Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody w Łodzi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 12:59 am    Temat postu: Zawody w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Oddziałowa Komisja Szkolenia Psów
90-427 Łódź Al. Kościuszki 48
tel/fax (42) 637 66 00, (42) 637 62 62. strona www.zkwp.lodz.pl
Zapraszają na
VI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PT.
Finał Pucharu Polski ( zawody według regulaminu PT )
Finał Pucharu Polski ( zawody według regulaminu MPPT )
ŁÓDŹ 06. 12 . 2008r.
Miejsce zawodów:
Centrum Zajęć Sportowo-Rekreacyjnych w Łodzi ul. S. Małachowskiego 5/7.
Plac szkolenia rowerowego „Motodrom”.
Program zawodów:
06. 12 . 2008r. sobota godz. 10,00 turniej PT, turniej MPPT,
godz. 13,00 testy psychiczne,
Obsada sędziowska:
Janusz Rurarz Łódź
Janusz Arnold Wrocław
Henryk Salamon Bydgoszcz
Odprawa Zawodników:
06. 12 . 2008r. sobota Na terenie motodromu o godz. 9,30
dla zawodników turnieju PT i MPPT.
Opłaty startowe:
PT-60 zł. MPPT-60 zł. Testy-40 zł.
Opłaty prosimy wpłacać na konto Oddziału
PKO S.A. VI/O ŁÓDŹ 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805
Termin przyjmowania zgłoszeń:
Czytelnie wypełnione zgłoszenia wraz z kserokopiami dowodów wpłaty
prosimy przysyłać na adres Oddziału, faksem na nr. (42)63.... lub e-mailem
do dnia 02.12.2008r. Startujący powinni mieć, aktualne badania i świadectwo szczepienia psa przeciw wściekliźnie.
Formularze zgłoszeń można pobrać ze strony Oddziału www.zkwp.lodz.pl
Na dowodach wpłaty prosimy wpisywać adnotację „VI Mikołajkowy Turniej Łódź 2008”. Psy zgłoszone po terminie będą mogły startować, ale nie będą wpisane do katalogu. Opłata startowa wpłacana na stadionie wynosi
80 zł. zarówno dla turnieju PT jak i turnieju MPPT.
Sposób dotarcia na zawody pokazany jest na stronie Oddziału.
Zgłoszenie
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Doroty będzie za chwilkę filmik z jej występu na wczorajszych żawodach Pucharowych w Łodzi.

www.dorplant.strefa.pl
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze tak wyniki ?? Smile

Arsa pokazała klase co widać na filmikach -a drugi pies jakiego widac na filmikach chyba nie trzeba oceniac.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczarowana napisał:
A moze tak wyniki ?? Smile

Arsa pokazała klase co widać na filmikach -a drugi pies jakiego widac na filmikach chyba nie trzeba oceniac.

Ten drugi to suczka użytkowa , która startowała z ARSĄ w parze.
Jako potencjał to bardzo dobra suka ten użytek.Widziałem bardzo ładną pracę brata tej suczki ,którego przewodnikiem jest sędzia międzynarodowy IPO Jacek Lewkowicz.To dowód kolejny na to jak to przewodnik może zmarnować nawet najlepszego psa.Każdego psa idzie zepsuć nieumiejętną pracą... .
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zauważyłam ,Panie Sławku mocno się Pan zachłystuje Arsą i P.Dorotą.Nie dziwi mnie to.Ale chyba nie jest Pan aż tak niewidomy by nie widzieć błędów np.niedokończony a właściwie nie wykonany "siad w marszu",nie co za daleki siad z aportem przed przewodnikiem,co zmusiło przewodnika do mocnego pochylenia się by odebrać aport psu.Znalazłoby się pewnie jeszcze coś,gdyby film był bardziej wyraziście nagrany.Nie piszę o tym by dokuczyć p.Dorocie ale często jak czytam pańskie posty na temat pańskich czy Doroty występów na jakichkolwiek zawodach ,mam wrażenie ,że wpada Pan w samouwielbienie i uwielbienie p.Doroty.Innym wytyka Pan to i owo.Dlaczego nie podaje lokaty oraz ilości pkt zdobytych na tych zawodach p.Doroty?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P Halino prawde powiedziawszy ja sama uwielbiam Arse i prace z nia Very Happy
Swoje bledy znam i akurat moja punktacja jest adekwatna do bledow tam zrobionych . zdobylysmy 188,5 pkt
Szkoda ze nie bylo Pani na tych zawodach i nie obejzala Pani innych wystepow wtedy mialaby Pani porownanie .
Co do aportu to ..Arsa jest mala a ja wysoka i niestety musze tak czy inaczej sie schylic do aportu .
Very Happy
Ale.... szkoleniowiec powinien zauwazyc wypracowanie detalikow , wyczekanie po rzuceniu, szybkosc psa w biegu po apotr i w powrocie z nim , odebranie koziolka , szybkie noga .Praca na duzym pobudzeniu psa wcale nie jest latwa , wystarczy lekki ruch i pies "wystrzeli" w kosmos .
W duzym pobudzeniu pies moze nie doslyszec komendy tak jak to bylo z arsa w siad w marszu. P Halino to cwiczenie kosztowalo mnie "pudlo" bo odebralo mi 5 pkt. A moge pokazac sto razy ze Arsa siad w marszu umie i wykonuje bezblednie . Ale to tylko sport i zawody . Ale coz jesli praca tej suczki sie Pani nie podoba to zaluje ale niestety bede ja jeszcze pokazywala w przyszlym roku czy sie to komu podoba czy nie . Very Happy
_________________
http://www.dorplant.pl


