,50859 Köln
VV 3 Mercy von der Sudheimer Linde 2285118, 01.07.12, (Conbhairean Uno - Isi Sudheimer Linde) Johannes Carsten,45529 Hattingen
VV 4 Mondeo vom Heerbusch 2284993, 20.08.12, (Pacco Langenbungert - Daggi Rheinhalle) Sucur Davor,47441 Moers
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
Platz 1 *Rani von Neandertal 2109547, 22.08.02, SchH3 (Nero Burgdorfer Land - Mona Neandertal) Scheer Harald,40822 Mettmann
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 Urmel von der Friedrichskluft 2265086, 20.02.11, (Roy Friedrichskluft - Finni Piste Trophe) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
SG 1 Phantom vom Lusenpark 2232755, 04.02.09, IPO3 (Quasimodo Rosseleck - Asita Flusenpark) Szameitat Bianka,46509 Xanten
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
V 1 Xena vom Wolf's Canyon 2265823, 30.03.11, IPO2 (Unkas Riedschlurgi - Ayka Neandertal) Dietzel Cornelia,40627 Düsseldorf
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Digger von der OG Burscheid 2271831, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Papazoglou Elef,51399 Burscheid
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Hausmann Ulrich
SG 1 Orbit von Pallas Athene 2275065, 03.12.11, (Remo Fichtenschlag - Zoe Maibuchen) Oberem Theo-Gerhard,50259 Pulheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hausmann Ulrich
VV 1 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau am 12.05.2013 OG-Beeskow (LG2)
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
VV 3 Zoe vom Ganzkower Schloß 2284293, 20.06.12, (Kevin Fourniermühlenbach – Hera Ganzkower Schloß) Herholz Frank, 17033 Neubrandenburg
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
SG 9 Germany von der Stadtwiese 2271550, 06.09.11, (Zar Schiffslache – Gundel Wieratal) Lohrke Roland, 16278 Angermünde
Veteranenklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
Platz 1 *Zion vom Baruther Land 2153544, 27.10.04, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Erasmus Noort - Casa Baruther Land) Lemke Sabine,15746 Klein Köris _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:15 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2013 OG-Bischofsheim e.V. (LG8)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
V 1 *Team Marlboro Kashmir 2282101, 22.11.10, IPO3 (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Frost Per & Manser Jürgen,DK-7620 Lemvig
V 2 *Onex aus der Mövenstraße 2230871, 22.01.09, SchH3 (Boss Oxsalis - Nanni Mövenstraße) Hügel Alina,68519 Viernheim
V 3 *Falkos von den schwarzen Seeperlen 2219485, 05.03.08, SchH2 IPO3 (Alex schwarzen Seeperlen - Xallie alten Wingertshaus) Merkeliene Rima,LT-45444 Kaunas
V 4 *Waron vom Hasenborn 2265532, 21.11.10, IPO1 (Yukon Bastillie - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,56564 Neuwied
SG 1 Jacko von Arlett 2240247, 20.05.09, IPO2 (Paer Hasenborn - Baffie Val D'Anzin) Weicker Bernd,64579 Gernsheim
SG 2 *Unar vom Hochheimer Stein 2230186, 31.12.08, IPO3 (Arkym schönen Kaiserpfalz - Hanuta Wolfsblick) Stark Oliver,55246 Mainz-Kostheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gabriel Dirk
V 1 *Darling von Godalis 2260068, 23.11.10, IPO2 (Paer Hasenborn - Ornella Satyr) Klefisch Christine & Kötters Angelika,53332 Bornheim
V 2 *Ayda vom Roten Feldweg 2259531, 09.09.10, IPO3 (Fritz Kuckucksland - Leika Sommerrod) Pape Claudia,64754 Hesseneck
V 3 *Oililly von der Piste Trophe 2261740, 28.11.10, IPO2 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Ellinger Beate & Kötters Werner,69168 Wiesloch
V 4 *Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO2 (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 5 *Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Saccicio Marco,CA
V 6 Madida von der Bastillie 2262293, 03.01.11, (IPO1) (Geck Casa Nobili - Yule Zenteiche) Acht Astrid,56170 Bendorf
V 7 *Sunny vom Gut Lethe 2229788, 21.11.08, SchH2 IPO3 (Kwantum Klostermoor - Pia Gut Lethe) Stark Oliver,55246 Mainz-Kostheim
V 8 *Uzuri vom Hochheimer Stein 2230189, 31.12.08, SchH1 IPO2 (Arkym schönen Kaiserpfalz - Hanuta Wolfsblick) Rubbel Susanne, Wiesbaden
V 9 *Tennie vom Natoplatz 2263545, 17.01.11, IPO1 (Ustinov Römerland - Balie Natoplatz) Weber Edmund,35216 Biedenkopf
Junghundklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 2 Thor von der Orangerie 2272249, 30.09.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gabi Modithor) Lauber Sebastian,36037 Fulda
SG 3 Goofy vom Haus an der Schiene 2274373, 05.11.11, (Onex Mövenstraße - Anschie Kurpfalzplatz) Schmitz Georg,68519 Viernheim
SG 4 Rocker vom Bierstadter Hof 2270228, 14.06.11, (Ballack Worringer Rheinaue - Jeanny Bierstadter Hof) Stamm Hartmut,61267 Neu-Anspach
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 Mena aus Agrigento 2275259, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Geissner Eugen,64754 Hesseneck
SG 2 Fanny vom Haus an der Schiene 2270093, 01.08.11, (Atos Agrigento - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 Wilco vom Murrtal 2277705, 03.01.12, (Cobra Ulmental - Dara Murrtal) Manser Jürgen & Ellinger Beate,69168 Wiesloch
SG 2 Wesly von der Orangerie 2280685, 01.05.12, (Chicco Dogshof - Gabi Modithor) Ehrig Andre,36037 Fulda
SG 3 Xray von der Kahler Heide 2280300, 30.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Aryba Kahler Heide) Reims Simone,63505 Langenselbold
SG 4 Zip vom Hasenborn 2277200, 07.01.12, (Franco Kuckucksland - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,56564 Neuwied
SG 5 Robyn vom Winnloh 2275729, 23.12.11, (Omen Radhaus - Emely Winnloh) Kulke O. & Bonkhoff F.,42897 Remscheid
SG 6 Amigo vom Hochheimer Stein 2276462, 04.12.11, (Vegas Hochheimer Stein - Sunny Gut Lethe) Menche Hans Heinrich,35043 Marburg
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 Olivia von Pallas Athene 2275068, 03.12.11, (Remo Fichtenschlag - Zoe Maibuchen) Maibüchen Yannick,51515 Kürten
SG 2 Etterna di Fosco Aidas LSVK DS 6736/12, 30.03.12, (Fulz Zenevredo - Corsa all'oro Fosco Aidas) Podolskiene Audrone,LT-91222 Klaipeda
SG 3 Opra aus dem Haus Zygadto 2278438, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
SG 4 Olympia von dem Waldgraben 2281874, 20.04.12, (Etoo Wattenscheid - Zooi Osterberger-Land) Toriu Seiya,JP-651-2242 Hyogo
SG 5 Bali vom Roten Feldweg 2283349, 20.03.12, (Yoker Westervenn - Yaske Bierstadter Hof) Pape Claudia & Geissner Eugen,64754 Hesseneck
SG 6 Amie vom Hasenborn 2278019, 27.01.12, (Panos Hasenborn - Nene Hasenborn) Lenz Hans-Joachim,56564 Neuwied
SG 7 Armanie vom Hochheimer Stein 2276469, 04.12.11, (Vegas Hochheimer Stein - Sunny Gut Lethe) Menche Hans Heinrich & Löwer Kurt,35043 Marburg
SG 8 Nele vom Deutschen Eck 2275137, 06.12.11, (Robyn Hasenborn - Yessie Deutschen Eck) Bär Thomas,56581 Kurtscheid
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
VV 1 Boba vom Hasenborn 2286058, 20.07.12, (Maffey Quartier Latin - Tjara Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
VV 2 Ike vom Robinienhain 2282748, 22.06.12, (Ghandi Wilhelmswarte - Chelsea Robinienhain) Mahler Ernst,67435 Neustadt
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gabriel Dirk
VV 1 Cocco von der Gymnicher Mühle 2282431, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Korten Alexander,50374 Erftstadt
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
V 1 *Darius von der Römerhalde 2241235, 29.07.09, SchH1 IPO3 (Ando Römerhalde - Rike Turmacker) Schreiner Willi,63179 Obertshausen
V 2 Vito vom Baiselsberg 2257471, 15.09.10, (IPO1) (Ober Bad-Boll - Romina Baiselsberg) Mormone Antonio,67659 Kaiserslautern
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 Moro von Rapicar 2268241, 07.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Yana Rapicar) Menzel Mandy,63526 Erlensee
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
SG 1 Frodo-Zottel von Beluga SZ-L 26, 25.04.12, (Xander Fidelius - Xcaret Beluga) Wendler Michael,65510 Hünstetten
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gabriel Dirk
VV 1 Caesar von der Gymnicher Mühle 2282425, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Korten Alexander,50374 Erftstadt _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:15 pm Temat postu: |
|
|
LG-Jugendliche Hundeführer Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2013 in Lehrte/Hann. e.V. (LG3)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
V 1 *Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO3 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
HF: Büttgenbach Niko
V 2 Faro aus der Brunnenstraße 2264020, 03.03.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Foreman George,US-TX 77336 Huffman,
HF: Früchtenicht Friederike
V 3 *Yake vom Zellwaldrand 2226980, 27.08.08, SchH3 (Yetie Zellwaldrand - Violeta Zellwaldrand) Häger Jan-Marc,38448 Wolfsburg
HF: Kranicz Julia
V 4 *Manni von Sebaldsbrück 2242972, 31.05.09, SchH1 (Garanto Fourniermühlenbach - Wanda Sebaldsbrück) Heveker Wolfgang,28879 Grasberg
HF: Riesner Mona
V 5 *Flint von Dulmenni 2191026, 07.10.06, SchH3 IPO3 (Ellute Mohnwiese - Brandie Dulmenni) Meyer Fritz,30853 Langenhagen
HF: Dittmann Jacqueline
SG 1 Clifford von Arlett 2262462, 17.01.11, (IPO1) (Nino Tronje - Xtra Tronje) Lasagne Thomas,US-TX 75173 Nevada,
HF: Kriebitzsch Nina
SG 2 Harry vom Visbeckschen Hof 2217355, 26.02.08, IPO2 (Natz Cap Arkona - Vlicka Döllenwiese) Hoppe Marianne,31028 Gronau
HF: Peters Nicole
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Körber-Ahrens Otto
V 1 (*)Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, (IPO1) (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
HF: Kriebitzsch Nina
V 2 *Cimba von Haus Gerstenberg 2237636, 04.06.09, SchH1 (Uschigärdens Dexter - Daulökke's Yaffa) Wellnitz C. & Gerstenberg F.,23966 Wismar
HF: Früchtenicht Friederike
V 3 *Pinie vom Haus Salihin 2259423, 22.09.10, IPO2 (Dux Intercanina - Vivi Dongmiran) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
HF: Klaffehn Antje
V 4 (*)Hanny von Moroyal 2249398, 05.10.09, IPO1 (Cliffo Döbelner Land - Julchen Lentulo) Meyer Jakob,30519 Hannover
HF: Kranicz Julia
V 5 Wilba von Trafalga 2255219, 23.03.10, (IPO1) (Dux Glockenheide - Yasmina Trafalga) Beckmann Lars & Kriebitzsch Nina,21075 Hamburg
HF: Wolff Sarah
V 6 (*)Leika von der Wilkenburg 2256128, 08.08.10, IPO2 (Ustinov Römerland - Heidi Wilkenburg) Runksmeier Helmut,30966 Hemmingen
HF: Steffen Janina
V 7 *Yanka vom Weber Platz 2254497, 21.06.10, IPO1 (Utz Weber Platz - Inala Ritterberg) Zaddach Heike,31275 Lehrte
HF: Hunczak Patricia
V 8 *Abby von Ontario 2221831, 10.07.08, SchH3 IPO3 (Conner Staatsmacht - Uxana Stadtfeld) Hahn Steffi,30519 Hannover
HF: Peters Nicole
Junghundklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Ursus av Thorarinn NKK 32322/12, 19.10.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Goshia Zidena) Langedal Else Irene,N-3370 Vikersund
HF: Früchtenicht Friederike
SG 2 Karat vom Stadtfeld 2271712, 07.09.11, (Nolan alten Wingertshaus - Fibi Stadtfeld) Jansen Gerhard, Ilsede
HF: Kökow Karina
SG 3 Blizzard vom schwarzen Dämon 2275504, 04.11.11, (Quentin Kammberg - Bajka Metunaj) Roux Frank,29225 Celle
HF: Hunczak Patricia
G 1 Nero vom Marktanger 2272348, 13.09.11, (Zar Schiffslache - Mara Marktanger) Hilmer Friedrich-Wilhelm,37186 Moringen
HF: Kensy Kevin
