Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Składka KON na rok 2015
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 2:03 pm    Temat postu: Składka KON na rok 2015 Odpowiedz z cytatem

Zbliża się koniec roku pora pomyśleć o składce za przyszły rok. Nigdzie nie widzę informacji dotyczącej jej wysokości; poza tym chciałabym wiedzieć, do którego stycznia trzeba ją uiścić, żeby móc wziąć czynny udział w zbliżającym się wyborczym zebraniu KON-u.
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 31, 2014 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składka za 2015 r wynosi podobno 50zł
I podobno należy ją uiścić zaraz na początku roku

ale żeby nie było "podobno " i żeby nie trzeba było wydzwaniać do członków zarządu , taka informacja POWINNA być na stronie KON dostępna dla wszystkich !!!!!!!!
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Sro Gru 31, 2014 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzwonic nie ma co , bo i tak nikt nie odbiera ,
pisać nie ma co , bo i tak nikt nie odpisuje

trzeba czekać aż szanowne guru umieści info na stronie
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 5:36 pm    Temat postu: Re: Składka KON na rok 2015 Odpowiedz z cytatem

Joanna Kost napisał:
Zbliża się koniec roku pora pomyśleć o składce za przyszły rok. Nigdzie nie widzę informacji dotyczącej jej wysokości; poza tym chciałabym wiedzieć, do którego stycznia trzeba ją uiścić, żeby móc wziąć czynny udział w zbliżającym się wyborczym zebraniu KON-u.

Skoro KON nie podał daty do którego należy uiścić wpłatę składki,uważam że należy przyjąć że data nie będzie mieć znaczenia ,a jedynie opłacona składka.
Zapisując się do KON chciałem i nadal chcę aby Polski klub ON się rozwinął i zaczął prężnie działać. Ten rok będzie trzecim rokiem mojego członkostwa i ostatnim jeśli rzeczywiście nic zauważalnego się nie zmieni. Nie oczekuję drastycznych zmian,ale realnych i konsekwentnie wprowadzanych. NIe tylko takich które podniosą poziom hodowli i przybliżą nas do najlepszych,ale też zdecydowanie ukrócą kumoterstwo i przekręty. Że wszelkie przeglądy,licencje,egzaminy staną się jawne i uczciwie przeprowadzane,a nie zdawane w krzakach,ogłoszone na dwa dni przed żeby nikt nieproszony nie zdążył się na nie załapać. Mamy nowy rok,może władze klubu też podjęły jakieś noworoczne postanowienia i coś zacznie się wreszcie dziać?. Kto wie,zobaczymy.
Życzę wszystkim wszystkiego lepszego w tym Nowym 2015 Roku
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to tez się zastanawiam - co daje członkostwo w KONie

bo jak narazie to nic sie nie dzieje może żle śledzę poczynania KONu to proszę mnie nakierować
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na str KON pojawił sie komunikat
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=home&dzial=nowosci&numer=218
cyt:
" Komunikat Zarządu Klubu
2014-12-30

Zarząd Klubu Owczarka Niemieckiego pragnie poinformować, iż składka członkowska za rok 2015 wynosi 50 zł.
Jednocześnie przypominamy o opłaceniu bieżącej składki członkowskiej za rok 2014. Nieopłacenie składki członkowskiej w terminie do 31 grudnia stanowi podstawę do skreślenia z listy członków Klubu."

tylko nie wiem czemu z datą 2014-12-30 ???? średnio inteligentna jestem, ale zanim cos napiszę to sprawdzam Wink .....napewno do g.14 , 31 grudnia komunikatu na str nie było , wiec po co takie hocki klocki ????

rozumiem że info o nowych sędziach WUSV prób pracy( okres próbny ) jest niezwykle istotne i wprowadza się to natychmiast, wyniki wystaw , mimo przesłania daaaawno temu mogą poczekać na wprowadzenie....spoko ....... no ale po co to ???? chyba że taki czasokres jest na "załadowanie " , pokazanie sie info ????


