Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O licencji polskiej i innych spr - rozmowy po Strzegowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="Wolf Jar"]
Grandziocha napisał:
Mam nadzieję ,że już nie będę czytała na forum ,że Zarząd KON nic nie robi.
dcn.....


Pani Grandziocho ja myślę, że dzięki temu, że tyle się Pani naczytała na forum, że zarząd KON-u nic nie robi - jest mały efekt zmian !


Poczytałam sobie pańską, jak zwykle bzdurną lekturę oraz oczywiste rzeczowe wypowiedzi innych forumowiczów.
Napisze tak:
Panie Zgorzelski.
dla mnie i w moich oczach jest Pan TOTALNYM NEPTEKIEM KYNOLOGICZNYM i stąd się biorą u Pana te głupawe wypowiedzi.
Oczywiście nie będę się wdała z kimś takim w polemikę.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="setka"][quote="Grandziocha"]

Nie wiem jaka jest zasługa Zarządu , że trening i licencja odbyły się w tak bardzo sprzyjających warunkach ?


Nie wiesz ,Agatko jaka jest zasługa Zarządu!?

Wprowadzenie przepisów licencji /może jeszcze nie doskonałych,może a nawet na pewno w/g co niektórych osób skopiowanych/ i wdrożenie ich w życie dla hodowców ,właścicieli ON członków KON.
Wyrażanie zgody na z organizowanie takiej licencji i współpraca z organizatorami to nic. To ,że sędzia licencjator Waldemar Kosmalski przyjeżdża darmo ,poświęca swój wolny czas by dać możliwość właścicielom -wystawcom sprawdzenia swoich psów a Licencja Polska w Rypinie,to,że coraz więcej owczarkarzy przystępuje do Polskiej Licencji,to też nic. To ,że dzięki tym Polskim Licencjom coraz więcej owczarkarzy decyduje się na dodatkowe badanie rtg ED,na badania DNA.
To jest właśnie ta zasługa.To jest ten krok do przodu.Bardzo jestem ciekawa kiedy to z oddolną inicjatywą w kwestii Polskiej Licencji
wystąpi do Zarządu KON ost grupen LG1 - Gościeńczyce?
A jeśli Wam się pomyślnie uda z organizować Polską Licencję to czyja to będzie zasługa?,... w kwestii logistycznej Wasza a w kwestii pozwolenia na organizację licencji, Wolf-Jara czy Zarządu KON!?,...a mogą odmówić zgody choć nie przypuszczam!
Ale gdyby Wam przyszło do głowy organizować Korung, to Zarząd KON powinien Wam odmówić.


Cytat:
Głównym organizatorem był Przemek Pałuba i chyba Pan Zbigniew Stępski.
Wielkie brawa dla obu Panów.
Treningi do testów na 3 pozorantach przebiegały sprawnie, bez kolejek , bez żadnych zgrzytów. Boisko posprzątane, przygotowane namioty , taśmy porazkładane i takie "drobiazgi " jak worki na psie kupy i śmieci porozstawiane w widocznych miejscach i papier toaletowy w łazience też były Very Happy
Super !


To jest sprawa logistyki a tym niestety Agatko zajmują się ludzie, którzy wystąpili z wnioskiem czy prośbą do Zarządu KON o z organizowanie Polskiej Licencji.
Nie mniej obu Panom należą się podziękowania za to ,że doprowadzili do skutku te licencje a Zarządowi KON za to ,że wyrazili zgodę.
I oby tak szło dalej.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Przemo za wyjaśnienia !

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Ciebie i Pana Stępskiego za organizację ( logistyczną stronę Smile )


Grandziocha napisał:

setka napisał:

Nie wiem jaka jest zasługa Zarządu , że trening i licencja odbyły się w tak bardzo sprzyjających warunkach ?


Nie wiesz ,Agatko jaka jest zasługa Zarządu!?