G 2 Gero vom Steinteich 2273349, 22.10.11, (Quardes Staatsmacht - Queen Brinkeweg) Finze Hans Jürgen,31629 Estorf
HF: Peters Nicole
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Vickini vom Grafenbrunn 2274038, 14.11.11, (Isko Hühnegrab - Chanel Achei) Brosius Thorsten,33106 Paderborn
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 Hellen v. Unitedhof TUR 102305, 23.09.11, (Wallaby Kapellenberg - Immola Brunnenstraße) Varisli Cengiz,TR-34280 Eyüp-Istanbul
HF: Kriebitzsch Nina
SG 3 Fiene von Haus Gerstenberg 2276734, 20.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Zita Haus Gerstenberg) Gerstenberg Friedrich,31228 Peine
HF: Kökow Karina
SG 4 Isah vom Hägerbrunnen 2275550, 09.10.11, (Yake Zellwaldrand - Cazy Zellwaldrand) Häger Stefanie,38448 Wolfsburg
HF: Kranicz Julia
SG 5 Wolga von der Marker Allee 2270040, 07.06.11, (IPO1) (Sky Eichenplatz - Tanja Harbaja Hof) Stuckmann Elke,33689 Bielefeld
HF: Peters Nicole
SG 6 Ultra vom Osterberger-Land 2273676, 26.09.11, (Mentos Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Kusche Walter & Steffen Janina,31139 Hildesheim
HF: Steffen Janina
SG 7 Frieda vom Nordpfeil 2268377, 06.06.11, (Markant Peroh - Baira Nordpfeil) Weiße Kathrin,
HF: Hunczak Patricia
G 1 Nele vom Marktanger 2272350, 13.09.11, (Zar Schiffslache - Mara Marktanger) Kensy Bernd,37574 Einbeck
HF: Kensy Kai
G 2 Nara vom Marktanger 2272349, 13.09.11, (Zar Schiffslache - Mara Marktanger) Kensy Bernd,37574 Einbeck
HF: Kensy Kai
Jugendklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Laban vom Emkendorfer Park 2278508, 11.03.12, (Omen Radhaus - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina,25451 Quickborn
HF: Früchtenicht Friederike
SG 2 Wisky della Terrazza ROI 12/94773, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
HF: Kriebitzsch Nina
SG 3 Quattro vom Tönsbrock 2276662, 03.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Western Lady Moritzburg) Habrock Ralf,33334 Gütersloh
HF: Kammertöns Christin
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Yamli vom Osterberger-Land 2277275, 06.02.12, (Mentos Osterberger-Land - Quicki Drei Birkenzwinger) Erdmann Bernhard,28790 Schwanewede
HF: Kranicz Julia
SG 2 Eila von Klobenwalde 2277118, 26.01.12, (Wito Brauneck - Ashley Osterberger-Land) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
HF: Klaffehn Antje
SG 3 Frieda vom Steddenerhof 2280707, 03.05.12, (Peik Holtkämper Hof - Goldi Zisawinkel) Gelke Wolfgang,29308 Winsen
HF: Steffen Janina
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
VV 1 Rico vom Tönsbrock 2283523, 29.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Western Lady Moritzburg) Kammertöns Stefan,33415 Verl
HF: Kammertöns Christin
VV 2 Deimos von den Löwen 2282619, 13.06.12, (Isko Hühnegrab - Cimba Haus Gerstenberg) Gerstenberg F. & Wellnitz C.,31228 Peine
HF: Kökow Karina
VV 3 Ron vom Tönsbrock 2283524, 29.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Western Lady Moritzburg) Heitmeier Markus,33415 Verl
HF: Ilsen Marco
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Körber-Ahrens Otto
VV 1 Queena vom Kurfürstendamm 2285043, 25.07.12, (Mattis Kurfürstendamm - Kiwi Welsetal) Sandersfeld Gerold,26835 Hesel
HF: Kensy Kevin
VV 2 Deika von den Löwen 2282621, 13.06.12, (Isko Hühnegrab - Cimba Haus Gerstenberg) Wellnitz Cornelia,23966 Wismar
HF: Kökow Karina
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Körber-Ahrens Otto
V 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Wegmann Wilfried & Helmer Thorsten,26219 Bösel
HF: Kriebitzsch Nina
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Exit von Black Hawk 2269602, 15.07.11, (Como Bonauer Wald - Dörte Pepeliene) Häusler Katja,38162 Cremlingen OT Schandelah
HF: Kriebitzsch Nina
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Körber-Ahrens Otto
SG 1 Merlin vom Beustertal 2281155, 25.05.12, (Mentos Osterberger-Land - Zoe Holtkämper See) Blunk Ute,31137 Hildesheim
HF: Steffen Janina
Berichtigung zur VDH-Europa-Sieger Zucht- und Nachwuchsschau vom 10.05.2013 bis 12.05.2013 in
Dortmund (LG6)
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VDH-Europa-Sieger gesamt
V 1 *Unesco von der Grafschaft Mark 2260682, 27.11.10, IPO2 (Fedor Burg Bismarck - Serena Farbenspiel) Tetz Maria,52441 Linnich
Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VDH-Europa-Sieger Jugend
SG 1 Conner aus Westenfeld 2268290, 18.06.11, IPO1 (Nino Tronje - Tracy Wattenscheid) Klimmek Roland,44867 Bochum
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VDH-Europa-Sieger Jugend
SG 1 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:16 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2013 OG-Trittau-Großensee (LG1)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
V 1 *Ulrich vom Ochsentor 2265714, 20.08.10, IPO3 (Nelson Frankengold - Nathalie Ochsentor) Hasebe Yukio,JP-150-0002 Shibuya-ku, Tokyo
V 2 *Xaro von der Plassenburg 2259567, 11.11.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Wendy Piste Trophe) Haßgall Renate & Grimm Oliver,95326 Kulmbach
V 3 *Kevin vom Fourniermühlenbach 2252797, 14.02.10, IPO2 (Paer Hasenborn - Disca Holtkämper Tor) Ruhnau Jutta,25436 Tornesch
V 4 Owinn's Warro NKK 31580/11, 08.12.10, (IPO1,2) (Dux Glockenheide - Carma Haut Mansard) Winther Oddbjorn,N-1742 Klavestadhaugen
V 5 *Solo von der Waterkant 2238529, 11.06.09, SchH3 (Bojan Pendler - Maxi Waterkant) Park Johannes,26842 Ostrhauderfehn
V 6 Alta-Tollhaus Kapone AKC DN 28155001, 17.05.10, (IPO1) (X-Box Precision - Maikali Kirschental) Richards Julie,US-MI 49068 Marshall,
SG 1 Dracula von Di Caprio 2226422, 04.10.08, SchH1 IPO3 (Dasko Wolfsblick - Frigga Schwedenfestung) Thomsen Rita,25920 Risum-Lindholm
G 1 Yellow Wolf Arabrab 2267060, 18.05.11, IPO2 (Tycoon Arabrab - Urania Arabrab) Seckerdieck Barbara,21629 Neu Wulmstorf
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
V 1 *Anoek v. d. Skyworld NHSB 2766590, 06.10.09, SchH1 (Sharon Deutschen Adel - Cleo Jabora) Faber Jouke,26826 Weenermoor
V 2 Dolce and Gabba Star House RKF 2982066, 09.03.11, (IPO1) (Cent Haus Portofino - Mutter fehlt) Vybornov N.,RU- Moskau
V 3 *Chyara vom Sylter Bogen 2255679, 30.07.10, IPO1 (Ury Zisawinkel - Odyna Land Mecklenburg) Haas Iris,27389 Stemmen
V 4 Fanny du Lamentin LOF 641231, 22.09.10, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Daffy Lamentin) Rhode Pierre & Niedergassel Jörg, 33649 Bielefeld
V 5 Xara vom Ganzkower Schloß 2266768, 21.04.11, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Jule Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
V 6 Alta-Tollhaus Havana AKC DN 27190801, 30.09.09, IPO1 (Zamp Thermodos - Maikali Kirschental) Richards Julie,US-MI 49068 Marshall,
Junghundklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
SG 1 Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Osi von der Ostfriesischen Thingstätte 2269572, 05.07.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Bella Ostfriesischen Thingstätte) Meinen Hinrich & Henkel Horst
SG 2 Gini vom Holtkämper Hof 2273502, 27.10.11, (Peik Holtkämper Hof - Jalka Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
SG 3 Only vom Welsetal 2270421, 28.07.11, (Wegas Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus & Kenkel Hans,27777 Ganderkesee
Jugendklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
SG 1 Gringo vom Zisawinkel 2277263, 29.01.12, (Ury Zisawinkel - Gina Zisawinkel) Janzen Meike,27389 Stemmen
SG 2 Raimondo vom Suentelstein 2279654, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 3 Calippo Quando DKK 04887/2012, 19.03.12, (Omen Radhaus - Calippo Jamie) Keine Angabe
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Ginni vom Steinburgerhof 2277459, 19.01.12, (Iliano Fichtenschlag - Questa Arline) Hubert Rene,21403 Wendisch Evern
SG 2 De Orse Mak Flai Nessi RKF 3513562, 18.05.12, (Buster Brunnenstraße - De Orse Mak Flai Iani) Kosikova Julia,RU-* Ljuberzi
SG 3 Onra vom Emkendorfer Park 2279342, 02.04.12, (Omen Radhaus - Erle Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Rechter Jürgen
SG 4 Enie von Alanya 2279590, 08.02.12, (Wito Brauneck - Cessy Alanya) Henkel Christel,19386 Lübz
SG 5 Calippo Quella DKK 04890/2012, 19.03.12, (Omen Radhaus - Calippo Jamie) Keine Angabe
SG 6 Larah vom Fourniermühlenbach 2277333, 30.12.11, (Omen Radhaus - Disca Holtkämper Tor) Meyer Heinz,22145 Hamburg
SG 7 Daisy von de hohe Lücht 2276292, 11.01.12, (Ypsilon Lärchenhain - Yudy Zisawinkel) Grünwald Jürgen,22946 Trittau
SG 8 Yule vom Ganzkower Schloß 2283538, 30.05.12, (Kevin Fourniermühlenbach - Jule Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
VV 1 Jim vom Holtkämper Hof 2284995, 27.08.12, (Pacco Langenbungert - Bella Nordteich) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
VV 2 Arrax Kaizen 2285513, 07.06.12, (Omen Radhaus - Cambia Ostfriesischen Thingstätte) Janssen Horst & Meinen Hinrich,26632 Ihlow
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Nelly von der Addingaste 2283192, 07.06.12, (Xero Wolfskammer - Madonna Lehnhof) Setyobudi Edwin,ID-60281 Gubeng, Surabaya
VV 2 Paly vom Emkendorfer Park 2284164, 12.06.12, (Remo Fichtenschlag - Fairy Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne
VV 3 Idanja vom Holtkämper Hof 2282661, 29.06.12, (Zett Holtkämper Tor - Liselotte Holtkämper Hof) Huxohl Ulrich & Niedergassel Jörg,33803 Steinhagen
VV 4 Sina aus dem Seevetaler Grund 2283571, 29.07.12, (Pacco Langenbungert - Ondra Seevetaler Grund) Borkowski Jens,21079 Hamburg
VV 5 Zoe vom Ganzkower Schloß 2284293, 20.06.12, (Kevin Fourniermühlenbach - Hera Ganzkower Schloß) Herholz Frank,17033 Neubrandenburg
VV 6 De Orse Mak Flai Zikoria RKF 3156971, 10.07.12, (Franco Kuckucksland - Inci Thermodos) Kosikova Julia,RU- Ljuberzi
VV 7 Freija vom Julianenweg 2286036, 29.07.12, (Paer Blue-Iris - Lanja Herzog von Widukind) Kruse Herwig,26639 Wiesmoor
VV 8 Alanda Kaizen 2285515, 07.06.12, (Omen Radhaus - Cambia Ostfriesischen Thingstätte) Janssen Horst & Meinen Hinrich,26632 Ihlow
VV 9 Ivy vom Zisawinkel 2283743, 08.08.12, (Pacco Langenbungert - Gina Zisawinkel) Labahn Klaus-Ino & Jaromin Lolita,17454 Zinnowitz
VV 10 Zenzi vom Ganzkower Schloß 2284292, 20.06.12, (Kevin Fourniermühlenbach - Hera Ganzkower Schloß) Herholz Frank,17033 Neubrandenburg
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
V 1 Pedro vom Langenbungert 2252484, 25.05.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Grabara Izabela,CH-9428 Walzenhausen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
SG 1 Gango vom Steinburgerhof 2277456, 19.01.12, (Iliano Fichtenschlag - Questa Arline) Hubert Rene,21403 Wendisch Evern
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Danni von de hohe Lücht 2276293, 11.01.12, (Ypsilon Lärchenhain - Yudy Zisawinkel) Lüdtke Dieter,21521 Dassendorf
SG 2 Kiwi von Rekas 2276579, 20.01.12, (Lennox Regina Pacis - Heaven Rekas) Soost Stefanie,16833 Fehrbellin
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
VV 1 Shakka aus dem Seevetaler Grund 2283565, 29.07.12, (Pacco Langenbungert - Ondra Seevetaler Grund) Wiechmann Susanne,21217 Seevetal
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau am 01.05.2013 OG-Oppenheim e.V. (LG10)
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag – Italia Welsetal) Helmer Thorsten, 32049 Herford
Bitte berichtigen Sie Ihre Unterlagen!
