Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: Wystawa Klubowa 2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tak sobie patrze na wyniki klasy użytkowej psów i nasuwa mi się jeden wniosek - żaden pies z polskiej hodowli nie znalazł sie w czołówce Polski, wiekszość wystawionych zwierząt nie pochodzi z polskich hodowli. Czy Polacy nie potrafią wyhodować dobrych psów-reproduktorów"

Basiu - Merkury Amfitrion VA3 to pies jak najbardziej z polskiej hodowli i obecnie w polskich rękach.

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pytam z ciekawości gdyż nie byłem na tej wystawie, jakim to cudem na naszej wystawie, V22 z tej samej wystawy światowej(Aachen) jest kilka oczek za V104!!!
Widać wszystko jest możliwe.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie należy zadać niemieckiemu sędziemu.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
radek



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 37
Skąd: Tomice k/Wadowic

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilosc zwierzat zgłoszonych musiała robic wrazenie ale organizacja .... szkoda słów niestety:Sad(
nagrody dla pierwszych trzech zwierzat naprawde bardzo ładne a co zreszta ???? czy trzeba byc na "pudle" zeby pies dostał jakis upominek???chyba nie!!! zwłaszcza jesli chodzi o wystawe tej rangi!
troszke szkoda bo zasługiwalismy wszyscy by wyjechac z Kozienic z jakąs pamiatka...
na poprawienie humoru w sobote mozna było sie udac na festyn (kabaret Pod Wyrwigroszem i wystep Budki Suflera) no ale przeciez nie dla nich tam przyjechaliśmy...
_________________
Radosław Rokitka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tak pytam z ciekawości gdyż nie byłem na tej wystawie, jakim to cudem na naszej wystawie, V22 z tej samej wystawy światowej(Aachen) jest kilka oczek za V104!!! "

Dokładnie o tym samym pomyślałam patrząc na wyniki. Ponad osiemdziesiąt lokat różnicy...., a tu taka zamiana.
Nie dziwi mnie za to faworyzowanie Aiko Leithawald, który jak można się domyślić, miał wygrać naszą klubówkę, skoro na ubiegłorocznej światówce był własnością p. Fettena (wyniki BSZS 2008 SV).


Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon


Ostatnio zmieniony przez Oman dnia Pon Wrz 07, 2009 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 2002
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Tak sobie patrze na wyniki klasy użytkowej psów i nasuwa mi się jeden wniosek - żaden pies z polskiej hodowli nie znalazł sie w czołówce Polski, wiekszość wystawionych zwierząt nie pochodzi z polskich hodowli Exclamation Czy Polacy nie potrafią wyhodować dobrych psów-reproduktorów Question
W sukach w klasie użytkowej jest już więcej polskich przydomków, honoru bronią dzielnie Bista z Mareckiego Stawu i Fega De-Bes- dwie polskie suki VA. A tak w ogóle - strasznie mało tych tytułów VA w tym roku Confused - tylko 5 psów i 3 suki Exclamation


na szczescie Mercury zalapal sie na VA wiec jest jedno zwierze z Polski hodowli w czolowce klasy uzytkowej... Wink
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anetko wstaw proszę chociaz kilka zdjęć Smile bo nie mogę się doczekać
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się cieszę, że wreszcie w tym roku było w Polsce normalnie - tzn. mieliśmy tylko jedną wystawę Klubową - zobaczymy czy ta tendencja się utrzyma Wink
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
A ja się cieszę, że wreszcie w tym roku było w Polsce normalnie - tzn. mieliśmy tylko jedną wystawę Klubową - zobaczymy czy ta tendencja się utrzyma Wink

No pewnie, że tak powinno być - i psów więcej, i ranga wyższa.
A skoro już o klubie mowa - nie był poruszany temat prawomocnych nowych wyborów? Bo określony stautem termin chyba niedługo minie...
Choc to temat na inny dział forum.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oman napisał:


Basiu - Merkury Amfitrion VA3 to pies jak najbardziej z polskiej hodowli i obecnie w polskich rękach.

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )


No sorki za niedokładność. Embarassed Chciałam przeprosić p. Struków za to, że ich zaliczyłam do hodowców niemieckich, choć po zastanowieniu doszłam do wniosku, że to chyba raczej jest komplement. Smile .
Ale na 5 psów VA 1 pies z polskiej hodowli to 20 % - raczej mało, dalej tak twierdzę.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:

A skoro już o klubie mowa - nie był poruszany temat prawomocnych nowych wyborów? Bo określony stautem termin chyba niedługo minie...
Choc to temat na inny dział forum.


Nie było w Kozienicach osób związanych z zarządem tymczasowym KON - więc temat nie był poruszany. Zainteresowanych tym tematem przekierowuję do innego wątku:
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=413&start=30

Słychać było natomiast informację o wyborze nowego szefa Klubu - Komisji. Ale to równiez nie ten wątek, więc zainteresowanych odsyłam do:
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=494
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
akocio



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej stronie www.zujsciapisy.lua.pl w zakładce galeria można zobaczyć kilka fotek z klubówki ( ponad 160) Smile
_________________
Andrzej Kociszewski
www.zujsciapisy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
akocio



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądając katalog już na spokojnie zauważyłem, że wydrukowano pełne adresy wystawców. ulica nr domu, a nawet mieszkania.
Czy tak powinno być?
_________________
Andrzej Kociszewski
www.zujsciapisy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
geslander



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam miłosników i sympatyków owczarków niemieckich, co prawda amatarskie ale zatrzymane w kadrze zdjęcia można zobaczyć pod tymi linkami
http://picasaweb.google.pl/geslander2/WystawaKlubowaONKozienice2009#
oraz

http://picasaweb.google.pl/geslander2/WystawaKlubowaONKozienice2009r#

pozdrawiam
_________________
Bozena Reisch
www.geslander.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mch



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 70
Skąd: lublin

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tylko pare fotek niestety
http://picasaweb.google.pl/klara.grom/WystawaONKoziennice#
_________________
Monika Chmiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group