Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przegląd hodowlany ON i egzaminy na PT i IPO
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 4:59 pm    Temat postu: Przegląd hodowlany ON i egzaminy na PT i IPO Odpowiedz z cytatem

Dziś tj 28.09.2008r oddział w Radomiu z organizował przegląd hodowlany dla Owczarków Niemieckich oraz egzaminy z PT i IPO.
Przegląd hodowlany i testy Owczarków Niemieckich oraz egzaminy na PT i IPO przeprowadził sędzia Zbigniew Milewski Very Happy
Na przegląd stawiło się 6 owczarków Niemieckich i zostały zakwalifikowane do hodowli po spełnieniu wszystkich warunków oraz po zaliczeniu pozytywnie testów, nastepujące ON.
KESI z Zagożdżowa 11pkt za test
CELLO Ingemar 15pkt
LAWA Animar 11pkt
BESSY z Rokoli 15pkt
ASTO z Rokoli 15pkt
HUPPY De-Bes 15pkt
Laughing Very Happy Very Happy Very Happy



Do egzaminów na PT przystąpiło około 10-12psów ras róznych ale o tym pisać nie będę.
Do egzaminów na IPO-1 przystąpiły 3 owczarki niemieckie


1.HUPPY De-Bes A-85pkt, B- 95pkt, C- 94pkt = 274pkt
2.MAZDA z Bukowca A- 96pkt B- 81pkt, C- 87pkt = 264pkt
3.ASTO z Rokoli A- 86pkt B- 70pkt C- 89pkt = 245pkt
Gratuluje przewodnikom zdanego egzaminu
Razz Razz Razz
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 6:26 pm    Temat postu: Re: Przegląd hodowlany ON i egzaminy na PT i IPO Odpowiedz z cytatem

No to gratulację Very Happy
Ja jestem z Radomia więc zdjęcia napewno by były tylko, ze nic o tym nie wiedzialam Embarassed
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....................................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten dzien zapamietam do konca zycia!!!

Zdawalam IPO z psem Asto z Rokoli. Nerwy, stres,bol brzucha zero kontaktu z rzeczywistosia - tylko pies wyluzowany... Laughing jak by mowil, co sie glupia martwisz przeciez umiem Laughing Jednak jemu chyba tez sie udzielilo bo troche pokickal na posluszenstwie...ale i tak jestem z niego dumna Smile

Zachecam wszystkich do szkolenia psow, ten dzien przyniosl mi wiecej radosci niz np tygodniowy wyjazd gdzies na Hawaje Wink

PS. Jak sie naucze to wrzuce to troche fotek z tego egzaminu Laughing
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię jak ktośtak pisze o egaminach,szkoleniu.Gratuluję zdania egzaminu!!!
Pozdrawiam
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 12:56 pm    Temat postu: Foteczki Odpowiedz z cytatem







troche duze ale mam nadzieje ze wybaczycie Smile
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze Exclamation nawet nawet ja byłam na tym egzaminie Exclamation ale ten egzamin nie jest podany w spisie egzaminów na IPO ciekawe!,dlaczego ?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha, Ty chyba zdawalas z ta fajna suczka IPO, prawda?

Dostalas juz certyfikat uzytkowosci? Very Happy
Bo ja juz 6 miesiac czekam, dzwonilam do Zarzadu Głownego i dowiedzialam sie ze oni nie maja tych dokumentow, sama informacja ze egzamin sie odbyl jest. W niedziele jest spotkanie w oddziale Radom, to moze czegos sie dowiem...
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KURCZE Exclamation Exclamation Exclamation Pewnie oddział w Radomiu nie podał wyników do Gł.K.Szk.psów.Zadzwonie do oddz. i dowiem się ,co się dzieje.
Nie chcę by mnie ktoś podejrzewał mnie o jakąś "lewiznę" a certefikatu też nie dostałam.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na fotce widzę ulubionego mojego kolegę, pozoranta Very Happy .Szkoda że tego fachowca tak mało widać.Tacy jak on powinni być częściej widziani na egzaminaach,koerungu czy na zawodach w pozorowaniu.To stary, sprawdzony fachman. Smile
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha, jak sie czegos dowiesz to daj znac Smile
Wiem ze nasz Radomski kierownik sekcji szkolenia przetrzymal dokumenty w domu i dlatego nie mam certyfikatu. O to ze "lewizna" - spokojnie. Mamy swiadkow, sa zdjecia, egzamin odbyl sie wg regulaminu, wszystko jest ok! Tylko ze dokumenty nie dotarly do "obrobki", hehe. Jutro o ile mi sie suka wyszczeni to pojade na zebranie do Radomia i porusze ten temat.

A co do Witolda...jackdaw; masz w zupelnosci racje, super facet - super pozorant. Podchodzi do kazdego psa indywidualnie i potrafi rozwiazywac psie problemy a nie tylko je stwierdza, jak wiekszosc pozorantow Wink
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wstawię tylko małą poprawkę. To nie ja zdawałam z suczką egzamin ale moja koleżanka ,którą ja przygotowywałam tego gzaminu.I bardzo się cieszę,że zdała bardzo dobrze ten egzamin. Dla mnie jako instrukora to bardzo ważne.
A oddział w Radomiu zajebał sprawę i dlatego brak jest papierów z egzaminów oraz wpis do Gł.K.Szk.Ps.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę cokolwiek napisać o Sławku Kawce, to cholernie się cieszę ,że są tacy szkoleniowcy.Naprawdę wiele skorzystałam z uwag i komentarzy Sławka.Już niedługo będę zdawała egzamin na IPO -1 z 6letnim psem.Jak uda mi się zdać ten egzamin to napiszę kilka słów o tym jak skorzystałam z rad,.. właśnie pana Sławka. .
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z nie cierpliwoscia na wyniki z tego egzaminu! Oraz gratuluje podejscia, samozaparcia i pasji - bo bez tego nikt nie szkolilby 6 letniego psa! Sławek Kawka, skad jest ten szkoleniowiec, nic nie slyszalam na jego temat, moze dlatego ze ja w szkoleniu dopiero robie swoje "pierwsze kroki" Wink
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola - rokola napisał:
Sławek Kawka, skad jest ten szkoleniowiec, nic nie slyszalam na jego temat, moze dlatego ze ja w szkoleniu dopiero robie swoje "pierwsze kroki" Wink


Łódż Smile


Niebawem to będzie jedna strona internetowa,jeden adres strony.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group