Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Regulamin Klubu Rasy Owczarek Niemiecki z dn. 31.07.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek, a no tak jest w rasie jak na jej forum Smile Od początku tego forum gdzie bym nie podniósł ważnej kwestii w hodowli i jej zasadach i jako nieliczny nie bał się głośno nazwać problemu po imieniu to działa zasada "uderz w stół, a nożyce się same odezwą" Pisząc, że ED jest niezbędne zaraz był atak, a ile to reproduktorów Pan zrobił ale z iloma Pan psami na kubówkę przyjedzie, a ile "chempionatów" Pan ma itp. itd. jest to żenujące Marku, że pisząc o bałaganie hodowlanym, który jest ewidentny zaraz znajdują się osoby co nie dyskutują na temat tylko próbują zamknąć ci usta i pada pytanie dlaczego ! zapewne, że jak to napisałeś "o to właśnie chodzi"

Wręcz nie dopuszczalnym jest na tym forum napisać wprowadzić np. obowiązkowe ED, a przecież mógłby tak napisać nawet samemu nie robiąc ED i faktu, że jestem za obowiązkowym ED by to nie zmieniło Smile

KON pisze w swym nowym płodzie, że jest dla społeczeństwa hodowców owczarków ! jest forum tegoż społeczeństwa, pada wiele pytań w związku z niejasnościami i nie ma żadnej reakcji osób, które tworzyły nowy nic nie zmieniający regulamin ! KON pisze, że będzie reprezentował nasze postulaty na tym forum padło ich dziesiątki i zero odzewu ! Tak KON to przyszłość ale czy owczarka czy ich hodowców ? Pozdrawiam Marka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Wolf Jar napisał:
Grandziocho dla "spokojności" przeprowadziłem rozmowę z prawnikiem spółki i myślę, że twe uśmiechy w po "człowieku splułeś się" niebawem zejdą z twojej twarzy ! Mam nadzieję, że opublikuje na tym forum zarzut publicznego zastraszania oraz wynik rozprawy, która jest już kwestią czasu. Pani Halino Szewczyk proszę znaleźć sobie dobrego adwokata bo to już nie będzie zabawa !

Panie Marku pomimo że w wielu sprawach się z Panem nie zgadzam,to całkiem poważnie uważałem Pana za człowieka poważnego. Ale jeśli rzeczywiście Pan chce pozywać Panią Halinę tylko za to że ma inne zdanie i może trochę za cięty język to mam na to tylko jedno określenie. ŻAŁOŚĆ.
Więc proszę nie straszyć sądami. Sam Pan też czasem kogoś obrazi i nikt Pana nie straszy sądem. Wiem że nie jest to może miłe,ale na pewno nie jest wystarczającym powodem do takich posunięć.
Sądzę że ma Pan jaja i umie się sam bronić a nie podkulać ogon i lecieć po pomoc.
Pozdrawiam Pana i liczę na wstrzemięźliwość w podejmowaniu niektórych decyzji

Panie Rafale nie muszę się chować nie straszę sądem tylko informuje, że już czas ! Smile rozumiem i przyzwyczaiłem się do ciętego języka Grandziochy łącznie z wchodzeniem w prywatne sprawy ale Grandziocha przekroczyła pewien próg czyli Straszy mnie wykluczeniem z KON do którego przy okazji nie należę i ze związku kynologicznego i to w formie bezpośredniej groźby pisząc, że czyta to ktoś (ciekawe kto taki) i, że mam uważać !!! Uważać Panie Rafale czyli nie mówić głośno o tym o czym mówię ! a o czym mówię to wiadomo ! I to wszystko - Chyba, że jest Pan w stanie zinterpretować zapis Grandziochy inaczej chętnie posłucham Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Panu jeszcze tylko tyle,że Pani Halinka jest jedną z niewielu która ma odwagę zwrócić uwagę albo nawet objechać nawet sędziego jak ma zasadny powód. Ja ją cenię za taką odwagę. Ma cięty język ale jest odważnym człowiekiem.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Panie Rafale nie zinterpretował Pan wpisu Grandziochy ! zapewne, że inaczej niż ja nie idzie go zinterpretować ! Mogę też Panu pomóc - Kto zapewne czyta moje wypowiedzi i może mnie wykluczyć i z KON i ze ZK mając "władzę" i tu i tu ? Na kogo ma uważać, kogo Grandziocha miała na myśli ? przecież nie na tych co mają podobne zdanie do mnie, a jest ich dziesiątki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikt nie może Pana wykluczyć tylko dlatego że ma Pan akurat takie zdanie jakie ma na ten temat. Proszę spać spokojnie nic się z Panem nie stanie Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdyby miało się stać to będę spał spokojnie niech mi Pan uwierzy ! Mam w pompie jakieś tam mnie wykluczanie Smile nie mniej jednak Grandziocha właśnie to co Pan piszę, że nikt za to co pisze nie może mnie wykluczyć napisała, że jednak to może zrobić i mam uważać ! czyli z palca sobie tego nie wyssała Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
No i Panie Rafale nie zinterpretował Pan wpisu Grandziochy ! zapewne, że inaczej niż ja nie idzie go zinterpretować ! Mogę też Panu pomóc - Kto zapewne czyta moje wypowiedzi i może mnie wykluczyć i z KON i ze ZK mając "władzę" i tu i tu ? Na kogo ma uważać, kogo Grandziocha miała na myśli ? przecież nie na tych co mają podobne zdanie do mnie, a jest ich dziesiątki

