Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świerklaniec 2016 - wystawa owczarkarska: sobota7 maja 2016

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 8:11 am    Temat postu: Świerklaniec 2016 - wystawa owczarkarska: sobota7 maja 2016 Odpowiedz z cytatem

Tegoroczna wystawa owczarkarska w Świerklańcu odbędzie się w sobotę 7 maja.

Obsada sędziowska:

PSY:
Ulrich HAUSMANN (sędzia SV) - w tym roku będzie sędziował na światówce (BSZS) wszystkie klasy długowłose psów

SUKI:
Norbert SCHARSCHMIDT (sędzia SV) - sędziował na światówce (BSZS) w zeszłym roku wszystkie klasy długowłose psów, a w roku 2010 klasę juniorów suk.

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Termin zgłoszeń: 28 kwietnia 2016

Wszelkie informacje dotyczące opłat etc. można znaleźć na stronie O/Chorzów:
http://www.zkwp-chorzow.net/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na wystawę:
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/formularz/
Bardzo proszę o uważne wybieranie rodzaju włosa Exclamation Exclamation

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M.R



Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 14
Skąd: Podbeskidzie

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w formularzu zgłoszeniowym nie mogę wprowadzić daty roku 2016 tylko dostepny jest rok 2015???
_________________
Romek Pustelnik
www.zrotuzkichbagien.za.pl

Mądremu wróg da więcej niż głupiemu przyjaciel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Formularz już działa poprawnie Exclamation


Przyjmowanie zgłoszeń (wyłącznie formularzem) zostało przedłużone do poniedziałku - 2 majaExclamation
Nie można już wycofywać zgłoszeń Exclamation

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1425
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W formularzu zgłoszeniowym w rubryce klasa są wymienione klasy od otwartej wzwyż / szczeniaków nie ma/.
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Klasy w formularzu są zależne od wpisanej daty urodzenia Exclamation Zgłoszenie zostało poprawione Exclamation

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Potwierdzenia zostały wysłane mailem Exclamation
Proszę wszystkich o pilne sprawdzenie poprawności włosa i klasy wystawowej Exclamation

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Godz. 08:00 – 09:00 – przyjmowanie psów
Godz. 09:00 – rozpoczęcie oceny poszczególnych klas w 2 ringach (naprzemiennie suki i psy, (naprzemiennie długowłose, krótkowłose) klasy użytkowe na końcu)

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Liczebności zgłoszeń w poszczególnych klasach:


Owczarek Niemiecki DŁUGOWŁOSY (60)

PSY (33)
Klasa Młodszych szczeniąt (2)
Klasa Szczeniąt (1)
Klasa Młodzików (4)
Klasa Młodzieży (13)
Klasa Juniorów (2)
Klasa Otwarta (2)
Klasa Użytkowa (8 )
Klasa Championów (1)

SUKI (27)
Klasa Młodszych szczeniąt (3)
Klasa Szczeniąt (3)
Klasa Młodzików (8 )
Klasa Młodzieży (6)
Klasa Juniorów (3)
Klasa Otwarta (1)
Klasa Użytkowa (2)
Klasa Weteranów (1)

Owczarek Niemiecki KRÓTKOWŁOSY

PSY (23)
Klasa Młodszych szczeniąt (2)
Klasa Szczeniąt (4)
Klasa Młodzików (3)
Klasa Młodzieży (2)
Klasa Juniorów (6)
Klasa Użytkowa (5)
Klasa Weteranów (1)

SUKI (44)
Klasa Młodszych szczeniąt (3)
Klasa Szczeniąt (4)
Klasa Młodzików (5)
Klasa Młodzieży (15)
Klasa Juniorów (8 )
Klasa Otwarta (2)
Klasa Użytkowa (6)
Klasa Weteranów (1)

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Wyniki wystawy:

Owczarek Niemiecki DŁUGOWŁOSY

PSY

Klasa Młodszych Szczeniąt (2)