Ostatnio zmieniony przez dorplant dnia Pon Gru 08, 2008 4:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dochodzą mnie rozne głosy, mozna nawet tu je przeczytac, ze ludzie maja duzo do zarzucenia Arsie - a sami nie startują, nie pokazują sie na zawodach, a błedy popełnione przez Arse czy tez jej przewodnika są niczym patrzac na ogolny wygląd ich pracy ( radosc, szybkosc).

Dorotko, w nowym roku beda same pudła - oby to były 1 miejsca Smile
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
mam wrażenie ,że wpada Pan w samouwielbienie i uwielbienie p.Doroty.Innym wytyka Pan to i owo.

Powiem tak...sędzia miał szczęście że Pani nie oglądała tych zawodów PT od pierwszego do ostatniego psa Wink To po pierwsze.
Po drugie dałem tylko suchą informację o wrzuceniu filmiku z zawodów ARSY Wolfjar.Gdzie tam pianie było....???
.Po trzecie ARSA gdyby usiadła w marszu dobrze to miałaby 193,5 punkty a to dałoby 1 likatę.
ALE JAK WIEMY PIES NIE MASZYNA.
Będę piał na widok każdego psa pracującego w stylu ARSY a to przecież eksterier zwykły.
Proszę pokazac taki styl ze swoim psem,nawet z kilkoma błedami technicznymi a zobaczy Pani jak będę tutaj piał z zachwytu Wink .
Uwieńczeniem pracy tej suńki jest 2 lokata w Pucharze Polski,pomimo małych potknięć.Życzę i Pani takiego sukcesu.
Wracając do mojego psa to ja podaję tylko suche fakty z ostatnich trzech zawodów zagranicznych ,czyli:
- 5 lokata na 40 psów na CACITowych [międzynarodowych ] zawodach w Czechach.A wiemy jaki poziom szkoleń panuje w tym kraju Wink
-Mistrzostwa Świata FCI w Belgi z punktacją 93,87,86
-Zawody CACT na słowacji w pazdzierniku tego roku 93,98[posłuszeństwo] i 93 [obrona]
Uważa Pani że nie mam czy sie pochwalić??Tym bardziej że to były zagraniczne starty uwieńczone jak dla mnie dużym sukcesem.
Po to są fora i strony internetowe aby podawać fakty i filmiki z własną pracą .Każdy kto pracuje z psami ma takie prawo.
A na konieć mojego postu zapraszam do obejrzenia świerzutkich filmików z posłuszeństwa mojej KATJI Cevaro,nagrane na ostatnim treningu w Łodzi 5go grudnia,.Są to filmiki robocze ,bez montażu,wrzucone jak leci...
-
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ALE JAK WIEMY PIES NIE MASZYNA.

Otóz to!

Cytat:
Proszę pokazac taki styl ze swoim psem,nawet z kilkoma błedami technicznymi a zobaczy Pani jak będę tutaj piał z zachwytu :wink: .

Postaram się.

Cytat:
Uważa Pani że nie mam czy sie pochwalić??pracą .


Oczywiście,że Pan ma takie prawo ale jak czytam pańskie posty to wychodzi na to ,że na tle pańskim i p.Doroty wszyscy inni szkoleniowcy blado wypadają a tak wcale nie jest.

Cytat:
Każdy kto pracuje z psami ma takie prawo.

Może są bardziej skromni od Pana a suksesy też mają.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
. Ale coz jesli praca tej suczki sie Pani nie podoba to zaluje ale niestety bede ja jeszcze pokazywala w przyszlym roku czy sie to komu podoba czy nie . Very Happy


Nie bieżcie tego sobie tak do serca.Ja nie napisałam że praca tej suczki mi się nie podoba.Podoba mi się, jak najbardziej Exclamation Nie podoba mi się takie nadmierne przechwalanie się.Psów bezbłędnie pracujących jest nie wiele na świecie .W Polsce to chyba wogóle nie ma dlatego tym bardziej się cieszę,że Arsa ładnie pracuje.A jeszcze zapytam ,którą lokatę Pani zajęła Question i kto pokonał Arsę Question
Nie podajecie żadnych wyników,szkoda.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="Zaczarowana"]Dochodzą mnie rozne głosy, mozna nawet tu je przeczytac, ze ludzie maja duzo do zarzucenia Arsie - a sami nie startują, nie pokazują sie na zawodach, a błedy popełnione przez Arse czy tez jej przewodnika są niczym patrzac na ogolny wygląd ich pracy ( radosc, szybkosc).


