Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nastepny kwiatek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 6:27 pm    Temat postu: nastepny kwiatek Odpowiedz z cytatem

12/12/2013 21:36
Paulina Pawlak

Pani Halino, potrzebuje rady . Wczoraj kupiłam sukę 6 miesięczną od Piotrka Bednarka -( to pierwszy pies którego kupiłam bez konsultacji z ojcem). w ogłoszeniu , na swojej stronie i osobiście - zapewniał że to suka do hodowli .. a ze mi sie podobała - nakręciłam się nią to kupiłam ją bez zaglądania w zęby . . . Dziś ją dokładnie ogladałam i niestety ma tyłozgryz - byłam na potwierdzeniu żeby miec na papierze u weterynarza nawet . Ale Facet który mi ja sprzedał - nie reaguje na to co mówie nic do niego nie dociera i nadal twierdzi że on nie wierzy ze ona ma wade zgryzu .


12/12/2013 21:36
Paulina Pawlak
czy może mi Pani coś poradzić jako hodowca tego związku ?

Mam zrobione screeny ogłoszenia i ze strony na której pisze ten facet że suka jest w pełni zdrowa i do hodowli .


12/12/2013 21:39
Halina Szewczyk
czy ma rodowód?
Z jakiej hodowli jest suka?


Paulina Pawlak
12/12/2013 21:40
Paulina Pawlak

atrius-team

ma metrykę

12/12/2013 21:40
Halina Szewczyk

a od kogo Pani kupowała od pośrednika ?

12/12/2013 21:40
Paulina Pawlak

Piotr Bednarek - sam hodowca.

12/12/2013 21:41
Halina Szewczyk

od samego Bednarka?


12/12/2013 21:41
Paulina Pawlak

tak dokładnie

Halina Szewczyk

kiedy Pani ja nabyła?

12/12/2013 21:46
Paulina Pawlak

wczoraj

Halina Szewczyk
12/12/2013 21:46
Halina Szewczyk

czy Pani kontaktowała sie z hodowca i kiedy?

12/12/2013 21:47
Paulina Pawlak

dziś kilka razy rozmawialiśmy - próbowałam polubownie bez wciagania osób trzecich - ale hodowca stwierdził ze nie widział u suki wady i musi pomyslec . Miał oddzwonić za pół godziny ale od 14 to pół godziny trwa do teraz i jest cisza..
no zwykłe chamstwo !



12/12/2013 21:55
Halina Szewczyk

a lekarz na pewno stwierdził ,ze to tyłozgryz?


12/12/2013 21:55
Paulina Pawlak

Tak


Dzisiaj
Paulina Pawlak
16:52
Paulina Pawlak

Witam Pani Halinko . Człowiek od suczki która kupiłam to BARAN. Zadzwoniłam do Niego ale nie zdążyłam nic powiedzieć a On do mnie , że moge sobie zgłaszać do związku co chce bo jemu nic nie grozi i on mi nawet moze podać numer do Krzyśka Figla przewodniczącego sekcji bo to jego dobry kolega. - No to ja się zezłościłam i wspomniałam o 7 dniach w których mogę odstąpić od zakupu On oczywiście mnie wyśmiał i powiedział ze widziałam co kupuje i przy zakupie psa to nie obowiązuje. No to pod wpływem emocji pojechałam nieoficjalnie z wizytą do naszego Łódzkiego sędziego w FCI pokazać suczkę głownie chodziło mi o stan zdrowotny i fizyczny w jakim jest żeby Bednarkowi utrzeć nos - no i sędzia zajrzał jej tez w zęby i stwierdził tyłozgraz. Powiedział mi , żebym oficjalnie przyszła we wtorek z suką do związku .

To jest tekst ,który wczoraj napisała do mnie Pani na fb. Ja tę suczkę widziałam i wiem jaki jest stan faktyczny zgryzu.

