Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podawanie wyników wystaw i wielkość stawek na wystawach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolf Jar ja własnie sie bawie,a ty z tego co widze to jesteś profesjonalistą kazdego uczysz na forum jaki ty mądry jestes, tyle tylko ze podbno Ci imbredy zaje......li Very Happy i ch.....Hodowle szczelil.Pokaz swoj postępo Hodowlany i dopiero pisz o innych ludziach.Słuchaj mnie do odstresowania wystarczy własie pojechanie z moim psem na wystawe i pokazanie ze akurat gryzie i nic wiecej jest tez zadawalajace jesli chodzi o psa, ze nie spierdolil z podkulonym ogonem przed pozorantem Very Happy :Djak znasz wiele innych zajec to sobie znajdz bo juz i tak zrobiles za duzo dla polepszenia rasy Very Happy Very Happy nie ucz innych ludzi filozofie Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

? Panie marcin76 Mi coś zrobili z imbredami ? czy ograniczyli do 3-3 co w tym złego ? w polsce można ojcem córkę pokryć bo nic z tym KON nie zrobił ! Nie kumam co miałeś na myśli.
Z tego co piszesz w poprzednich postach to ty uczysz innych ludzi, obrażasz itp. ja niczego nie uczę wyrażam swoje zdanie, a widać. że masz problem z interpretacją Smile zadałem pytanie na które jak zwykle nie potrafisz odpowiedzieć, a mianowicie jak określisz swego psa skoro jego dziadek jest słaby !

Dla polepszania rasy założyłem hodowlę nie do zarabiania pieniędzy i "odstresowywania" się ! po 10 latach mam swój zakładany, powtarzalny wyraz, typ owczarka i to mnie cieszy i nie tylko mnie ale innych hodowców też.
Po raz ostatni powiem ci Panie marcin76, że jak chcesz mnie obrażać nie potrafiąc nic hodowlanego napisać używając określenia do mnie "filozofie" to sprawdzę czy będziesz w stanie mi to powiedzieć w oczy np. na wystawie we Wrocławiu. Twój pies nie spierdala przed pozorantem zobaczymy czy jego Pan ma podobną psychikę i jednak podejdzie i powie mi "ty filozofie"
Jesteś o tyle do przodu, że obrażanie kobiet zapewne nie spowoduje, że któraś cię poprosi o powiedzenie jej to w oczy, ja to czynię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchaj Wolf Jar ja tez nie zarabiam na psach mam bo lubie i ch..j Tobie tak naprawde do tego,z Toba nie rozmawialem , a co do powiedzenie Tobie w oczy tego co Ci teraz pisze nie mam najmniejszych problemów z tym.Powiem ci jeszcze jedno do straszenia to są duchy Panie symatycznyi mysle ,ze na dzien dzisiejszy skonczylem z toba wogule jakies smieszne gadki,jesli bedzie ku temu okazja to chetnie z Toba porozmawiam pozdrawiam serdecznie Marcin Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisz, że nie masz najmniejszego problemu mi prosto w oczy powiedzieć co napisałeś boś tego jeszcze nie zrobił ! To czy będziesz miał problem czy nie powiedzieć mi to co napisałeś prosto w oczy to dopiero się okaże.

Kończąc jak zwykle zanim się zaczęło nie rozumiem dlaczego jak ktoś wyjdzie poza ramy ogłoszeń i reklamy swojej hodowli i napiszę swoje zdanie na temat hodowli, kryć, zasad, przepisów co dobre, a co złe zaraz jest kwalifikowany jako ktoś kto uczy innych ? to chyba takie polskie Smile.

Forum wymyślono po to żeby z jego tematyki można było dyskutować ! a własne zdanie popierać logicznymi argumentami ! Dopóki będą tacy hodowcy jak marcin76 nie ma możliwości żeby to czy inne forum się rozwijało, a nawet istniało ! Zawiść, zazdrość i brak jakiegokolwiek zdania w tematyce hodowli zabiło to forum.

