Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca z własnym psem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze pies biega sama anatomia...ale, zeby sie dobrze pokazac na wystawie musi miec przygotowanie kondycyjne, obycie, musi byc przygotowany do zachowania w ringu . nie chodzi mi tu o "wyciagniecie" klusu tylko o nauczenie psa plynnego przechodzenia z jednego tempa w drugie, o nauczenie psa spokojnej stojki z wypatrywaniem wlasciciela i inne takie elementy. przykro jest na wystawie jak pies wysoko bedacy po stojce spada na dalsza pozycje w ruchu tylko przez braki kondycyjne Confused ,
moim zdaniem kondycje nalezy wyrabiac czy to z rowerkiem czy tez samemu biegajac z psem(nie lubie biegac , do biegania moze mnie zmusic tylko pies Laughing ), uwazam tez ze idealnym treningiem ogolnorozwojowym jest plywanie i to od szczeniaka do poznej starosci .
System treningowy(wystawowy)
3x tyg rowerek w roznym tempie
bieganie (bleee)
2x tyg ring
codziennie plywanie
nie pisze tu o bieganiu luznym po terenie bo jest to relaks a nie trening
system treningowy (IPO) proporcje
2xwiecej sladu niz posluszenstwa
2x wiecej posluszenstwa niz obrony
czyli na 1 obrone 2 poslusz i 4 slady
na 2 obrony 4 posl i 7 sladow
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group