Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub-Komisja,co to takiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak Asia nie uchylam się od świadczenia pracy społecznej na rzecz ON, choć forma tego zaproszenia do wspołpracy dziwnymi drogami chodzi Razz . Moje pierwsze, najważniejsze pytanie - o jakie regulaminy tu chodzi? I co ja moge wnieść do ich tworzenia - ostatnio dano mi tu do zrozumienia, że na niczym sie nie znam, więc co, mam w tekstach poprawiać błędy ortograficzne? Twisted Evil
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym Basiu nie ulegała propagandzie, bo z tego co znam Kenzo, który jest dość "porywczy" i "nieodgadnięty", to nie jest wysłannikiem pana Czerniakowskiego - jak śmie sugerować Askad, bo raczej pisze w swoim tylko imieniu...

Askad napisał:
Cytat:
Ponieważ ciągle jestem posądzana o ataki na Pana Czerniakowskiego - więc może wreszcie powiem wprost - to co najbardziej mi się nie podoba, to to, że nie raczy zniżać się do poziomu rozmów z "szarymi owczarkarzami" (pomimo, że jest zapisany na Forum) i wysyła tutaj swoich heroldów.


Nie rozumiem też, dlaczego jak się jest określonych poglądów, nie spójnych z poglądami Askad, to zaraz się jest czyimś Heroldem!
Chore to! Ale pewnie wynika z własnych doświadczeń...

A to, że nie zabiera głosu na forum Pan Czerniakowski - co tak boli Askad - to m.in w świetle tego, co sama doświadczyłam, jak można być tu zmieszanym z błotem, za sprawą niektórych forumowiczów jest dla mnie osobiście jak najbardziej słuszne...
Wybiórcza jest Akad, bo nie wiem czemu nie oburza jej, że nie zabierają tu głosu także inni "ważni" np. Sędzia Szczęśniak m.in. prezes KON, Sędzia Federak - vice prezes KON i przedstawiciel Zarządu O/Warszawa, Sedzia Milewski - szef KK przedstawiciel owczarkarzy na Plenum ZG i inne ważne "Postacie" polskiej Kynologii i owczarkarskiego świata?...
Z tego co wiem Czerniakowski nigdy nikomu nie odmówił dyskusji. Również Joasi...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Ja bym Basiu nie ulegała propagandzie, bo z tego co znam Kenzo, który jest dość "porywczy" i "nieodgadnięty", to nie jest wysłannikiem pana Czerniakowskiego - jak śmie sugerować Askad, bo raczej pisze w swoim tylko imieniu...

Skoro tak piszesz, to pewnie tak jest, tylko że mnie zdumiewa to, że jest taki dobrze poinformowany. Chyba, że tylko powtarza plotki - też niedobrze, bo wtedy knezo wychodzi na plotkarza. Confused
K8 napisał:

Nie rozumiem też, dlaczego jak się jest określonych poglądów, nie spójnych z poglądami Askad, to zaraz się jest czyimś Heroldem!
Chore to! Ale pewnie wynika z własnych doświadczeń...


Tak to już jest, że jak większość osób zajmujących się psami - wszyscy mamy dość mocne charaktery, dlatego tak trudno nam przyjąć inny, niż własny punkt widzenia.

K8 napisał:

A to, że nie zabiera głosu na forum Pan Czerniakowski - co tak boli Askad - to m.in w świetle tego, co sama doświadczyłam, jak można być tu zmieszanym z błotem, za sprawą niektórych forumowiczów jest dla mnie osobiście jak najbardziej słuszne...
Wybiórcza jest Akad, bo nie wiem czemu nie oburza jej, że nie zabierają tu głosu także inni "ważni" np. Sędzia Szczęśniak m.in. prezes KON, Sędzia Federak - vice prezes KON i przedstawiciel Zarządu O/Warszawa, Sedzia Milewski - szef KK przedstawiciel owczarkarzy na Plenum ZG i inne ważne "Postacie" polskiej Kynologii i owczarkarskiego świata?...
Z tego co wiem Czerniakowski nigdy nikomu nie odmówił dyskusji. Również Joasi...


