Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Regulamin Klubu Rasy Owczarek Niemiecki z dn. 31.07.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Cytat:
Nie problem jest w wykluczeniu to oczywiste problem jest z treścią zasad hodowli i tu niech Pan się wypowie w stosunku do mojej wypowiedzi :)

Panie Wolf-Jar, to forum czyta wiele osób i niech pan uważa!!!,... bo może pan być pierwszym wykluczonym nie tylko z KON ale i ze ZKwP. Pan ewidentnie działa na szkodę tego stowarzyszenia po przez podważanie wszystkiego co polskie.Dysplazja polska -be,dr Siembieda i podawane prze niego wyniki rtg -be,licencja polska- be,przepisy hodowlane polskie -be, wystawy polskie-be,hodowcy hodujący na polskich zasadach też są -be i KON też jest -be,....
Niech pan uważa!!!
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Nie problem jest w wykluczeniu to oczywiste problem jest z treścią zasad hodowli i tu niech Pan się wypowie w stosunku do mojej wypowiedzi Smile

No ale co Panu napisać?.
Jestem członkiem KON i wcale tego nie ukrywam, Co KON mi dał?,na razie nic,bo należę ok 3 m-ce. Co mi da?,myślę że coś da. Czas pokaże co. Pozwólmy władzom KON popracować,dajmy im czas. W SV zmiany przychodziły stopniowo i trwały całymi latami a Pan chciałby od razu. Powoli,cierpliwości. Przy kolejnej kadencji zobaczymy czy coś zrobili i wtedy bijmy pianę.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Wolf Jar napisał:
Cytat:
Nie problem jest w wykluczeniu to oczywiste problem jest z treścią zasad hodowli i tu niech Pan się wypowie w stosunku do mojej wypowiedzi Smile

Panie Wolf-Jar, to forum czyta wiele osób i niech pan uważa!!!,... bo może pan być pierwszym wykluczonym nie tylko z KON ale i ze ZKwP. Pan ewidentnie działa na szkodę tego stowarzyszenia po przez podważanie wszystkiego co polskie.Dysplazja polska -be,dr Siembieda i podawane prze niego wyniki rtg -be,licencja polska- be,przepisy hodowlane polskie -be, wystawy polskie-be,hodowcy hodujący na polskich zasadach też są -be i KON też jest -be,....
Niech pan uważa!!!


Na co ma Wolf Jar uważać ?
Każdy ma prawo do wypowiadanie się. I proszę tu nie mówić o patriotyzmie.
Może Wolf Jar trochę przegina w swoim radykalizmie, ale ma też dużo racji. Niestety zdarza się , że dobry wynik prześwietlenia u Siembiedy okazuje się dysplazja w Niemczech. Czy mówienie o tym to " podważanie wszystkiego co polskie " ?
Może miedzy innymi dlatego, że Wolf Jar tak uparcie powtarza o konieczności robienia prześwietlenie łokci ED , może i ty Grandziocho po raz pierwszy zrobiłas swojej suczce prześwietlenie łokci i badanie DNA

Rafał Ch. napisał:

. Czas pokaże co. Pozwólmy władzom KON popracować,dajmy im czas. W SV zmiany przychodziły stopniowo i trwały całymi latami a Pan chciałby od razu. Powoli,cierpliwości. Przy kolejnej kadencji zobaczymy czy coś zrobili i wtedy bijmy pianę.



czas pokaże ... to prawda.
Ale prawdę mówiąc juz pokazuje Smile
Klub utworzono w 1999r.
Licencję polską zatwierdzono w 2007r
W KON-ie i Klubokomisji przez ten cały czas przewijają się te same nazwiska ( ma ktoś może listę członkóww zarządów w kolejnych kadencjach ? ).
W przepisach niewiele się zmienia .
Zmienia się za to świadomość hodowców, niektórych Smile
_________________
Agata Niemyska


Ostatnio zmieniony przez setka dnia Sro Sie 07, 2013 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
Biurokracja, czy też brak zdrowego rozsądku w ZG nie zna granic. Kolega wysłał metryczkę szczenięcia z mojej hodowli z załączonymi kserokopiami rodowodów rodziców i Korungami, oraz wbitą polską licencją.
Na jego telefoniczną interwencję pani z ZG w tonie ekspedientki z GS-u za komuny stwierdziła że te dokumenty nie uprawniają w rodowodzie do wpisu LC bo nie ma adnotacji w metryczce. Wpis długopisem sekretarki w Oddziale wystarczy, a skany oryginalnych dokumentów już nie.