Jednak postanowiłem Panu napisać moją interpretację słów Pani Haliny.
Absolutnie nie widzę w nich jakiejkolwiek groźby. Pani Halina pisze ogólnie o Pana wypowiedziach a nie o jakichkolwiek konkretnych groźbach.
Czy gdybym napisał Panu,Panie Marku proszę jeździć autem przepisowo,bo przekracza Pan prędkość i dostanie Pan mandat albo zabiorą Panu prawko,to czy według Pana jest to groźba?,mogę coś wiedzieć o tym że coś się kroi na Pana?. Czy jest to tylko przewidzenie co może się stać jak ktoś będzie łamał przepisy. W przypadku Pani Haliny tak to wyglądało,przynajmniej ja tak to widzę.
A jeśli chodzi o moje na ten temat zdanie,to jak już wcześniej napisałem. Szanuję Pana zasady ,zdanie przekonania,i nie wiem co tam jeszcze, ale nie zgadzam się formą w jakiej Pan to przekazuje bądź chce przekazać
Żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa, ale pod warunkiem że tym słowem nie szkodzimy nikomu, forma Pana wypowiedzi trochę odbiega od tych podstawowych zasad. To moje zdanie.
I gdybym ja był odpowiedzialny za porządek na tym forum ,zwróciłbym Panu uwagę(dostałby Pan ostrzeżenie). Nie za usilne przekonanie o obowiązkowości ED DNA i Koerung-u,czy nazywanie czyjegoś psa kundlem czy sugerowanie komuś że jest niedouczony,nie ma wiedzy żadnej,(to nie cytaty). Ale za formę wypowiedzi, za podważanie fachowości osób publicznych ,czyli sędziów,lekarzy,czy nawet ZKwP czy KON. Tego robić i nie wolno. Gdyby w złym tonie próbował wypowiadać się o SV już by Pan nie był jego członkiem.
Panie Marku to nie groźba,nie straszenie Pana. To mój punkt widzenia na formę wypowiedzi w jakiej za wszelką cenę udowadnia Pan że Pana zdanie tylko i wyłącznie jest prawdziwe. Podobnie próbuje to robić Pani Karolina. Nie tędy droga.
Pozdrawiam. Rafał Cholewa
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Wolf Jar napisał:
No i Panie Rafale nie zinterpretował Pan wpisu Grandziochy ! zapewne, że inaczej niż ja nie idzie go zinterpretować ! Mogę też Panu pomóc - Kto zapewne czyta moje wypowiedzi i może mnie wykluczyć i z KON i ze ZK mając "władzę" i tu i tu ? Na kogo ma uważać, kogo Grandziocha miała na myśli ? przecież nie na tych co mają podobne zdanie do mnie, a jest ich dziesiątki