Wydaje mi się, że tu akurat Asię rozumiem - poprostu p. Czerniakowski jest prawdziwym autorytetem w naszym ON-kowym świecie i jego udział w dyskusji mógłby podnieść trochę poziom naszych wypocin. Wink
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
K8 napisał:

A to, że nie zabiera głosu na forum Pan Czerniakowski - co tak boli Askad - to m.in w świetle tego, co sama doświadczyłam, jak można być tu zmieszanym z błotem, za sprawą niektórych forumowiczów jest dla mnie osobiście jak najbardziej słuszne...
Wybiórcza jest Akad, bo nie wiem czemu nie oburza jej, że nie zabierają tu głosu także inni "ważni" np. Sędzia Szczęśniak m.in. prezes KON, Sędzia Federak - vice prezes KON i przedstawiciel Zarządu O/Warszawa, Sedzia Milewski - szef KK przedstawiciel owczarkarzy na Plenum ZG i inne ważne "Postacie" polskiej Kynologii i owczarkarskiego świata?...
Z tego co wiem Czerniakowski nigdy nikomu nie odmówił dyskusji. Również Joasi...


Wydaje mi się, że tu akurat Asię rozumiem - poprostu p. Czerniakowski jest prawdziwym autorytetem w naszym ON-kowym świecie i jego udział w dyskusji mógłby podnieść trochę poziom naszych wypocin. Wink


Ubiegła mnie Basia pisząc powyższe, ale dodam od siebie:
domyślam się, że Asi (tak jak i mnie i zapewne wielu innym) dlatego brak tu na forum wypowiedzi Pana Czerniakowskiego, bo chyba jako jedyna osoba "z góry" owczarkarskiego środowiska mógłby napisać coś istotnego, kompetentnego i mądrego na poruszane tu tematy.
Rzec by można: Pan Czerniakowski milczy bo chce, inni, bo nie mają nic do powiedzenia Very Happy .

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Ja bym Basiu nie ulegała propagandzie, bo z tego co znam Kenzo, który jest dość "porywczy" i "nieodgadnięty", to nie jest wysłannikiem pana Czerniakowskiego - jak śmie sugerować Askad, bo raczej pisze w swoim tylko imieniu...

Nie rozumiem też, dlaczego jak się jest określonych poglądów, nie spójnych z poglądami Askad, to zaraz się jest czyimś Heroldem!
Chore to! Ale pewnie wynika z własnych doświadczeń...

A to, że nie zabiera głosu na forum Pan Czerniakowski - co tak boli Askad - to m.in w świetle tego, co sama doświadczyłam, jak można być tu zmieszanym z błotem, za sprawą niektórych forumowiczów jest dla mnie osobiście jak najbardziej słuszne...
Wybiórcza jest Akad, bo nie wiem czemu nie oburza jej, że nie zabierają tu głosu także inni "ważni" np. Sędzia Szczęśniak m.in. prezes KON, Sędzia Federak - vice prezes KON i przedstawiciel Zarządu O/Warszawa, Sedzia Milewski - szef KK przedstawiciel owczarkarzy na Plenum ZG i inne ważne "Postacie" polskiej Kynologii i owczarkarskiego świata?...
Z tego co wiem Czerniakowski nigdy nikomu nie odmówił dyskusji. Również Joasi...


Pytasz, dlaczego mnie nie oburza, że pozostali wymienieni przez Ciebie Panowie nie zabierają głosu na Forum Question Z prozaicznej przyczyny - nie są na to Forum zapisani Twisted Evil
Natomiast Pan Czerniakowski jest jedynym zapisanym na Forum przedstawicielem Klubu-Komisji i mógłby wiele niejasności wyjaśnić (chyba nikt nie ma co do tego watpliwości) Exclamation Dlaczego tego nie robi - nie wiem, ale wydaje mi się, że jest to postawa bardzo wygodna, bo unika przy okazji odpowiadania na kłopotliwe pytania Exclamation Trudno więc, aby taka postawa była pochwalana, nie uważasz Question