Panie w ZG nie gromadzą dokumentów.
Podstawą wpisu LC jest wpis w metryczce ( a to z kolei na podstawie odpowiednich dokumentów w oddziale macierzystym )
Info o licencji rodziców może byc umieszczone w rubryczce "Uwagi ".

Jeżeli chce się wymienić rodowód. Może być przesłany mail z oddziału macierzystego z prośbą o sprostowanie i informacją , że rodzice posiadają taki to a taki numer licencji . ( bez konieczności przesyłania sterty papierów, skanów itp ) - przerabiałam to w praktyce Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie jest życie że każdy ma swoje zdanie na ten sam temat. Ja zapisalem się do KON i nie interesuje mnie co było kilkanaście lat temu. Interesuje mnie natomiast co jest teraz i co będzie w przyszłości. KIlka osób z tego forum wiele lat temu było we władzach i też nic nie zrobili. Należałoby im zadać pytanie dlaczego???. Dajmy spokój temu co było kiedyś,skupmy sie na tym co jest teraz.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="setka"]

Cytat:
Na co ma Wolf Jar uważać ?
Każdy ma prawo do wypowiadanie się.


No co TY ,...on się wypowiada!!!,on podważa wszystko, napada na każdego kto ma swoje zdanie i chce hodować zgodnie z takimi przepisami jakie obowiązują w Polsce!!! ,poczytaj no troszkę ze zrozumieniem Agata.

Cytat:
może i ty Grandziocho po raz pierwszy zrobiłas swojej suczce prześwietlenie łokci i badanie DNA

Kto jak kto ale Ty takie rzeczy wypisujesz!
A Ty nie zaczynałaś i nie robiłaś pierwszy raz RTG,DNA ze swoją suką.Zawsze jest ten pierwszy raz.
Więc o czym Ty piszesz. Chyba, że nabyłaś dorosłą gotową sukę z RTG HD i ED ,DNA i wyszkoleniem.


Rafał Ch. napisał:

. . Pozwólmy władzom KON popracować,dajmy im czas. W SV zmiany przychodziły stopniowo i trwały całymi latami a Pan chciałby od razu. Powoli,cierpliwości.

To prawda.



Cytat:
Klub utworzono w 1999r.
Licencję polską zatwierdzono w 2007r
W KON-ie i Klubokomisji przez ten cały czas przewijają się te same nazwiska ( ma ktoś może listę członkóww zarządów w kolejnych kadencjach ? ).

Wśród tych przewijających się /jak piszesz/ nazwisk był też Twój kolega sędzia i to właśnie on spowodował ,że do hodowli dopuszczano psy i suki z trg ED bez wyniku czy też ze złym wynikiem.A teraz wszyscy wieszają psy na obecnym Zarządzie.


Cytat:
W przepisach niewiele się zmienia .

I to też Twój kolega sędzia na forum wyjaśniał.
Cytat:
Zmienia się za to świadomość hodowców, niektórych

To chyba dobrze wróży na przyszłość.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co się teraz zmieniło??

Dopóki, przy każdym punkcie będzie słowo "może", "ma prawo" to nic się nie zmieni!

Ci co robili ED, choć by w Polsce będą to robić dalej, Ci co robili DNA i szkolili, tez będą to robić dalej!

A zdecydowana większość hodowców, która nie robiła nic poza związkowym minimum, nie będzie robić i tak, bo nikt ich do tego nie zmusi!