Jednak postanowiłem Panu napisać moją interpretację słów Pani Haliny.
Absolutnie nie widzę w nich jakiejkolwiek groźby. Pani Halina pisze ogólnie o Pana wypowiedziach a nie o jakichkolwiek konkretnych groźbach.
Czy gdybym napisał Panu,Panie Marku proszę jeździć autem przepisowo,bo przekracza Pan prędkość i dostanie Pan mandat albo zabiorą Panu prawko,to czy według Pana jest to groźba?,mogę coś wiedzieć o tym że coś się kroi na Pana?. Czy jest to tylko przewidzenie co może się stać jak ktoś będzie łamał przepisy. W przypadku Pani Haliny tak to wyglądało,przynajmniej ja tak to widzę.
A jeśli chodzi o moje na ten temat zdanie,to jak już wcześniej napisałem. Szanuję Pana zasady ,zdanie przekonania,i nie wiem co tam jeszcze, ale nie zgadzam się formą w jakiej Pan to przekazuje bądź chce przekazać
Żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa, ale pod warunkiem że tym słowem nie szkodzimy nikomu, forma Pana wypowiedzi trochę odbiega od tych podstawowych zasad. To moje zdanie.
I gdybym ja był odpowiedzialny za porządek na tym forum ,zwróciłbym Panu uwagę(dostałby Pan ostrzeżenie). Nie za usilne przekonanie o obowiązkowości ED DNA i Koerung-u,czy nazywanie czyjegoś psa kundlem czy sugerowanie komuś że jest niedouczony,nie ma wiedzy żadnej,(to nie cytaty). Ale za formę wypowiedzi, za podważanie fachowości osób publicznych ,czyli sędziów,lekarzy,czy nawet ZKwP czy KON. Tego robić i nie wolno. Gdyby w złym tonie próbował wypowiadać się o SV już by Pan nie był jego członkiem.
Panie Marku to nie groźba,nie straszenie Pana. To mój punkt widzenia na formę wypowiedzi w jakiej za wszelką cenę udowadnia Pan że Pana zdanie tylko i wyłącznie jest prawdziwe. Podobnie próbuje to robić Pani Karolina. Nie tędy droga.
Pozdrawiam. Rafał Cholewa


Panie Rafale grandziocha nic nie sugerowała tylko bezpośrednio napisała, że ktoś czyta moje wpisy i mam uważać bo mnie może wykluczyć !!! to nie jest pisanie o moich wypowiedziach to właśnie jest groźba i to konkretna bo dotyczy się wykluczenia !!!
Uważa Pan też, że mam rację o tym co pisze ale nie w ten sposób - to w jaki Panie Rafale ? Jak napisać o żenujących dla rasy !!! zasadach hodowli w polsce.

Piszę Pan, że mamy wolność słowa ale pod warunkiem, że nie szkodzi to nikomu ! Nie moją winą jest, że wolność słowa dzięki, której piszę po prostu jest prawdą ! a to, że komuś to szkodzi jest oczywiście zrozumiałe ! bo wprowadzenie obowiązkowych ED HD DNA i IPO spowoduje upadek wielu hodowli i co z tego względu mam nie pisać ? coś tu nie tak z tą wolnością słowa Panie Rafale.
Uważa, Pan też, że podważam fachowość osób publicznych - jakich ? KON tak podważam czytając nowy regulamin, lekarzy ? tak podważam ale nie ich fachowość tylko sposób odczytu prześwietleń, mam 10 przypadków prześwietleń stawów A/A a w niemczech dysplazja !
Niech Pan odniesie się lepiej do marcina76 ten to dopiero pisze o problemach rasy i zasad hodowli nie obrażając nikogo personalnie Smile
Jeżeli zna Pan inną drogę podniesienia problemu rozwoju rasy w polsce to proszę pokazać mi jak można ? Moim zdaniem to nazwanie problemu po imieniu i wskazanie po imieniu skąd problem ma źródło jest prawidłowe Smile Pozdrawiam Panie Rafale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i Panie Rafale na koniec tego wątku nie spotkam się z Grandziochą w sądzie Smile w sumie to kobita dużo zrobiła dla owczarka trochę po polsku co krytykuje ale jednak trwa przy rasie,a nie jest łatwo Smile Do zobaczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="setka"]

Cytat:
Zawsze jest ten pierwszy raz !

No właśnie ,to dlaczego robisz mi wymówki.Chyba,że Cię żle odebrałam. Każdy z nas kiedyś robił DNA "pierwszy raz".Ja zrobienie DNA uzależniłam od swoich możliwości finansowych.

Cytat:
Swojej pierwsze suczce w 2004 r nie zrobiłam ED, bo nie wiedziałam. Nie interesowałam się tym.
Szukając szczeniaczka w 2007 po prześwietlonych i wyszkolonych rodzicach miałam dość ograniczony wybór :(
Swojej drugiej suczce Viance zrobiłam w 2009 r ( SV ) HD, ED, DNA i koerung. Byłam juz bardziej świadoma ( nie mając nawet hodowli :) )

Agata,Ty zaczynasz hodowle od 2004r ,kiedy już niektórzy hodowcy robili wszystko.A zatem miałaś możliwość zakupienia szczeniaka po takich rodzicach.Ja zaczynałam w 1984r.W tych latach nie było obowiązku szkolenia,dysplazji,HD a co dopiero ED a o DNA nikt nawet nie myślał.