A dlaczego uważam, że np. Waldek reprezentuje na Forum poglądy p. Czerniakowskiego Question Jest to chyba jasne - skoro Waldek czyli Kenzo wyjaśnia postepowania Klubo-Komisji, której nie jest członkiem, a p. Czerniakowski czyta Forum i nie zaprzecza wypowiedziom Waldka - to jest dla mnie oczywistym, że w tym konkretnym przypadku "milczenie oznacza zgodę" Confused
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Askad napisał:
Cytat:
Pytasz, dlaczego mnie nie oburza, że pozostali wymienieni przez Ciebie Panowie nie zabierają głosu na Forum Question Z prozaicznej przyczyny - nie są na to Forum zapisani Twisted Evil
Natomiast Pan Czerniakowski jest jedynym zapisanym na Forum przedstawicielem Klubu-Komisji i mógłby wiele niejasności wyjaśnić (chyba nikt nie ma co do tego watpliwości) Exclamation Dlaczego tego nie robi - nie wiem, ale wydaje mi się, że jest to postawa bardzo wygodna, bo unika przy okazji odpowiadania na kłopotliwe pytania Exclamation Trudno więc, aby taka postawa była pochwalana, nie uważasz Question


Nie uważam Exclamation

Askad napisał:
Cytat:
A dlaczego uważam, że np. Waldek reprezentuje na Forum poglądy p. Czerniakowskiego Question Jest to chyba jasne - skoro Waldek czyli Kenzo wyjaśnia postepowania Klubo-Komisji, której nie jest członkiem,


Znowu propaganda nieprawdy Joasiu!!! Klubo-Komisja nie zrzesza członków dobrowolnych tylko jest organem, któremu z uwagi na strukturę ZKwP w Polsce wszyscy podlegamy!

Przedstawiasz wiele problemów, w których rzucanie odpowiednio światła wpływa na odbiór... Gratuluję, umiejętność ludzi inteligentnych... Tylko Joasiu nie zapędzaj się w tym za daleko, bo szybko można stać się niewiarygodnym... To co piszesz to zwyczajnie Twoje insynuacje, nieprawdaż?
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Askad napisał:
Cytat:
Natomiast Pan Czerniakowski jest jedynym zapisanym na Forum przedstawicielem Klubu-Komisji i mógłby wiele niejasności wyjaśnić (chyba nikt nie ma co do tego watpliwości) Exclamation Dlaczego tego nie robi - nie wiem, ale wydaje mi się, że jest to postawa bardzo wygodna, bo unika przy okazji odpowiadania na kłopotliwe pytania Exclamation Trudno więc, aby taka postawa była pochwalana, nie uważasz


I jeszcze jedno... Nie wiedziałam, że zapisanie się do forum obliguje do zabierania głosu... Zapisanie się może świadczyć także o zainteresowaniu daną problematyką... Wiem Joasiu, że dla autora takiego forum jest istotne ilu ma członków... Pamiętam jak lobbowałaś na rzecz wpisania się na forum...
Jest więc tu wiele osób, które nie zabierają głosu, ale pewnie czytają... nie rozumiem czemu mieliby być oni gorsi od tych co piszą...
Szczerze mówiąc taka Twoja opinia rzuca dość niekorzystne światło... ale na autora forum... i taka Twoja postawa dla mnie nie jest pochwalna...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:

Wiem Joasiu, że dla autora takiego forum jest istotne ilu ma członków... Pamiętam jak lobbowałaś na rzecz wpisania się na forum...