Jeśli zmiany maja przychodzić powoli to można było w tym nowym regulaminie choć by na początek zobowiązać hodowców do robienia ED!
Za jakiś czas wprowadzić obowiązkowe DNA.
I tak powoli, bez rewolucji, wprowadzać zmiany korzystne dla dobra rasy!
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha uważać mam na coś ??? sprecyzuj ! na co ? straszysz mnie kobieto ? czym KONem, sobą czy ZK ? Zacznij ważyć słowa bo jacentusem nie jestem !!! Zabronisz mi wypowiedzi odnośnie tragicznych zasad hodowli owczarków, patologi hodowlanej która jest wszechobecna !!! KON nic nie zmienił i to w składzie jaki jest od dawna !!! wprowadził aby zamęt w LC żaden oddział nie jest na to przygotowany, znów trzeba samemu dbać o poprawne wystawienie rodowodu ! W żadnej rasie tego nie ma bo żadna rasa nie ma takiego klubu popieranego przez osoby takie jak Ty, które nie mając już nic do powiedzenia mogą tylko straszyć ! Prześwietl sobie swój materiał w SV, a zejdziesz na ziemię, wystaw swoje "chempiony " na jakiejkolwiek landówce i sama zobaczysz jak słowo "Chempion" nie pasuje do twojej hodowli !!! Myślisz , że pisząc negatywnie odnośnie zasad hodowli wprowadzanych przez KON coś złego mnie spotka ? to się mylisz komuna już dawno odeszła, a twe groźby, że nie mam prawa się wypowiadać bo komuś to zagraża posłużą mi już nie do pisania o hodowli owczarka tylko do działania ! Twymi groźbami, że ma uważać lekko przegiełaś !!! Czekam Grandziocho uważnie na krok twoich popleczników bo chyba sama gróźb nie wygenerowałaś !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani
Poczekajmy ,może KON poda bardziej szczegółowe regulaminy dot.hodowli i licencji.Ten regulamin, to mnie się też wydaje jakiś ,taki ogólny.
A tak poza tym, to KON podlega pod Zw.KwP a ZKwP. już dawno ustanowił jakieś tam przepisy hodowlane,których nie chce zmieniać.. I jak pani myśli,że co,... ,zbierzemy się z widłami ,grabiami,z kosami i pójdziemy tam, każemy zmienić im te przepisy hodowlane
Jest to przykre i wkurzające,że w Zarządzie Gł są ludzie niereformowalni.
Może mi pani napisze ,dlaczego Ci ,którzy tak bardzo chcą zmian i krzyczą tu na forum, nie pójdą do Zarządu Gł osobiście. Nie wesprą nawet jakimś pismem /no ,nie wiem jak/ Zarządu KON ,tylko wiecznie wieszają psy.Czy pani myśli ,że jak zmieni się Zarząd KON to będzie lepiej!?
Setka już o tym napisała.
A Ci ,którzy hodują na tych "minimum" przepisach to byli ,są i będą. Wśród nich są właściciele dużych hodowli, także sędziowie,niestety a są i tacy, co to wypuszczą jeden miot i koniec hodowli.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Cytat:
Grandziocha uważać mam na coś ??? sprecyzuj ! na co ? straszysz mnie kobieto ? czym KONem, sobą czy ZK ? Zacznij ważyć słowa bo jacentusem nie jestem !!! Zabronisz mi wypowiedzi odnośnie tragicznych zasad hodowli owczarków, patologi hodowlanej która jest wszechobecna !!! KON nic nie zmienił i to w składzie jaki jest od dawna !!! wprowadził aby zamęt w LC żaden oddział nie jest na to przygotowany, znów trzeba samemu dbać o poprawne wystawienie rodowodu ! W żadnej rasie tego nie ma bo żadna rasa nie ma takiego klubu popieranego przez osoby takie jak Ty, które nie mając już nic do powiedzenia mogą tylko straszyć ! Prześwietl sobie swój materiał w SV, a zejdziesz na ziemię, wystaw swoje "chempiony " na jakiejkolwiek landówce i sama zobaczysz jak słowo "Chempion" nie pasuje do twojej hodowli !!! Myślisz , że pisząc negatywnie odnośnie zasad hodowli wprowadzanych przez KON coś złego mnie spotka ? to się mylisz komuna już dawno odeszła, a twe groźby, że nie mam prawa się wypowiadać bo komuś to zagraża posłużą mi już nie do pisania o hodowli owczarka tylko do działania ! Twymi groźbami, że ma uważać lekko przegiełaś !!! Czekam Grandziocho uważnie na krok twoich popleczników bo chyba sama gróźb nie wygenerowałaś !