Grandziocha, te " sprzyjające warunki " to właśnie ta "logistyka " o której piszesz.

Nierozumiem więc skąd Twoje zdziwienie moim stwierdzeniem. Chyba nie Zarząd przygotowywał płytę stadionu ?

O "nielogistycznej " stronie przedsięwzięcia mówią stosowne komunikaty na str. KON Smile, które tez zamieszczałam tu na forum

Grandziocha napisał:


Wyrażanie zgody na z organizowanie takiej licencji i współpraca z organizatorami to nic.



tak , to "nic ".
Jak się wprowadza licencję i chce się ja promowac ( bo wszak nieobowiązkowa jest ) , to wyrażenie zgody jest chyba podstawą , a nie czymś nadzwyczajnym? Prawda ?

Grandziocha napisał:

Nie mniej obu Panom należą się podziękowania za to ,że doprowadzili do skutku te licencję a Zarządowi KON za to ,że wyrazili zgodę.


i znowu to samo....



I myślę , że Zarząd nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie , bo obroni się sam .
A tak to Klub Sportowy Tęcza mi to lekko przypomina Very Happy


Gratuluję Grandziocho zdania licencji !

Grandziocha napisał:


Ale gdyby Wam przyszło do głowy organizować Korung, to Zarząd KON powinien Wam odmówić.



a to fe, nieładnie...
i co ma piernik do wiatraka ?
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łubu dubu, łubu dubu.... Laughing Laughing Laughing
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="setka"
Ale gdyby Wam przyszło do głowy organizować Korung, to Zarząd KON powinien Wam odmówić.



a to fe, nieładnie...
i co ma piernik do wiatraka ?[/quote][/quote]

Wiem ,że to nie ładnie. PRZEPRASZAM ,....
A tak to poza tym ,to wiem ,że KON nie jest z Twojej bajki.Uważam,że powinnaś już przychylniej patrzeć na to co KON stara się robić.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łubu dubu, łubu dubu.... Laughing Laughing Laughing
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
Łubu dubu, łubu dubu.... Laughing Laughing Laughing

Czyżby to odgłosy hulającego wiatru po jakimś pustostanie Question Laughing Laughing Laughing
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Grandziocha"]
Cytat:
Wolf Jar napisał:
Grandziocha napisał:
Mam nadzieję ,że już nie będę czytała na forum ,że Zarząd KON nic nie robi.
dcn.....


Pani Grandziocho ja myślę, że dzięki temu, że tyle się Pani naczytała na forum, że zarząd KON-u nic nie robi - jest mały efekt zmian !


Poczytałam sobie pańską, jak zwykle bzdurną lekturę oraz oczywiste rzeczowe wypowiedzi innych forumowiczów.
Napisze tak:
Panie Zgorzelski.
dla mnie i w moich oczach jest Pan TOTALNYM NEPTEKIEM KYNOLOGICZNYM i stąd się biorą u Pana te głupawe wypowiedzi.
Oczywiście nie będę się wdała z kimś takim w polemikę.


Grandziocho ten jak piszesz NEPTYK KYNOLOGICZNY 10 lat temu już robił psom ED HD DNA IPO KORUNG !!! 0d 2005 roku uczestniczyłem w setkach sympozjów wystawowych, hodowlanych, genetycznych i szkoleniowych ! w niemczech włoszech itd. Tematyka owczarka w moim przypadku nie tylko się sprowadza do samej hodowli ale i innych aspektów rasy !!! Wszystko co piszę jest dla mnie normalne i oczywiste patrząc oczywiście na rasę ON, a nie lizanie dupska KON-owi Smile Tym bardziej, że KON nie ma wpływu na rasę w polsce, ani na jej rozwój ! To zasługa ambitnych hodowców, którzy dzięki Bogu nie zasłaniali się "ubogimi" normami hodowlanymi wprowadzanymi przez KON !

