Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI (str.3): Dolnośląska Majówka Milicz 2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renata Horzela napisał:
Duże uznanie dla Mirka i Oli za profesjonalną organizację wystawy.
Ci, którzy nie przyjechali niech żałują.


Podpisuję się pod tym obiema rękami Exclamation Opóźnienia czasowe (wspomniane przez p. Halinkę) wyniknęły przecież nie z winy organizatorów Exclamation
Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie można pojechać na weekend majowy do przepięknego Milicza - jest to według mnie rewelacyjne miejsce na wystawę owczarkarską Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
askad napisał:
[
Podpisuję się pod tym obiema rękami Exclamation Opóźnienia czasowe (wspomniane przez p. Halinkę) wyniknęły przecież nie z winy organizatorów Exclamation
Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie można pojechać na weekend majowy do przepięknego Milicza - jest to według mnie rewelacyjne miejsce na wystawę owczarkarską Exclamation

Oczywiście ja się jak najbardziej zgadzam z tym co Pani napisała.Nie można obwiniać państwa Tchorzów za przewlekłe ocenianie przez sędziów.I tu przepraszam Olę i Mirka.Reszta to wszyscy wiemy SUPER Laughing Laughing Laughing
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="askad

Cytat:
Ponadto, z tego co mi wiadomo, to pan Świniarski nie został wykluczony ze Związku (O/Chorzów nigdy nie otrzymał takiej informacji), tylko po prostu przestał byc członkiem związku. Czyli w świetle regulaminu ZKwP może wystawiać psy na wystawach ZKwP - ale oczywiście wyłącznie psy, których właściciele są członkami ZKwP lub innej organizacji należącej do FCI.

Nie został wykluczony bo uciekł.Nie zapłacił składki za rok 2000 bo skladkę można zapłacić w ciagu całego roku.Cichaczem założył sobie swój prywatny klubik bo czuł ,że grunt pali mu sie pod nogami.Tak się składa,że znam sprawę od podszewki.W tamtych latach byłam w komisji rewizyjnej w oddziale łódzkim.No cóż!
Co można się spodziewać po człowieku ,którego nazwisko brzmi adekwatnie do jego osoby.


_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale zorganizowana wystawa w Miliczu, piękny teren, wymarzona pogoda, doskonałe zaplecze gastronomiczno noclegowe. Gratulacje dla Mirka i Oli Tchorzów oraz całej zgranej ekipy wrocławskich organizatorów.
Prywatnie Mirkowi i Oli najserdeczniej dziękuję za bezinteresowny, wielki trud w przygotowanie naszych suk JANY aus Agrigento i ISKRY Szenberg do korungu. Przyjeżdżając wiele kilometrów na treningi do Buszkowic, aby ze Svetlaną
pracować na placu treningowym, kiedy ja złożony ciężką chorobą , podczas ekstremalnie cięzkiej operacji i po niej nie mogłem uczestniczyć w tych przygotowaniach daliście nam swój cenny czas i dowód wspaniałej przyjażni. Dzięki Wam za to. Nigdy Wam tego nie zapomnę.
Jasiowi Bułce dziękuję za pomoc okazaną Svetlanie w dniu korungu. Za wszystkie telefony w dniach mojego przebywania w szpitalach kardiologicznych wszystkim podtrzymującym mnie na duchu owczarkarzom serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
Wiktor Kowalski www.szenberg.com
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu zgadzam się z w.w. osobami. Teren na wystawę przepiękny, pogoda wymarzona, ogranizacja super (oprócz długiego sędziowania, ale jak się coś szuka to się zawsze znajdzie). Jednym słowem wystawa owczarków niemieckich w Miliczu 2009 była bardzo, bardzo fajna. A tu pare fotek.


















Dzień przed wystawą był Körung. Był to (co mogę jako widz powiedzieć,) w tym roku dobrze z organizowana przy bardzo dobrej pogodzie. Dwie suki się wyróżniały: Jana aus Agrigento, mimo, że nie pusciła rękawa to wykazała się dużą chęcią do pracy i temperamentem. I suka, która Magda Barjak z Warszawy prowadziła. A reszta körungu? Twisted Evil Shocked
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z pierwszych galerii z Milicza.
http://picasaweb.google.com/MagdaBak2009/20090502Milicz2009?authkey=Gv1sRgCJW-0oiKyJCYOw&feat=directlink#slideshow/5331701722820667602
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe fotki:)
fot. Artur Kajda
FOTY-MILICZ
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna fotogaleria z wystawy Wink
1.Fotogaleria http://picasaweb.google.pl/nenemuscha/Milicz2009#slideshow/5338576625245399682
2.Fotogaleria
http://picasaweb.google.pl/nenemuscha/Milicz20092#slideshow/5338652853097440786
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:
Jednemu z kolegów wystawców zaginoł na wystawie aparat fotograficzny jesli ktos go znalazł,prosimy o kontakt. Laughing

dzięki cennym wskazówkom kolegi Dykowskiego aparat się odnalazł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group