A wracając do info o składkach , rozumiem że będzie można opłacić składkę za 2015 na miejscu , w dniu zebrania i wziąć udział w zebraniu wyborczym i mieć prawo głosu ?
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mi ktoś powie co daje członkostwo w KON-ie ?
są z tego jakieś przywileje profity ?
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja o obowiązku zapłacenia składki KON ukazała się 17.11.2014
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=home&dzial=nowosci&numer=210
natomiast 30.12.2014 ukazało się tylko przypomnienie o tym,więc jakby tutaj KON w niczym nie zawinił że co poniektórzy dopiero 30.12. zobaczyli to info na stronie Wink
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodziło o składkę za rok 2015 - byłam na zebraniu i pamiętam, że ją podnieśliśmy, ale nie pamiętałam do jakiej wysokości; niedoinformowani mogliby zapłacić po 30zł i nie zyskać prawa do czynnego udziału w zebraniu Sad
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
staw



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: ŁUŻKI

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja powinna być dokładna i z opisem kiedy gdzie i kto!!!
I tak powinno być zapisane " składkę za rok 2015 opłacamy do dnia 31.01.2015, na rachunek bankowy nr............. należy wysłać 50 zł
osoby które nie opłacą składki są skreślone z listy członków KOW a nie że ktoś robi tak by mieć furtkę do przekrętu.
_________________
staw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ust mi to wyjąłeś Razz
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

staw napisał:
Informacja powinna być dokładna i z opisem kiedy gdzie i kto!!!
I tak powinno być zapisane " składkę za rok 2015 opłacamy do dnia 31.01.2015, na rachunek bankowy nr............. należy wysłać 50 zł
osoby które nie opłacą składki są skreślone z listy członków KOW a nie że ktoś robi tak by mieć furtkę do przekrętu.


czyli jak nie zapłacę - TO CO STRACĘ , bo jak narazie nikt mi nie odpowiedział
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
staw



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: ŁUŻKI

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vom Lienfelde napisał:
dzwonic nie ma co , bo i tak nikt nie odbiera ,
pisać nie ma co , bo i tak nikt nie odpisuje

trzeba czekać aż szanowne guru umieści info na stronie

zawsze będziesz miał "alibi" dzwoniłem ale .... d...pa Very Happy Very Happy
_________________
staw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
Informacja o obowiązku zapłacenia składki KON ukazała się 17.11.2014
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=home&dzial=nowosci&numer=210
natomiast 30.12.2014 ukazało się tylko przypomnienie o tym,więc jakby tutaj KON w niczym nie zawinił że co poniektórzy dopiero 30.12. zobaczyli to info na stronie Wink


Donka, wątek dotyczy wysokości składki za 2015 r ( jak w tytule i treści )

Informacja o jej wysokości ukazała się dopiero 31.12 po godz 14.

więc KON oczywiście nic nie zawinił , bo 30.12 żadnego info nie było .... Wink

Pamiętasz, chyba sytuację z poprzedniego zebrania wyborczego , gdzie co poniektórzy "aktywni"klubowicze opłacali na miejscu składki ZKwP , i rozumiesz więc jak ważne jest przypominanie oraz informowanie o wysokości i terminie oplat. A składka za 2015 r wzrosła ( sami to przegłosowaliśmy przecież ) tylko żadnej informacji o tym nie było , a pamięć zawodna jest Wink
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vom Lienfelde napisał:
Czy mi ktoś powie co daje członkostwo w KON-ie ?
są z tego jakieś przywileje profity ?


vom Lienfelde, co daje członkostwo w KON-ie ? sama właściwie nie wiem ?

Będąc członkiem KON możesz robić prześwietlenia w Niemczech , DNA i mając to możesz przystąpić do Niemieckiej Licencji Hodowlanej .
A właściwie poprawka........ , jak sie okazuje , Niemiecką LIcencję Hodowlaną możesz zrobić nie mając zbadanego DNA
Jak nie jesteś członkiem KON i chcesz robic Niemieckie przeswietlenia , to musisz byc członkiem SV , gdzie roczna składka jest wyższa ....
co jeszcze daje członkostwo w KON-ie ?
masz legitymację , masz dostęp do strony KON, gdzie możesz umieścić swoje psy na liście suk hodowlanych i reproduktorów , wyniki wystaw same sie zaciągają !!!! Wink innych informacji o psach brak , możesz tez umieścić ogłoszenie o miotach , ale czy płatne czy nie to nie wiem bo nie korzystałam , co jeszcze ??????......może coś mi sie jeszcze przypomni, albo ktoś inny coś zaproponuje Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group