W 2013 roku "dojrzałaś", że owczarkowi, którego rozmnażasz należy zrobić ED i DNA ! Gratuluje i Twoje określenie NEPTYK HODOWLANY bardziej pasuje do Ciebie ! Tym bardziej, że hodujesz od 1975 roku ! Długo zatem w stanie NEPTYCZNYM pozostawałaś ! Smile A polemizowanie z Tobą odnośnie aspektów hodowlanych i tu się z Tobą zgodzę nie ma najmniejszego sensu !
Kończąc zauważ, że znów !!! Ty mnie obrażasz jako pierwsza !!! No nie da się pisać na temat danego postu !
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga Grandziocha zaliczyła jakąkolwiek licencję hodowlaną w 2013 roku ! I jest tak dumna z KON że postuje o nie wyrażanie zgody przez KON dla organizacji Korungu, który w polsce jest od "dziesiątek" lat ! BRAWO Chyba Ci za to Grandziocho płacą gdyż KON nie może sędziować i zarabiać na Korungu ! Smile Tak Ty piszesz same nie bzdurne lektury o jakie mnie "oskarżasz" Obraziłaś dziesiątki hodowców, którzy w hodowli rasy dojrzeli wiele lat przed Tobą i dzięki temu masz czym pokryć !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Wolf Jar"]
Grandziocha napisał:
Cytat:
Wolf Jar napisał:
Grandziocha napisał:
Mam nadzieję ,że już nie będę czytała na forum ,że Zarząd KON nic nie robi.
dcn.....


Pani Grandziocho ja myślę, że dzięki temu, że tyle się Pani naczytała na forum, że zarząd KON-u nic nie robi - jest mały efekt zmian !


Poczytałam sobie pańską, jak zwykle bzdurną lekturę oraz oczywiste rzeczowe wypowiedzi innych forumowiczów.
Napisze tak:
Panie Zgorzelski.
dla mnie i w moich oczach jest Pan TOTALNYM NEPTEKIEM KYNOLOGICZNYM i stąd się biorą u Pana te głupawe wypowiedzi.
Oczywiście nie będę się wdała z kimś takim w polemikę.


Grandziocho ten jak piszesz NEPTYK KYNOLOGICZNY 10 lat temu już robił psom ED HD DNA IPO KORUNG !!! 0d 2005 roku uczestniczyłem w setkach sympozjów wystawowych, hodowlanych, genetycznych i szkoleniowych ! w niemczech włoszech itd. Tematyka owczarka w moim przypadku nie tylko się sprowadza do samej hodowli ale i innych aspektów rasy !!! Wszystko co piszę jest dla mnie normalne i oczywiste patrząc oczywiście na rasę ON, a nie lizanie dupska KON-owi Smile Tym bardziej, że KON nie ma wpływu na rasę w polsce, ani na jej rozwój ! To zasługa ambitnych hodowców, którzy dzięki Bogu nie zasłaniali się "ubogimi" normami hodowlanymi wprowadzanymi przez KON !

W 2013 roku "dojrzałaś", że owczarkowi, którego rozmnażasz należy zrobić ED i DNA ! Gratuluje i Twoje określenie NEPTYK HODOWLANY bardziej pasuje do Ciebie ! Tym bardziej, że hodujesz od 1975 roku ! Długo zatem w stanie NEPTYCZNYM pozostawałaś ! Smile A polemizowanie z Tobą odnośnie aspektów hodowlanych i tu się z Tobą zgodzę nie ma najmniejszego sensu !
Kończąc zauważ, że znów !!! Ty mnie obrażasz jako pierwsza !!! No nie da się pisać na temat danego postu !
Pozdrawiam Smile

