Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skargi i .....cz.2
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 7:58 pm    Temat postu: skargi i .....cz.2 Odpowiedz z cytatem

Dziś miałam bardzo ciekawy dzień. Rano szkolenie z klientami .Od 10.00 przegląd hodowlany.I tu,.. następna suczka z mojej hodowli została zakwalifikowana jako suka hodowlana. FIESTA z
Hetmańskiej Sfory / o.ZELLO von der Neudenauer Holtzsteiger - m. BRENDY z Hetmańskiej Sfory/ po spełnieniu wszystkich warunków hodowlanych czyli HD-A,ED- 0/0, oceny wystawowe doskonałe..Na przeglądzie hodowlanym zaliczyła testy psychiczne pozytywnie,co mnie jako hodowcę bardzo cieszy. Następnie udałam się na trening ze swoimi sukami.Dziś jak zwykle pod okiem Mistrza Polski Marcina poćwiczyłam posłuszeństwo a następnie pracę węchową.Jednak moja głupota wyszła na śladzie. Zaczęłam eksperymentować i zamiast przeprowadzić normalny trening na śladzie i jak zwykle położyć przedmioty do pracy węchowej ,wygłupiłam się i położyłam swoje rękawiczki.Głupota ludzka nie zna granic bo jak można na uczącej się suczce eksperymentować. Oczywiście nie obeszło się bez reprymendy samego Mistrza Polski Marcina.
To nie wszystko .Jakież było moje zdziwienie gdy po powrocie do domu zawitała u mnie w domu, kontrola z mojego oddziału łódzkiego celem skontrolowania mojej hodowli.Czyli warunki w jakich psy przebywają, stan odżywienia,ilość szt i w jakim wieku. Komisja ta została nasłana przez p.Burskiego ,który jest dobrym kolesiem .p.A Rogowskiej / oboje są w Zarządzie Komisarycznym oddz łodz/ a ta, to koleżanka , kierownika sekcji ON w oddz. Rzeszów. Oczywiście nie trudno się domyśleć czyja to robótka i za co!?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Gru 19, 2013 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piotrek2bed



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 316
Skąd: Słubice k/Płocka

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm, wydaję mi się, żę to by tu lepiej pasowało ....................... Smile, tak do powyższego tematu

_________________
Piotr Bednarek
www.atrius-team.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolność słowa publicznie a nawet różnice zdań dotyczące temetyki tego forum jest jeszcze dla Mnie zrozumiałe ale publiczne obrażanie dotyczące typowo prywatnych potyczek to już lekka przesada !!!!!
Powrót do góry
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 napisał:
Wolność słowa publicznie a nawet różnice zdań dotyczące temetyki tego forum jest jeszcze dla Mnie zrozumiałe ale publiczne obrażanie dotyczące typowo prywatnych potyczek to już lekka przesada !!!!!

Absolutna zgoda z Bartkiem
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek2bed napisał:
hmmmmm, wydaję mi się, żę to by tu lepiej pasowało ....................... Smile, tak do powyższego tematu

No fajne to
Ale ja myślę że,żeby komuś dać w mordę to wystarczy być zwykłym chamem,ale żeby zachować się z klasą to nie wystarczy wiedzieć jak to zrobić,trzeba tą klasę w sobie mieć
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic z tego nie rozumiem . Osobiście jestem za kontrolami i to NIEZAPOWIEDZIANYMI !!! .

Ja Jacka traktuję jak swojego dobrego znajomego , więc ..... ? Smile
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rafał Ch. napisał:
piotrek2bed napisał:
hmmmmm, wydaję mi się, żę to by tu lepiej pasowało ....................... :), tak do powyższego tematu

No fajne to
Ale ja myślę że,żeby komuś dać w mordę to wystarczy być zwykłym chamem,ale żeby zachować się z klasą to nie wystarczy wiedzieć jak to zrobić,trzeba tą klasę w sobie mieć



_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demarko napisał:
Nic z tego nie rozumiem . Osobiście jestem za kontrolami i to NIEZAPOWIEDZIANYMI !!! .

Ja Jacka traktuję jak swojego dobrego znajomego , więc ..... ? Smile

A ja całkowicie obiektywnie,pomimo że Jacek też jest moim kolegą.
Gdyby mnie ktoś zrobił taką kontrolę,i w dodatku by się zdziwił że wszystko jest w porządku,to chodziłbym z podniesioną głową.
Pani Halinka jest urażona. No cóż ma takie prawo. Podpisuję się pod tym co Marek napisał,kontrole powinny być i to niezapowiedziane. Wszyscy powinniśmy mieć takie odwiedziny i to bez wyjątków.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało tego szanowany się hodowca , który nie ma nic do ukrycia powinien sam poprosić o kontrolę , ale jak by był zapis że odbiory miotów i kontrola suk po miocie tylko i wyłącznie w miejscu prowadzenia hodowli , sprawa była by rozwiązana.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Draniu napisał:
Mało tego szanowany się hodowca , który nie ma nic do ukrycia powinien sam poprosić o kontrolę , ale jak by był zapis że odbiory miotów i kontrola suk po miocie tylko i wyłącznie w miejscu prowadzenia hodowli , sprawa była by rozwiązana.