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau am 28.04.2013 OG-Uslar (LG3)
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 Kai vom Sodinger Land 2257163, 20.06.10, IPO1 (Fakir Heinrichplatz – Kiss Oasis) Helmer Thorsten, 32049 Herford
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
V 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag – Italia Welsetal) Helmer Thorsten, 32049 Herford
Bitte berichtigen Sie Ihre Unterlagen!
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH am 01.05.2013 OG-Dormitz-Weiher (LG14)
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
Platz 1 *Isabell von Modithor 20769236, 14.10.00, SchH3 FH1 (Xoltan Modithor – Kelly Modithor) Holzmann Edgar, 91077 Dormitz _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:17 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 01.06.2013 OG-Bruchhausen e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
V 1 Jhay do Mhuramel 2286001, 20.01.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Betyza Mhuramel) Mangini Junior Mario,Brasilien
V 2 *Ba vom Schaumbergerland 2268446, 14.04.11, IPO3 (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Mayer Bernhard,76669 Bad Schönborn
SG 1 Dabur vom Haus Wittek 2255842, 04.05.10, IPO1 (Olek Maineiche - Feenja Lupus in fabula) Schmitz Martin,77866 Rheinau-Linx
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
V 1 *Ofra von der Piste Trophe 2261739, 28.11.10, IPO2 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Bösl Erich & Manser Jürgen,92421 Schwandorf
V 2 Danique vom kleinen Zauberberg 2265613, 13.03.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Oxana Germannshof) Martin Hilla & Hollenstein Felix,66564 Ottweiler
V 3 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim
V 4 *Qarma v. Bullinger CKC XS 377119, 06.09.10, IPO3 (Utah Bullinger - Toska Bullinger) Bullinger Tracy,CA-Aldergrove, BC V4W 2J7
V 5 Cindy vom Hammelsbacher Hof 2269102, 18.05.11, IPO2 (Xano kleinen Birke - Traudl Hammelsbacher Hof) Volk Uwe,64757 Rothenberg
V 6 *Yana vom Reichertshof 2254990, 27.06.10, IPO3 (Furbo Achei - Face Reichertshof) Reichert Friedrich,74722 Buchen-Hettingen
V 7 *Dori von Pallas Athene 2230327, 14.12.08, IPO1 (Bruno Vierhundert Hertz - Pea Alsenburg) Kiefer-Biewer Jutta,66578 Schiffweiler
V 8 Isis vom Holtkämper Tor 2260355, 14.11.10, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Olina Holtkämper Tor) Debus Jennifer,34134 Kassel
V 9 *Ulla vom Rauhtal 2260977, 03.10.10, IPO1 (Sirio Rauhtal - Zora Arminius 2000) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
G 1 Enny von der Hagenmühle 2230108, 27.12.08, (IPO1) (Conner Staatsmacht - Bara Hagenmühle) Neuhold Alfred,74740 Adelsheim
G 2 Saphira vom Waldwinkel 2235487, 03.04.09, IPO3 (Quasimodo Rosseleck - Fanny Waldwinkel) Schmitt Hans-Jörg,66280 Sulzbach
Junghundklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
SG 1 Paxx von den Oher Tannen AKC DN 33053101, 23.09.11, (Yoker Westervenn - Olivia Tronje) Fritz Manfred & Adams Nadia,76470 Ötigheim
SG 2 Thor von Vierhundert Hertz 2270313, 03.08.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
SG 3 Isko vom Team Baierblick 2274615, 06.11.11, (Ypsilon Lärchenhain - Ambra Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
SG 4 Ghandi v. Haus Edmond COR A 22868-11, 02.10.11, (Urbo Leithawald - Sitta Pavora) Debus Jennifer,34134 Kassel
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Vasana vom Hühnegrab 2270908, 03.09.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Visie Hühnegrab) Günther Christiane, Katzhütte
SG 2 Wimpy Feetback JR 739137, 02.10.11, (Wallaby Kapellenberg - Loga Feetback) Schlick Matthias,64319 Pfungstadt
SG 3 Gya v. Haus Edmond COR A 22871-11, 02.10.11, (Urbo Leithawald - Sitta Pavora) Debus Jennifer,34134 Kassel
SG 4 Eyleen von der Schmietränke 2273808, 04.11.11, (Tiger Sonnenhaus - Quantina Elzmündungsraum) Rath Elke,75015 Bretten
Jugendklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
SG 1 Wilco vom Murrtal 2277705, 03.01.12, (Cobra Ulmental - Dara Murrtal) Manser Jürgen & Ellinger Beate,69168 Wiesloch
SG 2 Lexus Bastaw JR 740679, 15.03.12, (Ton Feetback - Bagira Topolovnicka) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 3 Flipp de Louis 2279532, 09.03.12, (Seeback's Nash - Quincy Zenteiche) Ludwig Jürgen,56377 Nassau
SG 4 Artax del Lupo Nero 2277932, 25.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Nell Lupo Nero) Neu Ewald,76761 Rülzheim
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Kranichzug Ulla FIN 15101/12, 12.12.11, (Fred Rumbachtal - Wally Westervenn) Kurki Jari,FI-21540 Preitilä
SG 2 Dior vom Haus Iskander 2278306, 11.03.12, (Omen Radhaus - Gracia Oxsalis) Hufnagel Dieter,64319 Pfungstadt
SG 3 Daphne vom Hammelsbacher Hof 2282698, 22.03.12, (Gower Elzmündungsraum - Xella Hammelsbacher Hof) Volk Uwe,64757 Rothenberg
SG 4 Tany Feetback JR 739671, 10.12.11, (Turko Gold Shark - Ali Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 5 Chanell von den Pharaonen 2280818, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim
SG 6 Hennie v. Yong Yao CSZ 173031, 01.01.12, (Ziko Vignazzola - Chita Hanneß) Xiao Fan & Dan Xu,CN-100020 Beijing
SG 7 Quiana von Melanchthon 2281505, 10.04.12, (Fulz Zenevredo - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 8 Shanti zum Gigelsfelsen 2283261, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole,69437 Neckargerach
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
VV 1 Ken vom Team Baierblick 2283400, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 2 Hesko du Clos d'Aoste LOF 665728, 29.07.12, (Figo Schellenthal - Chiara Clos d'Aoste) Lang Fabien & Terrier Julien,F-57230 Bitche
VV 3 Zeyko von Vierhundert Hertz 2282559, 18.06.12, (Hagadahls Figo - Daika Rheinhöhe) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Kimba vom Team Baierblick 2283403, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 2 Sixi v. Phenix CSZ 182873, 25.06.12, (Xano Freiheit Westerholt - Dascha Emkendorfer Park) Hanlin,CN-Peking
VV 3 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried
VV 4 Anni vom Sonnenhaus 2284261, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Hensel Tanja,77815 Bühl
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
Platz 1 *Tiffany aus Agrigento 2140524, 12.02.04, SchH3 (Quirin Hochmoor - Weika Haus Vögele) Borgiel Manuela,76437 Rastatt
Platz 2 Tapsi vom gelben Rühl 2175884, 27.12.05, SchH1 (Flux gelben Rühl - Kimba gelben Rühl) Paulke Michael,76593 Gernsbach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
V 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
V 2 *Hook vom Luckhauser Kotten 2224021, 01.09.08, SchH3 IPO3 (Odin Holtkämper Hof - Indra runden Teich) Platacis Heinz,42279 Wuppertal
V 3 Gismo vom Haus Lena 2254849, 14.06.10, (IPO1) (Ober Valcuvia - Branca Haus Lena) Missfelder Karlheinz,79822 Titisee-Neustadt
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
V 1 Beate von der Brucknerallee 2266884, 03.03.11, IPO1 (Hagadahls Figo - Clea Königsadler) Platacis Elvira,42279 Wuppertal
V 2 *Nikita v. Equus PKR-I 66853, 26.10.09, IPO1(2) (Taboo Nordteich - Micki Almhof) Pikulska Dorota,PL-55-095 Mirkuw
V 3 Yenka vom Haus Salztalblick 2257645, 02.09.10, (IPO1) (Faro Xazziam - Sue Salztalblick) Lochmüller Erich,91054 Erlangen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
SG 1 Hannibal von der Ullenburg 2270181, 28.07.11, (Guccy Heinrichplatz - Xena Ullenburg) Gartner Theresia,77886 Lauf
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, IPO1 (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Frannek Silke,76872 Winden
SG 2 Maja vom Tunibergerland 2278261, 23.10.11, (Ulano Römerland - Gundel Lippesteg) Dages Nicole,79241 Ihringen-Wasenweiler
SG 3 Germana von Arenaris 2272577, 03.10.11, (Geck Casa Nobili - Henda Fiemereck) Schmieder Frank,99894 Leinatal
SG 4 Ruby von der Piratenschlucht 2275665, 30.11.11, (Tiras Roten Feld - Ohara Piratenschlucht) Lempp Jutta,78333 Stockach
SG 5 Gittel vom Valtenberg 2276247, 11.10.11, (Lennox Regina Pacis - Neele Brunnenstraße) Rzepecka Pani Anna,PL-32-002 Wegrzce
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
SG 1 Quincy von Melanchthon 2281502, 10.04.12, (Fulz Zenevredo - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Wolf-gang Rozalia PKR-I 70096, 12.01.12, (Fritz Kuckucksland - Frederike Frankengold) Urbanik Bartosz,PL-74-201 Wierzbno
SG 2 Ciara von den Pharaonen 2280819, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Ostatnio zmieniony przez btusik dnia Nie Cze 09, 2013 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:19 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2013 OG-Wimmelburg (LG19)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
V 1 *Nino von Tronje 2210253, 22.11.07, SchH3 (Irok Karanberg - Nadja Jabora) Meßler Nikolaus & Goldfarb Morton,50933 Köln
V 2 *Yankee vom Feuermelder 2255307, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
V 3 *Atos aus Agrigento 2237607, 29.05.09, SchH3 (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See) Wulf Roland,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
V 4 *Buonanotte de Domus Didacus 2284286, 10.06.10, IPO2 (Vegas Haut Mansard - Winnie Arminius 2000) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
V 5 Nox von der Grafenburg (Ost) 2262158, 02.01.11, IPO1 (Peik Holtkämper Hof - Betty Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 6 Zorro vom Steierwald 2263956, 16.01.11, IPO1 (Tarzan Steierwald - Freya Salzhügel) Winkler Norbert,06528 Wallhausen
V 7 *Uso vom Hasseltal 2256149, 01.07.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Jenny Herbsleber Flur) Ceglarek Henry,04279 Leipzig
V 8 *Gerry von Weltwitz 2252365, 17.04.10, IPO3 FH2 (Uncas Poppitz - Roxy Ludwigseck) Daglinger Maik,99634 Straußfurt