Resztę zostawiam bez komentarza dla tych "szanujących się" hodowców
.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pani Halinko,a co to taka cisza w temacie?????????
Czyżby reprymenda od władz związku i narobiła Pani w gacie???
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rafale.
Reprymendę i to skuteczną otrzymał pan,co widać na pańskim profilu na fb.
Pan, tu na forum wypierał się ,że to nie pan udostępnił sprawę hodowcy ze swojego oddziału ale to pan ze strachu skasował wszystko ze swojego profilu ,to co pan udostępnił,bo nikt inny nie ma takiej możliwości. Ja ponownie to udostępniłam i sprawdziłam. Nawet skasował pan w komentarzach część swoich wypowiedzi m.in taki ,że pan nie wierzy by hodowca został za to ukarany.Inaczej ujmując pan wydał pan opinię o swoim kierowniku a to nie spodobało się władzom pańskiego oddziału.Więc ,... kto tu robi w gacie???
To,że ja zamieściłam korespondencje swoją między mną a nabywcą owczarka, świadczy o czymś zupełnie innym.Kontrola nasłana na mnie miała mi zamknąć usta.
Natomiast cisza w tym wątku świadczy zupełnie o czymś innym a mianowicie o sposobie działania osób funkcyjnych wobec hodowców i skutkach jaki mogą odczuć.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Panie Rafale.
Reprymendę i to skuteczną otrzymał pan,co widać na pańskim profilu na fb.
Pan, tu na forum wypierał się ,że to nie pan udostępnił sprawę hodowcy ze swojego oddziału ale to pan ze strachu skasował wszystko ze swojego profilu ,to co pan udostępnił,bo nikt inny nie ma takiej możliwości. Ja ponownie to udostępniłam i sprawdziłam. Nawet skasował pan w komentarzach część swoich wypowiedzi m.in taki ,że pan nie wierzy by hodowca został za to ukarany.Inaczej ujmując pan wydał pan opinię o swoim kierowniku a to nie spodobało się władzom pańskiego oddziału.Więc ,... kto tu robi w gacie???
To,że ja zamieściłam korespondencje swoją między mną a nabywcą owczarka, świadczy o czymś zupełnie innym.Kontrola nasłana na mnie miała mi zamknąć usta.
Natomiast cisza w tym wątku świadczy zupełnie o czymś innym a mianowicie o sposobie działania osób funkcyjnych wobec hodowców i skutkach jaki mogą odczuć.

Droga Pani Halinko,absolutnie niczego nie usuwałem. Moje wypowiedzi-komentarze były pod zdjęciami schroniska KUNDELEK i są tam nadal. Więc nie wiem co niby usunąłem. Natomiast Pani usunęła sporo rzeczy z Tensora i fb,dlaczego??????????. Reprymenda od kogoś?,czy może doszła Pani do wniosku że tok Pani wypowiedzi jest delikatnie przesadzony.
Mnie mój kier. nie daje reprymend,bo po pierwsze jest człowiekiem kulturalnym i potrafi rozmawiać z ludźmi a po drugie nie ma powodu żeby takie kroki podejmować w stosunku do mojej osoby.
Pozdrawiam Panią i zakończmy już te bezsensowne dyskusje,bo one nie służą żadnej sprawie a jedynie szkodzą wizerunkowi hodowców i właścicieli ON w oczach innych którzy być może zaglądają na to forum
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sprawa......
Po przeczytaniu tematu udostępniłam link na FB, bez żadnego komentarza....
niemal od razu otrzymałam wiadomość i od hodowcy w której to straszył mnie sądem

__________________________________

Pan Bednarek, cytuję:
"Pani KArolino proszę usunąć ten wpis ze swojego forum fb ponieważ sprawa jest w toku wyjaśniania przez związek ikynologiczny a zapisy w zawarte w treści nie do końca są zgodnie z prawdą. I do chwili wyjasnienia sprawy formalnie takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Jeżeli Pani która to umieściła nie zdejmnie jego treści z forum a PAni powiela nie sprawdzone i niepewne informację ( to zgodnie z kodeksem karnym) pędeł walczym o oje dobre imięi z wszystkimi"

