Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: Krajowa ON Jarosław i Krajowa 14-15.03.09.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOMI



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest to możliwe bardzo bym Panią prosił, o podanie konkretnego przykładu kiedy to Asia zrobiła taki sam błąd jak Pan Jacek (cyt.: Przecież Ty tak samo robisz...).
Podanie jakiedo sędziego, psa z jego hodowli i wystawę, pisząc powyższy post ma Pani na myśli, a przede wszystkim kto dzwonił do Asi z prośbą o korektę, a Asia jej nie zrobiła, choć sama podała wyniki???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Jackowi za poprawienie błędu w wynikach na jego stronie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
O co te pretensje? Przecież Ty tak samo robisz...


Ale co tak samo ? Chodzi o wystawianie u swojego hodowcy ? Na pewno żaden pies Asi z hodowli Fourniermuhlenbach nie był pokazany u p. Munstera ( nie wiem nawet czy był on sędzią), a pozostałe psy z przydomkiem "Tensor" raczej trudno byłoby wystawiać u samej siebie Smile.
Również dziękuję Jackowi za dokonanie zmiany, bo w świetle poprzedniej informacji na stronie Jacentus wyszłam na osobę gołosłowną w odniesieniu do tego, co kiedyś na tym forum napisałam, że dla zasady nigdy nie wystawiłabym naszej Vinety u Asi-jej hodowcy.

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To temat z innego wątku na http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=357&sid=67dd6be3549838c8aedbb3470e168451
Askad napisał:
Cytat:
Zostałam "upomniana", że powinnam również docenić wkład Klubo-Komisji w załatwienie pieniędzy w ZG na pokrycie delegacji sędziów - więc niniejszym to czynię Very Happy


Po prostu oburza mnie przedstawianie niektórych faktów właśnie w taki, jak powyżej zacytowałam, sposób... i tyle... Shocked Nie napisałam o wystawie, czy wystawianiu, tylko o przedstawianiu pewnych informacji na forum... Laughing Wiele osób często bazuje tylko na informacjach z Internetu, które nie zawsze są rzetelne i prawdziwe... Tylko, że w przypadku Jacentusa błąd wkradł się zapewne przypadkowo, a w przypadku wypowiedzi Joanny raczej nie:( I tylko to miałam na myśli Pani Agnieszko... Idea
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mnie to to oburza!.Odnoszę wrażenie ,że KON a raczej co niektóre osoby działające KON,chcą za wszelką cenę obniżyć rangę współpracy Klub-Komisji z KON-em.Dodam tylko ,dla informacji wszystkich owczarkarzy,że Klub-Komisja nie tylko była inicjatorem seminarium,z którego skorzystała także między innymi pani Asia D. ale także pokryła koszty,przyjazdu,pobytu,wyżywienia sędziego niemieckiego a także opłaciła za wykład,oraz opłaciła tlumacza.A to nie są byle jakie pieniądze.
Zupełnie czymś innym są błędnie podane wyniki z wystawy a czymś innym manipulacja informacjami.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie oburzają najazdy na forum.Mam nadzieję,ze to niedługo sie zmieni i KON będzie istniał i tacy fachowcy od eksterieru[i nie tylko],sędziowie jak Pan Czerniakowski sie w tym klubie znajdą.To jedyne wyjście dla rasy owczarek niemiecki u nas.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Panem Razz Oby zaistniał Klub, niezależny, działający na rzecz owczarków, zrzeszający wszystkich owczarkarzy, w którym ludzie będą współpracować, a nie się zwalczać różnymi metodami!!! Twisted Evil Prezentowany sposób podważania wzajemnych kompetencji i osiągnięć niczemu nie służy! Rolling Eyes Albo się chce razem działać, coś budować i szanuje się to współistnienie i współdziałanie, albo nie, proste to!
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne,że proste Exclamation , jak konstrukcja cepa.Nie wiem dlaczego to tak trudno zrealizować.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to takie trudne, aby zwołać walne zgromadzenie wszystkich zainteresowanych hodowlą owczarka w Polsce, i miłośników rasy, zarówno należących do KON jak i tylko do ZKWP jakich jest większość, i bez wzajemnego obrażania się z uszanowaniem poglądów innych spróbować wypracować wspólną koncepcję dalszej hodowli ON w Polsce, czy to w ramach niezależnego Klubu czy to w Ramach silnego Klubu przy ZKwP. I w warunkach kompromisu spróbować przynajmniej wytyczyć "mapę drogową" wprowadzenia zasad hodowli zgodnych z SV i uznawanych przez SV.
Czy to naprawdę takie trudne?
Z tego co wiem niektórzy niemieccy działacze i hodowcy też nie przepadają za sobą, a jednak działają wspólnie w jednej organizacji.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać Panie Robercie, w polskich realiach to bardzo trudne... Crying or Very sad Wiadomo z ostatnich wydarzeń, że w kilku osobowym składzie Zarządu KON nie mogą się zgodzić, a co dopiero kilka tysięcy owczarkarzy... Confused Szkoda, że mamy środowisko podzielone i skłócone... Rolling Eyes
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Szkoda, że mamy środowisko podzielone i skłócone... Rolling Eyes