Czy na tym forum nie można normalnie dyskutować Exclamation Question A może mam napisać "kto z kim śpi a kto z kim dzieci ma",.....może to ciekawszy temat Exclamation
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów przytoczę fakty a Pani znowu poczyta to za nieskromność,którą sama sprowokowała.
Są trzy psy w Polsce które za każdym razem zaliczają Mistrzostwa Świata przynajmniej z oceną dobrą...maliniak,ariedale terrier,i jeden owczarek niemiecki..Kazdy z tych zawodników ma swoje forum dla własnej rasy.
Dla przypomnienia VAT czterokrotnie Mistrzostwa Swiata zaliczał i to na ocenę DOBRĄ,niestety jako jedyny owczarek niemiecki jak do tej pory.To chyba nie przypadek,tylko praca z tym psem ...prawda?
Pamiętam jak kiedyś forumowicz Adi pisał o dobrych wynikach UNKI z Tuszyńskiego Lasu na zawodach zagranicznych,to potrafiła Pani tylko skrytykować jej nieudany występ w Lodzi ,niezauważając wcześniejszych sukcesów tej suni eksterierowej.Widzi Pani same potknięcia u tych którym sie coś tam udaje.
Loża szyderców istnieje i bedzie istniała i mam tego swiadomość.Najgorsze jest to że ci co krytykują ,nie pokazują swojej pracy,swoich wyników.

Wyniki z zawodów ARSY Dorota wczoraj wrzuciła na forum psysportowe.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany !!
to tylko sport , losy swiata od tego nie zaleza, raz Arsa bedzie piata, raz druga, raz pierwsza i tyle! ja sie tym nie przejmuje bo "wiem co mam".
cieszy mnie sama praca z tym psem, dopracowywanie detalikow .
zawody to tylko sprawdzian co jeszcze musze poprawic i to czy JA jestem z siebie i psa zadowolona jest dla mnie najwazniejsze.owszem zawody to tez chwalenie sie swoja praca rywalizacja z innymi.ciekawe ze nie krytykuje mnie ten kto ze mna wygral .a wrecz nie raz uslyszalam slowa uznania wlasnie od tych ktorzy mieli wyzsza lokate . Very Happy to tyle i koniec juz z mojej strony na ten temat
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="dorplant"]o rany !!
to tylko sport , losy swiata od tego nie zaleza, raz Arsa bedzie piata, raz druga, raz pierwsza i tyle! ja sie tym nie przejmuje bo "wiem co mam".
cieszy mnie sama praca z tym psem, dopracowywanie detalikow .


No właśnie Exclamation ,.... i tylko o to chodzi.Cieszyć się tym psiakiem jakiego się ma,że się z nim startuje,że jest naszą pociechą.A jak ktoś zwróci uwagę na to czy tamto,to nie obrażać się zaraz bo natychmiast zaczyna się wojna.
Napisałam Panu ,Panie Sławku ,że przyjdzie taki dzień,że i ja przed Panem się popiszę a każdą krytykę czy uwagę przyjmę bez obrażania się na kogokolwiek.Nie wiem czy suczka,która jest u mnie zaledwie trzy tygodnie będzie się kwalifikowała na zawody,no! chociaż w PT
Nie napadajcie tak na mnie.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="jackdaw"]I znów przytoczę fakty a Pani znowu poczyta to za nieskromność,którą sama sprowokowała.
Są trzy psy w Polsce które za każdym razem zaliczają Mistrzostwa Świata przynajmniej z oceną dobrą...maliniak,ariedale terrier,i jeden owczarek niemiecki..Kazdy z tych zawodników ma swoje forum dla własnej rasy.
Dla przypomnienia VAT czterokrotnie Mistrzostwa Swiata zaliczał i to na ocenę DOBRĄ,niestety jako jedyny owczarek niemiecki jak do tej pory.To chyba nie przypadek,tylko praca z tym psem ...prawda?
Pamiętam jak kiedyś forumowicz Adi pisał o dobrych wynikach UNKI z Tuszyńskiego Lasu na zawodach zagranicznych,to potrafiła Pani tylko skrytykować jej nieudany występ w Lodzi ,niezauważając wcześniejszych sukcesów tej suni eksterierowej.Widzi Pani same potknięcia u tych którym sie coś tam udaje.
Loża szyderców istnieje i bedzie istniała i mam tego swiadomość.Najgorsze jest to że ci co krytykują ,nie pokazują swojej pracy,swoich wyników.


Panie Sławku Exclamation Błagam Exclamation Exclamation Exclamation lubię z Panem dyskutować ale kłócić się z Panem nie będę.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group