Ja, cytuję:
"Oczywiście, poczekam do wyjaśnienie sprawy ale jeśli okaże się że to co jest na forum jest prawdą, to oczywiście nie omieszkam również dodać info o wiadomości jaką od Pana dostałam"

Pan Bednarek, cytuję:
"Nie , usunie to Pani dziś a ja nie złożę zawiadomienia do sądu o publicznie zniesławienie mnie i niekorzystne postawienie mojej osoby w złym świetle - bo ta sprawa Pani nie dotyczy i nie Pani będzie mnie osądzać - jeżeli Pani uważna inaczej to proszę nic nie robić. Spotkamy się najwyżej w sądzie"

Ja, cytuję:
"Żenujące, Źle Pan trafił z zastraszaniem.............
i z niecierpliwością czekam na rozwój spraw"

Pan Bednarek, cytuję:

"kobieto odczep sęó i nie wtrącaj a srpaawa jeszcze jest w toku i nie wiesz jak sięskończy pewnie nie któym nie będzie to na rękęna razie

to czekaj........"

Ja, cytuje:
"Pewnie skończy się na Pana korzyść, jak większość spraw w związku, ale dobrze, że takie sytuacje wychodzą na światło dzienne, a na pewno dodatkowym "kwiatkiem" w tej kwestią będzie to w jaki sposób próbuje Pan nastraszać osoby które się tym tematem zainteresowały. Myli się Pan pisząc że to nie moja sprawa, to jest moja sprawa i każdego szanującego się hodowcy który w hodowle wkłada wiele pracy i serca, a nie tylko liczy pieniądze. Przez takie sytuacje cierpi całe środowisko owczarkarzy. Kończę dyskusje z Panem......"
______________________________________________
Nic więcej nie napiszę w tej sprawie, i tak każdy wnioski wyciągnie sam Sad
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nickname23 napisał:
Przykra sprawa......
Po przeczytaniu tematu udostępniłam link na FB, bez żadnego komentarza....
niemal od razu otrzymałam wiadomość i od hodowcy w której to straszył mnie sądem

__________________________________

Pan Bednarek, cytuję:
"Pani KArolino proszę usunąć ten wpis ze swojego forum fb ponieważ sprawa jest w toku wyjaśniania przez związek ikynologiczny a zapisy w zawarte w treści nie do końca są zgodnie z prawdą. I do chwili wyjasnienia sprawy formalnie takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Jeżeli Pani która to umieściła nie zdejmnie jego treści z forum a PAni powiela nie sprawdzone i niepewne informację ( to zgodnie z kodeksem karnym) pędeł walczym o oje dobre imięi z wszystkimi"

Ja, cytuję:
"Oczywiście, poczekam do wyjaśnienie sprawy ale jeśli okaże się że to co jest na forum jest prawdą, to oczywiście nie omieszkam również dodać info o wiadomości jaką od Pana dostałam"

Pan Bednarek, cytuję:
"Nie , usunie to Pani dziś a ja nie złożę zawiadomienia do sądu o publicznie zniesławienie mnie i niekorzystne postawienie mojej osoby w złym świetle - bo ta sprawa Pani nie dotyczy i nie Pani będzie mnie osądzać - jeżeli Pani uważna inaczej to proszę nic nie robić. Spotkamy się najwyżej w sądzie"

Ja, cytuję:
"Żenujące, Źle Pan trafił z zastraszaniem.............
i z niecierpliwością czekam na rozwój spraw"

Pan Bednarek, cytuję:

"kobieto odczep sęó i nie wtrącaj a srpaawa jeszcze jest w toku i nie wiesz jak sięskończy pewnie nie któym nie będzie to na rękęna razie

to czekaj........"