SG 1 Gottfried vom Recklinghäuser-Kreuz 2245767, 08.12.09, (IPO1) (Furby Luberg - Vickie Stadtfeld) Korczycki Silvio,06466 Gatersleben
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
V 1 *Alpha v. Haus Unid 2278339, 18.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Naiss Panoniansee) Meßler Nikolaus & Schneider Yvonne,50933 Köln
V 2 *Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 3 Stella vom Frankengold 2263342, 16.01.11, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Pippi Frankengold) Goldlust Frank,12623 Berlin
V 4 *Amalie vom Holtkämper Hof 2269782, 22.04.11, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Daisy Kiama) Misselhorn Elisabeth & Niedergassel Jörg
V 5 *Ossi vom Hermannstal 2236868, 30.05.09, SchH1 (Quai Status quo - Kimba Hermannstal) Huppert Wolfgang,37339 Teistungen
V 6 *Sandy vom Eichenplatz 2236440, 03.02.09, SchH1 (Ingodds Agassi - Grit Trafalga) Gatzke Walter,06279 Schraplau
V 7 *Inka vom Schwedenring 2272437, 03.01.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Vanda Petite Commune) Curth Bodo & Klingner Thomas,06188 Landsberg
V 8 (*)Wespe von den zwei Steinen 2258268, 22.08.10, (IPO1) (Joker Eichenplatz - Peggy zwei Steinen) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
V 9 Mika vom Holtkämper See 2265775, 09.11.10, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Disca Holtkämper Tor) Kullmann Rudi,06542 Allstedt OT Beyernaumburg
V 10 *Gisa von der Millionenbrücke 2217442, 26.03.08, SchH1 (Jerry-Lee Steierwald - Zari Millionenbrücke) Parnitzke Hans,06295 Wolferode
V 11 *Aiki vom Trienzbachtal 2188891, 21.07.06, SchH3 (Gron Trienzbachtal - Riska Trienzbachtal) Mannert Heinrich,37081 Göttingen
SG 1 Catja von Sutu-Hali 2256174, 14.04.10, IPO1 (Bill Kranich's Hof - Anni Sutu-Hali) Kranich Maurice,39418 Neundorf
SG 2 *Ginger vom Kretzschauer Land 2259891, 22.10.10, IPO2 FH1(IPO3 FH2)(Zar Schiffslache - Celly Ecke) Mohs Helmut,06449 Aschersleben
Junghundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Zeppelin vom Feuermelder 2274378, 30.09.11, (Ritchi Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
SG 2 Dancer von Babylon 2273584, 31.08.11, (Hagadahls Figo - Zambi Babylon) Grahl Dieter,49143 Bissendorf
SG 3 Jerry Lee von der Bismarcksäule 2274649, 20.10.11, (Alex Haus Iris - Britt Grauen von Monstab) Burkhardt Torsten,06577 Oberheldrungen
SG 4 Gorbi vom Harzer Grubenlicht 2271567, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz,37412 Herzberg
G 1 Baldur von Schörner's Schmiede 2271638, 19.09.11, (Don Demminer Straße - Pezi Döllenwiese) Schoerner Dieter,01665 Triebischtal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Odessa von der Freiheit Westerholt 2278240, 02.12.11, (Omen Radhaus - Funny Freiheit Westerholt) Sievers Klaus,96484 Meeder
SG 2 Anusch vom Frankengold 2273029, 28.09.11, (Quattro Partnachklamm - Darling Frankengold) Goldlust Frank,12623 Berlin
SG 3 Wiki dei Precision CKC 427775, 05.11.11, (Remo Fichtenschlag - Quanta Plassenburg) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L7P 0H2
SG 4 Wilena vom Haus Cerba 2274716, 19.11.11, (Isko Hühnegrab - Taya Haus Cerba) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
SG 5 Ully vom Herzbach 2272180, 15.08.11, IPO1 (Gildo Herzbach - Fenja Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 6 Goldi vom Harzer Grubenlicht 2271568, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz & Dunemann Ute,37412 Herzberg
SG 7 Donna vom Kieslicher-Hof 2273717, 10.10.11, (Geck Casa Nobili - Ivett Bramberg) Hammer Jan & Kieslich Marcel,06536 Südharz
SG 8 Flora vom Harzer-Land 2274857, 30.11.11, (Zorro Ritterberg - Xena Harzer-Land) Schmidt Heike,38889 Cattenstedt
SG 9 Eshra vom Staakener Haus 2268413, 11.06.11, (Zico Adelegg - Caja Staakener Haus) Werth Angelika,14089 Berlin
G 1 Hanna vom Kranich's Hof 2271535, 11.06.11, (Bill Kranich's Hof - Mira Grauen von Monstab) Kranich Maurice,39418 Neundorf
Jugendklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Jehu Primo Grande PKR.I 70406, 01.04.12, (Fulz Zenevredo - Dala Primo Grande) Kalisz Beata,PLSG
2 Nanuk von Appolonia 2281149, 12.03.12, (Fulz Zenevredo - Kim Rodbaude) Wille Ralf,99518 Auerstedt
SG 3 Xap vom Herzbach 2279002, 08.03.12, (Gildo Herzbach - Judi Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 4 Nando v. Haus Froehli BSV 127369, 07.03.12, (Canyon Lars-Aue - Forza Haus Froehli) Froehli Pius,BG-1404 Sofia
SG 5 Orion von Bad-Boll 2280793, 10.05.12, (Ober Bad-Boll - Xera Mönchberg) Dipl. Ing.Miketa Ales & Rieker Hans-Peter,CZ-789 85 Mohelnice
SG 6 Knurri's Walko 2277177, 19.01.12, (Bill Kranich's Hof - Voxi Old Lady) Kranich Maurice,39418 Neundorf
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Iliana Primo Grande PKR.I 70686, 28.02.12, (Atos Agrigento - Naomi Hexenland) Kalisz Beata,Polen
SG 2 Bella v. Gran Peregrino PKR I 71446, 18.05.12, (Nino Tronje - Milla Fichtenschlag-Zwinger) Moscoa Zeledon Alexander,PL-32566 Alwernia
SG 3 Xemke von der Grafenburg (Ost) 2277560, 29.02.12, (Iliano Fichtenschlag - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 4 Tanga aus der Birkenschäferei 2281807, 22.03.12, (Nelson Frankengold - Ruby Birkenschäferei) Skala Lars & Brehm Heinz,06311 Helbra
SG 5 Genna vom Elbe-Saale-Winkel 2278866, 06.03.12, (Omen Radhaus - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Stein Annett,38822 Halberstadt OT Emersleben
SG 6 Zafira von der Burg Königstein 2283445, 25.05.12, (Remo Fichtenschlag - Xanta Oger Schloss) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
VV 1 Finn vom Zellwaldrand 2283358, 10.07.12, (Yester Feuermelder - Fani Bonihaus) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
VV 2 Santos von der Freiheit Westerholt 2283760, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 3 Xeno vom Haus Cerba 2287565, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
VV 4 Gin vom Heinrichplatz 2282963, 01.07.12, (Labo Schollweiher - Uska Heinrichplatz) Hohn Jörg,16548 Glienicke/Nordbahn
VV 5 Renzo vom St.-Michaels-Berg 2281771, 06.06.12, (Labo Schollweiher - Xabina St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf & Hartmann Elmar,37688 Beverungen
VV 2 Chandon da Terra da Garoa SBCPA 194983, 24.06.12, (Yankee Feuermelder - Pippi Feetback) Gumbel Katrin & Fernandes Jose Luis,34590 Wabern
VV 3 Jd vom Feuermelder 2283328, 08.06.12, (Baru Croce Santo Spirito - Amanda Seeteich) Gumbel Katrin,34590 Wabern
VV 4 Henrieke vom Frankengold 2282936, 14.07.12, (Labo Schollweiher - Chiara Kirchturm) Klifot Andre,23936 Grevesmühlen
VV 5 Zenja vom Siebenmühlenbach 2285941, 28.08.12, (Turko Gold Shark - Roxy Siebenmühlenbach) Fromm Eckart,99986 Niederdorla
VV 6 Xenia von den Leinewiesen 2284668, 15.08.12, (Enosch Amasis - Nicki Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
VV 7 Odett von Stadt Spenge 2283919, 14.08.12, (Conbhairean Uno - Kuna Patersweg) Hohmann Werner,06469 Nachterstedt
VV 8 Infinity vom Elbe-Saale-Winkel 2282188, 07.06.12, (Bruno Ca'San Marco - Fendy Winnloh) Stein Annett,38822 Halberstadt OT Emersleben
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
SG 1 Xorros von der Burg Königstein 2274525, 21.11.11, (Sultan Jahnhöhe - Xanta Oger Schloss) Lange Jürgen,06347 Gerbstedt
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wischalla Lutz
VV 1 Aragon von KaTum SZ-L 65, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Tuma Klaus-Jürgen,99634 Werningshausen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Aennie von KaTum SZ-L 67, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Tuma Kathrin,99634 Werningshausen
VV 2 Aebby von KaTum SZ-L 60 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Schneider Katarina,99734 Nordhausen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 10:58 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.06.2013 in Waghäusel e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Al Hassawi Fawaz Moubarak,KWV
2 *Yoker vom Westervenn 2239640, 11.05.09, SchH3 (Unzo Noort - Zaira Ybajo Hoeve) Wüst Hans-Dieter & Bausch Johan Emile
V 3 *Count-Ustinov v.d. Ybajo Hoeve 2277524, 18.03.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Send Peter & Hupperich Horst,68519 Viernheim
V 4 *Fax vom Elzmündungsraum 2243366, 09.09.09, SchH3 (Hatto Hühnegrab - Jana Bertenau) Brauch Richard,74915 Waibstadt
V 5 (*)Qantas vom Osterberger-Land 2267399, 05.05.11, IPO2(3) (Mentos Osterberger-Land - Miss Timohaus) Wortmann Dirk & Motz Michel,49504 Lotte
V 6 *Nanuk von Vierhundert Hertz 2247534, 22.12.09, SchH1 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz & Rath Alexander
V 7 *Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, IPO2(3) (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Bäcker Harald & Staab Elke-Lore,& 63165 Mühlheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Ayda vom Roten Feldweg 2259531, 09.09.10, IPO3 (Fritz Kuckucksland - Leika Sommerrod) Pape Claudia,64754 Hesseneck
V 2 *Deemoy du Val D'Anzin LOF 621104, 03.12.08, SchH1 SchH2(B)(Adel Val D'Anzin - Ariane Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 3 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Wacker Dieter & Finkenauer Anita
V 4 *Janka vom Casselswald 2259125, 03.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Regitz Roland & Regitz Simon,66571 Dirmingen
V 5 Faya von Melanchthon 2259897, 09.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
Junghundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 *Gordon du Clos de Patmisand LOF 653595, 01.10.11, IPO1 (Atos Agrigento - Ewa Clos de Patmisand) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Nick vom Hanneß 2274560, 27.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Elexa Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 3 Fidus von Media 2272715, 24.09.11, (Enosch Amasis - Mocca Media) Jakesch Michael,71566 Althütte