Ale się człowieku splułeś.
Very Happy Very Happy Very Happy
A może tak ,dla spokojności do gołębnika byś zajrzał Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocho dla "spokojności" przeprowadziłem rozmowę z prawnikiem spółki i myślę, że twe uśmiechy w po "człowieku splułeś się" niebawem zejdą z twojej twarzy ! Mam nadzieję, że opublikuje na tym forum zarzut publicznego zastraszania oraz wynik rozprawy, która jest już kwestią czasu. Pani Halino Szewczyk proszę znaleźć sobie dobrego adwokata bo to już nie będzie zabawa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Szanowna Pani
Poczekajmy ,może KON poda bardziej szczegółowe regulaminy dot.hodowli i licencji.Ten regulamin, to mnie się też wydaje jakiś ,taki ogólny.
A tak poza tym, to KON podlega pod Zw.KwP a ZKwP. już dawno ustanowił jakieś tam przepisy hodowlane,których nie chce zmieniać.. I jak pani myśli,że co,... ,zbierzemy się z widłami ,grabiami,z kosami i pójdziemy tam, każemy zmienić im te przepisy hodowlane
Jest to przykre i wkurzające,że w Zarządzie Gł są ludzie niereformowalni.
Może mi pani napisze ,dlaczego Ci ,którzy tak bardzo chcą zmian i krzyczą tu na forum, nie pójdą do Zarządu Gł osobiście. Nie wesprą nawet jakimś pismem /no ,nie wiem jak/ Zarządu KON ,tylko wiecznie wieszają psy.Czy pani myśli ,że jak zmieni się Zarząd KON to będzie lepiej!?
Setka już o tym napisała.
A Ci ,którzy hodują na tych "minimum" przepisach to byli ,są i będą. Wśród nich są właściciele dużych hodowli, także sędziowie,niestety a są i tacy, co to wypuszczą jeden miot i koniec hodowli.


Dlatego pisze o tym aby takie zmiany wprowadzać stopniowo!!
Jestem w stanie zrozumieć, że nikt nie zgodzi się żeby z dnia na dzień hodować na zasadach SV, ale jak nie będzie się zmian stopniowo wprowadzać to nigdy nic się nie zmieni!!

A jestem pewna że każdy dodatkowy zapis, będzie powodował, że kolejne hodowle liczące na zarobek będą stopniowo odpadać, przy każdym wprowadzonym, dodatkowym wymogu, zwłaszcza dla suk hodowlanych!

Rozumiem, że zarząd główny ma Owczarkarzy i ich postulaty głęboko gdzieś!! Ale słyszałam też, że mamy teraz 5 reprezentantów w ZKwP!!
To kiedy jak nie teraz, wprowadzać zmiany??

No chyba, że nie tylko Zarządowi Głównemu zależy na tym, żeby jednak nic się nie zmieniało!?!?!
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
.

Cytat:
może i ty Grandziocho po raz pierwszy zrobiłas swojej suczce prześwietlenie łokci i badanie DNA

Kto jak kto ale Ty takie rzeczy wypisujesz!
A Ty nie zaczynałaś i nie robiłaś pierwszy raz RTG,DNA ze swoją suką.Zawsze jest ten pierwszy raz.
Więc o czym Ty piszesz. Chyba, że nabyłaś dorosłą gotową sukę z RTG HD i ED ,DNA i wyszkoleniem.

Cytat:
Zmienia się za to świadomość hodowców, niektórych



To chyba dobrze wróży na przyszłość.



Zawsze jest ten pierwszy raz ! Smile

Swojej pierwsze suczce w 2004 r nie zrobiłam ED, bo nie wiedziałam. Nie interesowałam się tym.
Szukając szczeniaczka w 2007 po prześwietlonych i wyszkolonych rodzicach miałam dość ograniczony wybór Sad
Swojej drugiej suczce Viance zrobiłam w 2009 r ( SV ) HD, ED, DNA i koerung. Byłam juz bardziej świadoma ( nie mając nawet hodowli Smile )

I cieszy mnie bardzo , że Ty tez zdecydwałas się w 2010 r zrobić HD i jeszcze bardziej mnie cieszy, że Twoje szczeniaczki trafiły do świadomych osób , które tez zrobiły HD ( jak przytoczyłas w innym wątku ) .
I cieszy mnie bardzo , że coraz wiecej osób wykonuje takie prześwietlenia nie mając nakazu odgórnego.
Wzrasta świadomość, a i wymagania nabywców w dobie powszechnego dostępu do informacji sa większe.