1 WO URCHAN Gven Blaid - O: Tsentral Gven Blaid, M: Dzha Gven Blaid, Hod: Stratij Julia, Wł: Novik Nina

2 WO ROBIN HOOD Z Rotuzkich Bagien - O: Prix od Kovacica, M: Andrea Vom Fichtenschlag-Zwinger, Hod: Monika Pustelnik, Wł: Görlitz Marek

Klasa Szczeniąt (1)

1 WO MAMBO von Bierstadter Hof - O: MARLO von Baccara, M: SABRINA von Bierstadter Hof, Hod: Ruediger Mai, Wł: Rączka Dariusz

Klasa Młodzików (4)

1 WO HAJS z Piorenu - O: ZOLAN Eskorta, M: ENOLA z Hetmańskiej Sfory, Hod: Piotr Niedzielski, Wł: Tkacz Anna

2 WO ZAFIRO Padaroko - O: LEON Nova Jamina, M: UNIQA Hartis Bohemia, Hod: RENATA REUTER-SOBCZAK, Wł: Strzałka Janusz

3 WO BERSERK  Śmiłowickie Wilki - O: Ballack von der Brucknerallee, M: Britney Śmiłowickie Wilki, Hod: Renata Horzela, Wł: Lelątko  Piotr
4 WO KRONOS  Andomi Poland - O: ELOI VOM TROMPETERSPRUNG, M: NIKITA Equus, Hod: Dorota Pikulska, Wł: Lampka Iwona

Klasa Młodzieży (12)

1 BDB FANTOM Team Ulmental - O: ARRE vom Huhnegrab, M: FAYA vom Adelschlag, Hod: Klaus Sievers, Wł: Wettlaufer Norbert

2 BDB EMIR Gold-Abat - O: Eloi vom Trompetersprung, M: Yoscha von der Grafenburg, Hod: Tomasz &Adrian Lipnicki, Wł: Lipnicki Tomasz

3 BDB GODO  vom Fichtenschlag - O: DESPERADOS vom Pendler, M: TZARA vom Fichtenschlag, Hod: Marco Obmann, Wł: Karaśkiewicz Konrad
4 BDB CARLOS vom Grafenbrunn - O: Arre vom Huhnegrab, M: Jane vom Grafenbrunn, Hod: Marek Błasiak, Wł: Błasiak Marek,Błasiak Tomasz
5 BDB BOSS  z Krywlan - O: Willy vom Kuckucksland, M: Era z Krywlan, Hod: Ryszard i Jarosław Gęsinowski, Wł: Ciborowski Stanisław
6 BDB HUNTER Andomi Poland - O: Grisu vom Frankengold, M: Nikita Equus, Hod: Dorota Pikulska, Wł: Klimek Jolanta

7 BDB NERO Wolf Wima - O: KWANTUM Kenola, M: XENA vom Haus Tchorz, Hod: Zdzisław Niemier, Wł: Adamczyk Sandra,Reszke Robert

8 BDB MARAS vom Trojangold - O: Yonathan Temperton, M: Elita vom Trojangold, Hod: Magdalena Trojanowska, Wł: Parys Piotr

9 BDB HASSAN Boss-Haker - O: GRISU VOM FRANKELGOLD, M: HOSSA Z HETMAŃSKIEJ SFORY, Hod: JACEK OCIEPKA, Wł: Lamch Anna
10 BDB HACHI  Boss-Haker - O: GRISU VOM FRANKENGOLD, M: HOSSA z Hetmańskiej Sfory, Hod: Jacek Ociepka, Wł: Cesarz Roksana
11 BDB LUGANO Śmiłowickie Wilki - O: CRONOS DEL SEPRIO, M: FLER REDSTAR, Hod: Horzela Renata, Wł: Lenert Mariusz

12 BDB AVATAR Bella lupo - O: PEDRO vom Langenburgert, M: ABORA von der Plassenburg, Hod: Magdalena Bajer - Brodewicz, Wł: Szupryciński  Kazimierz

Klasa Juniorów (2)

1 BDB XADOR z Tomickich Lasów – O: Remo vom Fichtenschlag, M: Kika z Tomickich Lasów, Hod: Radosław Rokita, Wł: Becker Milena