I widzisz Kasiu - tutaj dotknęłaś sedna sprawy Exclamation Ja zawsze powtarzam, że to nieprawda, że przy obecnych regulaminach nic się nie da "przepchnąć" w Zarządzie Głównym. Problem jest taki, że nasze środowisko jest podzielone, skłócone etc. - i dlatego "ci u góry" nie traktują nas poważnie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojednaniu środowiska Joasiu nie służy też ton wielu Twoich wypowiedzi. Nie wiem czy tego nie dostrzegasz, czy udajesz Question
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Pojednaniu środowiska Joasiu nie służy też ton wielu Twoich wypowiedzi. Nie wiem czy tego nie dostrzegasz, czy udajesz Question


A co służy pojednaniu środowiska Question Bo ja zawsze myślałam, że raczej czyny a nie słowa Exclamation
Ja byłam na spotkaniu z Klubem Komisją w sprawie wspólnej Wystawy Klubowej 2009, wymiernych tych rozmów efektem jest to, że taka wystawa w tym roku będzie. Ja ze swojej strony zobowiązałam się wykonać katalog wystawy (co wiąże się ze żmudnym wpisywaniem zgłoszeń) - oczywiście nieodpłatnie Exclamation
A co Ty Kasiu zrobiłaś dla pojednania Klubu Komisji z KON-em Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziłanie nie polega na przechwalaniu się. Trochę jestem zdumiona, że przypisujesz sobie inicjatywę wspólnej wystawy. Wcześniej próbowaliście właśnie tą inicjatywę zburzyć występując z pomysłem wystawy w tym samym terminie gdzieś indziej... Dopiero jak to Wam nie wyszło przyjęliście zaproszenie Klubo-Komisji. Ale to nie ważne... Ważne jest by teraz umieć ze sobą rozmawiać, współpracować i nie wywyższać się bez sensu oraz nie dyskryminować czyjeś roli. Bo zupełnie nie wiem czemu tak robisz i czemu to służy? Tak jest, że póki co w naszych realiach jest i Klub i Klubo-Komisja. Można współpracować trzeba tylko chcieć. Dla dobra OWCZARKA, a nie z prywatnych pobudek... Wymiana grzeczności też nic nie kosztuje... Ze strony Klubo-Komisji jest duża wola współpracy i zawsze była. Niestety z Twojej strony zawsze były niepotrzebne ataki...
BTW. W kwestii IPO dla suk... Czy podjęliście w tej kwestii rozmowy z Klubo-Komisją? Myślę, że wspólne działanie mogłoby dać lepsze efekty, a szkoda żeby ten wniosek upadł...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Dziłanie nie polega na przechwalaniu się. Trochę jestem zdumiona, że przypisujesz sobie inicjatywę wspólnej wystawy. Wcześniej próbowaliście właśnie tą inicjatywę zburzyć występując z pomysłem wystawy w tym samym terminie gdzieś indziej... Dopiero jak to Wam nie wyszło przyjęliście zaproszenie Klubo-Komisji. Ale to nie ważne...


I Ty mi zarzucasz manipulowanie informacjami Shocked
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group