Panie Wolf Jar to gdzie jest owoc tych 10-ciu lat udziału w tych wszystkich symopzjach???????????
Owoc który można by zobaczyć na żywo w ringu. Pozdrawiam.
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin76 eh, eh, eh ! A jak się zapytasz osobę, która chodzi do kościoła setki razy "I gdzie ten owoc uczęszczania do kościoła" ? Smile Zaliczyłem też wiele szkoleń z budownictwa czy owocem ich ma być wybudowanie dziesięciu domów ? Panie Marcin gdzie jest napisane, że wiedza odnośnie stawów, chorób, genetyki krwi itd. musi mieć przełożenie w super zdrowe ON, zawsze w Normal stawy i wyizolowanie genu "długiego włosa" ?! Gdzie jest napisane, że zdobywanie wiedzy o rasie ma być odwzorowana dużą ilością wystawianych psów i to co sezon ?! Dla mnie zdobywanie wiedzy odnośnie rasy to też hobby !!! nawet gdybym w ogóle nie hodował ! Kumasz !
A jeżeli uważasz, że w sytuacji gdybyś wystawił 10 psów w sezonie i zaliczył byś 7 pierwszych lokat znaczyłoby, że masz dużą wiedzę odnośnie rasy ON to mi Cię trochę szkoda ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Wolf-Jar niech sobie Pan jezdzi na te swoje sympozja ,swiat Pana potrzebuje ,a Hodowle niech Pan zostawi dla Hodowcow.
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marcin pisze Pan moje sympozja ? podejrzewam, że już każdy hodowca na jakimś był Smile widać Pan zdobywa wiedzę z powietrza ! czy w ogóle Pan czyta swoje wypowiedzi ?! Proszę zauważyć, że to jest następny temat związany z rasą, a Pan dosłownie nic nie wniósł oprócz normalnie bełkotu ! totalnie nie związanego ani z tym tematem ani z zasadami hodowli ani z hodowlą ! Mam zostawić moją hodowle dla hodowców ??? bo interesuje się rasa ON ??? Panie Marcin skąd Pan zdobywa wiedzę ?! np. o stawach, inbredach, herpo wirusie itp. ? No napisz chopie choć raz ! coś konkretnego żeby nie wyjść na idiotę !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Uwaga Grandziocha zaliczyła jakąkolwiek licencję hodowlaną w 2013 roku ! I jest tak dumna z KON że postuje o nie wyrażanie zgody przez KON dla organizacji Korungu, który w polsce jest od "dziesiątek" lat ! BRAWO Chyba Ci za to Grandziocho płacą gdyż KON nie może sędziować i zarabiać na Korungu ! :) Tak Ty piszesz same nie bzdurne lektury o jakie mnie "oskarżasz" Obraziłaś dziesiątki hodowców, którzy w hodowli rasy dojrzeli wiele lat przed Tobą i dzięki temu masz czym pokryć!


Dorosły chłop a znowu się popluł jak mały dzieciak.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Wolf Jar napisał:
Uwaga Grandziocha zaliczyła jakąkolwiek licencję hodowlaną w 2013 roku ! I jest tak dumna z KON że postuje o nie wyrażanie zgody przez KON dla organizacji Korungu, który w polsce jest od "dziesiątek" lat ! BRAWO Chyba Ci za to Grandziocho płacą gdyż KON nie może sędziować i zarabiać na Korungu ! Smile Tak Ty piszesz same nie bzdurne lektury o jakie mnie "oskarżasz" Obraziłaś dziesiątki hodowców, którzy w hodowli rasy dojrzeli wiele lat przed Tobą i dzięki temu masz czym pokryć!


Dorosły chłop a znowu się popluł jak mały dzieciak.


Grandziocho ! Popluł ?! A jak można nazwa twoją powyższą cytowaną złotą myśl i pomysł ?! Na dodatek Zrobiłaś pierwsze DNA po 30 latach hodowli pierwszą jakąkolwiek licencję i się posrałaś jak dzieciak Smile korung chcąc likwidować w polsce ! Moja Odpowiedź w stylu twojego wpisu ! Jak widzisz umiem się zniżać do poziomu przedmówcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group