Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: Wystawa Klubowa 2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stworzyłam stronkę, jest jeszcze nie skończona, ale kilka fotek można zobaczyć TUTAJ Powoli będę uzupałniała zdjęcia.
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
northaus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 73
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anetko fantastyczna stronka
_________________
www.northaus.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Aneta.Świetna praca.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Anetko stronka jest super Razz
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka słów na temat tegorocznej wystawy klubowej.

Cieszę się, że w tym roku mamy jednego zwycięzcę i jedyną zwyciężczynię klubu. Przynajmniej nie ma żadnych wątpliwości, co do ważności tej wystawy, która odbyła się w Kozienicach.
Bardzo trafiony terimin, pokrywający się z obchodami dni gminy Kozienice, co dostarczyło wystawcom dodatkowych atrakcji w postaci imprez i koncertów.
Pogoda na szczęście wyklarowała się pozytywnie po deszczowym poranku 1 dnia wystawy. Niewątpliwie przyczyniło się to do poprawy nastrojów panujących wśród wystawców.
Bałagan organizacyjny - niestety duży. Ale zważywszy na fakt organizowania tak poważnej wystawy po raz pierwszy przez oddział w Radomiu, myślę, że powinien być trochę usprawiedliwiony. Szkoda tylko, że na wskutek tego nie udało się zatrzymać sponsorów przed utratą ich cierpliwości i rezygnacją ze sponsoringu.
Puchary tylko dla pierwszych 3 lokat i przyznanych czołówek Polski, to niezbyt wiele, jak na taką imprezę kynologiczną. Ja nie mam powodów do narzekań, bo załapałam się na te nagrody, ale szkoda mi pozostałych uczestników, którzy wywalczyli, również wysokie pozycje i odeszli z ringu z niczym.
Najgorszą ocenę dostaje zaplecze gastronomiczno-sanitarne. Brak wody i ciągła walka z głodem dała się we znaki chyba wszystkim. A mogłaby to być taka marketingowa gratka dla handlowców.
Podsumowując, wróciłam do domu zadowolona i zmęczona wyczerpującym bieganiem, które wymagało nie lada kondycji, ze względu na skaknie przez przeszkody i nie tylko.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuję za opinie o stronce, żadna tam rewelacja na szybkiego robiona byleby zdjęcia tam wstawić. Uzupełniłam ją dzisiaj, brakuje jeszcze klasy użytkowej i championów, bo takie foty jeszcze mam. No i do galerii jeszcze powrzucam zdjęcia, ale to chyba już nie dzisiaj.
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Renatko mimo tych niedogodnień, należało by dodać: jak świetna była atmosfera.Jaki doping i jaki aplauz dla psów i suk plasujących się na wysokich pozycjach.Jaka była wspaniała "walka" o lokatę między BISTĄ z Mareckiego Stawu prowadzoną przez p.Magdę i FEGĄ De-Bes prowadoną przez Marka Klapkowskiego.Jak bardzo walczyła o wysoką lokatę dla swojej bardzo pięknej Bravo Bis Maryli p.Falkiewicz.Również wspaniale dopingowały swoje owczarki Domańska ,p.Leszczyńska,p.Dmochowski.
A co bardzo ważne wszystkie te owczarki są wyhodowane i są własnością hodowców z ich polskimi przydomkami a do tego zajęły bardzo wysokie lokaty w swoich klasach.BRAWO dla tych hodowców i jednocześnie właścicieli.
Przepraszam,że nie wymieniam wszystkich,wymieniłam tych ,którzy najbardziej wpadali mi w oko lub w ucho.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halinko, masz rację, doping był na prawdę duży.
Zarówno ten faworyzujący, jak i ten anty faworyzujący.
Najważniejsze, jednak, że skuteczny. Zwłaszcza, jesli chodzi o klasę użytkową psów.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie O/Radom pojawiły się wyniki wystawy wraz z opisami psów oraz komentarzem do klas sędziowanych przez p. Marka Czerniarkowskiego:
http://www.zkwp.radom.pl/dokumenty/kozienice_2009.pdf
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group