2 BDB BARKER vom Fichtenschlag - O: PIPPO House of Grumil, M: FONDA vom Fichtenschlag, Hod: Marco Ossmann, Wł: Pustelnik Monika

Klasa Otwarta (2)

1 D CWC DANDEE CROCODILE  Padaroko - O: Pedro v. Langenbungert, M: Uniqa Hartis Bohemia, Hod: Renata Reuter-Sobczak, Wł: Tschanz Izabela
2 D NORTAN z Zielonego Ursynowa Poland (FCI) - O: PEDRO vom Langenbungert, M: ZEKA von der Zenteiche, Hod: Janusz Chojnacki, Wł: Olesiński Robert

Klasa Użytkowa (7)

1 D CWC PEDRO v. Langenbungert - O: Remo v.Fichtenschlag, M: Ankaa v.Nadelhaus, Hod: Ansgar Kartheiser, Wł: Tschanz Izabela
2 D KOSMO vom Haus Tchorz - O: Figo vom Nordteich, M: Warrinka vom Haus Tchorz, Hod: Mirosław Tchorz, Wł: Tchorz Mirosław
3 D RAMBO Trebortim - O: NICO Mario Grande, M: HANZA AUS FAMKE, Hod: Robert Filipowiak, Wł: Walkowiak Roman

4 D KAZAN vom Kirschental - O: LENNOX VON REGINA PACIS, M: DESSA VOM KIRSCHENTAL, Hod: KARL FULLER, Wł:Kowalska-Szarek Agnieszka

5 D EDI Z kojca Elbikame - O: Geck, M: Zora, Hod: Marek Bachórz, Wł: Skotarski Waldemar
6 D SOLO Eskorta - O: Count-Ustinov van de Ybajo Hoeve, M: Candy Eskorta, Hod: Małgorzata Gietka, Wł: Tkacz Anna

7 D HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI - O: Xambo Kalupus, M: ZISKA von der Zenteiche, Hod: Janusz Chojnacki, Wł: Chojnacki Janusz

Klasa Championów (1)

1 D CWC DRAGO z Kojca Holan - O: ZORKO z kojca Elbikame, M: JOKO z kojca Holan, Hod: Andrzej Holik, Wł: Miździoł Iwona

SUKI

Klasa Młodszych Szczeniąt (2)

1 WO RENE z Rotuzkich Bagien - O: PRIX od KOCACICA, M: ANDREA vom Fichtenschlag-Zwinger, Hod: Monika Pusteln

2 WO BRAVIA  Edoras Zwinger - O: Yonathan Temperton, M: Barsa z Zielonego Sioła , Hod: Agnieszka Kowalska , Wł: Kowalska Edyta

Klasa Szczeniąt (2)

1 WO LARA vom Waldfurter-Wald - O: Willas vom Grafenbrunn, M: Fanta vom Waldfurter-Wald, Hod: Patryk Giele, Wł: Klimek Jolanta
2 WO USSI Kalupus - O: ZORRO vom la MIRAGE, M: CZESIA KALUPUS, Hod: MAGDA BARJAK, Wł: Wikar Robert

Klasa Młodzików (6)

1 WO ZUZANA Padaroko - O: Leon Nova Jamina, M: Uniqa Hartis Bohemia, Hod: Renata Reuter-Sobczak, Wł: Reuter-Sobczak Renata

2 WO GEISHA  Primo Mio Grande - O: GARY VON HUHNEGRAB, M: DEIMA Primo Mio Grande, Hod: Beata Kalisz, Wł: Krasuski Krzysztof
3 WO VATA Trebortim - O: Kai vom Sodinger Land, M: Hanza aus Famke's Zauberwald, Hod: Robert Filipowiak, Wł: Klicke Jolanta

4 WO GAMA Hen-Mi - O: DUKS HEN-MI, M: XENNI Z LIPE MORAVIA, Hod: HENRYK MIZERA, Wł: Dukat Mariusz
5 WO DEE DEE Darkaro - O: LEONARDO Tensor, M: BRIXI Kalupus, Hod: Karolina Ciosek, Wł: Pieciun-Zalewska Hanna

