Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Otwarte Mistrzostwa Klubu Owczarka Niemieckiego IPO3 i SchH1
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 8:31 pm    Temat postu: Otwarte Mistrzostwa Klubu Owczarka Niemieckiego IPO3 i SchH1 Odpowiedz z cytatem

W dniach 11/12 października 2008 odbędą się:

Otwarte Mistrzostwa Klubu Owczarka Niemieckiego w konkurencjach IPO3 i SchH1.

Sędziowie:
Lenka Chmurova (Czechy)
Jan Strach (Czechy)

Pozoranci:
Zbigniew Górecki (Czechy)
Matous Pohl (Czechy)
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszeę się bardzo na wieśc o tych zawodach zwazywszy na obsade sedziowską i pozorantów. Na pewno z VATem się piszemy do tego startu.Mam też nadzieje ze moją ulubienicę ekstererową GALATI Dorplant "przekonamy" do reagowania na "puuuść" i też wystartuje.Na pewno wystartuje też ARUN rewir-Konin,syn mojego VATa i EMI Szumigajewo[córka AKIMa Ranczo Moresa majacego IPO-3].Postaram sie namówić jeszcze innych zawodników do startu w tych zawodach.

A teraz pytanie moje.
Czy mogę z VATem wystartować w tych zawodach w SchH-1 oraz w IPO-3?

No i czy inne rasy mogą brać udział w tych zawodach?
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ze nie możesz startowac z psem posiadajacym IPO3 w zawodach SchH1,SchH1 jest równorzędnym egzaminem do IPO1,i analogicznie SchH2-IPO2,SchH3-IPO3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn ze mój pies juz ma zamkniętą drogę do egzaminu SchH-3 dlatego że ma IPO-3?
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ,żle mnie zrozumiałeś..chodziło mi o to że nie można w jednych zawodach startowac z jednym psem w dwuch konkurencjach...
A co do Egzaminów to majac IPO3 mozesz zdawac SchH3 od razu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie gdziś sobie zalicze SchH-3
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie można zrobić tych zawodow z SchH-3 ?

Myśle że byliby chętni.
To byłaby taka zachęta dla zawodników mających IPO-3. Wink Very Happy

BYLOBY SUPER!!!!
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adi



Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:
A co do Egzaminów to majac IPO3 mozesz zdawac SchH3 od razu.


Na pewno? Znam psy, ktore maja zarowno IPO3, jak i SchH3, i posiadajac juz IPO trojke, musialy zaczynac od SchH1. Poza tym np. w tym roku zawody na Slowacji (Zilinia) w SchH3 (gdzie nota bene startowal nasz zawodnik M.Czlapa z Unka z Tuszyn. Lasu z IPO3 i SchH3) - w wymogach uczestnictwa wyraznie bylo SchH2, nic o IPO2. Takze gdyby mial samo IPO, nie moglby wziac w nich udzialu.


Gratuluje podjecia sie organizacji zawodow, ale nie wiem czy termin jest najszczesliwszy (tydzien wczesniej MP w Radomiu, tydzien pozniej zawody w Plocku). Moze nie starczyc naszych zawodnikow, zeby obsadzic wszystkie 3 imprezy w tak krotkim czasie. Ale oby nie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja Florenko potwierdziła mi że jak mam IPO-3 to mogę zdawać SchH-3.
Czyli Ola miałaś racje Wink .
Dużą pewnie zachętą dla zawodników byloby możliwość zdawania SchH-3 na tych zawodach.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając zdane IPO3 podchodził (oczywiście z powodzeniem) od razu do SchH3 Indus Asi Domańskiej (wtedy z braku innych możliwości zdawał ten egzamin w Niemczech). Tak więc informacja jak najbardziej prawdziwa.

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że organizator da możliwość podejścia do SchH-3 na tych zawodach. Tym bardziej że tytuł v-ce Mistrza PL owczarków niemieckich w tym roku już zdobyłem w Kozienicach Wink ,więc po co mi drugi?
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest taka - wszystko zależy od GKSP Exclamation Na razie mam obawy czy zgodzą się na SchH1 - bo to w Polsce nowość Exclamation

Jeśli pozwolą na SchH - to aby były Mistrzostwa SchH3 bez obowiązku posiadania SchH2 - również musi być decyzja GKSP Exclamation I watpię czy przed tymi zawodami zdążą z taką decyzją Exclamation

W Niemczech do SchH3 wystarczy IPO, natomiast w Czechach/Słowacji trzeba mieć SchH2.
Co kraj to obyczaj - np. w Polsce przed IPO1 trzeba mieć PT - w innych krajach nie trzeba żadnego egzaminu.

Jak widać niewiele tutaj zależy od organizatora - na co pozwoli GKSP - to będzie Exclamation

Ja też bym chciała, żeby były to zawody SchH1/2/3 (jak przystało na Mistrzostwa Klubu ON) - ale lepsze takie na jakie pozwolą niż żadne Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jackdaw napisał:
Mam nadzieję że organizator da możliwość podejścia do SchH-3 na tych zawodach. Tym bardziej że tytuł v-ce Mistrza PL owczarków niemieckich w tym roku już zdobyłem w Kozienicach Wink ,więc po co mi drugi?


Pisałam wyżej - że niewiele zależy od organizatorów Sad .

A co do tytułu - to tutaj będzie "Mistrz Klubu ON" - więc jednak trochę inaczej Wink

A słowo "Otwarte" - umozliwia start zawodnikom spoza Klubu - jak również innym rasom - może więc wcale ON nie wygra Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Czy można uzyskać troche wiecej szczegołowych informacji np gdzie te zawody!?
Mad


Mam nadzieję, że juz w przyszłym tygodniu uda mi się podać dane o terenie Exclamation Na pewno będzie to Śląsk Smile Exclamation

Już teraz mogę powiedzieć, że osobą odpowiedzialną za przebieg pracy węchowej będzie Ludwik Pisarczyk.

Chętnych do pomocy przy organizacji - czy też do sponsorowania nagród - serdecznie zapraszamy Very Happy
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group