Czyżbyś sugerowała, że mam prowizję w zależności od liczby wpisanych Forumowiczów Twisted Evil
I nie lobbowalam tylko informowałam, że takie Forum zostało utworzone Exclamation Uważałam, że przyda się miejsce, gdzie owczarkarze mogą ze sobą porozmawiać - i poświęcam temu celowi własny czas - co chyba nie jest naganne Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:

askad napisał:
Natomiast Pan Czerniakowski jest jedynym zapisanym na Forum przedstawicielem Klubu-Komisji i mógłby wiele niejasności wyjaśnić (chyba nikt nie ma co do tego watpliwości) Exclamation Dlaczego tego nie robi - nie wiem, ale wydaje mi się, że jest to postawa bardzo wygodna, bo unika przy okazji odpowiadania na kłopotliwe pytania Exclamation Trudno więc, aby taka postawa była pochwalana, nie uważasz Question


Nie uważam Exclamation


Pozwolisz jednak, że ja pozostanę przy swoim zdaniu Exclamation Uważam, że bycie we władzach do czegoś zobowiązuje - i nie można porównywać Pana Czerniakowskiego z innymi Forumowiczami, którzy się nie wypowiadają Exclamation

Oczywiście, jest jeszcze możliwość, że po prostu nie ma ochoty wypowiadać się na Forum zwykłego hodowcy - kiedyś też śp Prezes Eryk Nowak nie miał ochoty jeść śniadania w tej samej sali co zwykli asystenci - ale to chyba nie przykład godny naśladowania Embarassed
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Joasiu nie zapędzaj się w tym za daleko, bo szybko można stać się niewiarygodnym...


Dlaczego zarówno Ty jak i Waldek tak interesujecie się moją wiarygodnością - skoro ja się tym nie przejmuję, to tym bardziej Wam nie powinno to spędzać snu z powiek Exclamation Powiem słowami mojego syna - wyluzujcie trochę Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:

askad napisał:
A dlaczego uważam, że np. Waldek reprezentuje na Forum poglądy p. Czerniakowskiego Question Jest to chyba jasne - skoro Waldek czyli Kenzo wyjaśnia postepowania Klubo-Komisji, której nie jest członkiem,


Znowu propaganda nieprawdy Joasiu!!! Klubo-Komisja nie zrzesza członków dobrowolnych tylko jest organem, któremu z uwagi na strukturę ZKwP w Polsce wszyscy podlegamy!


Myślałam, że wyrażam się jasno - ale widać nie dla wszystkich Sad . Więc piszę prościej - chodzi o to, że Waldek nie jest ani szefem, ani zastępcą ani sekretarzem Klubo-Komisji - a pisze o jej poczynaniach, jakby był w jej składzie Exclamation

A tak na marginesie - czy Ty naprawdę czujesz się podległą Klubo-Komisji Question
Bo ja jakimś dziwnym trafem - nie Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 3:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację ,ale za to ty jestes sekretarzem KON i jakaś wiarygodności a nie mijania śie stale z prawdą śię od ćiebie oczekuje.Cały czas dręczy ćię skąd ja to wszystko wiem,a ja poprostu dobrze znam śćiłe kierownictwo zrówno z jednej jak i z drugiej strony,i o pewnych rozmowach wiem z przekazu od tych osób a nie z oficjalnego protokołu zebrania tak jak Ty.Wszyscy co mnie znają to doskonale wiedza że jestem jednym z niewielu który jeżdzi na wszystkie wystawy zarówno te KONowskie jak i organizowane przez ZKwP,z wielom ludzmi rozmawiam i utrzymuje kontakty i nikt mi do tej pory nie zarzucił pychy arogancji oraz jątrzenia a od tego śie zaczeło.Sądziłem(a także wiele osób) że i TY bedziesz taką osoba która potrafi to robic poza podziałami ale te kilka ostatnich twoich nieprawdziwych wypowiedzi oraz chyba chęć zrobienia szybkiej kariery we władzach KON oraz podpowiedzi kilku Twoich zwolenników skłoniły Ćię do pójśćia na taką konfrontację, a szkoda bo myślę że właśnie była szansa na zrobienie czegoś wspólnie miedzy innymi z takimi jak Ja.Stanełaś ostro po jednej stronie barykady a szkoda ,takim postepowaniem napewno nie jednoczy śię środowiska owczarkarskiego o czym była tu często mowa na tym forum tyle wyjasnienia i skonczmy juz ten temat,ja daję sobie na luz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Askad napisał:
Cytat:
Myślałam, że wyrażam się jasno - ale widać nie dla wszystkich Sad . Więc piszę prościej - chodzi o to, że Waldek nie jest ani szefem, ani zastępcą ani sekretarzem Klubo-Komisji - a pisze o jej poczynaniach, jakby był w jej składzie Exclamation


