Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody w Łodzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Grandziocha"]
Cytat:


Panie Sławku Exclamation Błagam Exclamation Exclamation Exclamation lubię z Panem dyskutować ale kłócić się z Panem nie będę.


Nie zamierzam na nikogo napadać i nie zrobiłem tego również dziś.
To niestety Pani mnie dziś wywołała do tablicy i do tej pory nie wiem czemu.
Ja tylko wrzuciłem informacje suchą że jest filmik na Doroty stronce.Nie skomentowałem słowami w ogóle jej występu.
Proszę wrócić do postu od czego to sie zaczęło.Byłem zaskoczony Pani atakiem... .
Zrobiła to Pani jakby po obejrzeniu filmiku z ARSĄ,tak po prostu,bez przyczyny.



A tak w ogóle takie ataki na moją pracę z psami dają mi okazję przypominać o swoich wynikach. Laughing Laughing czyli chwalić sie Laughing Laughing
Lubię sie trochę chwalić swoimi czynami w szkoleniu Wink Laughing
Jeszcze bardziej lubię się chwalić pokazywaniem publicznie mojej pracy Wink


Uważam że gorzej jak to byłyby tylko puste słowa typu "uwierzcie mi,naprawdę jestem dobry",i na owych słowach nasępował by koniec mojego profesjonalizmu.Takich przypadków chwalenia się praktykuje niestety wielu szkoleniowców.Potocznie nazywa się ich docentami ,teoretykami.A póżniej przy konfrontacji na żywo ,w praktyce takie osoby opuszczają głowę,nie mając juz za wiele do powiedzenia.


Kazdy kto ma wyniki się chwali,na forach ,na własnych stronkach internetowych podając sukcesy,najlepsze wyniki z zawodów,wystaw.
Tak robią najlepsi zawodnicy,hodowcy.
To są właśnie uroki forów Laughing Wink.które lubię Laughing a zwłaszcza jeżeli chodzi o tematy sportu uprawianego z owczrkami niemieckimi Very Happy
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group