6 WO DESSY Top Silver - O: LEON NOVA JAMINA, M: HANNAH ARTIUS, Hod: BOGUMILA KRUPA, Wł: Wikar Zenon

Klasa Młodzieży (6)

1 BDB QUARA vom Pendler - O: ZORRO vom  La Mirage, M: XARIN vom Pendler, Hod: WOLFGANG MEINEN, Wł: Rączka Dariusz
2 BDB TORRI vom Haus Tchorz  - O: DERRIK VOM TROMPETERSPRUNG, M: XITTA VOM HAUS TCHORZ, Hod: MIROSŁAW TCHORZ, Wł: Ponikowski Piotra

3 BDB AKY  di Val Rufina - O: OSCAR dei Verdi Colli, M: VIKY di Val Rufina, Hod: Luciano Danese, Wł: Karaśkiewicz Konrad
4 BDB FELINA Team Ulmental - O: ARRE vom Huhnegrab, M: FAYA vom Adelschlag, Hod: Klaus Sievers, Wł: Wettlaufer Norbert,Becker Milena

5 BDB CANA Gold-Abat - O: Wascko vom Kapellenberg, M: Pushie vom Fichtenschlag, Hod: Tomasz &Adrian Lipnicki, Wł: Lipnicki Tomasz
6 BDB JOKO Andomi Poland - O: ELOI VOM TROMPETERSPRUNG, M: HILDE VOM FICHTENSCHLAG, Hod: Dorota Pikulska, Wł: Strefański Arkadiusz

Klasa Juniorów (2)

1 BDB ZEVI  Primo Mio Grande - O: EBISZR FEETBACK, M: VES-TYRA GVEN BLAID, Hod: Beata Kalisz, Wł: Krasuski Krzysztof

2 BDB DALA Mavic Poland - O: Orion Mavic Poland, M: Anka Mavic Poland, Hod: Krzysztof Dobrzański, Wł: Kosowski Jaroslaw

Klasa Użytkowa (2)

1 D CWC GOLDI Wilcza Pasja Z-E - O: GRISU VOM FRANKENGOLD, M: CONI Ulmich Team (FCI), Hod: Zbigniew Wojcieszek , Wł: Rączka Dariusz

2 D BARSA z Zielonego Sioła  - O: Silas Tensor, M: Esti z Tomickich Lasów, Hod: Wojciech Gąsiorek , Wł: Kowalska Agnieszka

Klasa Weteranów (1)

1 D RICKE von der Piste Trophe - O: VITO Piste Trophe, M: VIANA vom Fichtenschlag, Hod: Erich Bosl, Wł: Chojnacki Janusz

Owczarek Niemiecki KRÓTKOWŁOSY

PSY

Klasa Młodszych Szczeniąt (2)

1 WO RAJNER Gven Blaid - O: Tsentral Gven Blaid, M: Ulrika Gven Blaid, Hod: Stratij Julia, Wł: Novik Nina

2 WO MAXIM z Leśnego Justynowa - O: SKY vom Artenberger Land, M: KSARA z Leśnego Justynowa, Hod: Sylwester Lisowski, Wł: Lisowski Sylwester

Klasa Szczeniąt (4)

1 WO DASTY  Goldberg Kraków - O: VAIKO VOM SUENTELSTEIN, M: ASZKA JARKOWSKI DWÓR, Hod: CZESŁAW SUCHAN, Wł: Suchan Weronika
2 WO UGO Kalupus - O: Zorro La Mirage, M: Czesia Kalupus, Hod: Magda Barjak, Wł: Barjak Magda
3 WO WICTOR Trebortim - O: HOSS Schreidon, M: JUKA Trebortim, Hod: Robert Filipowiak, Wł: Filipowiak Robert

4 WO LORD Jankrys - O: VABO vom Osterberger-Land, M: ŁADNA Rodiaz, Hod: Jan Różewski, Wł: Wroński Przemysław

Klasa Młodzików (3)