SG 4 Kheops Mont d'Osiris LOSH 1102217, 28.09.11, (IPO1) (Bunker Presqu'ile Guerandaise - Cassy Clos d'Aoste) Scubla Dino,B-5060 Sambreville
SG 5 Sando zum Gigelsfelsen 2283259, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole,69437 Neckargerach
SG 6 Juri von Bad-Boll 2273042, 17.10.11, (Sem Seprio - Prima Achei) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 7 Georgio du Fosse des Pandours LOF 650575, 21.07.11, IPO1 (Clyde l'Etang de Freville - Cannelle Fosse des Pandours) Meyer Alain & Meyer Sophie,F-67700 Saverne
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Raja zum Gigelsfelsen 2277111, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Priska Sommerrod) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 2 Mena aus Agrigento 2275259, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Geissner Eugen,64754 Hesseneck
SG 3 Kenda von Melanchthon 2271695, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 4 Aischa v. Damjan Hof JR 809136, 27.11.11, (Quen Panoniansee - Vera Armandia Lidderdali) Pley Benny,NL-4571 LJ Axel
SG 5 Gna du Beffroi Du Boulonnais LOF 655319, 06.12.11, (Ellboy Maingoval de Dolci - Galina Merlin) Fortin Christian M. & Mesnager Franck
SG 6 Eyleen von der Schmietränke 2273808, 04.11.11, (Tiger Sonnenhaus - Quantina Elzmündungsraum) Rath Elke,75015 Bretten
SG 7 Gwenda du Fosse des Pandours LOF 650578, 21.07.11, IPO1 (Clyde l'Etang de Freville - Cannelle Fosse des Pandours) Meyer Alain & Meyer Sophie,F-67700 Saverne
Jugendklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Adidas Super Agent 2288905, 21.01.12, (Enosch Amasis - Paris Hilton Logoiskogo Trakta) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 2 Herz von Media 2276645, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
SG 3 Lexus Bastaw JR 740679, 15.03.12, (Ton Feetback - Bagira Topolovnicka) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 4 Wilco vom Murrtal 2277705, 03.01.12, (Cobra Ulmental - Dara Murrtal) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
SG 5 Sascha vom Kuckucksland 2276995, 24.01.12, (Opus Radhaus - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar & Röder Kai
SG 6 Cupidon v. Bienenwald COR A 23648-12/166, 05.04.12, (Fulz Zenevredo - Lyra Bienenwald) Nicula Remus,RO-400394 Cluj Napoca
SG 7 Jendler von der Lars-Aue 2282727, 03.02.12, (Canyon Lars-Aue - Aicha MOLBITZER HOF) Kühnemann Nils,79736 Rickenbach OT Jungholz
SG 8 Hoss du Val D'Anzin LOF 660436/0, 03.03.12, (Cicolo Akrobat - Bessi Erbe) Drasen Siegfried,79331 Teningen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Haiti du Val D'Anzin LOF 657066/0, 10.03.12, (Fulz Zenevredo - Flora Val D'Anzin) Trentenaere Eric & Motz Michel,F-78440 Fontenay
SG 2 Tany Feetback JR 739671, 10.12.11, (Turko Gold Shark - Ali Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 3 Hindy du Val D'Anzin LOF 6592318/0, 28.03.12, (Lennox Regina Pacis - Thora Fichtenschlag) Trentenaere Eric & Greiner Manfred,F-Fontenay
SG 4 Livia vom Casselswald 2279775, 26.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Rina Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 5 Hummel aus Famke's Zauberwald NHSB 2875928, 20.03.12, (Fulz Zenevredo - Goldy Famke's Zauberwald) Pley Benny,NL-4571 LJ Axel
SG 6 Hini du Val D'Anzin LOF 660438/0, 03.03.12, (Cicolo Akrobat - Bessi Erbe) Jäger Josef,79114 Freiburg
SG 7 Dascha v. Bienenwald COR A 23852-12/166, 10.04.12, (Iliano Fichtenschlag - Lara Bienenwald) Nicula Remus,RO-400394 Cluj Napoca
SG 8 Degra v. Bienenwald COR A 23851-12/166, 10.04.12, (Iliano Fichtenschlag - Lara Bienenwald) Nicula Remus,RO-400394 Cluj Napoca
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
VV 1 Esko v. Burg Julia NHSB 2887220, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
VV 2 Barbay vom Haus Weißgerber 2282503, 19.06.12, (Pakros Pendler - Quinta Drömlingsrand) Valentine Donna,67657 Kaiserslautern
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Handy du Val D'Anzin LOF 662535/0, 23.07.12, (Chicco Dogshof - Fidjy Val D'Anzin) Patten Willi & Greiner Manfred,Neuss
VV 2 Bindi vom Haus Weißgerber 2282509, 19.06.12, (Pakros Pendler - Quinta Drömlingsrand) Weißgerber Frank,67657 Kaiserslautern
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
SG 1 Ginger von der dunklen Eiche 2225372, 07.08.08, (IPO1) (Quintus Eqidius - Aika dunklen Eiche) Werner Bettina,71665 Vaihingen/Enz Ensingen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Maja vom Tunibergerland 2278261, 23.10.11, (Ulano Römerland - Gundel Lippesteg) Dages Nicole,79241 Ihringen-Wasenweiler
SG 2 Indi von der Lars-Aue 2274001, 19.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Andra Lars-Aue) Widmer Rene,CH-4852 Rothrist
SG 3 Jackie vom Badsee 2276485, 08.12.11, (Sem Seprio - Gina Badsee) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Rajko von Melanchthon 2279602, 14.04.12, (Yoker Westervenn - Fleur Dunieschenke) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
G 1 Udaya von Cohinor 2277972, 28.02.12, (Nino Tronje - Ronja Cohinor) Czech Sandra & Schopf Stefanie,68309 Mannheim
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen am 01.06.2013 OG-Bruchhausen e.V. (LG12)
Junghundklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
SG 1 Paxx von den Oher Tannen AKC DN 33053101, 23.09.11, (Yoker Westervenn - Olivia Tronje) Fritz Manfred & Adams Nadia,76470 Ötigheim
SG 2 Thor von Vierhundert Hertz 2270313, 03.08.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
SG 3 Isko vom Team Baierblick 2274615, 06.11.11, (Ypsilon Lärchenhain - Ambra Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
SG 4 Ghandi v. Haus Edmond COR A 22868-11, 02.10.11, (Urbo Leithawald - Sitta Pavora) Debus Jennifer,34134 Kassel
G 1 Duck von der Altmurg 2270212, 26.07.11, IPO1 (Ängsbacken's Rosso - Wendy Zeuterner Himmelreich) Köppel Stefan,77746 Schutterwald
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
VV 1 Ken vom Team Baierblick 2283400, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 2 Hesko du Clos d'Aoste LOF 665728, 29.07.12, (Figo Schellenthal - Chiara Clos d'Aoste) Lang Fabien & Terrier Julien,F-57230 Bitche
VV 3 Zeyko von Vierhundert Hertz 2282559, 18.06.12, (Hagadahls Figo - Daika Rheinhöhe) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Kimba vom Team Baierblick 2283403, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 2 Sixi v. Phenix CSZ 182873, 25.06.12, (Xano Freiheit Westerholt - Dascha Emkendorfer Park) Hanlin,CN-Peking
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Brauch Richard
VV 1 Capo von der Borkensteinermühle 2283808, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Wiedmann Michael,67590 Monsheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried
VV 2 Anni vom Sonnenhaus 2284261, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Hensel Tanja,77815 Bühl _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:01 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.06.2013 in Sandersdorf (LG19)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 FH1 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 *Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO3 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
V 3 *Atos aus Agrigento 2237607, 29.05.09, SchH3 (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See) Yamada Kuniko,JP-481-0033 Kitanagoya-shi
V 4 *Chicco Dogshof 2271652, 20.12.09, SchH3 (Joker Eichenplatz - Oxana Schindbachtal) Koch Günter & Sule Dalibor,HR-10000 Zagreb
V 5 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
V 6 *Team Marlboro Janko 2281475, 15.09.10, IPO3 (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf & Johansen Arne,49844 Bawinkel
V 7 *Luca von der Wilhelmswarte 2244684, 08.10.09, SchH2 IPO3 (Ando Wilhelmswarte - Ina Frankenberger Rathaus) Schwedes Günter,35716 Dietzhölztal
V 8 Zoff vom Eichenplatz 2264776, 16.02.11, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ossi Eichenplatz) Polikutina Lyudmila & Wischalla Lutz
V 9 *Frabo vom Fürstenbrunn 2258595, 28.05.10, IPO2 (Harry Real Favorita - Quina alma mater) Bernstein Helga,04277 Leipzig
V 10 *Grizzly von Zornkeltinga 2255291, 26.07.10, IPO3 (Koby Fidelius - Godalis Quenna) Hoffmann Werner,85598 Baldham
V 11 *Uso vom Hasseltal 2256149, 01.07.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Jenny Herbsleber Flur) Ceglarek Henry, Leipzig
V 12 Aron v. Himmel Eck AKC DN 31263402, 11.01.11, IPO1 (Xantos Niemberger Eck - Wilma Nozzedil) Termure Marcel,US-WA 98034 Kirkland,
V 13 *Unkas von der Rackwitz-Meute 2211372, 19.10.07, SchH2 IPO3 FH1 (Quasimodo Rosseleck - Quitte Thielenhof) Rackwitz Manuela,06905 Bad Schmiedeberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Nelli vom Zellergrund 2244948, 21.11.09, SchH1 (Joker Eichenplatz - Zeta Camporeale) Wischalla Lutz & Gatzke Nadine,06313 Wimmelburg
V 2 Rori vom Osterberger-Land 2267408, 10.04.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Lintischu Iwan,49504 Lotte
V 3 *Ilka's Ashley 2253908, 29.04.10, IPO1 (Ilka's Tequila - Godalis Quinci) Schudda Ulf,39343 Schackensleben
V 4 *Biene vom Lamorak 2220861, 22.06.08, SchH3 IPO3 (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
V 5 *Trude vom Tal der Quellen 2214022, 28.01.08, SchH1 (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Jule Tal der Quellen) Niedack Steffen,14929 Treuenbrietzen
V 6 Zandra von Lacroz 2264079, 10.10.10, IPO2 (Nelson Frankengold - Yackina Agrigento) Klüdtke Peter,
V 7 Ria von der Grafenburg (Ost) 2265927, 02.04.11, IPO1 (Ritchi Eichenplatz - Navel Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 8 *Ossi vom Hermannstal 2236868, 30.05.09, SchH1 (Quai Status quo - Kimba Hermannstal) Huppert Wolfgang,37339 Teistungen
V 9 Anka von der Felsenschlucht 2258243, 05.05.10, (IPO1) (Carly Petite Commune - Ussi Felsenschlucht) Sommer Helmut,06188 Landsberg