Ja, cytuje:
"Pewnie skończy się na Pana korzyść, jak większość spraw w związku, ale dobrze, że takie sytuacje wychodzą na światło dzienne, a na pewno dodatkowym "kwiatkiem" w tej kwestią będzie to w jaki sposób próbuje Pan nastraszać osoby które się tym tematem zainteresowały. Myli się Pan pisząc że to nie moja sprawa, to jest moja sprawa i każdego szanującego się hodowcy który w hodowle wkłada wiele pracy i serca, a nie tylko liczy pieniądze. Przez takie sytuacje cierpi całe środowisko owczarkarzy. Kończę dyskusje z Panem......"
______________________________________________
Nic więcej nie napiszę w tej sprawie, i tak każdy wnioski wyciągnie sam Sad

Bardzo złe potraktowanie tej sprawy przez tegoż Pana
Skoro publicznie zostało to poruszone, a Pan B. uważa że jest inaczej, to ja uważam że publicznie powinien się ustosunkować do tego i wyjaśnić-rozwiać wszelkie nieścisłości,niejasności. Straszenie kogokolwiek sądami jest delikatnie mówiąc w takiej sytuacji niegrzeczne.
A swoją drogą ciekawi mnie w jaki sposób to zwierzątko przeszło przegląd miotu?,ktoś przeoczył wadę zgryzu?. Trochę to dziwne.
Pani Karolino gratuluję postawy zdecydowanej i odważnej
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ikynologiczny" "pędeł" " oje" "sęó" "rękęna"- przepraszam to po Polsku czy po Chińsku ???
Powrót do góry
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 napisał:
"ikynologiczny" "pędeł" " oje" "sęó" "rękęna"- przepraszam to po Polsku czy po Chińsku ???

Oj Bartuś czepiasz się Smile ,Pan zdenerwowany więc się trochę myli na klawiaturce Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ktos odbierał ten miot tak czy nie,jest cos takiego jak przeglad miotu chyba,druga sprawa jak ktos kupuje szcznie to niech patrzy co kupuje ,a nie błaznuje na forum,niedlugo bedziecie pisac ze pies sie zesral nie w tym miejscu co trzeba,Wina Hodowcy ze nie powiedzial o tej wadzie szczeniecia,ale kupujacy co tak byl podjarany wygladem czy cena za jaka kupil to zwierze? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin76 napisał:
Ludzie ktos odbierał ten miot tak czy nie,jest cos takiego jak przeglad miotu chyba,druga sprawa jak ktos kupuje szcznie to niech patrzy co kupuje ,a nie błaznuje na forum,niedlugo bedziecie pisac ze pies sie zesral nie w tym miejscu co trzeba,Wina Hodowcy ze nie powiedzial o tej wadzie szczeniecia,ale kupujacy co tak byl podjarany wygladem czy cena za jaka kupil to zwierze? Very Happy Very Happy Very Happy


A czy zgryz nie może się "popsuć" w trakcie dorastania??


"Najzabawniejsze" jest to, że hodowca sam sobie "minę" podłożył.....
Bo jak można sprzedać sukę z wadą zgryzu osobą które chcą wystawiać?? Nawet jeśli by to był początkujący wystawca....
Przecież to musiało wyjść na światło dzienne prędzej, czy później.
Jak by poszła na podwórko to może nikt by nawet na ta wadę nie zwrócił uwagi, a tak.....
dziwna sprawa......


Bo nie przypuszczam, żeby hodowca sam nie potrafił ocenić zgryzu......
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Gru 24, 2013 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy szanujący się hodowca po prostu pyta wprost potencjalnego nabywcę czy ten ma zamiar wystawiać psa czy tylko chce mieć pupila do spacerów ,zabaw itd. A wtedy decyduje które szczenie ewentualnie takiemu nabywcy sprzedać. A jesli szczenię ma jakieś ewentualne wady powinien wprost o tym powiedzieć. Ktoś kto chce psa na podwórko nigdy nie będzie się przejmował np. jasnym okiem,czy np. wadą zgryzu,bo w normalnej egzystencji w niczym to psu nie przeszkadza. To moje zdanie i ja tak bym postąpił.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chakra



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 31
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy nabywca musi znać się na wszystkim, może być to kompletny amator który zdaje się na hodowcę, w końcu kupuje psa z rodowodem i powinien być uświadomiony przez hodowce, że np jest to piesek do kochania ponieważ ma taką czy inną wadę.
Ja również pytam kto robił przegląd miotu????
_________________
Sylwia Orzechowska
http://www.chakville.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chakra napisał:
Nie każdy nabywca musi znać się na wszystkim, może być to kompletny amator który zdaje się na hodowcę, w końcu kupuje psa z rodowodem i powinien być uświadomiony przez hodowce, że np jest to piesek do kochania ponieważ ma taką czy inną wadę.
Ja również pytam kto robił przegląd miotu????