1 WO LARGO Eskorta - O: KANTO ZE SPRĘCOWA, M: LEGRA ESKORTA, Hod: Małgorzata Gietka, Wł: Małachowska Renata

2 WO CAMPINO vom Lubzer Eldeal - O: Gary vom huhnegrab, M: Tammi vom Lubzer Eldetal, Hod: Tim Klatt, Wł: Famula Bernard
3 WO MIKADO MAXI spod Gichty FCI - O: HIRO Śmiłowickie Wilki, M: OTI Asarko Lordana, Hod: Adam Głowacki, Wł: Szymiczek Seweryna

Klasa Młodzieży (2)

1 BDB C-SAMBO Primo Mio Grande (FCI) O: Ballack v.d. Brucknerallee, M: Deima Primo Grande (FCI), Hod: Beata Kalisz, Wł: Śliwka Natalia,Wettlaufer Norbert
2 BDB ZIDAN De-Bes - O: PACCO vom LANGENBUNGERT, M: ZINA DE-BES, Hod: RYSZARD KLAPKOWSKI, Wł: Łagoński Tomasz

Klasa Juniorów (5)

1 BDB SOLO von Bienenwald - O: Willas vom Grafenbrunn, M: Dascha von Bienenwald, Hod: Nicula Remus, Wł: Bujoczek Tomasz
2 BDB VOX z Krywlan - O: AMMO v. Hirschberg, M: LUKA z Krywlan, Hod: R.J.Gesinowscy, Wł: Gesinowski Ryszard,Gesinowski Jarosław
3 BDB WHYSKEY  Adi - O: Enzo Wolf- Max, M: Mia vom Frankengold, Hod: Mariusz Cichostępski, Wł: Cichostępski Mariusz

4 BDB CAPONE Wolf-Gang - O: Yoker vom Pendler, M: Pola Wolf-Gang, Hod: Ireneusz Kajak, Wł: Kajak Ireneusz,Gayny Ewa

5 BDB BASKO  ze Skalnego Wzgórza - O: HOBBIT VOM FRANKENGOLD, M: ETNA ZE SKALNEGO WZGÓRZA, Hod: GERTRUDA JURECZKO, Wł: Góralik Aleksandra

Klasa Użytkowa (5)

1 D *ORRUS De-Bes - O: IPO2.KKL1 ZICO v.d.Wannsee, M: IPO2.KKL1. ZINA De-Bes, Hod: Kłapkowski Ryszard, Wł: Kłapkowski Ryszard
2 D OLIVER  Nová Jamina - O: Gordon du Clos de Patmisand, M: Kenya Nová Jamina, Hod: Milan Huľo, Wł: Izsák Zoltán
3 D IKON z Krywlan - O: CHICCO Dogshof, M: ULI z Krywlan, Hod: R.J.Gesinowscy, Wł: Gesinowski Ryszard,Kościuch Stanisłąw
4 D TSENTRAL Gven Blaid - O: De Orse Mak Flai Ekiman, M: Wisantia Gven Blaid, Hod: Novik Nina, Wł: Novik Nina

5 D TECKO vom Finkenschlag - O: SCHUMANN von Tronje, M: IWANA vom Hersbusch, Hod: Hans Peter Fetten, Wł: Raszkowski Jan

Klasa Weteranów (1)

1 D FRITZ vom Kuckucksland - O: Roy Terrae Lupiae, M: Paula vom Kuckucksland, Hod: Ottmar Grunnewald, Wł: Tchorz Mirosław

SUKI

Klasa Młodszych Szczeniąt (3)

1 WO HAIFA Primo mio Grande - O: GARY vom Huhnegrab, M: JAKUTA Primo Grande, Hod: Beata Kalisz , Wł: Wettlaufer Norbert,Kalisz Beata
2 WO MESSA z Leśnego Justynowa - O: SKY vom Artenberger Land, M: KSARA z Leśnego Justynowa, Hod: Sylwester Lisowski, Wł: Lisowski Sylwester

3 WO HAGA Primo Mio Grande O: GARY vom Huhnegrab, M: JAKUTA Primo Grande, Hod: Beata Kalisz, Wł: Rokitka Radosław, Anna

Klasa Szczeniąt (3)