Witam Panie Macieju. Nie zgadzam się z Panem. Dobry hodowca(szanujący siebie,psy i przepisy)to taki który nie zaprasza kontroli do siebie,a jest gotowy na nią w każdej chwili. Czyli warunki w jakich hoduje są bez specjalnego przygotowania się na kontrolę,odpowiednie a zwierzęta zdrowe i zadbane. Co to za kontrola jak będę wiedział kiedy może przyjść. Każdy nieuczciwy może przenieść psa do czystego kojca,tego zabiedzonego schować i w ogóle. A zakładam że duża większość hodowców zapewnia odpowiednie warunki bytowe swoim psiakom,więc nie powinni się obruszać i urażać jakąś kontrolą która wykażę że warunki i kondycja zwierząt jest właściwe. To moje zdanie. Być może błędne
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda , zgadzam się że do kontroli można się przygotować .
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rafale ,ja już wcześniej napisałam ,że to Pan wsadził kij w mrowisko. Od momentu udostępnienia tego na fb zaczęły się wypowiedzi na temat całej tej sprawy wielu znanych owczarkarzyw środowisku ON i ludzi postronnych .Ja poszłam za ciosem.Nie postawiłam żadnych zarzutów p.Pazdanowi. Postawiłam pytanie. Co robi kier sekcji?.itd Wstawiłam kilka pkt regulaminu z których kierownik może i powinien zawsze skorzystać Ale jest takie powiedzenie na fb "tylko burak nie czyta" Cała dyskusja na fb miała miejsce między 16 a 24 listopada a kontrola u mnie była 07.12.
Ja nie obrażam się na samą kontrolę mojej hodowli bo co można u mnie skontrolować?,...tylko tryb jej przeprowadzenia.Tylko człowiek niedorozwinięty nie kojarzy faktów. Prawdą jest ,że Zarząd Gł polecił przeprowadzanie kontroli w hodowlach ale w pierwszej kolejności i tzw. funkcyjnych członków związkowych a w Łodzi takim funkcyjnym i to dużym hodowcą jest kier.sekcji p. Gątkowski. Może Pan nie wie ale ja nie jestem funkcyjnym członkiem. Jak Pan myśli ,że co !?,...komputer mnie wylosował !?. jestem pierwszą i jedyną hodowczynią w Łodzi u której przeprowadzono kontrolę. Dla mnie jest to ewidencyjna sprawa,że było to celowe działanie i czyje . Nie powinien pan na ten temat dyskutować bo od pana udostępnienia tego fb wszystko się zaczęło.Domyślam się ,że pański kier. udzielił panu odpowiedniej reprymendy i pan teraz w "gacie robi". Dali nam /nie tylko mnie ale i wszystkim hodowcom do zrozumienia /będziesz podskakiwał to "My" wiemy co zrobić.
I jeszcze taki mały dopisek .
Na kolacji wigilijnej u nas w oddziale, w obecności bardzo wielu członków podziękowałam Panu Burskiemu za przeprowadzoną u mnie kontrolę.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Panie Rafale ,ja już wcześniej napisałam ,że to Pan wsadził kij w mrowisko. Od momentu udostępnienia tego na fb zaczęły się wypowiedzi na temat całej tej sprawy wielu znanych owczarkarzyw środowisku ON i ludzi postronnych .Ja poszłam za ciosem.Nie postawiłam żadnych zarzutów p.Pazdanowi. Postawiłam pytanie. Co robi kier sekcji?.itd Wstawiłam kilka pkt regulaminu z których kierownik może i powinien zawsze skorzystać Ale jest takie powiedzenie na fb "tylko burak nie czyta" Cała dyskusja na fb miała miejsce między 16 a 24 listopada a kontrola u mnie była 07.12.
Ja nie obrażam się na samą kontrolę mojej hodowli bo co można u mnie skontrolować?,...tylko tryb jej przeprowadzenia.Tylko człowiek niedorozwinięty nie kojarzy faktów. Prawdą jest ,że Zarząd Gł polecił przeprowadzanie kontroli w hodowlach ale w pierwszej kolejności i tzw. funkcyjnych członków związkowych a w Łodzi takim funkcyjnym i to dużym hodowcą jest kier.sekcji p. Gątkowski. Może Pan nie wie ale ja nie jestem funkcyjnym członkiem. Jak Pan myśli ,że co !?,...komputer mnie wylosował !?. jestem pierwszą i jedyną hodowczynią w Łodzi u której przeprowadzono kontrolę. Dla mnie jest to ewidencyjna sprawa,że było to celowe działanie i czyje . Nie powinien pan na ten temat dyskutować bo od pana udostępnienia tego fb wszystko się zaczęło.Domyślam się ,że pański kier. udzielił panu odpowiedniej reprymendy i pan teraz w "gacie robi". Dali nam /nie tylko mnie ale i wszystkim hodowcom do zrozumienia /będziesz podskakiwał to "My" wiemy co zrobić.
I jeszcze taki mały dopisek .
Na kolacji wigilijnej u nas w oddziale, w obecności bardzo wielu członków podziękowałam Panu Burskiemu za przeprowadzoną u mnie kontrolę.

Pani Halinko jeszcze raz Pani przypomnę że udostępnienie o którym Pani wspomniała wstawiła Pani Grażyna Rudasz a ja podałem (udostępniłem ) dalej ,ponieważ też byłem zbulwersowany taką sytuacją.
Co Do kontroli u Pani to nie wiem dlaczego akurat Panią skontrolowano a nie zaczęto od samej góry. Nie jestem Pani wrogiem i nie życzę Pani źle ani nikomu innemu.
A co do reprymendy o której Pani pisze,to muszę stwierdzić że, mój kolega Jacek Pazdan nigdy mi takowej nie udzielił ani nie ma takiej władzy,ponieważ za swoje słowa i czyny absolutnie ja sam biorę odpowiedzialność i nie boję się mówić czegokolwiek jeśli jest to prawdą. Więc nie sram w gacie bo nie mam o co ani przed kim Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group