Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obóz z pozorantem Zbyszkiem Góreckim - sierpień 2009
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:55 am    Temat postu: Obóz z pozorantem Zbyszkiem Góreckim - sierpień 2009 Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jeszcze sporo czasu pozostało do sierpnia przyszłego roku - ale jest obawa, że osoby chętne będą musiały wpłacić zaliczkę za rezerwację noclegów już w styczniu - dlatego też piszę o tym już teraz.

Termin: 8-15 sierpnia 2009

Miejsce: http://www.uhaliny.cz/pl_index.php - jest to niedaleko granicy polsko-czeskiej - ok. 8 km od miejscowości Trzyniec.

Orientacyjne ceny: maks. 500 koron czeskich za dzień - 1 osoba ze śniadaniem i kolacją.
Dodatkowo dojdzie opłata dla pozoranta - w tym roku było to 1000 koron czeskich od psa za cały tydzień Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rashka



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu, moglabys cos wiecej powiedziec na ten temat, np. jaki bedzie przewidziany program zajec, czy sa ograinczone miejsca, czy bedzie selekcja psow etc.

Wstepnie zglaszam sie z psem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksymalna liczba osób to 52. Nie będzie selekcji psów.
Jeżeli liczba psów przekroczy możliwości jednego pozoranta - to będzie dwóch pozorantów.
Co do programu - to jeśli będzie zainteresowanie - jest możliwość poszerzenia tematyki zajęć również o pracę węchową i posłuszeństwo.

Jutro mamy trening w Czechach - postaram się dowiedzieć więcej szczegółów.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ślad, posłuszeństwo, obrona - z zakresu IPO.

Wczoraj oglądałam ośrodek - jest 11 domków - w każdym 2 pokoje (2 i 3-osobowy), mała kuchnia i łazienka.
Domki ładnie położone na zboczu - na terenie ośrodka jest małe boisko trawiaste - na nim będą treningi Exclamation
Na ślady trzeba dojechac ok. 3 km - oczywiście nie będą obowiązkowe - bo nie wszyscy lubią wstawać o 6 rano Very Happy

Dla wszystkich zainteresowanych - do końca marca trzeba wpłacić w ośrodku zaliczkę - 1000 koron czeskich od osoby Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
molos



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Chinów k/Kozienic

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy zakwaterowanie jest obligatoryjne jeśli chce się być na obozie? Wink czy jest brana pod uwagę jakaś inna opcja np własna przyczepa, namiot, opcja własnego stołowania się, itp?
_________________
Błażej Wojtowicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Zbyszka Góreckiego poznałem u pozoranta "z górnej półki" w czechach Vita Glistnika ,goszcząc dawno temu u niego.Z moich obserwacji wynikało z e Zbyszek to jego jeden z najlepszych ucziów.Pracę Zbyszka widziałem i zachęcam do podpatrzenia tego co robi z psami. Wink uczestnicząc w tym seminarium.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

molos napisał:
czy zakwaterowanie jest obligatoryjne jeśli chce się być na obozie? Wink czy jest brana pod uwagę jakaś inna opcja np własna przyczepa, namiot, opcja własnego stołowania się, itp?


Wydaje mi się, że nie jest obligatoryjne, ale nie wiem jak z pozwoleniem na robicie namiotu czy postawienie przyczepy na terenie ośrodka z domkami Exclamation Musze się dopytać Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
molos



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Chinów k/Kozienic

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś już wiadomo? Cool
_________________
Błażej Wojtowicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

molos napisał:
coś już wiadomo? Cool


Rozmawiałam z pozorantem - zakwaterowanie nie jest obligatoryjne. Natomiast w kwestii postawienia namiotu czy też przyczepy - trzeba dogadać się bezpośrednio z ośrodkiem - strona www została podana na początku wątku Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzec się skończył - osobom chętnym przypominam o wpłacie zaliczki za nocleg w ośrodku Exclamation Osoby te proszę o pilny kontakt ze mną (mailowy lub telefoniczny).

W związku z zapytaniami kierowanymi do mnie - odpowiadam wszem wobec i komu o tym wiedzieć należy, że będę na tym obozie - wraz z całą rodziną (ludzką i psią Very Happy )
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Roman Matloch



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Trzyniec-Oldrzychowice

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Až žal že tak mało chetnych zgłosiło sie na obóz szkoleniowy do Czeh na jednego z naj naj pozorantów szkoleniowych w czechah i nie tylko ,P.Zbyszka Góreckiego.
Wiem že nie bedzie najmníejszego problemu ośrodek zapełnić do ostatniego miejsca uczestnikami z czech.
Szanownie podtrawiam miłośników kinologii wRP.
Roman Matloch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żałuj Romku - to niech raczej żałują Ci, których tam nie będzie Exclamation My już nie możemy doczekać się sierpnia Laughing
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Asiu czy sprawa tego obozu jest jeszcze aktualna?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Pani Asiu czy sprawa tego obozu jest jeszcze aktualna?


Ja ze swojej strony przekazałam już zaliczki za osoby chętne na obóz - czekałam dość długo, a zgłosiło się z Polski tylko 8 osób Shocked .
Nie mam pojęcia czy są jeszcze wolne miejsca - bo Czesi są bardziej zainteresowani szkoleniem niż Polacy - a Zbyszek Górecki cieszy się tam dużym wzięciem - co widać na jego placu treningowym Laughing
Ośrodek przeznaczony na obóz jest jednak dość duży - proszę pytać o wolne miejsca wprost Romana Matlocha - naszego Forumowicza - e-mail: oldtyr@seznam.cz
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Roman Matloch



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Trzyniec-Oldrzychowice

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników obozu ,chciałbym niniejszym poinformować Was o možliwości zdawania egzaminu vg.
IPO,SchH/VPG który odbedzie sie w ramach obozu dnia 13.08.2009 tj.
(czwartek) sedzia bedzie prawdopodobnie p.Lenka Chmurová kadrowiczka R.Czeskiej na mś WUSV.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group