100% racji Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomość na FORUM .
Odebrane
x

Paulina P paulina__pawlak@wp.pl
13:24 (8 godz. temu)



Poprosiłam o publikację wiadomości i zdjęć Panią Halinę Szewczyk ponieważ sama nie posiadam konta na forum .



Pseudo hodowco - Panie Bednarek - rzecz jasna do Ciebie skierowana jest ta wiadomość. Kogo ty człowieku straszysz sądem ?! Ludzie maja namacalne dowody Twojego krętactwa i BURACTWA bo tylko burak może dopuścić tego żeby jego pies był w takim stanie w jakim pozbyłeś się suki . Zastanawiam sie czy właściciel hodowli HARTIS Bohemia wie w jakim stanie była suka u Ciebie po jego reproduktorze Cak'u .. mniejsza o to teraz. Ja zupełnie nie rozumiem co ty próbujesz udowodnić ?! Sukę tuż po przywiezieniu od Ciebie widziały osoby zupełnie nie związane ze mną które śmiało mogą dać potwierdzenie tego w jakim była stanie . Strasząc sadem i broniąc się przed tym co jest namacalne sam wystawiasz sobie opinię . . . Ja w tej chwili wydaje kolejne pieniądze na leczenie suki z tego co Ty nazywałeś ''otarciami'' i to nie małe pieniądze bo suka jest na sterydach i antybiotyku na który dzień w dzień muszę jeździć na wizytę do lecznicy - za która płacę. Mało tego od suki zaraziłam się Ja. Piotrze Bednarek - jeszcze jedno pytanko . Czy Twój (jak ty to powiedziałeś) ''dobry kolega'' - 'Pan Figiel przewodniczący sekcji w Płocku do której należysz ma świadomość tego jak się na niego powołujesz ?! - W sumie to też mało istotne bo z pewnością niedługo się dowie ... Ani z Ciebie hodowca ani człowiek bo człowiek ma w sobie kunszt sumienia i sprawiedliwości a ty bezczelnie potrafisz napisać wiadomość o treści ''obrażenie ludzi pani zostawi dla siebie'' po czym zablokowałeś mój profil tym samym blokując dostęp do obłudnych info jakie wstawiasz u siebie na profilu reklamując (że tak to ujmę ) działalność ze swoją hodowlą. ŻAL MI PSÓW które są u Ciebie , dbasz o te które masz zamiar wystawić .. do testów z obrony szkolisz swoje suki sam na sobie .. jakie ty masz doświadczenie? ! Jak te psy przechodzą testy ?! ale w sumie w tej chwili też nie o to chodzi .. w skrócie- SPRZEDAŁEŚ SUKĘ Z ZAAWANSOWANYM ŚWIERZBEM wciskając kit że w kojcu SIĘ POOCIERAŁA , TYŁO ZGRYZEM zapierając się że to brednie I ZUPEŁNIE NIE SOCJALIZOWANĄ w wieku 8 miesięcy suka nie umiała nawet chodzić na smyczy a wszytko co sie ruszało było dla niej zagrożeniem !!i Taką sukę sprzedałeś jako ZUPEŁNIE ZDROWĄ !! dzwoniłam kilka razy już na drugi dzień po tym jak kupiłam o Ciebie sukę - chciałam ją oddać bez nagłaśniania sprawy i bez dodatkowego zwrotu pieniędzy za paliwo - Ty nie chciałeś się dogadać powoływałeś się na znajomości WCISKAJĄC mi że suka jest zdrowa i że okres rękojmi nie obejmuje psów ... dzwonił do Ciebie mój facet który kupił razem ze mną sukę i który ma takie samo prawo do suki ale Ty oczywiście nie chciałeś z nim rozmawiać ...dopiero po opublikowaniu mojej rozmowy z Panią Haliną - molestowałeś mnie telefonami ! tylko szkoda, ze w celu straszenia mnie sadem ... Gdzie w tym logika?! Więcej nie będę z Tobą rozmawiała . Jeśli chcesz kierować sprawę do sądu - to jak dla mnie bomba. Ponieważ zaoszczędzisz mi kosztów i fatygi . Pozostałych Państwa bardzo przepraszam za potoczność słów użytych w mojej wypowiedzi , ale niestety do właściciela hodowli ''Atrius team'' docierają tylko słowa proste w znaczeniu i wydźwięku . Jedno z moich rodziców jest po skomplikowanej operacji co nadaje mi inne priorytety niż sprawa z PIOTREM BEDNARKIEM - OSZUSTEM , ale z pewnością nie zostanie odpuszczona . Gromadzę dokumentację lekarską i zostanie wszytko przedstawione tam gdzie powinno. Jeśli ten człowiek nie czuł powinności sam z siebie do zadośćuczynienia za swoje OSZUSTWO - poniesie konsekwencje z rak nad nim . Moim błędem było ogladanie suczki jak już robiło się ciemno ... i to że wierzyłam w zapewnienia hodowcy . .

