Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Może już wystarczy tego obrzucania się błotem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 3:09 pm    Temat postu: Może już wystarczy tego obrzucania się błotem Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś w wolnych chwilach zagladam na forum i zastanawiam się co sie ludzie z wami dzieje,skąd w was tyle zawiści i jadu. Kogo obchodzi czy pan Tiahnybok był dobrym czy złym kierownikiem sekcji.Złych ludzi odsuwa się od władzy i tyle,nie roztrząsa się tego dez końca.Ludzie nie chcą czytać tych bzdur.Najgorzej gdy ktoś sam niewiele robi,a próbuje innych rozliczać. A nie daj Boże jak już coś zrobi,to HALO na całą Polske,co on to nie narobił.Ja uważam,może się mylę,że poważny człowiek,jeśli coś robi to nie po to żebytrąbić i obwieszczać wszem i wobec czego to on nie narobił. Nie znam osobiście ani pana Tiahnyboka ani tych innych państwa którzy go atakują,i nie mam powodu żeby stawać po której kolwiek ze stron.Nie che mi się tylko czytać tych narzekań i tej chorej krytyki.
Nie znam też osobiście państwa Domańskich,ale wiem jak dużo wkładają wysiłku i własnego czasu zajmując się organizacją wystaw,ale jakoś nie krzyczą ile to nie zrobili i kto zrobił więcej,a kto mniej. Oni robią to bo chcą zrobić świetną imprezę,wiedzą co to pokora i skromność. Uczmy się od takich ludzi,a wystawy będa lepsze i milsza atmosfera.W oddziale Rzeszów np.kierownik sekcji ON robi bardzo dużo i też sie nie przechwala że on jest naj.Znam wiele osób które myślą i robią podobnie.I oby tak dalej.Pozdrawiam wszystkich
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group