I jestem przekonana, że Wolf Jar też ma w tym swoją zasługę - mówi głośno o tym co mu przeszkadza, i jak jest w SV, i jakby chciał aby było w PL. Więc może ktos czytając jego radykalne wypowiedzi , zastanowi się i pomyśli, że jednak powinno sie robić i ED, a póżniej DNA Smile
I nie ma co jego , ani na niego sie obrażać Smile

W 2008 r chciałas zmian i tak pisałas, i jak widzisz od tego czasu niewiele się zmieniło ... Sad ( a może wiele ? Wink )
Grandziocha napisał:

Ja myślę ,że skoro mamy już HD,to można by wprowadzić obowiązkowe ED i ewentualnie powrócić do obowiązkowego szkolenia suk lub zmienić testy - to na początek.
Za rok czy dwa lata wprowadzić licencje i tak po mału posuwać się do przodu.
Problem w tym ,że niestety formalności w Zarządzie Gł trwają zbyt długo a nie rzadko się zdarza ,że Zarząd nie wyraża zgody na jakieś zmiany Crying or Very sad.
To jest to,co nam owczarkarzom najbardziej przeszkadza.
Gdyby to zależało tylko Klubo-Komisji /bo KON się do tego nie garnie/
to pewnie już dawno by tak było.A tak muszą złożyć propozycję w Zarządzie a Ci na tym swoim plenum,które odbywa sie 2 czy 3 razy w roku, zatwierdzają albo nie /najczęściej są "na nie"/

Cytat:
Uważam, że jak ktoś ma ambicję odnieść sukces na światówce to musi hodować wg SV


Ambicja hodowania nie ma nic wspólnego że "światówką".Można mieć ambicje podnoszenia poziomu pogłowia w swojej hodowli ale nie koniecznie wg SV Sad ,ale oczywiście zabronić nie można.


Cytat:
Tylko silny Klub może coś zmienić, a silny Klub to taki co zatwierdzi zasady hodowli dla rasy ON bez zgody hodowców.


A silny Klub to jaki Question,...taki jak KON Exclamation Question ,...bez zgody hodowców Exclamation Exclamation Exclamation Shocked hodowcy zaraz by krzyczeli o demokracji Mad,zwłaszcza ci hodowcy z dużych hodowli


powyższy cytat z watku http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=269
_________________
Agata Niemyska


Ostatnio zmieniony przez setka dnia Czw Sie 08, 2013 8:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opisałem dwie swoje uwagi na gorąco , Grandziocha dołożyła trzecią . Miałem nadzieje że ktoś to przeczyta , zastanowi się , wyciągnie wnioski , coś zmieni , coś mądrego napisze z czego wszyscy być może skorzystamy .... .

To już drugi wątek gdzie pyskówki odwracają uwagę od meritum ... chyba że o to właśnie chodzi ????
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Grandziocho dla "spokojności" przeprowadziłem rozmowę z prawnikiem spółki i myślę, że twe uśmiechy w po "człowieku splułeś się" niebawem zejdą z twojej twarzy ! Mam nadzieję, że opublikuje na tym forum zarzut publicznego zastraszania oraz wynik rozprawy, która jest już kwestią czasu. Pani Halino Szewczyk proszę znaleźć sobie dobrego adwokata bo to już nie będzie zabawa !

Panie Marku pomimo że w wielu sprawach się z Panem nie zgadzam,to całkiem poważnie uważałem Pana za człowieka poważnego. Ale jeśli rzeczywiście Pan chce pozywać Panią Halinę tylko za to że ma inne zdanie i może trochę za cięty język to mam na to tylko jedno określenie. ŻAŁOŚĆ.
Więc proszę nie straszyć sądami. Sam Pan też czasem kogoś obrazi i nikt Pana nie straszy sądem. Wiem że nie jest to może miłe,ale na pewno nie jest wystarczającym powodem do takich posunięć.
Sądzę że ma Pan jaja i umie się sam bronić a nie podkulać ogon i lecieć po pomoc.
Pozdrawiam Pana i liczę na wstrzemięźliwość w podejmowaniu niektórych decyzji
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group