V 10 Alina vom Zschaitzer Land 2267564, 14.03.11, IPO1 (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
V 11 *Chiwa von Weyhe 2237291, 20.05.09, SchH3 (Ingodds Agassi - Akira Maaraue) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
V 12 *Aisha vom Campus 2248794, 22.05.09, SchH2 (Jacob Rosseleck - Kascha Schiffslache) Ebeling Jens,06388 Gröbzig
V 13 *Verdori vom Rosseleck 2232342, 03.02.09, SchH1 IPO3 (Immo Waldwinkel - Nell Rosseleck) Batista Gabriele,06862 Roßlau
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Tyson Fixfrutta JR 739114, 14.06.11, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
SG 2 Ursus vom Martelsberg 2270245, 30.07.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Vari Stieglerhof) Pakhomova Larisa,92685 Floß
SG 3 Illo vom Osterberger-Tal 2274581, 04.11.11, (Remo Fichtenschlag - Egga Osterberger-Land) Scheitzner Alexander,RO-41008 Oradea
SG 4 Kimon vom Emkendorfer Park 2273255, 04.10.11, (Mentos Osterberger-Land - Nastja Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Odessa von der Freiheit Westerholt 2278240, 02.12.11, (Omen Radhaus - Funny Freiheit Westerholt) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
SG 2 Urina d' Ulmental ROI 11/168946, 27.09.11, (Vegas Haut Mansard - Erka Stieglerhof) Pakhomova Larisa,92685 Floß
SG 3 Pedra degli Achei ROI 12/15586, 12.11.11, (Etoo Wattenscheid - Chei Achei) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 4 Cira vom Eichenplatz 2276499, 04.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Nelli Zellergrund) Wischalla Lutz & Gatzke Walter,06313 Wimmelburg
SG 5 Queenie vom Suentelstein 2274027, 14.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Jolina Suentelstein) Müller Hinrich & Hanswillemenke Daniel
SG 6 Hylteland's Beauty SKK 55849/2011, 05.09.11, (Bix Arlett - Gera Dzako) Murauer Sylvia
SG 7 Kikka di Zenevredo ROI 11/168149, 07.10.11, (Ken Monti della Laga - Venus Zenevredo) Salentina Claudio,I-27049 Stradella (PV)
SG 8 Dayna von Weyhe 2280282, 19.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Chiwa Weyhe) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
G 1 Babsi vom Rehsumpf 2271709, 17.08.11, (Amigo Neundorfer Flur - Aika Paker Schloss) Knabe Heike,06386 Osternienburg
SG 2 Quoran d' Ulmental ROI 12/64314, 05.03.12, (Baru Croce Santo Spirito - Clea Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
SG 3 Xray von der Kahler Heide 2280300, 30.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Aryba Kahler Heide) Reims Simone,63505 Langenselbold
SG 4 Eiko vom Eichenplatz 2276368, 06.01.12, (Ixus Worringer Rheinaue - Ossi Eichenplatz) Patten Willi,41466 Neuss
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Walerry vom Grafenbrunn 2275684, 12.12.11, (Tyson Köttersbusch - Jane Grafenbrunn) Paesano Luigi,I-80010 Quarto, Napoli
SG 2 Hanka von Media 2276646, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 3 Ginni vom Steinburgerhof 2277459, 19.01.12, (Iliano Fichtenschlag - Questa Arline) Hubert Rene,21403 Wendisch Evern
SG 4 Daido vom Messina 2276437, 28.12.11, (Quattro Partnachklamm - Melci Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 5 Wegas vom Leithawald 2277659, 05.01.12, (Fulz Zenevredo - Ubi Leithawald) Scheitzner Alexander,RO-41008 Oradea
SG 6 Eila von Klobenwalde 2277118, 26.01.12, (Wito Brauneck - Ashley Osterberger-Land) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
SG 7 Infinity vom Elbe-Saale-Winkel 2282188, 07.06.12, (Bruno Ca'San Marco - Fendy Winnloh) Stein Annett,38822 Halberstadt OT Emersleben
G 1 Debby vom Highwayblick 2279697, 21.03.12, (Ares Wolfsblut - Josi Liszt) Wolter Uwe,16833 Tarmow
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
VV 1 Iso vom Eichenplatz 2283753, 20.07.12, (Chicco Dogshof - Ossi Eichenplatz) Wischalla Lutz & Elbers Ulrich,06313 Wimmelburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Paly vom Emkendorfer Park 2284164, 12.06.12, (Remo Fichtenschlag - Fairy Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne,24589 Ellerdorf
VV 2 Iwi vom Steinburgerhof 2285015, 21.08.12, (Zett Holtkämper Tor - Questa Arline) Hubert Rene,21403 Wendisch Evern
VV 3 Amy von der Grafenburg (Ost) 2282600, 22.06.12, (Lennox Regina Pacis - Zilli Grafenburg (Ost)) Ebert Wolfgang & Goerke Hartmut,39326 Colbitz
VV 4 Xenia von den Leinewiesen 2284668, 15.08.12, (Enosch Amasis - Nicki Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
VV 5 Xora vom Poppenberg 2283870, 23.07.12, (Iroc Haus Iris - Pam Poppenberg) Franke Roland,39221 Welsleben
Veteranenklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
Platz 1 *Huppy von den Leinewiesen 2098589, 02.12.01, SchH3 IPO1 (Neptun Bad-Boll - Foxi Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
Platz 1 *Nicki von den Leinewiesen 2177907, 15.11.05, SchH1 (Jello Leinewiesen - Holly Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
Platz 2 *Nell vom Rosseleck 2114728, 14.11.02, SchH3 IPO3 FH2 (Bajko Peroh - Hippolythe Rosseleck) Batista Gabriele,06862 Roßlau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Charly von der Törtner Schweiz 2180486, 01.04.06, SchH2 IPO3 (Iwan Elbe-Saale-Winkel - Celly Elbwiesen) Eichapfel Sabrina,06779 Raguhn-Jeßnitz
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Hawky vom Elbe-Saale-Winkel 2281008, 19.04.12, (Sirio Rauhtal - Zaja Elbe-Saale-Winkel) Scarpa Ilona,29351 Eldingen
SG 2 Hiberio vom Elbe-Saale-Winkel 2281009, 19.04.12, (Sirio Rauhtal - Zaja Elbe-Saale-Winkel) Kroschwitz Wolfgang,06502 Thale _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:02 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau + HGH
am 09.06.2013 OG-Schweinfurt e.V. (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, IPO3 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
V 2 (*)Nando vom Welsetal 2264575, 09.01.11, IPO1(2) (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Kammann Edith,40237 Düsseldorf
V 3 *Xyras von der Hohen Warth 2254702, 12.05.10, IPO3 (Zerxis Osterberger-Land - Gustl Hohen Warth) Füller Karl-Heinz,97422 Schweinfurt
V 4 *Onex aus der Mövenstraße 2230871, 22.01.09, SchH3 (Boss Oxsalis - Nanni Mövenstraße) Hügel Alina,68519 Viernheim
V 5 *Nicco vom kleinen Hölzchen 2260129, 15.11.10, IPO1(2) (Ustinov Römerland - Patty kleinen Hölzchen) Seewald Peter,90469 Nürnberg
V 6 *Goleo vom Hornpfad 2264674, 23.01.11, IPO1 (Flix Haus Zieglmayer - Biona Hornpfad) Seitz Dirk,97422 Schweinfurt
V 7 Lasko von der Göritzenquelle 2253428, 03.06.10, (IPO1) (Panjo Kirschental - Camilla Fichtenschlag) Herold Stefan,96279 Weihausen
V 8 *Jacko vom Vogelsberger Südhang 2220480, 03.05.08, SchH1 (Ero Fuchsgraben - Evy Vogelsberger Südhang) Willner Kerstin,59821 Arnsberg
SG 1 *Parak vom Salztalblick 2255362, 15.07.10, IPO3 (Zico Adelegg - Ondra Salztal-Höhe) Fietz Michael,97523 Schwanfeld
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Ubene von Silvalacus 2240224, 02.07.09, SchH1(2) IPO3 (Texas Feuermelder - Fatima Silvalacus) Seewald Peter,90469 Nürnberg
V 2 *Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO2 (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 3 (*)Marla von der Zenteiche 2264266, 21.01.11, IPO1(2) (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
V 4 *Lizzy von der Noriswand 2262368, 26.12.10, IPO1 (Fulz Zenevredo - Jessica Achei) Rückert Bernd,63808 Haibach
V 5 *Baffie von der Kupferhälde 2233695, 17.03.09, SchH2 (Yukon Bastillie - Jenny Haus Röhner) Bickel Walter,75015 Bretten
V 6 *Halina vom Fichtenschlag 2242846, 20.08.09, SchH1 (Faxo Fichtenschlag - Ronda Fichtenschlag) Nerlich Herbert,96275 Marktzeuln
V 7 *Paola von der Plassenburg 2227403, 11.10.08, IPO1 (Panjo Kirschental - Robbie Kirschental) Kaim Horst,96332 Pressig
SG 1 Amy von der Pflochsbacher Schmiede 2219030, 02.03.08, SchH1 IPO3 (Falk Wölfen - Cindy Windfelder See) Hergenröder Alfred,97816 Lohr
SG 2 Chili von Frankonia 2252421, 29.03.10, IPO2 (Endy Karthago - Grazie Harzofen) Mergans Rudi,97440 Werneck-Mühlhausen
Junghundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (IPO1,2) (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 2 Eldorado vom Türkenkopf 2272470, 19.09.11, (Enosch Amasis - Enya Steinernen Weg) Kallenbach Torsten,36433 Möhra
SG 3 Nero vom Vogelsberger Südhang 2274467, 29.10.11, (Balko Teufelskehle - Kylie Vogelsberger Südhang) Heizenröther Friedrich,97199 Ochsenfurt
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 (*)Sari vom Zellergrund 2275014, 05.11.11, (IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Peter,90469 Nürnberg
SG 2 Bailey zum Kolbenguß 2274866, 11.11.11, (Enosch Amasis - Pumpkin Kolbenguß) Lang Christian & Fay Stefanie
SG 3 Nala von der Noriswand 2275058, 14.11.11, (Miro Zellergrund - Winona Noriswand) Weiser Kurt,63846 Laufach
SG 4 Chiara von der Schanzlache 2271281, 13.09.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Tipsi Schanzlache) Hanf Manfred,68519 Viernheim
SG 5 Cheeky Black Banditos 2273844, 25.08.11, (Godalis Tino - Dipsy Moorbeck) Hansl Walter,91781 Weißenburg
SG 6 Lexi vom Höllbachgrund 2276005, 17.11.11, (Howy Höllbachgrund - Jecky Höllbachgrund) Herterich Bruno,97717 Sulzthal
Jugendklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Charly zum Kolbenguß 2279681, 12.12.11, (Miro Zellergrund - Quatana Kolbenguß) Lang Christian,68789 St. Leon-Rot
SG 2 Diemo zur Medbacher Mühle 2279309, 17.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Isabella Medbacher Mühle) Grau Georg & Herzing Oskar,91315 Höchstadt
SG 3 Dax vom Rauschenbergblick 2278823, 24.03.12, (Quattro Partnachklamm - Engel Aurelius) Möller Martin,36093 Künzel/Keulos
SG 4 Enzo vom Burgweg 2280653, 16.03.12, (Zito Pfenningbacher Höhe - Chela Burgweg) Brandenstein Harry,97526 Sennfeld
SG 5 Hutch vom Hornpfad 2279635, 09.03.12, (Xaver Spitalfeld - Tilly Falltor) Stark Otto,97450 Arnstein