I na tym zakończę gdyż czytając Pana marcin76 posty nigdzie nie było nic co z hodowlą ma cokolwiek wspólnego ! nie wiem czy wynika to z charakteru czy z braku wiedzy nie mniej jednak życzę Panu w kolejności przemyślanego postępu hodowlanego i dobrej zabawy na wystawach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf jar kazdy Hoduje jak mu pasuje czy po Niemiecku czy po Polsku i to jest jego sprawa.Ty jakos masz zawsze z tym problem bo polskie to chuu a niemieckie cacy i jeszcze tak na koniec postep Hodowlany twoim zdaniem to ,ze ty hodujac masz swoj typ i wyraz Very Happy Very Happy W Hodowli swoj typ i wyraz to ma kazdy Very Happy Very Happy Very Happyi tego sie trzymaj, ja tam mam psa i to mi wystarczy jak juz podkreslalem bo to jest moje hobby ,ty masz Hodowle i polepszaj rase.Pokaz mi ten postep hodowlany u Ciebie,tylko mi nie mow ze te ktore nie spelnily twoich wysokich wymagan dales do ogrodka do kochania ,bo ludzie moga to zle odebrac ci co porobili jej reproduktorami sukami hodowlanym i w jakims stopniu im to sprawia przyjemnosc.i takich ludzi jest duzo co maja psa do kochania i do pojechania z nim na wytawe,ja tez sie do takaich ludzi zaliczam.Moze kiedys zaczne Hodowac do dla postepu hodowlanego to zglosze sie do Ciebie wolf jar po material hodowlany Very Happy Very Happy Very Happy rowniez zycze z calego serca sukcesow wystawowych i postepu w hodowli Very Happy Very Happy powodzenia
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin76 napisał:
Wolf jar kazdy Hoduje jak mu pasuje czy po Niemiecku czy po Polsku i to jest jego sprawa.Ty jakos masz zawsze z tym problem bo polskie to chuu a niemieckie cacy


Panie marcin76 no i właśnie o to chodzi, że w polsce każdy hoduje jak chce, a tak być nie powinno !!! Każdy hodowca zna rasę, którą hoduje ! wie, że jest użytkowa czyli IPO dla suk hodowlanych wie, że jest problem z dysplazją więc prześwietlenia ED i HD wie, że postęp to genetyka więc DNA. Wnioskując skoro hodowca chce być hodowcą to sam powinien spełnić powyższe podstawy, a nie trzymać się lub zastawiać chorymi polskimi przepisami !!! Mamy 2015 rok i nadal nie ma DNA dla ON w naszym jak kto chce hodować kraju Smile

Reasumując Panie marcin76 niech mi Pan uwierzy, że nie ma problemu w określeniu, że niemieckie zasady hodowli i same psy są o niebo lepsze od naszych zasad i psów ! tak po prostu jest to wiedzą wszyscy oprócz patriotów i widać Pana.

marcin76 napisał:
i jeszcze tak na koniec postep Hodowlany twoim zdaniem to ,ze ty hodujac masz swoj typ i wyraz. W Hodowli swoj typ i wyraz to ma kazdy


