Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XVII Dolnośląska Wystawa Owczarków Niemieckich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 8:22 am    Temat postu: XVII Dolnośląska Wystawa Owczarków Niemieckich Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich na kolejna Wrocławską wystawę Owczarków Niemieckich
http://www.dolnoslaska2014.akaikitsune.pl/index.html
Very Happy Sędziować będą:
Albrecht Woerner (D-SV):
- psy krótkowłose, klasy: młodszych szczeniąt, szczeniąt, otwarta, użytkowa
- suki krótkowłose, klasy: młodzików, młodzieży, juniorów

Leonhard Schweikert (D-SV):
- psy krótkowłose, klasy: młodzików, młodzieży, juniorów
- suki krótkowłose, klasy: młodszych szczeniąt, szczeniąt, otwarta, użytkowa

Wilfried Scheld (D-SV):
- psy i suki długowłose, wszystkie klasy
- psy i suki krótkowłose, klasy: championów, weteranów

W pakiecie oferujemy :
- 2.05.2014, godzina 17.00 - próba rowerowa AD, sędzia: Albrecht Woerner.
- 4.05.2014 - Körung, sędzia: Wilfried Scheld.
Organizator: Mirosław Tchorz, tel. 501 593 733, Kierownik: Janusz Bułka.
- 1.05.2014 - egzamin BH i PT, sędzia: Tadeusz Roszkiewicz.
- 2.05.2014 - egzamin IPO, sędzia: Tadeusz Roszkiewicz.

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 01.05.2014 na formularzach do organizatora na adres e-mail: mirek.tchorz@wp.pl

Very Happy Dnia 02.05.2014 o godz. 19.00 odbędzie się prelekcja dla hodowców, sędziów oraz wszystkich zainteresowanych na temat: "Problem przekątowania kończyn tylnych u owczarków niemieckich", prowadzący Leonard Schweikert .

Bezpośrednio po wykładzie zapraszamy wszystkich na wieczorek integracyjny z ogniskiem i muzyką oraz pieczone prosię.
_________________
Twoja zazdrość jest dla mnie uznaniem, twoja nienawiść jest dla mnie powodem do dumy. Jeśli mówisz o mnie żle za moimi plecami,dziekuję ci, bo znaczy to że jestem w centrum twojego życia.

" vom Haus Tchorz"
www.haustchorz.kei.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wystawie istnieje możliwość wykonania kompletu zdjęć ( stój i głowa).
Zainteresowanych zapraszam, informacje pod nr tel. 503 370 217 i equus3@wp.pl




_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 8:14 am    Temat postu: ZMIANA SĘDZIEGO Odpowiedz z cytatem

W związku z nagłą odmową przyjazdu przez sędziego Schweikerta byliśmy zmuszeni do zmiany obsady sędziowskiej i podziału klas.

Również termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 25.04. włącznie.


Reinhard Mayer (D-SV):

- psy krótkowłose, klasy: młodszych szczeniąt, szczeniąt,młodzików, młodzieży, juniorów, użytkowa, weteranów

Albrecht Wöerner (D-SV):

- suki krótkowłose, klasy: młodszych szczeniąt, szczeniąt,młodzików, młodzieży, juniorów, użytkowa, weteranów

Wilfried Scheld (D-SV):

- psy i suki długowłose, wszystkie klasy

- psy i suki krótkowłose, klasy: otwarta, championów


Sędzia Reinhard Mayer przejmie również rolę referenta na piątkowym
wykładzie.


Pozostałe szczegóły zostają bez zmian.

Mamy nadzieję , że zaproszenie sędziego Mayera , który przez wiele lat był
szefem do spraw hodowli w SV , głównym sędzią na BSZS ( klasa użytkowa psów) , i który będzie po raz pierwszy sędziował w Polsce w pełni zrekompensuje tak nagłą zmianę w obsadzie sędziowskiej
_________________
Twoja zazdrość jest dla mnie uznaniem, twoja nienawiść jest dla mnie powodem do dumy. Jeśli mówisz o mnie żle za moimi plecami,dziekuję ci, bo znaczy to że jestem w centrum twojego życia.

" vom Haus Tchorz"
www.haustchorz.kei.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia Leonhard Schweikert nie pierwszy już raz robi TAKIE NUMERY. Kilka lat wstecz kiedy byłem komisarzem Dolnośląskiej Wystawy Owczarków o tym, że szanowny Pan sędzia Schweikert nie zaszczyci naszej wystawy dowiedziałem się na 12 godzin przed nią. Opisywanie szoku, nerwów i zakłopotania jest zapewne zbędne, bo to oczywiste dla wszystkich. Awaryjnie wtedy posędziował inny sędzia SV Franz Peter Knaul, który przyjechał do Wrocławia w roli wystawcy, ale na naszą prośbę wycofał swojego psa z wystawy i zastąpił Her Schweikerta. Myślę, że potencjalni następni organizatorzy wystaw owczarkarskich w Polsce powinni już dać sobie spokój z sędzią Schweikertem. Świetnie, że Mirkowi Tchorzowi i Oli Kozłowskiej udało się ściągnąć Reinharda Maiera na naszą tradycyjną wrocławską majówkę. Do zobaczenia na tej wspaniałej imprezie.Pozdrawiam.
Wiktor Kowalski
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki z wystawy:

https://plus.google.com/photos/103702123718570188222/albums/6009631825766638081
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/joanna.kost/media_set?set=a.10201899139662967.1073741885.1318094090&type=3&uploaded=26
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 3:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki z dnia Körungu:

https://plus.google.com/photos/103702123718570188222/albums/6010125320324674417
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group