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Czech Sandra & Kötters Walter,68309 Mannheim
SG 2 Nataly v. Pizzorusso ROI 12/35611, 12.01.12, (Paer Hasenborn - Qualy Achei) Rückert Bernd,63808 Haibach
SG 3 Yulia von Modithor 2276686, 12.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Gloria Modithor) Neumann Dieter,55246 Mainz-Kostheim
SG 4 Cheyenne zur Medbacher Mühle 2282247, 07.03.12, (Koby Fidelius - Vivienne Medbacher Mühle) Grau Georg,91315 Höchstadt
SG 5 Ebbie vom Burgweg 2280655, 16.03.12, (Zito Pfenningbacher Höhe - Chela Burgweg) Klein Hermann,97280 Remlingen
G 1 Danty Black Banditos 2280349, 10.03.12, (Hevin Blue-Rose - Dipsy Moorbeck) Hansl Walter,91781 Weißenburg
G 2 Bella vom Königsberger Hof 2280450, 02.05.12, (Alli dunklen Zwinger - Ria dunklen Zwinger) Mergans Rudi,97440 Werneck-Mühlhausen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Colorado vom Haus Gunbil Rochele 2282198, 15.06.12, (Quattro Partnachklamm - Fehja Rochele-Ranch) Erhard Sonja,86983 Lechbruck am See
VV 2 Xaver von der Wasserkuppe 2284403, 03.08.12, (Yester Feuermelder - Isabella Valtenberg) Vey Helmut,36129 Gersfeld
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Jana vom Gebenbacher Land 2283682, 06.08.12, (Agassy Piste Trophe - Chiara Gebenbacher Land) Pierchalla Johannes,92274 Gebenbach
VV 2 Jasmin vom Gebenbacher Land 2283684, 06.08.12, (Agassy Piste Trophe - Chiara Gebenbacher Land) Pierchalla Johannes,92274 Gebenbach
HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Nikita vom Vogelsberger Südhang 2274472, 29.10.11, (Balko Teufelskehle - Kylie Vogelsberger Südhang) Birlenberg Elke,91578 Leutershausen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Theo vom Fichtenschlag-Zwinger 2218227, 04.05.08, (IPO1) (Bazi Urbecke - Wilka Fichtenschlag) Vetter Dominik,96272 Hochstadt
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Sultan vom Zellergrund 2275010, 05.11.11,(IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 (*)Sally vom Zellergrund 2275012, 05.11.11, (IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Peter & Seewald Claudia
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:02 pm Temat postu: |
|
|
LG-Jugendliche Hundeführer Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 09.06.2013 in Gütersloh (LG7)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 *Fred vom Rumbachtal 2237270, 01.05.09, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Zaira Rumbachtal) Zielinski Edith & Hong Peng Thie,46348 Raesfeld
HF: Wolff Sarah
V 2 *Yello vom Holtkämper See 2231286, 15.01.09, SchH3 IPO3 (Peik Holtkämper Hof - Isa Holtkämper Hof) Rabeneck Volker,59555 Lippstadt
HF: Rabeneck Maike
V 3 *Giotto di Fossombrone 2278304, 24.02.10, IPO3 (Vegas Haut Mansard - Melita Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
HF: Korsmeier Laura
V 4 *Orkan von Arlett 2246312, 24.12.09, IPO1 (Rhyscher Arlett - Xtra Tronje) van Dorssen Margit,51105 Köln
HF: Kranicz Julia
V 5 (*)Maegaards Nicon DKK 08790/2009, 15.04.09, SchH1 IPO1(2,3) (Markus Status quo - Maegaards Yoyo) Wozniack Joachim,33129 Westenholz
HF: Aulenkamp Marc
V 6 Demant's Gosto FIN 58716/10, 16.10.10, (IPO1) (Peik Holtkämper Hof - Demant's Holly) Goman Seppo,FI-60760 Pojanluoma
HF: Meyer Alexandra
V 7 Henry vom Rhyner-Taifun 2250944, 26.02.10, IPO1 FH1(RH1) (Kwantum Klostermoor - Wildmarkens Juvel) Volkenhoff Andreas,59073 Hamm
HF: Bögge Lara
V 8 *Merlin von den Vennteichen 2212416, 03.09.07, SchH3 IPO3 (Ole Fichtenschlag - Vina Haus Tepferd) Demand Esther,44269 Dortmund
HF: Kickermann Sophie
V 9 *Pitt vom Patersweg 2245682, 21.11.09, SchH2 IPO3 (Furbo Achei - Arie Patersweg) Krebs Sonja, Verl
HF: Niermann Lea
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
V 1 *Ginie von der Sudheimer Linde 2216882, 08.04.08, SchH2 IPO3 (Taboo Nordteich - Alfa Sudheimer Linde) Budde Ingrid,33034 Brakel
HF: Büttgenbach Niko
V 2 *Lea di Fossombrone 2290912, 08.11.10, IPO1 (Xero Terre Matildiche - Wilka Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
HF: Korsmeier Laura
V 3 (*)Yackie vom Holtkämper Hof 2262358, 23.01.11, IPO1 (Conbhairean Uno - Rieke Holtkämper Hof) Schmidt-Kähler S. & Niedergassel J.
HF: Hafke Beatrice
V 4 Nanooc vom Akrobat 2267261, 04.04.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Tavolari Alexandre,BR-05541-070 Sao Paulo
HF: Wilmers Steffen
V 5 (*)Lyager's Fulda DKK 15008/2009, 19.06.09, IPO1 (Zamp Thermodos - Alida Campaluna) Lyager Morten,25361 Krempe
HF: Meyer A.
V 6 Nelly vom Akrobat 2267264, 04.04.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Tavolari Alexandre,BR-05541-070 Sao Paulo
HF: Wolff Sarah
V 7 (*)Isis vom Holtkämper Tor 2260355, 14.11.10, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Olina Holtkämper Tor) Debus Jennifer,34134 Kassel
HF: Kubitschek Christin
V 8 *Miera vom Holtkämper See 2265774, 09.11.10, IPO3 (Renzo Holtkämper See - Disca Holtkämper Tor) Niedergassel Hermann & Niermann Lea
HF: Niermann Lea
V 9 *Meite vom Winnloh 2265623, 10.04.11, IPO2 (Ypsilon Lärchenhain - Emely Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen
HF: Schmidtke Laura
V 10 *Fleurin v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2774799, 06.12.09, SchH1 (Dux Intercanina - Häsel Streek) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
HF: Kranicz Julia
V 11 *Fanny du Lamentin LOF 641231, 22.09.10, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Daffy Lamentin) Rode Pierre & Niedergassel Jörg,F-95470 Fosses
HF: Schiffner Franziska
V 12 Garodkin Kvinde Min DKK 09290/2011, 05.05.11, (IPO1) (Conbhairean Uno - Garodkin Dolly Parton) Garodkin Asa und John,DK-4720 Praestö
HF: Rabeneck Maike
V 13 *Baghira vom Reeshoop 2267470, 20.05.11, IPO1 (Guccy Heinrichplatz - Fenja Geixenhof) Heuer Rainer,23845 Wakendorf
HF: Heuer Ariane
V 14 *Taris vom Patersweg 2268480, 02.06.11, IPO1(2) (Wallaby Kapellenberg - Lexa Patersweg) Jakobtorweihen Arnold,33378 Rheda-Wiedenbrück
HF: Aulenkamp Marc
V 15 Aebby vom Verler Leben 2265019, 20.03.11, IPO1 (Conbhairean Uno - Merle Patersweg) Lauströer Jens,33415 Verl
HF: Niermann Max
G 1 Amy vom Stapper Weg 2254377, 26.09.09, IPO1 (Quincy Rosseleck - Diamant Stadt Aldenhoven) Nölke Sven,59558 Lippstadt
HF: Seiger Svenja
Junghundklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Ignatz vom Kabinett 2271951, 25.08.11, (Veron Externstein - Zimba Westervenn) Langenbach Klaus,US-FL 33970 Lehigh Acres,
HF: Rabeneck Laura
SG 2 Team Marlboro Tyler DKK 19664/2011, 22.11.11, (Zerxis Osterberger-Land - Team Marlboro Jara) Frost Per,DK-7620 Lemvig
HF: Niermann Max
SG 3 Usher Mittelwest (USA9) AKC DN 31764801, 24.09.11, (Rocco Mittelwest - Quana Mittelwest II) Martinez Julie,US-IL 60097 Wonder Lake,
HF: Ilsen Marco
SG 4 Max vom Stoppelberger Wald 2270981, 29.07.11, (IPO1) (Lars Stoppelberger Wald - Gipsy Stoppelberger Wald) Junghanns Anne-Katrin,37696 Marienmünster
HF: Breker Vera
G 1 Atze vom dunklen Rauk 2268933, 25.06.11, (Leon Staatsmacht - Cashin Lepperhof) Lück Jochen,57258 Freudenberg
HF: Mielchen Fabian
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Fraya vom Streek 2275976, 01.12.11, (Etoo Wattenscheid - Pirka Streek) Behrens Leo,26203 Wardenburg
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 *Roxi vom Klostermoor 2270084, 21.07.11, IPO1 (Ypsilon Lärchenhain - Sina Klostermoor) Norda Bernhard,26871 Papenburg
SG 3 Gini vom Holtkämper Hof 2273502, 27.10.11, (Peik Holtkämper Hof - Jalka Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
SG 4 Xava vom Hühnegrab 2274895, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Samie Hühnegrab) Scheerer Heinz & Westergerling Timo,56357 Geisig
HF: Kranicz Julia
SG 5 Sunny vom Team Radsieksbeeke 2270258, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Cera Team Radsieksbeeke) Plöger Maik & Plöger Werner,32657 Lemgo
HF: Hafke Beatrice
SG 6 Nadia v. Haus Selia COR A 23201-12, 09.11.11, (Ustinov Römerland - Perla Haus Selia) Zelenyak Alexandru,RO-300400 Timisoara
Jugendklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Hapo Freiherr vom Schloß Pauli 2282241, 27.05.12, (Fred Rumbachtal - Soraya Steinway-Park) Bellgarth Walter,38723 Seesen
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 Klitschko von Rekas 2276577, 20.01.12, (Lennox Regina Pacis - Heaven Rekas) Kastrup Reinhard,33334 Gütersloh
HF: Rabeneck Laura
SG 3 Akin vom Hasenborn 2278018, 27.01.12, (Panos Hasenborn - Nene Hasenborn) Maxein Werner & Göttig Erhard,56566 Neuwied
HF: Aulenkamp Marc
SG 4 Quattro vom Tönsbrock 2276662, 03.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Western Lady Moritzburg) Habrock Ralf,33334 Gütersloh
SG 5 Roger vom FREESE LAND 2280744, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Prante Hans-Jürgen,32051 Herford
HF: Fleer Leon Pascal
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Yamli vom Osterberger-Land 2277275, 06.02.12, (Mentos Osterberger-Land - Quicki Drei Birkenzwinger) Erdmann Bernhard,28790 Schwanewede
HF: Kranicz Julia
SG 2 Tora vom Winnloh 2279241, 16.04.12, (Nino Tronje - Danja Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen
HF: Schmidtke Laura
SG 3 Rubina vom FREESE LAND 2280750, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Freese Bernd,32257 Bünde
HF: Büttgenbach Niko
SG 4 Cambia v. Waldfurter-Wald PKR 70962, 22.05.12, (Fritz Kuckucksland - Luna Frankengold) Wiele Volkmar,32816 Schieder-Schwalenberg
HF: Breker Vera
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
VV 1 Xeno vom Haus Cerba 2287565, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Günter & Cerba Ingeborg,Homberg-Berge
HF: Kubichet Christin
VV 2 Jim vom Holtkämper Hof 2284995, 27.08.12, (Pacco Langenbungert - Bella Nordteich) Niedergassel Jörg & Trost Friedhelm,33649 Bielefeld
HF: Wolff Sarah