Słuchaj Panie marcin76 uważnie ! Postęp hodowlany u mnie to fakt osiągnięcia zakładanego wyrazu i typu i jego powtarzalności !!! matka, jej córki po różnych reproduktorach i córki córek po różnych reproduktorach itd. Na to trzeba ciężko pracować i na to ma się wpływ jako hodowca ! gwiazdy wystawowe to totolotek nie istotne jaki pies jaką sukę pokryje !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marku. Czasem się z Panem zgadzam. Teraz też. Odnośnie IPO natomiast moje odczucia są mieszane,nie do końca jestem za IPO,za takim jak jest obecnie ,bo doskonale Pan wie jak to wygląda. Nie trzeba dużo szukać żeby zobaczyć jak ludzie podchodzą do IPO. Jakikolwiek filmik,zdjęcia umieszczone na FB pokazują jak pies gryzie,nawet jest filmik jak całe stadko ON-ów rzuca się razem na pozoranta. Raczej to żałosne niż interesujące. Ale do rzeczy,otóż IPo to nie tylko gryzienie,to również całe mnóstwo innych ćwiczeń,których najzwyczajniej w świecie psy nie potrafią wykonać,lub wykonują-zaliczają z wielkim trudem i punktacja jest bardzo naciągana. Wystarczy popatrzeć na pierwszej lepszej wystawie ON jak psy,suki chodzą przy nodze. Są to przecież osobniki z potwierdzonym wyszkoleniem,a nie potrafią pójść kilkanaście metrów przy nodze. To jest wyszkolenie?. To jest furtka do trzepania kasy dla nieuczciwych sędziów i pozorantów. Natomiast co do pozostałych kwestii ,to ma Pan sporo racji. Natomiast do Marcina,jest moim kolegą ale uważam że czasem trochę go ponosi i jego wypowiedzi są trochę nie na miejscu. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie,a my nie musimy się z nim zgadzać. Pozdrawiam i życzę spotkań raczej na stopie koleżeńskiej niż jakichś innych rozwiązań.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf jar piszesz ze to totolotek i ok,tylko prosze cie patrz na swoje cyferki jak dobierasz,a nie mow innym jak maja je kreslic.Powiem tak mialem okazje widziec wyszkolone niemieckie gwiazdy z sch2 co nie wiedzialy co to siad o rekawie nie wspomne,i napisze sa tez normalne psy,ale wiem jedno ze tam sa takie same waly jak wszedzie.Masz Pan super materjal hodowlany z niemiec .wyszkolenia wszystko ok ,tylko sie cieszyc.Pokaz Pan polaczka:-)Smile patriota na wystawie hodowlanej psy suki w klasie
uzytkowej nie otwartej swoj typ wyraz i zamknij pan wszystkim niedowiarka usta w tym moje .Na koniec powiem tak tez w mojej hodowli mam swoj typ i wyraz .choc jak juz podkreslalem mam w tym momencie jedno zwierze.i mi wystarcza.TRAKTUJE TO JAK HOBBY lubie poprostu owczarka.nie musze zmieniac na.inne rasy jak.kiedys pan pisalal jak ktos powiedzial ze moze go nie stac na.nabijanie niemieckich portfeli : Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie marcin76 nie wiem o czym Pan pisze ? i ni jak Pana odpowiedź ma się do moich wypowiedzi ! Ja nie muszę niczego nikomu na wystawach pokazywać i udowadniać żeby mieć rację, iż już przepaść dzieli nas od świata owczarkowego ! Kuma Pan to !
Nawet gdybym do końca swoich dni wystawiał swoje psy w klasach otwartych i tak będę uważał, że hodując na polskich zasadach odbiegamy od czołówki i nie jest to winą polskich przepisów hodowlanych tylko samych hodowców bo znając bolączki rasy nie eliminują ich, a powinni ! (i nie ma to nic wspólnego z hobby czy miłością do rasy czy dobrą zabawą na wystawach czy nabijaniem kasy niemcom).
Hodowanie ON to ich rozmnażanie i powiększanie populacji, a na naszych zasadach powiększanie wad z których przez ciężkie lata można już nie "wyjść" Skąd ma Pan pewność, że dziadkiem Pana psa jest Pear ? i takich hodowców i właścicieli w polsce którzy nie wiedzą są setki ! a Pana bawi, że sam się Pan bawi na wystawach. Owczarki to zwierzęta, a nie znaczki pocztowe Smile

Nigdzie też nie podniosłem kwestii kto i w jaki sposób w niemczech zdobył wyszkolenie czy prześwietlenie czy cokolwiek innego !!!
Ja podniosłem kwestię zasad hodowli, która ma służyć rasie ON tej, którą Pan sobie obrał jako swoje hobby !!!