1 WO WAIKA Primo Grande - O: MARLO VON BACCARA, M: DALA PRIMO GRANDE, Hod: SZYMON MUKALSKI, Wł: Wencel Marek, Mukalski Szymon
2 WO XANDI Trebortim - O: XEDOS Schreidon, M: ABRA aus Famke's Zauberwald, Hod: Robert Filipowiak, Wł: Filipowiak Robert

3 WO ULA Kalupus - O: Zorro La Mirage, M: Czesia Kalupus, Hod: Magda Barjak, Wł: Barjak Magda

Klasa Młodzików (5)

1 WO J´COFFIE Perunius Bohemia - O: CAMPARI v. Haus Schwerzel, M: COFFIE Avax Hof, Hod: Zdeněk Grombiřík, Hodonín, Wł: Zavadilík Jiří

2 WO EETEE  Darkaro - O: VA (BSZS), VA1(DK), VA1(NL) FRED vom Rumbachtal, M: Ch.PL JUMA ze Skalnego Wzgórza, Hod: Karolina Ciosek, Wł: Ciosek Karolina
3 WO KRAINA  Gven Blaid - O: Tsentral Gven Blaid, M: Diona Gven Blaid, Hod: Novik Nina, Wł: Dąbrowski  Mariusz

4 WO BURGA II Śmiłowickie Wilki - O: VA1 Ballack von der Brucknerallee, M: BRITNEY Śmiłowickie Wilki, Hod: Renata Horzela, Wł: Horzela Renata & Piotr
5 WO CHARLOTTE Złotnicka Sfora - O: HUNTER vom Haus Tchorz, M: HOLI Asarko Lordana, Hod: Michał Wojtkowiak, Wł: Urbaniak Katarzyna,Urbaniak Szymon

Klasa Młodzieży (14)

1 BDB URBI Primo Grande - O: BALLACK VON DER BRUCKENDALLEE, M: DALA PRIMO GRANDE, Hod: SZYMON MUKALSKI, Wł: Wencel Marek,Mukalski Szymon

2 BDB DEVI Primo mio Grande - O: SAABAT von Aurelius, M: JAKUTA Primo Grande, Hod: Beata Kalisz , Wł: Wettlaufer Norbert,Kosmalski Waldemar
3 BDB UNASA vom Haus Tchorz - O: Risco vom Suentelstein, M: Diva vom Waldfrurter-Wald, Hod: Mirosław Tchorz, Wł: Wycislak Artur

4 BDB ARIS z Krywlan - O: Ikon z Krywlan, M: Bora z Krywlan, Hod: R.J.Gesinowscy, Wł: Paradowski Marcin

5 BDB KIARA Gven Blaid - O: Norvik Gven Blaid, M: Kemri Gven Blaid, Hod: Novik Nina, Wł: Romanowska Natallia
6 BDB GINA Kenola - O: CRONOS DEL SEPRIO SG 1 ,IPO3,KKL, M: BRITT VON DER WANNSEE VA PL ,IPO1,KKL, Hod: Zajączkowski Sebastian, Wł: Zajączkowski Sebastian
7 BDB BIRMA  z Krywlan - O: WILLY vom Kuckucksland, M: ERA z Krywlan, Hod: R.J.Gesinowscy, Wł: Gesinowski Ryszard,Gesinowski Jarosław
8 BDB BEJZI z Grodu Raka - O: Kanto von Simpor, M: Bhermuda Hexenland, Hod: Łukasz Przybyłowski, Wł: Przybyłowski Łukasz
9 BDB MESSINA od Basiora - O: VA Schumann von Tronje, M: V1 Baxi z Sosnowego Zakatka, Hod: Piotrowiak Grzegorz, Wł: Piotrowiak Grzegorz
10 BDB KIARA  Dlha Roven - O: ZORRO vom La Mirage, M: FARAH Dlha Roven, Hod: Albin Majsniar, Wł: Głowacki Adam,Głowacka Agnieszka
11 BDB SZANTA Kalupus - O: Kimbo von der Tempelhoeve, M: Giselle Kalupus, Hod: Magda Barjak, Wł: Barjak Magda, Kost Joanna

