Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa Strona WWW Klubu Owczarka Niemieckiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndziaW



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 35
Skąd: Ogorzelice k. Płocka

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Ja mam zastrzeżenia co do koloru tła tej strony.Na czarnym tle wszystkie napisy bez względu na kolor zlewają się a w kolorze niebieskim lub ciemno-niebiekim są wogóle nieczytelne.Czy naprawdę nie można usunąć tego wstrętnego czarnego tła Exclamation Question .Strona jest ponura. Crying or Very sad


Tez własnie zauwazyłam. Moze zielono - białe motywy? Smile
_________________
Andżelika Walenciej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak ciezko sie czyta litery sie zlewaja jakos...ups albo ja slepa..
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie,do tych zafascynowanych hodowaniem na warunkach SV,skoro jedynym sposobem jest tak jak to podaje już kilka razy Agnieszka AUTONOMICZNOŚĆ to może podyskutujmy jak ją ośiągnąć , a dopiero póżniej porozmawiajmy o regulaminach i tympodobnych rzeczach W tej chwili jest w polsce może kilkanaśćie osób hodujących na zasadach SV i żeby śię tym pochwalić muszą jak to napisała Halinka wymachiwać sędziemu przed nosem keurungiem,Napewno wielu hodowców zada pytanie jakie praktyczne korzyśći( oprócz satysfakcji i większych kosztów) da im taka zmiana zasad hodowli i w jaki sposób ich do tego przekonać aby nie mysleli że garstka napalenców chce im coś narzućić co im wcale nie jest do hodowania ON w polsce w tej chwili potrzebne bo nie mają aż takich ambicji Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenzo napisał:
Mam pytanie,do tych zafascynowanych hodowaniem na warunkach SV,skoro jedynym sposobem jest tak jak to podaje już kilka razy Agnieszka AUTONOMICZNOŚĆ to może podyskutujmy jak ją ośiągnąć ,

Nie jestem Agnieszka, ale troche sie juz interesowalam uniezaleznieniem sie od WSZECHWIEDZACYCH wladz ZKwP. Otoz w przypadku tak licznej grupy hodowcow jak hodowcy ON najprostsza metoda byloby masowe zapisanie sie do KON, wybranie nowych wladz w sposob demokratyczny i powierzenie im spraw hodowli ON w Polsce.
Niby proste, ale w praktyce? W praktyce nikt sie nie chce zapisac do KON-u, bo to rodzi dodatkowe koszty (skladki i inne obciazenia), a ponadto - Polacy niechetnie sie jednocza. Poza tym - kogo wybrac do wladz Klubu? Powinni to byc ludzie stosunkowo mlodzi, bo starszym juz nie bardzo sie chce ciezko pracowac dla dobra rasy. Dodam - pracowac spolecznie, czyli bez kasy, lub za minimalna kase (zwrot kosztow podrozy, na przyklad). A z drugiej strony - powinni to byc ludzie czynnie zaangazowani w hodowle i szkolenie, najlepiej sedziowie, asystenci, pozoranci itp. W dodatku ci ludzie musieliby chciec ze soba wspolpracowac, a nie wylacznie sie ze soba klocic (sorry, ale wiadomo, jakie sa polskie realia).
W sumie podobnie o tym pisal wolf-jar.
Wiem, ze ciezko takich ludzi znalezc, w dodatku nigdy tak nie bedzie, ze ci dzialacze uzyskaja poparcie calego srodowiska. Zawsze bedzie grupa niezadowolonych, najczesciej leniwych, ale glosno negujacych kazde poczynania zarzadu klubu.
Narazie poczatek zostal zrobiony - wladze KON zostaly w tym roku czesciowo wymienione. Zobaczymy, czy potrafia teraz stworzyc klarowny program zmian w dzialaniu KON, aby przyciagnac do KON szerokie rzesze hodowcow. Jesli im sie uda - maja szanse wreszcie realnie wywalczyc cos dla ON-karzy.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 23
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oman napisał:
Stronę stworzył i prowadzi (głównie) Adam Domański. Strona w budowie. Jest to nowa, aktualna strona KONu (teraz już pod starym adresem "szarej strony"jest na nią przekierowanie). Z informacji na stronie zawartych mogą oczywiście korzystać wszyscy, natomiast o ile mi wiadomo, bezpłatne ogłoszenia (mioty, reproduktory, hodowle) będą mogli zamieszczać członkowie KONu. Więcej szczegółowych info można zasięgnąć u Adasia i jemu zgłaszać uwagi odnośnie szaty graficznej (kiedy będzie dostępny-czyli od poniedziałku).

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )


Ja tak tylko na marginesie - proszę o PW od osoby, która zajmuje się stroną - powiem, co jest nie tak Smile Jestem webmasterem i projektantem stron, a do tego wdrażam CMS, na którym jest strona Wink
_________________
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że przy pomocy Marcina (cieszę się, że w KON znalazła się osoba chętna do pomocy przy stronie Exclamation ) uda się dobrać kolor tła, który zadowoli wszystkich Smile .

Moja wypowiedź dotyczy jednak treści Exclamation
Przypominam, że na stronie KON (www.owczarek-niemiecki.com) są umieszczane informacje (oczywiście darmowe) o hodowlach, reproduktorach oraz miotach członków Klubu - można przesyłać dane bezpośrednio mailem do mnie ( joanna@iitis.gliwice.pl ) lub też pocztą na adres Biura KON (czyli adres O/Chorzów ZKwP). Zdjęcia mile widziane Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie KON (w terminarzu wystaw) pojawiły się pierwsze informacje o planowanych na początek sezonu 2009 wystawach OG w Niemczech Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na "włamanie" na stronę KON - przez kilka dni wiadomości na stronie KON będą nieaktualne - za co z góry przepraszam - ale cóż - mam tylko dwie ręce - a do pomocy nikt się jakoś nie garnie Sad
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group