"Wyraz i typ" mojej hodowli już wielu widziało i też wielu zobaczy, a czy w klasie użytkowej czy juniorach niema to znaczenia ! gdyż klasa użytkowa szczególnie psów jest uwarunkowana czy dany pies ma być reproduktorem ! czy nie ! i sam fakt, że dobrze gryzie (jak Pana pies) nie spowoduje, że nim będzie ! Pierw musi "wyglądać" być "zdrowy" mieć poukładaną genetykę wraz z DNA, a na końcu jak spełnia wcześniejsze "walory" być "użytkowy". I teraz Pan już wie dlaczego kryję psami w niemczech gdyż jestem hodowcą, a nie patriotą Smile
To, że takie krycie kosztuje nie jest dla mnie dziwne gdyż wiem ile kosztuje takiego psa w niemczech doprowadzić do wysokich lokat na światówce nie wspomnę, że trzeba mieć farta żeby w ogóle się taki urodził, w którego wkłada się pracę i kasę
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf jar .skoro nie musiszz pokazywac swoich psów na wystawach to po co Pan hodujesz Very Happy Very Happy wystawa klubowa to własnie wystawa Hodowlana Panu tego nie musze mówic Very Happy Very Happy Very Happy .pokaz Pan swoja hodowle w konkurencji najlepsza Hodowla i pokaz nam wszystkim w jakim miejscu jest twój typ i wyraz, bo takie gadanie wielu widziało to raczej niczego o hodowli nie mozna powiedziec.Widzialem tez Very Happy Very Happy Very Happy Pana reproduktory z wybitnych kryc na testach ,wie Pan co Niemcy robia z takimi reproduktorami Very Happy Very Happy Very Happy co do tego czy wiem po czym moj pies jest to powiem Panu wiem Very Happy Very Happy Very Happy a dlaczego wiem to juz sprawdz sobie Pan sam Very Happy Very Happy Zycze samych sukcesów hodowlanych powodzenia Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie muszę pokazywać tzn. że nie muszę niczego udowadniać ! jak zwykle coś z Pana logiką czytania jest nie tak.
Co znaczy moje reproduktory ? Ja ich do reproduktorów nie zaliczyłem skoro sprzedałem ! A nie wszystkie psy, które się rodzą i to w każdej hodowli gryzą na medal !!! Panu się zdarzył jeden co gryzie, jego pochodzenie jest wiadome tylko dlatego, że ktoś o to zadbał nie Pan ! nabijając kieszeń niemcom jak to Pan nazywa Smile Gdyby właściciele psów z rodowodu Pana psa myśleli jak Pan to Pear mógłby być tylko fikcją ! i z tego względu Panu zadałem pytanie! ale jak już pisałem wyżej logika i inteligencja Panu nie przyświecają Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hodowla to chyba własnie pokazywanie ,Niemcy chyba tak robią Very Happy Very Happy ,a najlepszym pokazaniem swojej hodowli jest wystawa Klubowa.Hodowcy widze na wystawch tak prezentuja swoje Hodowle Very Happy Very Happy i jakos nie maja z tym najmnieszych problemów Very Happy Very Happy Pan natomiast uczy wszystkich jak hodowac,a efektów brak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ,chyba ze to ten typ podwórkowo ogrodowy do kochania , nie koniecznie do wystawiania.szanowny Panie jak sam Pan widzi wiem po czym moj pies jest i to mi wystarcza niech Pan sie nie marwi o dna mojego psa bo akurat mam mozliwosc zrobienia w oddziale Very Happy Very Happy Very Happy wiec powiem panu ze umowiony jestem na 2 marca tyle tylko ze znowu co to za DNA Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin76 napisał:
Hodowla to chyba własnie pokazywanie