12 BDB RAGGA Kalupus - O: REMO VOM FICHTENSCHLAG, M: PIRANHA TENSOR, Hod: MAGDA BARJAK, Wł: Plaskota Paweł

13 BDB ALICE  vom Haus Tchorz - O: HUNTER vom Haus Tchorz, M: HEXI VOM BAD WALDLE, Hod: Mirosław Tchorz, Wł: Niemiec Dorota,Śliz Wiesław

14 BDB BONA z Rodu Tytana - O: CHAMPION von Kapellenberg, M: OKLAHOMA Padaroko, Hod: Jacek Maj, Wł: Owczarek Marek

Klasa Juniorów (7)

1 BDB DEBY  z Tuszyńskiego Lasu - O: Maximus aus der Brunnenstraβe, M: Jasmin z Tuszyńskiego Lasu, Hod: M.&G.Gątkowscy, Wł: Niedzielski Piotr
2 BDB LENKA Kalupus - O: Dasty von Melanchthon, M: Degra Kalupus, Hod: Magda Barjak, Wł: Barjak Magda

3 BDB BACCARA  Trebortim - O: VABO vom Osterberger Land, M: HOLI Asarko Lordana, Hod: Michał Wojtkowiak, Wł: Filipowiak Robert
4 BDB PALLAS Marko Carras - O: LEX MARKO CARRAS, M: MARIT MARKO CARRAS, Hod: MAREK WENCEL, Wł: Wencel Marek
5 BDB TEA Primo Grande (FCI) - O: MAXIMUS aus der BRUNNENSTRAßE, M: ILIANA Primo Grande, Hod: Szymon Mukalski, Wł: Jędrysiak Przemysław,Mukalski Szymon

6 BDB DARA  Śmiłowickie Wilki - O: HIRO Śmiłowickie Wilki CH.PL, M: SMARTIE vom Zellwaldrand, Hod: Renata Horzela, Wł: Paprocki Sebastian

7 BDB BAGIRA z Trojmezi - O: Chris spod Lazov, M: Besi Yucero Bohemia, Hod: Lidia Garłowska, Wł: Garłowska  Lidia

Klasa Otwarta (2)

1 D ABRA Trebortim - O: VABO vom Osterberger Land, M: YASMINA z Ostrowskiej Sfory, Hod: Mateusz  Mencel, Wł: Filipowiak Robert
2 D CHAKIRA Fiore di Ciliegio - O: Hill aus der Brunnenstraße, M: Sandra vom Martelsberg, Hod: Piotr Zakrzewski, Wł: Zakrzewski Piotr

Klasa Użytkowa (5)

1 D WARRINKA  vom Haus Tchorz - O: VA1 PL Fritz vom Kuckucksland, M: Dessa vom Haus Arnemann, Hod: Mirosław Tchorz, Wł: Tchorz Mirosław
2 D ORNELA Nová Jamina - O: Gordon du Clos de Patmisand, M: Kenya Nová Jamina, Hod: Milan Huľo, Wł: Hulova  Jarmila
3 D CLEO  Goldberg Kraków - O: VADIM VON AURELIUS, M: ASZKA JARKOWSKI DWÓR, Hod: CZESŁAW SUCHAN, Wł: Suchan Czesław

4 D ADELL Weisser Rabe (FCI) - O: ATOS aus AGRIGENTO, M: HILLE aus AGRIGENTO, Hod: ŚLIWA P.&.PYSIAK.P., Wł: Pysiak Piotr

5 D BIRA Wan-Hen (FCI) - O: PACCO vom Langenbungert, M: DAGGI vom Wiesenring, Hod: Henryk Tabaczyński, Wł: Tabaczyński Henryk

Klasa Weteranów (1)

1 D FLER Redstar - O: VA1 Pakros D"ulmental, M: Ch.Pl. RIMINI Asarko Lordana, Hod: Waldemar Łodziński, Wł: Horzela Renata


_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group