Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LEONARDO Tensor (HD/ED-normal, DNA gpr, IPO1, Kkl )
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5-tygodniowe pieski po Leonardo
m: CH.PL, Mł.Ch.PL BRIXI Kalupus


_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6-tygodniowe dzieci Leonarda




_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długowłosa córcia Leonarda (2,5 miesiąca)


_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,5 miesięczny piesek po Leonardo


_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim


Ostatnio zmieniony przez Nickname23 dnia Pią Cze 10, 2016 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Leosia w tak silnej stawce na Klubowej.Czekałem na tak twardo zapowiadaną w tym roku klasę użytkowa,ale mimo to gratuluje sukcesu
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to,w klasie championów????. Podobno tylko w klasie użytkowej powinny być wystawiane psy,a championach wystawiane są tylko te które nie są w stanie powalczyć w kl. użytkowej. Co się stało,że tak ładny pies wystartował w takiej klasie???
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3-miesięczny syn Leonarda


_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LEONARDO TENSOR

HD-normal, ED-normal, DNA gpr, ZW 79 (SV)
BH, IPO1, Kkl

Testy psychiczne 15/15

Pani Karolino, bardzo mi się podoba Pani pies, młody, doskonały eksterierem, wyszkolony z niemiecką licencją hodowlaną, pojawia się na wystawie klubowej w 2015r. w klasie Championów??!, (oczywiście gratuluję super wyniku) ale czuję lekki niedosyt ... bo widać z Pani strony ogromne zaangażowanie w ONki jak i szkolenie a tu klasa championów... klasa w której często znajdują się psy/suki które uciekają w ten sposób od testów psychicznych. Nie rozumiem ...
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, iż występ Leonarda na klubowej wzbudził wielkie emocję Twisted Evil Laughing dziwne, że takim zainteresowaniem nie cieszą się inne psy/suki wystawiane również w tych klasach, zarówno krótkowłose, jak i długowłose, które w większości, także posiadały wyszkolenie IPO i licencję Wink Lub te, które do testów podeszły z rożnym skutkiem Wink Twisted Evil
Co do samego Leonarda, no cóż...... miałam swoje powody, dla których zgłosiłam go do tej, a nie innej klasy Wink .....i tu zostawię wam pole do domysłów.... Czas "rozruszać" wyobraźnię Twisted Evil Wink

Jak tylko życie pozwoli, jeszcze będziecie mogli go na testach zobaczyć.....

Z mojej strony, temat uważam za zakończony Wink
Pozdrawiam i dziękuję za takie zainteresowanie Twisted Evil Laughing Wink Twisted Evil
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim


Ostatnio zmieniony przez Nickname23 dnia Pon Paź 19, 2015 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 tensory szły w sukach użytkowych , jakby jeszcze dwa szły w psach , trochę za dużo by było. I byłyby 4 szt użytkowe w grupie hod !!!! zdecydowanie za dużo Wink
Trzeba było jakoś rozrzucić towarzystwo po klasach , i na kogoś bęc Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzbudził nie wzbudził czekałem na zapowiadane rok temu głośne pokazanie psa w klasie użytkowej pies z licencją HD i ED niemieckie tylko przyklasnąć,nie to co te burki Hodowane po Polsku,co do innych to akurat one bywały na testach jednym się udało drugim nie.Setka, dużo powiadasz to chyba super nie Very Happy Very Happy Very Happy ,moze lepiej zeby był tez i Leonardo może podniósłby poziom testow i deko lepiej wypadł niż inny Tensor kto wie Very Happy Very Happy Very Happy mam nadzieję ze kiedys sie dowiem
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setka napisał:
2 tensory szły w sukach użytkowych , jakby jeszcze dwa szły w psach , trochę za dużo by było. I byłyby 4 szt użytkowe w grupie hod !!!! zdecydowanie za dużo Wink
Trzeba było jakoś rozrzucić towarzystwo po klasach , i na kogoś bęc Smile

Pani Agato zakładam że to żart co Pani napisała. Bo nie wierzę że akurat tak było i tak chciał hodowca. Bo chyba szczytem marzeń każdego hodowcy jest pokazanie grupy hodowlanej jak najliczniejszej z naprwdę dobrymi zwierzętami. Wydawało misie że chyba najlepiej oceniane są te grupy które pokażą jak najwięcej wartościowych zwierząt i to najlepiej jeśli w kl. użytkowej.
Cytat:
Nickname23

Jak tylko życie pozwoli, jeszcze będziecie mogli go na testach zobaczyć.....

Pod warunkiem że nie straci włosa albo tuż przed wystawą nie złamie pazurka.
A dlaczego tyle zainteresowania nim?. Bo to naprawdę ładny pies,ale wielu zastanawia sie dlaczego akurat taki ruch z nim został poczyniony. Bez złośliwości,życzę aby potwierdził swoją wartość nie tylko potomstwem ,ale i zaliczonymi testami na klubowej
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Karolino, niech Pani nie traktuje mojej wypowiedzi jako atak ... pytam z czystej ciekawości. Odpowiedzi nie otrzymałam, więc pozostało mi tylko "pole do domysłów". Jednak mnie kiedyś ktoś powiedział jak sama zastanawiałam się czy zgłosić swojego psa do klasy użytkowej na wystawę klubową, że "Jeżeli pies z IPO nie pokaże się na testach psychicznych przed szerszą publicznością albo jest słaby psychicznie albo nie żyje".

I nie piszę tego dlatego że mam jakieś do Pani "ale", Leonardo jest psem ciekawym i niech się Pani nie dziwi że wzbudza zainteresowanie Wink A co do samej klubówki i klasy championów ... dla mnie ta klasa mogłaby nie istnieć Smile No nic ... w przyszłym roku też klubówka Smile
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rafale , to nie był żart, z przymrózeniem oka oczywiście napisane, ale bynajmniej nie żart .
Oczywiście każdy hodowca chciałby pokazać jak największą ilość swoich psów w klasie użytkowej , ale jeśli sią posiada kilka takich zwierząt to niestety czasem nie da się tego zrobić na jednej wystawie Sad

Inną sprawą jest fakt przeprowadzania testów w klasie championów. Myślę , że to jest bardzo dobry pomysł i mozna by go zaproponować Zarządowi KON, nie wiem jaka jest procedura wprowadzenia go.
Tak samo jak likwidacja klasy otwartej .... ... ale to temat na inny wątek Wink
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4-miesięczny synuś




_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim


Ostatnio zmieniony przez Nickname23 dnia Wto Wrz 20, 2016 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group