Nie hodowla Panie marcin76 to "rozmnażanie", selekcja, prześwietlane ED HD, robienie DNA i szkolenie Smile czyli mówiąc prościej wybór hodowcy do doprowadzenia psa czy suki do hodowli !, a wystawy są po to żeby uzyskać oceny hodowlane, i porównać jakość swojego wyboru do dalszej hodowli z tą jakością, która występuje w rasie, żeby promować swego przyszłego reproduktora i mieć swoje 5 minut ! Smile. Niemcy mają z czego wybrać, hodowle, które startują w "najlepsza hodowla" to hodowle mające po 40 i więcej miotów w roku ! u siebie u "podhodowców" itd. W polsce jest to niemożliwe ! chyba, że zbierze się wszystko co się ma i się pokaże jako hodowla Smile
Ewidentnie Pan nie zrozumiał moich tłumaczeń o moich wystawach ! Jestem na wystawach od 15 lat ! polskie zaliczam 2 góra 3 te, które coś dają reszta to szkoda pieniędzy lepiej przeznaczyć środki na ED HD i DNA, do całości sezonu zaliczam z 15 wystaw w niemcy, włochy czy austria tam gdzie jest "towar" jest na co popatrzeć czegoś się nauczyć i mieć możliwość zobaczenia co znaczy ładne Smile Nie na wszystkich wystawach mam swoje psy bo jest ich mało i nie jadę wystawiać słabych psów tylko dlatego żeby się dobrze bawić ale to jest uzależnione od poprzeczki jaką sobie hodowca określił lub jak podchodzi do oceny własnego psa !
Gdybym miał pasa jakości Pana do nie dotrwałby do klasy młodzików i byłby sprzedany bo na tym polega selekcja hodowlana Smile
marcin76 napisał:
Pan natomiast uczy wszystkich jak hodowac,a efektów brak
Kiedy człowieku dotrze do ciebie, że wypowiadając swoje zdanie ni jak ono się ma z uczeniem kogokolwiek !!! żenującym jest, że jak ktoś cokolwiek napiszę o hodowli to tacy jak Pan zaraz traktują to jako nauki ! dlatego to forum upada hodowlanie, a rozwija się reklamowo.
marcin76 napisał:
szanowny Panie jak sam Pan widzi wiem po czym moj pies jest i to mi wystarcza niech Pan sie nie marwi o dna mojego psa bo akurat mam mozliwosc zrobienia w oddziale wiec powiem panu ze umowiony jestem na 2 marca tyle tylko ze znowu co to za DNA
Może i Pan wie po czym jest Pana pies ale DNA potwierdzonego Pan nie ma zatem pana wiedza hodowlana kończy się na niczym, a gdyby Pan pokrył sukę to przyszli właściciele szczeniaków mogli by Panu tylko wierzyć na słowo ! czyli polskie realia hodowlane Smile To, że pisze Pan, że Panu wystarcza po kim ma Pan psa jest przykładem naszej polskiej rzeczywistości odnośnie rasy ON. To nie Panu ma wystarczyć wiedza o pochodzeniu Pana psa tylko rasa ON potrzebuje takiej wiedzy stąd niemcy "wymyślili" DNA i uznali jako podstawę hodowli, pozbywając się tak myślących hodowców jak Pan Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymyslili bo sie ku.... a pogubili Very Happy Very Happy psy Va byly chu...j wie po czym Very Happy Very Happy jak wyszło na jaw po jakim synu jest VA3 Leif Noriswand Very Happy Very Happy w Polsce by taki reproduktor byl z miejsca upie.... Very Happy Very Happy i wszystkie jego dzieci ,bo chyba tak powinno to sie odbyc szanowny Panie ,a tam sie przeprawilo rodowodzik i bylo Ok.Omen Rathaus tez ucichlo wszytsko Gwiazda bo kasiora byla konkreta i nie pier....l mi tu Pan bo juz to jet nudne Very Happy Very Happy Hoduj i kryj nawet na alasce,nie ucz innych najlepsze geny to Geny Wolf Jar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 249
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończąc tą nierówną odnośnie poziomu rozmowę odpowiem na Pana wpis , że Głupi Pan jesteś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group