VV 3 Rico vom Tönsbrock 2283523, 29.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Western Lady Moritzburg) Kammertöns Stefan,33415 Verl
HF: Ilsen Marco
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
VV 1 Idanja vom Holtkämper Hof 2282661, 29.06.12, (Zett Holtkämper Tor - Liselotte Holtkämper Hof) Huxohl Ulrich,33803 Steinhagen
HF: Rabeneck Marie
VV 2 Xenja vom Haus Cerba 2287567, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Ingeborg & Cerba Günter,Homberg-Berge
HF: Kubitschek Christin
VV 3 Queena vom Kurfürstendamm 2285043, 25.07.12, (Mattis Kurfürstendamm - Kiwi Welsetal) Sandersfeld Gerold,26835 Hesel
HF: Aulenkamp Marc
VV 4 Harra v. Haus Ghor BEK 119712, 19.06.12, (Isko Hühnegrab - Zispe Grafenbrunn) Ziegler Christian & Zylka Janina,30559 Hannover
HF: Büttgenbach Niko
VV 5 Fortuna vom Reeshoop 2283345, 26.07.12, (Nino Tronje - Amanda Reeshoop) Gronau Janine,33334 Gütersloh
HF: Kranicz Julia
Veteranenklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
Platz 1 *Rhyscher von Arlett 2164011, 15.05.05, SchH3 (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht) van Dorssen Margit,51105 Köln
HF: Kranicz Julia
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
Platz 1 *Qenni vom Holtkämper Hof 2193764, 18.11.06, SchH3 IPO3 (Odin Holtkämper Hof - Venia Uckerstrom) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
HF: Niedergassel Johanna
Platz 2 *Foxi vom Merkur-Stern 2181803, 06.02.06, SchH1 (Quentin Karanberg - Dama Merkur-Stern) Koch Melanie,32339 Espelkamp
HF: Tüting Tim
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Niewa vom Haus Dexel 2270020, 23.07.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Dexel Gerd,33106 Paderborn
HF: Korsmeier Laura
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Roy vom FREESE LAND 2280746, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Talbot Janet,32139 Spenge
HF: Fleer Leon Pascal
SG 2 Rabauke vom St.-Michaels-Berg 2281770, 06.06.12, (Labo Schollweiher - Xabina St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
HF: Niermann Max
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Kiwi von Rekas 2276579, 20.01.12, (Lennox Regina Pacis - Heaven Rekas) Soost Stefanie,16833 Fehrbellin
HF: Ilsen Marco
SG 2 Ohnala vom St.-Michaels-Berg 2280527, 10.05.12, (Isko Hühnegrab - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
HF: Niermann Max
SG 3 Only vom Erdbeerlord 2281171, 02.05.12, (Pike Lupo Nero - Kim Erdbeerlord) Luhmann Julia,59329 Wadersloh
HF: Rabeneck Laura _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:03 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 08.06.2013 OG-Struth-Helmershof "Am Düschenberg" (LG17)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 *Roben Framato Rolau 2290738, 24.07.10, IPO2 SVV1 (Furbo Achei - Diga Framato Rolau) Haßgall Renate & Matous Frantisek,95326 Kulmbach
V 2 *Nike vom wilden Gehege 2262283, 20.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Venja Türkenkopf) Kallenbach Torsten & Heinen Hans-Udo,36433 Möhra
V 3 *Amero vom Hof-Niederzier 2230407, 14.12.08, IPO2 (Odin Holtkämper Hof - Zamira Sandkautschneise) Flücken Bernhard,57539 Bitzen
V 4 *Max von der Zöller 2207956, 29.04.07, SchH3 IPO3 FH2 (Robuk Monti della Laga - Anschi Haus Nickel) Zoch Martin,98587 Rotterode
V 5 *Checker von der Steinklamm 2250114, 16.02.10, IPO3 (Yack Kammberg - Aissi Teufelsgesperr) Arndt Hans Joachim,35630 Ehringshausen
SG 1 Vox von der Gewürzwiese 2242862, 08.09.09, (IPO1) (Aico Nexus - Queen Gewürzwiese) Kammerbauer Alois,91126 Rednitzhembach
SG 2 (*)Brixius von der Gewürzwiese 2254427, 13.06.10, (IPO1) (Igel Gewürzwiese - Telli Kernenturm) Burger Claudia
SG 3 Quincy vom Hexengrund 2247064, 30.10.09, IPO3 FH1 (Quincy Rosseleck - Jule Hexengrund) Büttner Norbert,96231 Staffelstein
SG 4 Ben von der Schusterei 2257424, 05.09.10, IPO2 (Amigo Holzinger Au - Fenja Lisdorferland) Amon Werner,96215 Lichtenfels
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
V 1 Genta vom Ritterberg 2262512, 12.12.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Porta Ritterberg) Flücken Hans,57539 Bitzen
V 2 Yuna von der Plassenburg 2262423, 07.01.11, IPO1 (Calle Uckerland - Oxana Plassenburg) Gropp Fredi,96364 Marktrodach-Ebersmühle
V 3 Brenda von M & M 2260170, 14.11.10, IPO1 (Max Zöller - Alice M & M) Berky Dusan,SK-9740 B.Bysterica
V 4 *Uganda von der Burg Königstein 2252669, 12.12.09, SchH1 (Picasso Burg Königstein - Peggy zwei Steinen) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
V 5 *Isabelle von Blue-Rose 2234708, 18.04.09, SchH1 (Panjo Kirschental - Grace Blue-Rose) Mayer Mandy,65620 Waldbrunn-Hausen
SG 1 Duchess aus dem Burgenland 2225493, 07.06.08, IPO1 (Djenges Kahn Sante's Home - Irca Niemberger Eck) Böhm Klaus,06729 Elsteraue OT Rehmsdorf
SG 2 Sandy vom alten Grieshof 2270999, 03.04.11, IPO1 (Arie Eichendorfschule - Fenja alten Grieshof) Arndt Hans Joachim,35630 Ehringshausen
SG 3 Wolke vom Brunnental 2259273, 15.09.10, IPO2 (Naxos Eichendorfschule - Tini Brunnental) Heß Hermann,35466 Rabenau
SG 4 Cindy von der Gewürzwiese 2260634, 16.11.10, (IPO1) (Achim Gewürzwiese - Indy Gewürzwiese) Hempfling Sascha,96271 Grub am Forst
SG 5 Emba vom Zapfenpflücker 2233353, 01.03.09, IPO1(IPO1) (Ares Wolfsblut - Cobra Röhnsaler Bach) Zipfel Gerhard,31311 Uetze
Junghundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Volkan von der Kahler Heide 2274929, 11.11.11, (Franco Kuckucksland - Gala Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Pedra degli Achei ROI 12/15586, 12.11.11, (Etoo Wattenscheid - Chei Achei) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 2 Vickina von der Kahler Heide 2274930, 11.11.11, (Franco Kuckucksland - Gala Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
SG 3 Kikka di Zenevredo ROI 11/168149, 07.10.11, (Ken Monti della Laga - Venus Zenevredo) Salentina Claudio,I-27049 Stradella (PV)
SG 4 Frony von der Ellerbachbrücke 2275276, 06.11.11, (Eyk Weißeritztal - Ronja Ellerbachbrücke) Hempfling Sascha,96271 Grub am Forst
Jugendklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Fabio vom Aldamar AKC DN 355624101, 01.05.12, (Fulz Zenevredo - Meddy Laabergau) Aras Ryan S. & Tresper Lutz
SG 2 Cupidon v. Bienenwald COR A 23648-12/1, 05.04.12, (Fulz Zenevredo - Lyra Bienenwald) Nicula Remus,RO-400394 Cluj Napoca
SG 3 Risco vom Suentelstein 2279657, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Golownitsch Viktor & Kallenbach Torsten
SG 4 Earl vom Haus Iskander 2279795, 22.04.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Kimba Klostermoor) Lang Ralf & Iskander Medhat,37688 Beverungen
SG 5 Wotan vom Poppenberg 2277605, 19.02.12, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Gothe Susanne,99734 Nordhausen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Degra v. Bienenwald COR A 23851-12/1, 10.04.12, (Iliano Fichtenschlag - Lara Bienenwald) Nicula Remus,RO-400394 Cluj Napoca
SG 2 Geene vom Türkenkopf 2283407, 09.05.12, (Furbo kleinen Ranch - Venja Türkenkopf) Heinen Hans-Udo,56249 Herschbach
SG 3 Escada vom Haus Iskander 2279797, 22.04.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Kimba Klostermoor) Lang Ralf & Iskander Medhat,37688 Beverungen
SG 4 Wilaritts Honni SE 12434/2012, 13.12.11, (Bacchus Merlin - Gloria Valtenberg) Rittbring Lars,S-266 98 Hjärnarp
SG 5 Coco vom Heimatsgrund 2283162, 27.05.12, (Belos Patscherkofel - Duffy Johannishölzchen) Reddel Mathias,36456 Barchfeld
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Santos von der Freiheit Westerholt 2283760, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Uno vom Edelgarten 2283270, 14.07.12, (Zorro Ritterberg - Kara alten Hartsteinwerke) Bender Karsten,99752 Wipperdorf
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf & Hartmann Elmar,37688 Beverungen
VV 2 Zina vom Siebenmühlenbach 2285942, 28.08.12, (Turko Gold Shark - Roxy Siebenmühlenbach) Fromm Rüdiger,99986 Flarchheim
VV 3 Urmel vom Edelgarten 2283276, 14.07.12, (Zorro Ritterberg - Kara alten Hartsteinwerke) Bender Otto,99752 Wipperdorf
VV 4 Kathi vom Ritterberg 2282916, 14.06.12, (Omen Radhaus - Porta Ritterberg) Flücken Hans sen.,57539 Bitzen
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
Platz 1 *Zamira von der Sandkautschneise 2179033, 06.03.06, SchH1 (Yenno Hühnegrab - Romina Sandkautschneise) Flücken Karin,57539 Bitzen
Platz 2 Voxy vom Brunnental 2201123, 16.05.07, SchH2 (Conner Staatsmacht - Sara Brunnental) Heß Hermann,35466 Rabenau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 Bagandi vom Spektefeld 2247715, 30.01.10, (Apo Schopperweg - Gabandi Loyola) Kerner Michael,96484 Meeder
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Germana von Arenaris 2272577, 03.10.11, (Geck Casa Nobili - Henda Fiemereck) Schmieder Frank,99894 Leinatal
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gothe Klaus
VV 1 Aebby von KaTum L 66, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Schneider Katarina,99734 Nordhausen
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau am 02.06.2013 OG-Trittau-Großensee (LG1)
Jugendklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
SG 3 Calippo Quando DKK 04887/2012, 19.03.12, (Omen Radhaus - Calippo Jamie) Jensen Sören & Jensen Susanne,DK-4640 Faxe & DK-4640 Faxe
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 5 Calippo Quella DKK 04890/2012, 19.03.12, (Omen Radhaus - Calippo Jamie) Jensen Susanne & Jensen Sören,DK-4640 Faxe & DK-4640 Faxe
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Weber Bernd
SG 1 Ibsen aus der Brunnenstraße 2272596, 04.10.11, (Atos Agrigento - Belice Di Savio) Klammer Sibylle,29575 Secklendorf
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Funny vom Reeshoop 2283347, 26.07.12, (Nino Tronje - Amanda Reeshoop) Heuer Ariane,23845 Wakendorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|