Cytat:
I cieszy mnie bardzo , że Ty tez zdecydwałas się w 2010 r zrobić HD i jeszcze bardziej mnie cieszy, że Twoje szczeniaczki trafiły do świadomych osób , które tez zrobiły HD ( jak przytoczyłas w innym wątku ) .
I cieszy mnie bardzo , że coraz wiecej osób wykonuje takie prześwietlenia nie mając nakazu odgórnego.
Wzrasta świadomość, a i wymagania nabywców w dobie powszechnego dostępu do informacji sa większe.

I tak należy do tego podchodzić -zachęcać,uświadamiać a nie napadać i wymuszać i wypisywać,że jak kogoś nie stać to niech nie hoduje ON itp teksty. Dla jednego wydatek 300zł. to pryszcz do wyciśnięcia a dla innego to poważny wydatek a nawet luksus.

Cytat:
I jestem przekonana, że Wolf Jar też ma w tym swoją zasługę -

A ja uważam ,że nie. Jego totalna krytyka w forum, napadanie na każdego, niczemu nie służy a tylko doprowadza ich i władze do niezadowolenia.A co gorsza Wolf-Jar nie poparł tego "realem", tylko chwaleniem się i napaścią na Zarząd KON ,choć wielokrotnie tu na forum dziś i już w ubiegłych latach wyjaśniano dlaczego tak się dzieje. Obecny Zarząd KON zapewne wprowadził by te zmiany szybciej ale /choć już wiele razy o tym pisano/mamy mur w postaci Zarządu Gł. A i jeszcze inne są przeszkody Napisze wprost, nasi niektórzy sędziowie owczarkarze - hodowcy , też bardzo w tym przeszkadzają,kłócą się między sobą. No i układy między sędziami ,sędziami a kolegami hodowcami itd,itp.
Czy Wolf-Jar nie czyta,nie rozumie tego co się pisze i co się dzieje.
Dlaczego Wolf-Jar nie porozmawia z Przew. KON i przedstawi mu swojej wizji /zasady/ podnoszenia poziomu hodowli,swoich pomysłów na rozwiązanie tych problemów?,... tylko pluje się tu na forum.

Cytat:
W 2008 r chciałas zmian i tak pisałas, i jak widzisz od tego czasu niewiele się zmieniło ... :( ( a może wiele ? :wink: )
[quote="Grandziocha"]
Ja myślę ,że skoro mamy już HD,to można by wprowadzić obowiązkowe ED i ewentualnie powrócić do obowiązkowego szkolenia suk lub zmienić testy - to na początek.
Za rok czy dwa lata wprowadzić licencje i tak po mału posuwać się do przodu.
Problem w tym ,że niestety formalności w Zarządzie Gł trwają zbyt długo a nie rzadko się zdarza ,że Zarząd nie wyraża zgody na jakieś zmiany :cry:.
To jest to,co nam owczarkarzom najbardziej przeszkadza.
Gdyby to zależało tylko Klubo-Komisji /bo KON się do tego nie garnie/
to pewnie już dawno by tak było.A tak muszą złożyć propozycję w Zarządzie a Ci na tym swoim plenum,które odbywa sie 2 czy 3 razy w roku, zatwierdzają albo nie /najczęściej są "na nie"


Świetne przypomnienie i dalej to podtrzymuje.Dlatego zdecydowałam się na robienie ED ,badania DNA i przystępowanie do licencji. Dalej jestem za,... i za tym by w końcu licencja polska była honorowana przez SV.
Nic się w tej kwestii nie zmieniło z mojej strony.
Może jedno zdanie /bo KON się do tego nie garnie/ ale to kwestia ludzi ,którzy byli wtedy w Zarządzie.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Grandziocho KON kiedyś się nie garną bo władze były inne i teraz jest teraźniejszy KON i nic się nie zmieniło ! Nadal nie ma obowiązkowego IPO dla suk i nie jest to winą ZK !!! nadal wprowadza regulaminy, które nie są zweryfikowane z realiami ocen na wystawach ogólnych zasad hodowli już prawie na świecie i nadal czego nie stworzy nie jest to obowiązkowe !!