Dziękuję teraz zrozumieliśmy Pani profesor:!: Exclamation Razz Razz Embarassed

A Ty piszesz i opowiadasz sensacyjne insynuacje o innych ludziach i też nie jesteś z nimi spokrewniona! Embarassed
I odwrotnie, o działaniach Zarządu KONu nie wiesz, a jesteś tam członkiem - nawet Sekretarzem... Więc jak to mówi moja córka "OcoCicho...?"

Askad napisała!!!
Cytat:
Dlaczego zarówno Ty jak i Waldek tak interesujecie się moją wiarygodnością - skoro ja się tym nie przejmuję, to tym bardziej Wam nie powinno to spędzać snu z powiek


Ot cała prawda... No skoro się nie przejmujesz o swoją wiarygodność, to wszystko jasne!!!
W takim razie wszystko co mówisz i robisz należy dzielić na pół... Cenna informacja - także w odniesieniu do innych zagadnień Exclamation

Askad napisał:
Cytat:
A tak na marginesie - czy Ty naprawdę czujesz się podległą Klubo-Komisji?


Być komuś podległym, a podlegać z rozdzielnika pod coś to różnica. Ja nie jestem nikomu podległa, ale jestem członkiem ZKwP i bycie nim zobowiązuje do respektowania regulaminów! Oczywiście wolałabym mieć w Polsce taki klub jak SV, ale powiem Ci Joasiu, że jeśli bym miała o niego walczyć, to z ludźmi wiarygodnymi, szczerymi i nie pełnymi pychy!
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenzo napisał:
....Cały czas dręczy ćię skąd ja to wszystko wiem,a ja poprostu dobrze znam śćiłe kierownictwo zrówno z jednej jak i z drugiej strony,i o pewnych rozmowach wiem z przekazu od tych osób a nie z oficjalnego protokołu zebrania tak jak Ty.


Jeśli pewne decyzje już zapadły na najwyższym forum, to jednak dla dobra całej społeczności powinny mieć formę pisemną i być ogłoszone na stronie KON i Klubo-Komisji. Bo to gdzie odbędzie wystawa klubowa i kto na niej będzie sędziował jest ważne dla wszystkich, którzy interesują się ON w Polsce.
Poza tym - KON jest organizacją demokratyczną i tam decyzje chyba nie zapadają "jednogłośnie" głosem p. Szcześniaka? Zatem jeśli Klubo-Komisja przedstawiła jakąś propozycję - zarząd KON się do niej ma prawo i obowiązek ustosunkować. I dopiero, gdy zostanie oficjalnie "klepnięte" porozumienie jest sens ogłaszać - OFICJALNIE- decyzję.
Jeśli to, co napisał Kenzo to tylko projekt (propozycja?) i żaden dokument tego nie potwierdza - to rozgłaszanie tego na publicznym forum jest stanowczo przedwczesne i powoduje tylko ogólną niechęć i wzburzenie.
To właśnie najlepszy sposób na robienie złej atmosfery, bo od razu zaczynają się pomówienia i oskarżenia.
Dlatego uważam, że komunikowanie światu w taki sposób o tym, kto posędziuje wystawę klubową ma tylko jeden cel - zdyskredytowanie KON.
Pozostaje współczuć p. Kenzo, że dał się w takie jątrzenie środowiska "wrobić".
Niemniej - od czasu oświadczenia Kenzo o tym "co i gdzie" w sprawie Klubówki w 2009 r minęło parę dni - czy ktoś OFICJALNIE w tej sprawie coś napisał? Wydaje mi się, że nie, a szkoda, bo to być może szybko ugasiłoby wszelkie kłótnie i spory. A może właśnie o to chodzi, żeby tu była kłótnia, zamiast rzeczowej dyskusji?
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group