Z pozdrowieniami dla forumowiczów Paulina.P.




Paulina P paulina__pawlak@wp.pl
13:45 (8 godz. temu)

do mnie
Skany dwóch najwazniejszych zaswiadczeń.





tak bednarek ogłaszał sukę
Odebrane
x

Paulina P paulina__pawlak@wp.pl
13:32 (8 godz. temu)


Zdjęcia przedstawiaja w jaki sposób PIOTR BEDNAREK ogłaszał sukę - w jakim stanie , jako pełnowartościową , zdrową .






Paulina P paulina__pawlak@wp.pl
13:38 (8 godz. temu)


Z kolei te zdjęcia przedstawiaja rzeczywisty stan w jakim była BIRA ATRIUS TEAM .

(moim błedem było to ze oglądałam ją w godzinach wieczornych jak nie było światła dziennego, kiepsko oświetlonym terenie)




l]


Nie odnoszę się do samej samej sprawy .Spełniłam prośbę nabywcy tej suczki.
Jednak chciałabym wyjaśnić sprawę suczki, jej zgryzu, stanu fizycznego i psychicznego.
Lekarz wet popełnił błąd określając zdecydowanie ,iż suczka ma tyło zgryz.
Suczka ma kompletne uzębienie a wszystkie zęby są prawidłowo ustawione.Kły również ustawione są prawidłowo.Ponieważ suczka była bardzo młodziutka /w dniu zakupu miała 8 m-cy a nie 6/,z tym zgryzem w którym ją zobaczyłam, nie stanowiło to żadnego problemu. Od razu uspokoiłam tę panią.To samo potwierdził kier. sekcji Pan Gątkowski.
Bardziej martwił mnie jej stan fizyczny.Najdelikatniej pisząc suczka była zaniedbana fizycznie i psychicznie/totalny brak socjalu/,z niedowagą, ze zmianami skórnymi i z bardzo matowym,nie wyczesanym włosem.. Suczkę oglądałam 24godz. po zakupie. I potwierdzam jej zły stan fizyczny.

_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegos tu nie rozumie,najpierw byla jazda ze suka ma tylozgryz jak okazalo sie ze jest ok to po miesiacu nagle pojawil sie swierzb Very Happy Very Happy moze znowu lelarz sie pomylil Very Happy Very Happy poczytalem tez wczesniejsze wypowiedzi tyle osob stwierdzilo tylozgryz nawet sedzia hehehehe Pani Halinko czy Pani tez tego niezauwazyla,jak Pani teraz pisze ze stan suni na drugi dzien byl kiepski to czemu odrazu nei poruszyliscie tematu tylko naglepomiesiacu wyprostowaly sie zeby a pojawil sie swierzb,prosze mnie porawic jesli sie myle
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group