Ja Grandziocho nikogo nie opluwałem na tym forum problem w tym, że moi oponenci sami się dołączali i to nie z innym zdaniem tylko z krytyką mnie jako "personalnie" ja wyczuwam różnice no bo cóż odp. takiemu marcinowi76 jak argumenty jego innego widzenia hodowli sprowadzały się do tego co i ile ja pokaże na klubówce !!! nie ma to znaczenia ! Nawet gdybym nie był hodowcą, a miał rację odnośnie naszych zasad hodowli to miałbym prawo wypowiedzi nawet jakby była krytyczna !!! zapewne wypowiedź byłaby sprowadzona do parteru bo automatycznie jest argument, a co Pan wyhodował !!

Dyskusje odnośnie reproduktorów sprowadzają się do tego, a co ci dał ? a przecież hodowla i postęp to nie tylko co dał ale co będzie za 8 czy 10 lat prędzej czy później zaplecze genetyczne zadziała na tym polega hodowanie nie na dziś tylko na lata ! Proszę sobie zobaczyć ile pięknych psów ma w rodowodzie psy, które same z siebie nic nie dały ! To jest genetyka ! a nie pokrycie małym psem dużej suki jako jedyny argument !

Odnośnie pytania czemu nie porozmawiam, z KONem - no cóż gdybym ja był przewodniczącym KONu tak jak jestem np pracodawcą to ja poszedłbym do pracownika bo to właśnie moje zadanie i fakt, że dbam o tych "co na mnie robią" jest podstawą kierunku działania. Gdybym nie wiedział jak dobrze wpłynąć na dobrą pracę pracownika to zasięgnął bym rady tych co mogą mieć rację i dobry sposób dla całości czyli firmy !

Niech mi Pani powie gdzie KON zasięgał wiedzy i rad odnośnie swego nowego regulaminu ? więc niech się nie dziwi, że stworzył coś co logiczne nie jest bo wprowadzi jeszcze większy zamęt chociażby z faktu, że 60% hodowców wykorzysta nieobowiązkowość zasad czyli ich brak ! Skoro na wystawach wygrywały psy "gołe" z psami z korungiem i na dodatek były "chempionami" co zmieni nowy regulamin ? wprowadzi większy zamęt gdyż do tej pory tłumaczenie polegało, że oceniamy nie wg zasad obcego państwa czyli SV ! jakie teraz będą argumenty jak mamy polski regulamin ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocho na tym forum była wielokrotnie poruszana kwestia możliwości hodowli psów z niemieckim wynikiem dyspalzja, a polskim A KON chyba nie widzi nic złego w tym fakcie, gdyż wydaje nowy regulamin, który tego problemu nie rozwiązuje definitywnie i przejrzyście !!! I tera powiedz sama czy można krytykować kogoś kto o tym mówi czy raczej krytykować go, że nie jest polakiem, że jest zły bo uważa, że polskie to be ! W tej kwestii nie chodzi o narodowość czy chwalenie niemieckiego chodzi o rasę ON. Gdybym doprowadził sukę z polskim A, a niemieckią dysplazją do hodowli to ani KON ani ZK nie miałby prawa mi nie uznać miotu gdyż spełniłem polskie wymogi, a takie obowiązują !! w każdym sądzie był sprawę wygrał, a w rasie pojawiłaby się patologia i uwierz mi, że już jest bo to się dzieje !! I czy Obrażam kogoś ? zapewne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już przeniosłam
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Sie 08, 2013 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halinko , temat o licencji jest gdzie indziej.
o tłumaczeniu koerungu to pisał kolega Ontopus ( ale w temacie o koerungach i licencji.)
niestety swoimi kłotniami tak zaśmiecacie to forum , że nie wiadomo co gdzie jest.
_________________
Twoja zazdrość jest dla mnie uznaniem, twoja nienawiść jest dla mnie powodem do dumy. Jeśli mówisz o mnie żle za moimi plecami,dziekuję ci, bo znaczy to że jestem w centrum twojego życia.

" vom Haus Tchorz"
www.haustchorz.kei.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony KON


Dotyczy: Załącznik nr 10 do Regulaminu Hodowli Psów Rasowych – dodatkowe wymogi hodowlane
Zarząd Główny na posiedzeniu w dniu 31.07.2013 roku zatwierdził dodatkowy wymóg hodowlany dla suk rasy Owczarek Niemiecki:
- wyszkolenie minimum BH - wyłącznie dla suk (obowiązuje od 01.01.2014r.)


No wreszcie malutki krok do przodu!
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group